PDA

Zobrazit normální verzi : Inferno only



ZOENNOR
08-04-14, 20:37
Ahoj,
Proč tu není inferno only ?Myslím že by tam hrálo dost lidí :) Prý jste tu INF only už měli a moc lidí tam nehrálo,co to zkusit ještě jednou ?
Snažil bych se i já tam natahat lidi.Alespoň to zkusit,popřemýšlejte o tom prosím.

ZOENNOR
08-04-14, 20:40
Teď když to čtu si uvědomuji ,že jsem si na otázku proč tu není odpověděl sám :D:D Ale jak je to dlouho co tu byl ?

Charon35
08-04-14, 20:48
Teď když to čtu si uvědomuji ,že jsem si na otázku proč tu není odpověděl sám :D:D Ale jak je to dlouho co tu byl ?

Fuha, nejaký ten mesiac dva tri to už je ak si dobre spomínam.

ZOENNOR
08-04-14, 20:51
Kdyby jste to spustili dejme tomu na týden,já a další lidi který bych poprosil by jsme se pokusili tam natahat hráče.Pocházim z g***sites,kde jsou bohužel dementní admini.. tam jsem hrál inferno only a mám tam spoustu pŕátel,kteří také nejsou spokojeni s vedením.Takže já osobně bych dal dohromady tak 10 hráčů a přislibuji že bych si kupoval VIP :D

Britny
08-04-14, 20:54
Já bych byla spíše pro, aby se ze serveru dust 2 only 2 udělalo dohromady dust2 a inferno only. Třeba po nějakých 40min se to změní.

Mr.N0b0dy
08-04-14, 20:56
Já bych byla spíše pro, aby se ze serveru dust 2 only 2 udělalo dohromady dust2 a inferno only. Třeba po nějakých 40min se to změní.

Dobrý nápad

DarwiN
08-04-14, 20:58
Tie suprrmega vip doživotne su blud a aj tie výhody ktoré tak zvýhodnujú hráčov sú blud . Nebolo by odveci skpsiť to, ja by som si tiež zahral.

Charon35
08-04-14, 21:02
Já bych byla spíše pro, aby se ze serveru dust 2 only 2 udělalo dohromady dust2 a inferno only. Třeba po nějakých 40min se to změní.

Dobrý nápad

ZOENNOR
08-04-14, 21:05
Já bych byla spíše pro, aby se ze serveru dust 2 only 2 udělalo dohromady dust2 a inferno only. Třeba po nějakých 40min se to změní.

Jo napad dobrej :) Ale i tak by se mohlo zkusit jen čistě inferno,pokud by to bylo úspěšné ustálilo by se to a dusteři ať si choděj na dust 1 :D

SENO
08-04-14, 22:04
Já bych byla spíše pro, aby se ze serveru dust 2 only 2 udělalo dohromady dust2 a inferno only. Třeba po nějakých 40min se to změní.


Dobrej nápad, o tomto jsme se už bavili, d22 je k ničemu jako samostatnej, ale d2+inf only, by bylo fajn, před lety co si spomínám, to bylo často udělaný a jelo to

Jinak pro ONLY INF, jsem proti, znám to z dřívějška i na hodně hraných serverech a nikdy toto nebylo plný...

ZOENNOR
08-04-14, 22:12
Na g*mesi**s to bylo plné pořád,je i teď :) jdi se přesvědčit

Kotel
09-04-14, 08:53
Místo dust2 2 by uz dat nesel, tam hraje dost lidi, kdyz je prvni plnej, takze udelam novy server.

Britny
09-04-14, 13:33
Místo dust2 2 by uz dat nesel, tam hraje dost lidi, kdyz je prvni plnej, takze udelam novy server.

Tak to udělej z mega 3, protože v poslední době stěží dvojka má plno hráčů, nebo vůbec nějaké má. Ta 3 je podle mě zbytečná.

ZOENNOR
09-04-14, 16:25
To by jsi byl hodnej a kašli na nějaké spojování dvou map,zkus prosím Inferno only a uvidí se jak se chytne.. já se teda budu snažit sehnat stálé hráče

Joseph
09-04-14, 16:29
Paráda :) tiež som tam hrával aktívne, ale škoda že tam povačšine hrali len boti a podvečer nejaký ten player, ale hralo tam aj zopar ludí čo mam na steame ktorý sa tiež pytali prečo sa to zrušilo, ak by si dotiahol zopár hráčov určite si zastrielame :)

ZOENNOR
09-04-14, 16:30
Jo ! :) Je to luxusní mapa .. teď jsem se radoval ,že vidim inf only v server listu,připojim se a dust2 :( :D

Hauss
09-04-14, 17:30
Jo taky jsem se divil že už to tu není.Tak vy jste to zrušili....jenže mě se nějak nezdálo že by tam bylo málo lidí spíše bych řekl že tam bylo narváno nebo se pletu?

ZOENNOR
09-04-14, 18:07
Nejspíš se pleteš,zrušeno to bylo prý kvůli nedostatku hráčů :)

Charon35
09-04-14, 18:32
Jo taky jsem se divil že už to tu není.Tak vy jste to zrušili....jenže mě se nějak nezdálo že by tam bylo málo lidí spíše bych řekl že tam bylo narváno nebo se pletu?

Asi si si to s niečim pomýlil.