PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na pár vylepšení



Aimb00st
13-10-11, 19:18
Čaute,

měl bych pár nápadů, co by se mohli na Zombie hodit.

1) Brouk po smrti na víc levelů.
- 1 level -> 1 brouček
- 2 level -> 2 broučci
- 3 level -> 3 broučci

Myslím si, že by se to celkem hodilo

2) Frost zombie a frost granát
- Co kdyby frost granát forst zombieho nezmazil? -> Vemte to takhle: když dáte kostku ledu do mrazáku, co se s ní stane? Nic.

To je zatím vše. :)

Ciper
13-10-11, 20:20
Ano davá to smysl...jsem pro.

grEy
13-10-11, 20:21
Aj ked na zombie uz skoro vobec nehravam, tak s chrobakmi nesuhlasim. S frostom suhlasim, to je dobry napad.

Lynviy
13-10-11, 20:21
Ale frost zombie není led, má jen schopnost vypouštět led, jsem spíš za ty inf. broučky..

Ciper
13-10-11, 20:33
Broučky bych nechal broučkami, frost produkuje vlastni past a sám je v ní.Měl by být nezmrazitelný

72 Virgins
13-10-11, 20:45
Frost ano broučci ne

bazinga
15-10-11, 19:22
Já sem pro oboje

bones
15-10-11, 20:06
3 broucci bude moc silna kombinacia spolu s boomerom, uz teraz jeden broucek dokaze narobit viac nez dost problemov. S frost zombie aby mal imunitu na frost grenade suhlasim, aj ked to veru nebude ziadna vyhra.

L!Qu!D
15-10-11, 20:56
podle me je to celkem dobrej napad ale ty brouci po smrti to uz by bylo jako brouci a to uz by se nedalo ;) boomer kdyz ho zabijes tak te obcas oslepy a sli by na tebe este 3 brouci to by pak nikdo nechtel hrat za lidi jen za zombie vzdycky by si koupili brouky po smrti a meli by milion killu za hru takze sem pro frost zombie ale brouky ne

killer-savage
15-10-11, 23:10
som za oboje. vsetci pisu ze za zombie je to tazke. ale skor by som navrhol tie levli trochu zdrazit aby to nemal kazdy. a ze ten kdo neni vip, by musel mat iba 2 levli ale vip by mohol mat aj ten treti.

Aimb00st
15-10-11, 23:27
Samozdřejmě, že by ty levely byli drahé, nebo třeba jen 2 levely. (Navíc ten lvl 2 jen pro VIP, ať si kupují, protože poslední dobou je tam celkem odst nevip hráčů.

Ciper
20-10-11, 14:53
vip je 80% takže bych nějaký lvly nedělal

72 Virgins
20-10-11, 15:34
Tuhle jsem hrál s Opavou jen za zm a věřte, že to je peklo když si dva hráči s boomerem vemou broučka. Jednou jim tam skočil on, jednou já a tak byli furt slepí, takže samozřejmě měli za chvilku kolem sebe stádo broučků, dokud je neuhlodali. Je to ve hře, ve způsobu. Pokud si představím, že bychom každej měli tři broučky (fakt není problém za zm mam pořád něco přes 3000xp) tak by to byl vážně masakr. Ono by to stačilo u jednoho hráče, natož kdyby jich pak bylo třeba pět. To je nemyslitelný. Jen si to zkus představit :)

Ridik :D
20-10-11, 15:47
ti brouci asi ne uz jeden z boomerem zpusobi celkem dost skod natoz 3 ale u toho frosta dobrej napad :)

72 Virgins
20-10-11, 16:35
Jj frost jo vůbec on má oproti ostatním zm menší výhody, takovej smoker může tahat furt, ale frost jen za určitý časový období. Bhop může skákat furt a např Tank má mraky xp a ještě oslepení. Frosta bych klidně zvýhodnil i tim, že bude imuní na oba granáty.

Lukatu
29-10-11, 11:12
Myslim že by bylo ješte dobre udelat že protilatku muže dat ten kdo bude mit aspon 2-3 lidi nakažene.Protilatku si ted dava kdokoliv,xp si nasetři a daji.Myslim že 1 človek je malo.Ta protilatka by mela bejt za odmenu.

grEy
29-10-11, 12:22
Pokial viem, tak to tak bolo. Kotel ty si to zrusil???

72 Virgins
29-10-11, 13:18
Ne futr to je, ale stačí nakazit jednoho.
To bych nechal, protože kolikrát se dostaneš do situace, že už pomalu není koho nakazit zbejvá pět lidí a to by sis to anti pak nemohl dát.
Takhle jak to je je to podle mě dobrý.


Co mě ale vadí je to, že první zombie měla plnou imunitu na frost dokud neumřela. Ted má imunitu jen těch pět sekund jako ostatní. Prostě na serveru je 30 hráčů někdo ten frost vždycky hodí a nákaza se brzdí.
Celkovou imunitu bych pro zombiky zvýšil z 5ti na 7. Vím, že jsem to byl já kdo tu pětivteřinovou imunitu navrhl, ale na některejch větších mapách zombici nestihnout doběhnout ani ke kempu. Taktéž bazuka prodloužit čas nabíjení na startu o dalši 2-3 vteřiny.

A mam na Kotla dotaz jestli by se nedali odstranit natrvalo entity jako je vesta. Některý mapy to vyloženě ničí jako zm_toronto_star, kde místo jedný vesty je jich 15 každý kolo.
Daj se odstranit entity light a pod takže by to asi mělo jít.

Jde o entity item_assaultsuit a armoury_entity

Mr.Egg
29-10-11, 13:38
Tak tu protilatku omezit,pokud nebude víc jak polovina zm. Jinak jsou 2 zm a 1 dá protilátku a to celkem běžná situace.

grEy
30-10-11, 09:14
Kotel, na zombie servery su potrebne 2 upravy:
- Pri poslednom clovekovy sa nebude dat kupit infekcak (je to dost ubohe a mam pocit, ze efektivnost je takmer 100%, vzdy ked ho na mna niekto hodi, ked som posledny, tak ma "nakazi" resp. zabije)
- Na servery sa coraz castejsie vyskytuje bug, ze po nakaze, respektive smrti posledneho cloveka musia hraci cakat do konca kola. Pozri sa na to.

Lukatu
30-10-11, 13:17
Jen mi vadi proste když jsme např. posledni 3 lidi a n napřiklad si da ješte dalšich 5 ldii protilatku,misto toho aby třeba použili šilnestvi,brouky?Ta protilatka by měla by byt za odměnu a ne že si ji bude davat každy druhy..A jinak s virginsem plně souhlasim stěma vestama!:)

Kotel
01-11-11, 11:59
Infekcni granat je nastaveny, ze posledniho vzdy zabije. Tak teda nepujde koupit.

po nakaze, respektive smrti posledneho cloveka musia hraci cakat do konca kola.
Stane se to kdyz posledniho hrace promeni v zombie nebo zabijou? Jestli dostane skin zombie, tak si server zrejme mysli, ze je ve hre jeste jeden.

grEy
01-11-11, 12:50
Pokial viem, tak sa da posledny clovek iba zabit, takze ked ho zabiju. Mozno je chyba v tom, ze ked zomrie nejaky zombie, tak je na chvilu u CT a ked ozije, tak je zas T. Nemoze sa stat, ze presne ked umrie zombie, tak ho to pocas cakania na respawn presunie k CT a v tom zabiju posledneho cloveka, tak si server mysli, ze je este nejaky clovek?

Ciper
01-11-11, 21:38
Jj frost jo vůbec on má oproti ostatním zm menší výhody, takovej smoker může tahat furt, ale frost jen za určitý časový období. Bhop může skákat furt a např Tank má mraky xp a ještě oslepení. Frosta bych klidně zvýhodnil i tim, že bude imuní na oba granáty.
Naprosto souhlasím s Virginsem.

SandyMan !
01-11-11, 22:08
Proč zrovna broučky xDDD

Kotel
01-11-11, 23:21
Nemoze sa stat, ze presne ked umrie zombie, tak ho to pocas cakania na respawn presunie k CT a v tom zabiju posledneho cloveka, tak si server mysli, ze je este nejaky clovek?
K CT ho urcite nepresune. Je osetreny vsechno co jde. Zrejme bude problem v beta verzi serveru. Driv se to asi nestavalo.

Aimb00st
02-11-11, 09:27
Stává se to už víc jak půlrok. Není to vždy, ale někdy i víckrát zasebou.

Karl0s
02-11-11, 15:23
podle mě největší zlo na zombie je bind s armorem, kterej se může mačkat do aleluje a do ct pak můžu bušit hodinu a nelehne, to je pak radost něco takovýhleho hrát..

BAWSON
02-11-11, 15:27
Jo no. Uz to dela asi pul roku a kdyz to udela, tak hraci zacnou psat RTV a obcas se kvuli toho i zmeni mapa.

Karlobe, tady se bere v uvahu, ze to musi bavit "hlavni adminy" zombie serveru. Nejde tu o hrace :).

Mr.Egg
02-11-11, 15:56
Nás hráče to tak baví. Uražené děcko je horší jak ženská při go.

Aimb00st
02-11-11, 16:20
Přesně jak píše Egg. Nás hráče to baví. Za ZM mi nedělá problém udělat nákazu, za lidi mi nedělá problém se ubránit. Takže podle mě je to vyrovnané. ZM mají šílenství, lidé bind. A věř mi, když ti dají 3 ZM najednou velkou ránu, tak tě většinou nakazí :)