PDA

Zobrazit normální verzi : unban



Unregistered
13-10-11, 12:38
Dobry den dostal som ban na 7 dni za vulgarnost vulgárnost to sa my zda prehnane ja ked hrajem tam pomne hresia jak sa len da a vkuse aj furt ked som niedne na neakej mape tak po sebe nadavaju a nic a ja nadavam a dostanem ban a na 7 dni ja hrajem cs kazdi den a 7 dni je vela a este mam VIP a pojdem my len tak 7 dni a nic nebudem hrat prosim aby ste my tento ban aspon skratili na 1 den je to nespravodlive viem ze tam mam vela banov ale ja mam brata a on furt blokoval a zato dostaval bani ale on us nehra cs tak prosim aby ste to zni žili na 1 den .Vopred dakuje
m za rychle vybaveni.

grEy
13-10-11, 12:47
1. Precitaj si pravidla ziadosti o unban
2. Ked ostatni skocia do studne, tak skocis aj ty?
3. Ak si ty ten, co ma tych 18 alebo 19 banov tak radsej klikni na ten cerveny krizik a uz sa tu neukazuj

bones
13-10-11, 12:58
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=12957

Ak dostanes este jeden ban, tak ten bude uz posledny.

Aimb00st
13-10-11, 13:18
Dobry den dostal som ban na 7 dni za vulgarnost vulgárnost to sa my zda prehnane ja ked hrajem tam pomne hresia jak sa len da a vkuse aj furt ked som niedne na neakej mape tak po sebe nadavaju a nic a ja nadavam a dostanem ban a na 7 dni ja hrajem cs kazdi den a 7 dni je vela a este mam VIP a pojdem my len tak 7 dni a nic nebudem hrat prosim aby ste my tento ban aspon skratili na 1 den je to nespravodlive viem ze tam mam vela banov ale ja mam brata a on furt blokoval a zato dostaval bani ale on us nehra cs tak prosim aby ste to zni žili na 1 den .Vopred dakuje
m za rychle vybaveni.

Říkal jsem ti, ať se uklidníš, že se nato nedá koukat. Ty jsi řekl: Nebo? A já, že napíšu na forum. Napsal jsem.

Unregistered
13-10-11, 13:29
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.100:27015
Connecting to 212.80.69.60:27033...
Connection accepted by 212.80.69.60:27033
* Privilegia nastavena

BUILD 5369 SERVER (0 CRC)
Server # 19
Unable to initialize DirectSoundCapture. Trying waveIn.A device ID has been used that is out of range for your system.
Unable to initialize wave input. You won't be able to speak to other players through a microphone.
Requesting tempdecal.wad from server
[_FL[4]TR0N_]~_~ connected
Bring It On has left the game
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 27 tydnu , 6 dnu , 16 hodin , 52 minut a 52 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack + Aimbot '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : MonSteR BeliNqo
[AMXBANS] Tvuj nick : [_FL[4]TR0N_]~_~
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 85.237.224.36
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 85.237.224.36
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Lister : )
[AMXBANS] Server : Kotelna - Deathmatch | csko.cz ( de_dust4ever )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*** Troy killed Amon Ra with a headshot from awp ***
Kicked : Tady mas BAN

ZEUS
13-10-11, 13:38
To ale není vůlgárnost....

Aimb00st
13-10-11, 13:47
To ale není vůlgárnost....

Co?

Unregistered
13-10-11, 14:09
ja som slusne poziadal kolko penazi som us na vas minul a vy tak !

kashpi
13-10-11, 14:16
Za to že si kupuješ VIP nejsou žádné protekce. To sis asi spletl portál. Tady je jen to co je psáno. To že se neumíš chovat neovlivní žádná částka.

Unregistered
13-10-11, 14:33
ja nehovorim nic o tom ze za peniaze my date unban ja len prosim aby ste ho aspon znizili nic viacc nechcem

BAWSON
13-10-11, 14:34
ja som slusne poziadal kolko penazi som us na vas minul a vy tak !
Jsi negramotny, vulgarni a nikdy se nepoucis z banu. Mas na tyden pauzu, pokud i to nezabere, tak si tu uz nikdy nezahrajes.
A kdyz kupujes VIP, tak to te nedela vyjmecneho. Pravidla plati pro kazdeho, o penize nebo VIP tu nejde.

ZEUS
13-10-11, 14:38
Co?
No že v reasonu nemá napsáno vulgarity, ale aimbot+walhack...

bones
13-10-11, 14:55
To je iny uzivatel, ten druhy unregistered ta ZEUS pomylil, ten vypis sem nepatri.

Unregistered
13-10-11, 14:55
nesom taky blb ze by si sa my vyhrazal ze us si nezahraju odinstalujem cs a znova nainstalujem a mam inu ip a hrajem dalej

bones
13-10-11, 15:00
Tak to nefunguje. Mas 19 banov, ocakavame, ze budes dodrzovat pravidla a spravat sa slusne na serveroch. Mas 1 tyzden na to, aby si si uvedomil, co robis spatne. Dalsie prehresky sa ti nebudu tolerovat a uz si tu nikdy nezahras.

Unregistered
13-10-11, 15:13
A co ked zasa dostanem ban ale nepravom a vy budete hovorit ze mas 20 banu ze us nezahras si a co ked ho dostanem nepravem potom s tym nic nezrobim lebo zase budete hovorit ze tam mas 20 banu jak teraz furt dookola tu sponinate tych 19 ked ide o tento a ide o to ze vseci ste vulgarni nech napise jeden co ani raz nenadaval po druhom a keby ste citali tamte bani fakt nemam na svedomi ved prisaham fakt moj brat hral cs a blokoval vkuse ale on us nehraje ale to je asi take tazke pochopit !!!

ZEUS
13-10-11, 15:28
Aha ok, tak sry bones :-)