PDA

Zobrazit normální verzi : Reklama na jiný portál



sypex
07-04-14, 15:40
Nick : BesT.ESTCS.RO-Player [399]
Steamid: VALVE_0:0:1848298897
Ip:85.71.35.236
Země: Cz
Server: furien 3
Hlásím přes "!" a nikdo nedojde.
Díky.

Chemo
07-04-14, 16:13
Toto sa rieši v hre zmenou nicku, neviem, či to treba banovať... Pokiaľ by to bola reklama typu "poďte si zahrať na nový portál (ip alebo meno portálu)", vtedy by sa to dalo posudzovať za reklamu, ale toto sa naozaj rieši zmenou nicku. Pokiaľ to niekto vidí na ban, nech ho dá, ale toto je môj názor. Ale ak hovoríš, že si písal adminom, ok, niekedy musíš zaspamovať "!"... :D

ZeMi7
07-04-14, 16:22
Co jsem tak pochytil, tak se banuje úmyslná reklama. Takovéto reklamy ti dají cizí servery do configu, takže tu "reklamu" jim děláš nevědomky.

sypex
07-04-14, 16:32
No chemistry já jim to zaspamuju a pak budu mít k tomu ještě bam? ne díky. kolikrát jsem nekoho videl jak hlásil admin přišel a dostal ban za spamovaní do "!"

Chemo
07-04-14, 16:37
To je zase iné, napríklad hráč Ace Empric dáva stále faily a hlási každého, kto ho zabije aj adminov. Alebo napíš adminovi na steam. Pridaj si ma steam a keď budeš niečo potrebovať, ja prídem vždy.

sypex
07-04-14, 16:52
To je zase iné, napríklad hráč Ace Empric dáva stále faily a hlási každého, kto ho zabije aj adminov. Alebo napíš adminovi na steam. Pridaj si ma steam a keď budeš niečo potrebovať, ja prídem vždy.
Nick na steau? Mr.Chemistry?

mirous
09-04-14, 21:11
Távo, nedramatizuj to. Admini nemůžou být všude a vždy, kolikrát se hlášení přehlídne. Pokud to napíšeš dvakrát, třikrát a oprávněně, nikdo Ti žádnej ban nedá. Dostane ho leda někdo, kdo hlášení píše stokrát za minutu s totálníma blbostma.

Byznis
09-04-14, 21:19
TRAVA ? ze ty chces by silou mocou admin ?