PDA

Zobrazit normální verzi : tandr (script) --> y0!



Nebia
06-04-14, 18:28
Vypis z konzole:

Od admina y0! můj nick : tandr,nebia,soccial,unitu


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 102764)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Script'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < tandr >
[AMXBANS] Tvuj nick: tandr
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.45.174.80
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.45.174.80
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < metamorfin >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Soccer Jam (soccerjam)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz





Poznamka:






Čau dostal sem ban yo vůbec neunáší porážku prohrál a dal mi permanentní ban žádný scripty nemam je to uplná hovadina nesmyslna jen kvuli tomu že chudinka prohral se takle msti všechno mam naučene hraním a configem na razerce ktera ma uzasnej configurator a to žadny scripty nejsou ten yo dela kraviny uz dlouhou dobu vubec by nemel byt admin hraju soccerjam hrozne dlouho kazdej me tam zna vazne todle je nesmysl permanentni ban chci videt demo proc mi ho dal protoze sem zvedavej jak na to prisel. Ja nejsem zadnej debil co by mel zapotrebi nejak se zvyhodnovat oproti ostatnim proste hraju ze me to porad bavi a zadny city proste mi to de ja nevim co je to za admina jak dlouho hraje soccerjam je to nesmysl nic nepouzivam.Chci videt demo a at se na to podivaji ostatni soccerjam admini doufam ze to adminuje jeste nekdo jiny :)

y0!
08-04-14, 21:33
Takže začneme pěkně od začátku, jelikož sem tě banoval někdy v polovině zápasu, težko to mohlo být důsledkem nesnesní porážky z mojí strany. Doporučuji ti uvádět zde pouze pravdivé informace, když budeš lhát a mlžit, nijak si nepomůžeš.

A teď k banu, z prvu sem si nebyl jistý, psal jsem do admin chatu zda by mi to nekdo nepotvrdil, nicméně se nikdo nehlásil. Tak sem pro jistotu projel historii banu - no žádný svatoušek to není a měl tam kdejaké bugování atp., čili následoval ban.

Demo zde (http://uloz.to/x9LvGPRj/tandr-dem)

Ten ban si zasloužíš minimálně za následné obcházení banu.

Nebia
09-04-14, 21:06
Dal si sem demo kde hraju soccerjam a celý je to zalagovaný žádný scripty jo a jaký scripty si vlastně odhalil to by mě zajímalo :)a kdy v jakej čas pořád nebo jen tak chvilkama ? Žádný řeči okolo neměj !yo jako tyto "nějakej svatoušek bugování atd." důkazy sem dej všechny.. a hlavně ohledně údajnýho scriptování za který si mi dal permanent ban.

Soccerjam mod se od obyčejnýho cska strasně liší posoudit to dokážou lidi co hrajou sj mod delší dobu a když je admin jenom jeden a ostatní admini hrajou něco jinýho a chodí tam jen dávat bany za speed to má potom !yo monopol a může si dělat co chce komu chce.

Takže kde najít někoho kdo posoudí todle demo ? Tak se ostatní admini podívejte na pár zápasů uvidíte sami jak to vypadá že na tom mém demu není nic ale vůbec nic odlišného. Pro mě je to tady na foru ztráta času pro nic za nic on mi ničí pověst a kdyby to byla pravda že podvádim nějakejma scriptama tak si klidně hraju na serverech dál a o nějakej unban se nesnažim. Jinak nevim co dál bych k tomu psal todle prostě musí stačit.

Toy
13-04-14, 19:51
To tady opravdu není nikdo, kdo do toho sj alespoň trochu vidí a mohl by posoudit, jestli tam je nějákej script bo ne ? Odpovědi od y0! jsme se sice dočkali, ale příjde mi taková nijáká . .

hofy
13-04-14, 20:16
Vám to demo jde normálně? Mě se každou vteřinu laguje a z toho si netroufám soudit scripty.

Pikii :D
13-04-14, 20:17
Teraz to kukám myslel som,že to mne zas sere,ale ako vidím nie z dema neviem nič usúdiť.

Chemo
14-04-14, 15:48
Aj mne demo strašne laguje, nedá sa pozerať.

Toy
16-04-14, 09:49
Takže se mu dá snad unban, ne ? leží to tu 10 dnů, a jedinej "důkaz" , kterej by měl dokazovat scripting je zalagovaný demo .

Despe
16-04-14, 13:32
Koukal sem na demo a každé 3 sekundy se mi to láglo, jak vidím ne jen mě. Z tohoto dema nejde říct, jestli měl nějaký script(zajimalo by mě jaký[za jakej script si ho zabanoval]), jinak asi unban..

Krispo
17-04-14, 16:26
Demo k ničemu, jsem pro unban

Britny
17-04-14, 19:53
Tohle vyřeší asi jenom Kotel, který mu může dát hned UB.

Kotel
18-04-14, 07:00
Ban zrušen.