PDA

Zobrazit normální verzi : Kapitan Laska <3 --> Penegal



ufostrukce
08-04-14, 20:13
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem *KiDisFine*
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Propagace nacizmu'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:41488034'
[AMXBANS] Tvoje IP: '90.176.221.6'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dnesek je primo skvelej den k sireni nacismu, ze ano? Admina prosim, aby si vygoogloval hakovej kriz, dal si facku, omluvil se mi a vyrostl asi este tak 20 centimetru, aby mi mohl rikat, jak ma vypadat moje spraylogo, jelikoz jsem nicim neporusil pravidla.

tldr: ses autista a mel bys davat vetsi pozor na prvouce/dejepisu/whatever

ontopic screen (spraylogo): http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=247122031

Penegal
08-04-14, 20:21
Myslíš že si sednu na zadek ? Ne ee to že je opačně na věci nic nemění, UB ti nedám.

E: je to od tebe úmyslná provokace :)

ufostrukce
08-04-14, 20:24
Sedni si na hlavu, vyresis tim spoustu problemu.

http://www.qark.net/clanek/emocni-manipulace-se-slovy-2-dil

"Daný symbol je totiž levotočivý a v buddhizmu značí lásku a milosrdenství, kdežto nacistický hákový kříž je pravotočivý!"

Alright, potom te musim s politovanim shledat pod uroven a jednat s nekym, kdo si nemysli, ze kazdej zahnutej kriz je hakac. Ahoj

Penegal
08-04-14, 20:27
Už jen za tvou aroganci ti UB nedám.

ufostrukce
08-04-14, 20:31
/thread

Dostal jsem od tebe ban za propagovani nacizmu, takze pls res propagovani nacizmu. Za aroganci muzu dostat ban na foru, coz je ale neco jinyho, nez ban ve hre. Tudiz doufam, ze mas nejaky dukazy k tomu nacismu, ktery sem ted das.

Pikii :D
08-04-14, 20:31
Žiadny ub mu nedávaj pokiaľ ub dostaneš automaticky ti ho dám ja.
Dôvod je ten,že si až moc naegovaný a konfliktný tvoj spam na knife vídam každý deň.Tip "muzes mi koupit drink a pak me polibit, muzes mi nalicit oci a jit do pici".
Nebanoval som ťa bral som to ,že fajn popíš si ,ale vidím ,že som urobil chybu vyvolávaš neustále konflikt a si nepoučiteľný žiadny ub.

E: Dôvod ti bol upravený dúfam,že si dosiahol čo si chcel. Už nieje čo riešiť arogancia,neustály spam a vulgarita.
Zamysli sa.

ufostrukce
08-04-14, 20:34
/thread

Reason banu je propagovani nacismu. Ty s tim mas spolecnyho asi nic, teda, pokud se citis jako nacek urazenej budhistickym znakem, tak se ti moc omlouvam. Vulgaritu muzeme resit pak nekdy jindy, ale teraz je to nacizmus, ty zly Piki.

e: Neni to ode me umyslna provokace. Umyslna provokace od tebe je nazyvat to umyslnou provokaci, kdyz si dam na spray budhistickej znak lasky a nick "Kapitan Laska <3".

e35SVK: Actually nikoho nijak neprovokuju. Bind "muzes mi nalicit oci a jit do pici" pouzivam jako reakci na to, kdyz mi nekdo napise "0, kkt, omgtwl, debyl" a podobny, protoze ho zabiju a jsem linej mackat vic jak jedno tlacitko. Jinak nechavam ostatni lidi bejt, nechavam i tebe, nechavam i nejakyho Penegala. To, ze si nedokazete priznat chybu, protoze nepoznate hakovej kriz is NOT my business. w0w~

Penegal
08-04-14, 20:42
Pro tvoje srdečné uspokojení, máš upravený důvod banu a k tomu patřičnou délku. toď ode mě vše.

ufostrukce
08-04-14, 20:44
Pro tvoje srdečné uspokojení, máš upravený důvod banu a k tomu patřičnou délku. toď ode mě vše.

Za aroganci mi muzes dat ban na foru, ne ve hre (a pokud mi planujes dat ban ve hre za aroganci na foru, tak mi prosim ukaz pravidlo, ktery porusuju tim, ze ti po svym naznacuju, ze by ses mel asi vic ucit, ked ani nevies, ako vypada hakenkrojc).

Flash
08-04-14, 20:44
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD uplne nam to bylo jasny, ze nejakej faggot prijde s banem :D este schvalne to je znak lasky aby to vystihovalo jeho nick a clovek, co se este na zakladce v dejepisu nedostal ke druhy svetovy valce tu napise, ze je to propagace nacizmu :D to uz je fakt moc posledni dobou, neprestavam se divit, co se tu resi a jak si novy admini musej porad neco dokazovat, viz. "nasprayuj to este jednou a dam ti ban" s hakovym krizem to nema nic spolecnyho a jestli je to "provokace" tak uz fakt nevim... u me se hroti, ze si dam nevinny "pica" do nicku, pritom na hlavni strance kotelny sou spray loga typu "fuck you bitch" a tedka dostane Ufo ban za propagaci nacizmu buddhistickym znakem, kappachino

Penegal
08-04-14, 20:53
Vzhledem k tomu ze mám jistou zásadu se tu s žádným adminem nehádat tak ti jen povím že 7 měsíců podle mě není málo a za svým si stojím. AHoj

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD uplne nam to bylo jasny, ze nejakej faggot prijde s banem :D este schvalne to je znak lasky aby to vystihovalo jeho nick a clovek, co se este na zakladce v dejepisu nedostal ke druhy svetovy valce tu napise, ze je to propagace nacizmu :D to uz je fakt moc posledni dobou, neprestavam se divit, co se tu resi a jak si novy admini musej porad neco dokazovat, viz. "nasprayuj to este jednou a dam ti ban" s hakovym krizem to nema nic spolecnyho a jestli je to "provokace" tak uz fakt nevim... u me se hroti, ze si dam nevinny "pica" do nicku, pritom na hlavni strance kotelny sou spray loga typu "fuck you bitch" a tedka dostane Ufo ban za propagaci nacizmu buddhistickym znakem, kappachino

ufostrukce
08-04-14, 20:59
http://s27.postimg.org/6rw9ae42b/levotocivy_kriz.png
Tohle si kdyztak vytiskni a nalep si to do ucebnice dejepisu, abys priste netraposil treba s krestanskym krizem.

btw

Knife 08-04-2014 19:09:16 STEAM_0:0:45055816 194.228.13.87 *KiDisFine* kapitan zabanovany
Knife 08-04-2014 19:09:01 STEAM_0:0:45055816 194.228.13.87 *KiDisFine* Hakovy kriz
Knife 08-04-2014 19:07:29 STEAM_0:0:45055816 194.228.13.87 *KiDisFine* nasprejijes to jeste 1 tak uvidis
Knife 08-04-2014 19:07:01 STEAM_0:0:45055816 194.228.13.87 *KiDisFine* co to ma bejt , ten sprej ?

Ja nejsem priznivcem zadnych debilnich jailbreak her, nepovazuju te za Simona, nepovazuju te za nekoho, kdo by mi mel rozkazovat a jestli tohle hodlas priste delat tak si checkni, na jakym ses serveru, jestli si myslis, ze pustim mys i klavesnicu lebo *KiD* napisal tak spatny zpravy. w0w

matis
08-04-14, 22:18
V tomto ojedinelom pripade, kde vobec nejde o "provokaciu", ale o propagaciu lasky na serveri, ktore je sice v rozpore so spravanim ziadatela, ktory sa snazi propagovat lasku svojim neprovokacnym nickom a mozno "provokacnym spray logom, kedze jeho arogantne a drze spravanie, kde si mysli, ze je pan ako v skole, by som daj UB, aby nahodou nedoslo k vyhrazkam samoposkodzovanim svojej osoby a nedaj Boze plakanim do vankusa, lebo by mohlo dost k ponizeniu ega chlapca, ktory je v skole zvyknuty svojim spravanim si vynutit pozornost svojich rovesnikov...

takze dat UB

ufostrukce
08-04-14, 22:32
Snazim se vynutit pozornost a rict vam, ze admin nepozna, ktera je leva a ktera je prava. Ted si tam dam normalni kriz a doufam, ze me tady brnenskej genital nezabanuje za satanismus. Este nekdo si chce hodit OT postik? Nelibilo se mi, ze jsem dostal ban s reasonem "propagovani nacizmu", coz sem fakt nedelal a muzu to rict s jistotou, protoze nechodim do sedmicky a vim, jak vypada hakenkrojc. Tudiz sem si prisel stezovat, coz je cca pochopitelny, jelikoz si ze zasady nenechavam srat na hlavu. Takze uz len /thread, dobre?

matis
08-04-14, 22:52
Ale nie kazdy je tak inteligentny ako ty, je pravda, ze admin sa unahlil a nechal sa ovplivnit hnevom... No z druhej strany stale pokracujes vo svojom vystume, ktory zial nebude oceneny oskarom, ale si len iny ludia tvoria obraz o tvojej osobe.... zial tento zly svet je tak pokazeny a tak zly, ze si ho my obycajny ludia robime este horsi... no ja predpokladam, ze si so svojim pristupom k danej veci spokojny a myslis, ze o nieco mladsi admin hodi bobek ak sa tu nanho vyvrsis...

OK dajte mu uz UB.. King of Laska

ufostrukce
08-04-14, 23:08
Tvorit si muzou, ja nemam zapotrebi lezt do zadku kazdymu, kdo ma modrej, hnedej, zelenej, cernej, bilej a nevim jakej nick, protoze potrebuju unban nebo novyho kamika. Citim se uplne normalne, pokud Genital cekal, ze ("Knife 08-04-2014 19:07:29 STEAM_0:0:45055816 194.228.13.87 *KiDisFine* nasprejijes to jeste 1 tak uvidis") mi nejak zabrani v sireni myho mirumilovnyho poslani, tak ma smulu. Jestli je zvyklej, ze kazdyho killera, kterymu napise "ner0b, lebo ta zabijem ty nacek" a on ho fakt poslechne, tak sorry, to asi nepude a moc rad to tady Genitalovi vysvetlim. Trapny na tom je to, ze porad nejni schopnej napsat "nejsi nacek, uz se naucim, ze pravacka je ta, kterou si drzim pero kdyz chciju a nebudu otravovat slusny lidi" a proste to nechat bejt.

tldr: pokud bere nekdo muj znak lasky a miru jako provokaci, doporucuju koupit tampony, cokoladu a zkontrolovat, kde mate pravacku a levacku

matis
08-04-14, 23:41
Tvorit si muzou, ja nemam zapotrebi lezt do zadku kazdymu, kdo ma modrej, hnedej, zelenej, cernej, bilej a nevim jakej nick, protoze potrebuju unban nebo novyho kamika. Citim se uplne normalne, pokud Genital cekal, ze ("Knife 08-04-2014 19:07:29 STEAM_0:0:45055816 194.228.13.87 *KiDisFine* nasprejijes to jeste 1 tak uvidis") mi nejak zabrani v sireni myho mirumilovnyho poslani, tak ma smulu. Jestli je zvyklej, ze kazdyho killera, kterymu napise "ner0b, lebo ta zabijem ty nacek" a on ho fakt poslechne, tak sorry, to asi nepude a moc rad to tady Genitalovi vysvetlim. Trapny na tom je to, ze porad nejni schopnej napsat "nejsi nacek, uz se naucim, ze pravacka je ta, kterou si drzim pero kdyz chciju a nebudu otravovat slusny lidi" a proste to nechat bejt.

tldr: pokud bere nekdo muj znak lasky a miru jako provokaci, doporucuju koupit tampony, cokoladu a zkontrolovat, kde mate pravacku a levacku

zial je problem v tom, ze ty nie si slusny clovek a zacinam mat pocit, ze ti je asi vsetko ukradnute a stale neprestavas, ba dokonca si zacal urazat svojim tupim pomenovanim cloveka, ktoreho ani nepoznas a preto som nuteny tuto nezmyselnu debatu a tvoje utoky ukoncit s varovanim... Este jedna urazka admina, alebo ina nezmyselna poznamka nato s ktorou rokou si pridrziavas svoje velke ego, tak to tu loknem a bude pokoj!!!

dakujem za pochopenie

ufostrukce
08-04-14, 23:52
Zial problem je v tom, ze me nejakej random clovek nazval nacistou a to je prekroceni my hranice. Je mi jedno, jestli je ten clovek admin, treti pomocnej ministrant pro rozpoznavani symbolu v Brne nebo dikobraz, proste udelal neco, co povazuju silne pres caru a neni se k tomu schopnej vyjadrit. Kdyby se predtim ujistil, ze opravdu zna vsechno tak dobre jak si mysli, tak se to nemuselo stat. Kdyby se misto "jeste raz zrobis a zabijem ta!!!!!!" zeptal, kdyz uz to nevi nebo tak neco... On se napojil, jednou me zabil grabem a pak me zabanoval. Je mi uplne u prdele, jestli zneuziva prava, neco si dokazuje nebo je proste pomalej, ale libit si to nenecham a nebudu zachazet slusne s clovekem, kterej tak nezachazi se mnou. A ne, ani tvoje vyhruzky me nedonuti nechat si kalet na hlavu.

Penegal
09-04-14, 00:42
Jelikož si matis můj respekt zaslouží, a jeho názoru si cením tak máš UB " Omlouvám se " prosím lock.