PDA

Zobrazit normální verzi : CH - DM 1,2 případně awp



Cegan z Lesa
10-04-14, 18:07
Tak vás po nějaké době opět zdravím, lol. Nebudu se tady moc rozepisovat. Nechci tady řešit minulost. Po hodně dlouhé době jsem opět začal s cs. Sice už u toho neprosedím půlku dne jako kdysi, ale tu hoďku denně se na serveru ukážu. Nežádám o přístup do af, ani nic podobného. Jen vám nabízím svou pomoc, protože zapnuté děcka budou běhat po serverech asi už do konce světa. Jinak mi zde prosím nepište věci typu ať zvýším aktivitu na fóru nebo ať nahlasím nějaké cheatery, já už pár hodin odehrané mám, takže vám dokozavat nic nebudu. Jen ještě k té aktivitě, předtím jsem si dost často měnil nicks třeba na playera a podobně, takže tam mám nahrané opravdu o dost více než na nicku Cegan z Lesa. Tak to zakončím, není to ani žádost, spíš nabídka pomoci, pokud jste proti, oukej beru, hejtovat vás tu nebudu, vaše volba.

STEAM_0:0:48512118

hh

Facened
10-04-14, 18:57
Ani neviem prečo už niesom s tebou v kontakte keď som s tebou začínal, nevadí. Na DM sa raz za čas vidíme a žiadny problém s ním nieje čiže som určite za to aby si tie práva dostal späť.

PRAETORIAN
11-04-14, 14:06
Cigána z lesa si pamatuju avšak už ne proč (byl odebrán).Kdopak nám to připomene??

Toy
11-04-14, 18:38
Cigána z lesa si pamatuju avšak už ne proč (byl odebrán).Kdopak nám to připomene??

Jak by řekl jeden můj známej "Uděláš 100 dobrých věcí, lidi je neřeší, uděláš jednu špatnou a lidi si to pamatují celý život" . . . Si nasadil hodně debilní ton, uplně žeru to, jak vždy napíšeš jednou za 1245723 let do žádosti a zrovna k člověkovi, co udělal nějákou chybu . . nebo tam, kde se dá snadno hledat negativa +1 :thumsup4:

Ale k tvojí žadosti . . zajímal by mě třeba tvůj věk . .

Píšeš, že nechceš řešit minulost, ale práv si se vzdal sám od sebe ? nebo si udělal fail ? nechci se v tom rejpat, a poškozovat tě tím . . ale rád bych věděl vocogou . . . klidně mi to pošli do PM, jestli to nechceš psát sem . . ptám se na to hlavně z důvodu, že jsem od tebe zatim neviděl ani jedno hlášení přes ! . . ale je to možná tím, že máš často ten fake nick jak píšeš a vůbec tě neznám.

Podle HLSTATS tam nějáká aktivitka je, ale hold tím, že měníš ty nicky, tak údaje nejsou asi uplně objektivní.

Můj názor časem editnu, jelikož tě prakticky neznám, a třeba časem poznám . .

:D Dal Ta Bhoper:D
11-04-14, 18:42
Ja som určite za.Poznám ho už myslím skoro 2 roky a vek na to má,sprostý určite nie je skillovo zaostávam aj ja ( A to som profi).Myslím že by tie práva dostať mal a bol by prínosom.

human
11-04-14, 19:24
Jeho posledny post na fore bol 9.5.2012. Nevsimol som si, ze by niekoho v hre hlasil. Vidim ta na dm neustale kempit a cupiet. To mi ako vizitka skillera fakt nepride. Som proti.

vikernes
11-04-14, 19:38
Z mých spolehlivých zdrojů vím že jsi nejspíš přišel o práva objevíš se tu po xxx době a hned žádáš ani nevim jakým způsobem si přišel k unbanu na forku nesmysl sem proti.

Cegan z Lesa
11-04-14, 19:45
Stejně by se tady moje minulost asi rozjela, ale nechtěl jsem tu zbytečně začínat nějaký flame war. Navíc jsem se k tomu ani nikdy nemohl vyjádřit, jelikož jsem hned dostal perma ban. Tak vám to aspoň napíšu z mojeho pohledu, jak to bylo. Práva mi byly odebrány z důvodu vynášení z af (lol). Když jsem kdysi postnul asi 3 věty z af (i to je moc) na jiném fóru. Ty věty ani neměli nic společné s kotelnou , byly to věty od jednoho bývalého, řekl bych inteligentně trošku pomalejšího admina, kde psal v jednom threadu o jednom sudokámošovi nějaký blbosti. Abych pravdu řekl, ani nevím co to přesně bylo. Prostě totální bullshit, co by nikdo ani neřešil kdyby….. Kdyby tu ovšem nebyl jeden nejmenovaný admin ( http://obrazky.superia.cz/nahled-velky/buben.png ), který mě miloval tak moc, až se z toho zbláznil. Věděl, že mě mít nemůže, a tak zdrcený svou láskou k mé osobě, na mě začal tahat špínu kde se dalo, abych zmizel z jeho života a mohl na mě přestat myslet . Což se mu nakonec povedlo. Rozjel tu celkem slušnej beef, snažil se tak usilovně, že přesvědčoval lidi, že všichni pracujeme v NASA, a já jsem vynesl top secret informace o mimozemské technologii, která by se mohla podílet na výrobě nezničitelných sudů a gelů na vlasy. A jak už to v našem světě býva, dostal na svoji stranu většinu modrých oveček, kteří se vždy tvářili jako přatelé, ale když už k něčemu takovému dojde, tak vás nechaj ležet na zemi a ještě si přijdou kopnout. Pak se v af hlasovalo o mojem zabanování, které nedopadlo jinak než permou od kotla, kterému jsem tady půl roku pomáhal s čištěním serverů od cheaterů. Jojo, jak se říká, pro dobrotu na žebrotu. Takhle to bylo ať si každý říká co chce. Ale to už je minulost, vůbec to neřeším, je mi to jedno. A jak jsem psal, nechci přistup do af, ani se nepotřebuju angažovat tady na fóru. To je asi k tomu vše.


Jeho posledny post na fore bol 9.5.2012. Nevsimol som si, ze by niekoho v hre hlasil. Vidim ta na dm neustale kempit a cupiet. To mi ako vizitka skillera fakt nepride. Som proti.

Chlapče, tobě asi matka příroda té inteligence taky moc nedala, že? Jak pak bych asi mohl psát na fóru, když jsem měl skoro 2 roky perma ban a ub jsem dostal včera. Ale hodně jsi mě pobavil, za to ti děkuji. Asi teď budu hodně narcistický, ale až budeš dávat aspoň z jedné desetiny to co já, tak se tvojemu názoru přestanu smát ( ne ho brát vážně).


Z mých spolehlivých zdrojů vím že...

Tím jsem přestal číst větu.

A poďte do mě, to jsem přesně čekal :D lidi co mě vůbec neznaj, napíšou, že někde něco o mě slyšeli, a to je důvod k proti. Klasika.

vikernes
11-04-14, 19:52
Hlavním důvodem to nebylo jde hlavně o to že se tu objevíš po té xxx době a první co je že si žádáš o práva.Jestě by mě zajímalo jakým způsobem si se dostal k UB na forku?

matis
11-04-14, 20:13
Chlapče, tobě asi matka příroda té inteligence taky moc nedala, že? Jak pak bych asi mohl psát na fóru, když jsem měl skoro 2 roky perma ban a ub jsem dostal včera. Ale hodně jsi mě pobavi, za to ti děkuji. Asi teď budu hodně narcistický, ale až budeš dávat aspoň z jedné desetiny to co já, tak se tvojemu názoru přestanu smát ( ne ho brát vážně).


- trosku odvazne oslovenie, ego ti ocividne nechyba....
- tou poslednou vetou si hodne narcisticky, ale ok mozno si dobry

- kolko uctov mas na forku? 3,4? / ja viem o troch
- http://csko.cz/forum/showthread.php?8703-Cheater-na-csko-cz-CW-TG-serveru/page2
- http://csko.cz/forum/showthread.php?8171-lol

- pravdepodobne tak nevinny asi nebudes ako pises

- ale skusim k ziadosti, 2roky ban na forku, o prava si prisiel, chaterov sice poznas, ale takych tu je hafo, no neviem...

Cegan z Lesa
11-04-14, 21:06
- trosku odvazne oslovenie, ego ti ocividne nechyba....
- tou poslednou vetou si hodne narcisticky, ale ok mozno si dobry

- kolko uctov mas na forku? 3,4? / ja viem o troch
- http://csko.cz/forum/showthread.php?8703-Cheater-na-csko-cz-CW-TG-serveru/page2
- http://csko.cz/forum/showthread.php?8171-lol

- pravdepodobne tak nevinny asi nebudes ako pises

- ale skusim k ziadosti, 2roky ban na forku, o prava si prisiel, chaterov sice poznas, ale takych tu je hafo, no neviem...

Hele já si tady od nějakého frajera, kterého ani podle nicku neznám, nenechám osočovat, že čupím a kempím a vlastně nic jiného neumím, tipuju, že je to jeden z mnoha lidí, co mi celou dobu na serveru brečí, že jsem low a jen kempím, z důvodu, že mě po čas mapy nedokážou zabít ani jednou.

K těm účtům, ten první odkaz netuším jako co je. Kdo z nich by sem měl být já? Ja ti můžu říct, že nejsem ani jeden. A ten druhý - Target, jsem byl já, jelikož jsem v té době dostal ban nejen na fórum ale i do hry, což se potom vyřešilo, a kotel věděl, že to jsem já, což je logické když jsem žádal ub za sebe. Jinak, tady žadný jiný účet nemám colombe.


chaterov sice poznas, ale takych tu je hafo, no neviem...

lol a co na tohle říct, asi proto tu o chh žádam ne? no neviem

A jinak jo, ego mám up ale můžu si to dovolit, bohužel

matis
11-04-14, 21:18
Hele já si tady od nějakého frajera, kterého ani podle nicku neznám, nenechám osočovat, že čupím a kempím a vlastně nic jiného neumím, tipuju, že je to jeden z mnoha lidí, co mi celou dobu na serveru brečí, že jsem low a jen kempím, z důvodu, že mě po čas mapy nedokážou zabít ani jednou.

este, ze teba kazdy pozna :D


K těm účtům, ten první odkaz netuším jako co je. Kdo z nich by sem měl být já? Ja ti můžu říct, že nejsem ani jeden. A ten druhý - Target, jsem byl já, jelikož jsem v té době dostal ban nejen na fórum ale i do hry, což se potom vyřešilo, a kotel věděl, že to jsem já, což je logické když jsem žádal ub za sebe. Jinak, tady žadný jiný účet nemám colombe.

asi si to uz nepametas....zial tvoj prispevok tam bol zmazany. ale v tom treade ide prave o teba



lol a co na tohle říct, asi proto tu o chh žádam ne? no neviem

A jinak jo, ego mám up ale můžu si to dovolit, bohužel

toto kto ti povedal ta bohuzial odrbal
radsej si nageluj vlasy a bez lovit babenky do mesta, minimalne jedneho sme tu takeho mali

Eso./digl
11-04-14, 21:28
Proti

Toy
11-04-14, 21:32
Když to tak vidím, jak tu chytáš rage a kopeš kolem sebe za každý 2. slovo co ti kdo napiše . . taky jsem tu udělal fail a musíš očekávat to, že ti to lidi budou dávat sežrat . . tak jsem taky proti

Cegan z Lesa
11-04-14, 21:37
este, ze teba kazdy pozna :D


Nevím, jestli jsi dyslektik a máš poruchu čtení, ale já tady psal, že mě má někdo znát? Pokud si to přeteš pomalu a pořádně, popřípadě jestli máš menší problém s čestinou, tak je tu překladač, tak uvidíš, že jsem napsal, že ho podle nicku neznám já, žadného human jsem na serveru neviděl, nevím jestli hraje s jiným nickem, ale podle nicku netušim kdo je. Takže tvoje "este, ze teba kazdy pozna :D" trochu OT. Ale nevadí.




asi si to uz nepametas....zial tvoj prispevok tam bol zmazany. ale v tom treade ide prave o teba



Někdo napíše, že jsem zapnutý, tak to znamená že jsem? Vůbec nechápu, proč jsi to sem postnul




toto kto ti povedal ta bohuzial odrbal
radsej si nageluj vlasy a bez lovit babenky do mesta, minimalne jedneho sme tu takeho mali

Všichni mí přatelé mi lžou :(


Když to tak vidím, jak tu chytáš rage a kopeš kolem sebe za každý 2. slovo co ti kdo napiše . . tak jsem taky proti

Jedinou větu kde chytám rage :D už mi není 13 abych se vztekal kvůli hry. A nekopu, pouze odpovídám, na to mám právo :)

Eso./digl
11-04-14, 21:40
Nie, vobec sa necudujem ze si dostal ban na forum. Poziadas si o prava a chovas sa ako debil. Co cakas? Ze sa tu kazdy jeden z teba posere alebo co?

E: sry za OT ale fakt mi to uz nedalo

Tupelko
11-04-14, 21:42
Proti
E: Ne z důvodu, že ti byly práva odebrány nebo tak, ale kvůli tomu chování.

matis
11-04-14, 21:54
Nevím, jestli jsi dyslektik a máš poruchu čtení, ale já tady psal, že mě má někdo znát? Pokud si to přeteš pomalu a pořádně, popřípadě jestli máš menší problém s čestinou, tak je tu překladač, tak uvidíš, že jsem napsal, že ho podle nicku neznám já, žadného human jsem na serveru neviděl, nevím jestli hraje s jiným nickem, ale podle nicku netušim kdo je. Takže tvoje "este, ze teba kazdy pozna :D" trochu OT. Ale nevadí.

trosku si nepochopil, ale dalo sa cakat


Někdo napíše, že jsem zapnutý, tak to znamená že jsem? Vůbec nechápu, proč jsi to sem postnul

islo mi o to, ze to tam paradoxxx potvrdil a to ma dost velku vahu, ale asi ani jeho podla nicku nepoznas, ze?


Všichni mí přatelé mi lžou :(

a to je kto, Jurob a spol?


Jedinou větu kde chytám rage :D už mi není 13 abych se vztekal kvůli hry. A nekopu, pouze odpovídám, na to mám právo :)

jo a kolik ti je, 20? no zial v tvojich odpovediach je citit povysenecky ton...

Facened
11-04-14, 22:08
Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú :thumsup4: aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere :wink:. Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr

Toy
11-04-14, 22:15
Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú :thumsup4: aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere :wink:. Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr


Někteří admini se bojí řict názor, někteří brání kamíka za každou cenu, zkus se na to podívat objektivněji . . dělej, že o něm víš zhruba to, co já nebo někdo jinej . . . furt ti příjde jako dobrej kandidát na admina ? :think:

Cegan z Lesa
11-04-14, 22:20
Proti
E: Ne z důvody, že ti byly práva odebrány nebo tak, ale kvůli tomu chování.
Toto beru, chápu, že ne každému se může líbit můj způsob vyjadřovaní. Ale nikomu jsem tady nenapsal něco špatného. Ale přiznávám, že nosánek mám trochu up, prostě jsem takovej. Ale pokud si zde starší admini pamatujou MAGiho, tak proti němu jsem pořád slabej šálek čaje.

Nie, vobec sa necudujem ze si dostal ban na forum. Poziadas si o prava a chovas sa ako debil. Co cakas? Ze sa tu kazdy jeden z teba posere alebo co?
E: sry za OT ale fakt mi to uz nedalo
Poprosil bych, nenazývej mě debilem, díky, taky ti tu nikdo nenadává. A, ne, nečekám.

trosku si nepochopil, ale dalo sa cakat
islo mi o to, ze to tam paradoxxx potvrdil a to ma dost velku vahu, ale asi ani jeho podla nicku nepoznas, ze?
a to je kto, Jurob a spol?
jo a kolik ti je, 20? no zial v tvojich odpovediach je citit povysenecky ton...
Potom, co jsem to důkladněji pročet, tak tam není o mě ani zmínka, že bych byl zapnutý já, a opravdu si už nepamatuju, ani o co šlo a to téma jsem nikdy předtím neviděl. A paradoxe znám ještě z dob mého adminovaní a pro mě je zde ze všech adminů nejzkušenější .
Já s Jurobem nemám nic společného, ani jsem nikdy neměl
Zanedlouho mi bude 21, když se ptáš, a ano, povýšenecky to znít může, to já nepopírám, ale nikomu tady nenadávám a žádný rage nechytám .

Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú :thumsup4: aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere :wink:. Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr
Díky, zatím jsi zde jediný admin, který mě zná z dob dřívějších a ví o co šlo. To cením.

:D Dal Ta Bhoper:D
11-04-14, 22:50
Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú :thumsup4: aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere :wink:. Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr

Tuto musím úplne súhlasiť s Facenedom, pretože je to až absurdné že sem píšu ľudia ktorý ho ani nepoznajú.

apach29
11-04-14, 23:00
Mozna ti moje PRO nepomuze, spis by ti mohlo ublizit, ale ty by jsi byl urcite velkym prinosem pro zachovani klidu na serverech. To ze te tu hejtujou lidi, co te neznaji a jsou regnuty az dlouho po tom, co ty uz jsi tu davno adminoval by te nemelo rozhazet. Facened to napsal dobre, admini proste automaticky cekaji, ze je z nich kazdej podelanej a ze jim vetsina pro jejich ano poleze do zadnice. Aspon jako CHH bych te tu zase rad videl uradovat.

matis
11-04-14, 23:02
Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú :thumsup4: aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere :wink:. Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr



Tuto musím úplne súhlasiť s Facenedom, pretože je to až absurdné že sem píšu ľudia ktorý ho ani nepoznajú.

Chlapi vy aj citate co pisete? to akoze ked ziadas o zamestnanie, tak nebudes suhlasit so sefom? Aka ziadost pre Kotla? a preberte konecne... pre vas je idol clovek, ktory kazdeho dojebe za kazdu cenu bez hanby? mat vlastny nazor, neznamenam, ze budem vsade pisat sracky, vediet sa kontrolovat a prinasat obete a komprimisi je ovela vacsie gesto ako toto...




Potom, co jsem to důkladněji pročet, tak tam není o mě ani zmínka, že bych byl zapnutý já, a opravdu si už nepamatuju, ani o co šlo a to téma jsem nikdy předtím neviděl. A paradoxe znám ještě z dob mého adminovaní a pro mě je zde ze všech adminů nejzkušenější .
Já s Jurobem nemám nic společného, ani jsem nikdy neměl
Zanedlouho mi bude 21, když se ptáš, a ano, povýšenecky to znít může, to já nepopírám, ale nikomu tady nenadávám a žádný rage nechytám .



tak sorry, bolo tam spomenute tvoje meno, a aj si tam prispel....
kto ti vlastne vybavil UB na forku? Je pekne, ze nenadavas a ja netvrdim, ze chytas rage
inac ti gratujujem k narodkam...predcasne

Charon35
11-04-14, 23:19
Mozna ti moje PRO nepomuze, spis by ti mohlo ublizit, ale ty by jsi byl urcite velkym prinosem pro zachovani klidu na serverech. To ze te tu hejtujou lidi, co te neznaji a jsou regnuty az dlouho po tom, co ty uz jsi tu davno adminoval by te nemelo rozhazet. Facened to napsal dobre, admini proste automaticky cekaji, ze je z nich kazdej podelanej a ze jim vetsina pro jejich ano poleze do zadnice. Aspon jako CHH bych te tu zase rad videl uradovat.

Je to tu na fóre pár hodín a už to má 2 strany...

- Prečo nechceš spomínať minulosť? Z minulosti sa má človek poučiť, no očividne to u niektorých neplatí a stále stúpajú po tom istom hovne.
- Facened: ano, je to taký hrdina z ľudu, lebo si vie "povedať svoje". Každý si môže povedať čo chce, lenže keď im začneš oponovať, tak si najväčší kkt na svete (jo, čakám ďalší sloh a hejt od priaznivcov 5. dimenzie...+gel a bicykel v každej vete, to bude originál...)

Po UB v hre a UB na fóre si hneď požiadať o práva...

BTW takže tá šaškáreň čo sa rozbehla v shoutboxe je kvôli tomuto? Tak už mi to dáva zmysel.

Hajjas
11-04-14, 23:22
čo si pametám z DM, tak namyslený a povýšenecký...
PROTI

Mr.Hol
11-04-14, 23:26
Ja som určite za.Poznám ho už myslím skoro 2 roky a vek na to má,sprostý určite nie je skillovo zaostávam aj ja ( A to som profi).Myslím že by tie práva dostať mal a bol by prínosom.! Tohle zase rozesmalo me :D I ty filuto jeden... Ale ne k veci - ja ho treba nepoznam, ale dle zpusobu vyjadrovani ho znat ani nepotrebuju.


Jinak mi zde prosím nepište věci typu ať zvýším aktivitu na fóru nebo ať nahlasím nějaké cheatery, já už pár hodin odehrané mám, takže vám dokozavat nic nebudu. ! Skoda, ze od odstatnich lidi je to vyzadovano, ale kdyz mas to ego tak nejspise udelame vyjimku...

Cegan z Lesa
11-04-14, 23:38
Je to tu na fóre pár hodín a už to má 2 strany...
- Prečo nechceš spomínať minulosť? Z minulosti sa má človek poučiť, no očividne to u niektorých neplatí a stále stúpajú po tom istom hovne.
- Facened: ano, je to taký hrdina z ľudu, lebo si vie "povedať svoje". Každý si môže povedať čo chce, lenže keď im začneš oponovať, tak si najväčší kkt na svete (jo, čakám ďalší sloh a hejt od priaznivcov 5. dimenzie...+gel a bicykel v každej vete, to bude originál...)
Po UB v hre a UB na fóre si hneď požiadať o práva...
BTW takže tá šaškáreň čo sa rozbehla v shoutboxe je kvôli tomuto? Tak už mi to dáva zmysel.
UB v hře jsem dostal den po tom, co mi ho kotel dal, už před dvěmi lety :thumsup4: (vyřešili jsme to kdysi přes pm).
UB na fórum mi dal Bezdak, právě kvůli tomu, abych nabídnul pomoc jako chh, takže věty typu… „den po UB si žádat o práva“… když jediný důvod o UB na fóru byla žádost o chh, nejsou na místě
To s tím shoutboxem jsem nepochopil, co tím myslíš.
A taky fakt nechápu proč mě tady spojujete s Jurobem? Vždyť já s ním nikdy neměl nic společného…



! Skoda, ze od odstatnich lidi je to vyzadovano, ale kdyz mas to ego tak nejspise udelame vyjimku...
Opět musím napsat povýšenecky, já tady adminoval v době, kdy ty jsi ještě vybarvoval omalovánky :thumsup4:


Mozna ti moje PRO nepomuze, spis by ti mohlo ublizit, ale ty by jsi byl urcite velkym prinosem pro zachovani klidu na serverech. To ze te tu hejtujou lidi, co te neznaji a jsou regnuty az dlouho po tom, co ty uz jsi tu davno adminoval by te nemelo rozhazet. Facened to napsal dobre, admini proste automaticky cekaji, ze je z nich kazdej podelanej a ze jim vetsina pro jejich ano poleze do zadnice. Aspon jako CHH bych te tu zase rad videl uradovat.
Díky vážím si toho, jak jsem psal, já tady nikoho prosit nebudu, nabídnul jsem pomoc, ale jak vidím, tak to nemá smysl.


čo si pametám z DM, tak namyslený a povýšenecký...
PROTI

Jako promiň, ale tohle je ten největší bullshit kdo tu co napsal, postni mi sem jedinou větu v chatu, kdy jsem se ve hře choval povýšenecky. Většinou už do chatu ani nepíšu, maximálně odpovídam na věty typu, že jsem zaplej, nebo pokud mi někdo opravdu dlouho píše hovadiny, jinak chat neřeším vůbec. Ve hře jsem se takhle nechoval nikdy.

Charon35
12-04-14, 00:29
UB v hře jsem dostal den po tom, co mi ho kotel dal, už před dvěmi lety :thumsup4: (vyřešili jsme to kdysi přes pm).

Ano, to si pamätám keď som bol za UB. :thumsup4: (skôr som nechápal to forko)

Prečo vlastne chceš tie práva? Komu si hlásil cheaterov z hry, keď si nikoho nehlásil? Chystá sa druhá akcia ala "banuj čo ti prsty stačia" či čo?:notsure:

Cegan z Lesa
12-04-14, 00:40
Ano, to si pamätám keď som bol za UB. :thumsup4: (skôr som nechápal to forko)

Prečo vlastne chceš tie práva? Komu si hlásil cheaterov z hry, keď si nikoho nehlásil? Chystá sa druhá akcia ala "banuj čo ti prsty stačia" či čo?:notsure:

Jak jsem psal, měl jsem dost velkou pauzu s cs ale posledních pár měsíců jsem začal hrát opět dm na pubu, kde je opravdu většinou někdo zapnutej, a určitě jsem i párkrát přes ! někoho nahlásil. Ale ne vždy se nějaký admin dostaví, to je taky důvod, pokud tam někdo zapnutej je, tak to raději vypnu, než abych čekal jestli někdo přijde. Což je taky jediný důvod proč vám nabízím svou pomoc. Jak jsem psal, o af a ani angažování na fóru zájem nemám, pouze práva na serveru. A ona někdy nějaká první akce ala "banuj čo ti prsty stačia" byla? Já jsem někdy někoho neprávem zabanoval? Tohle bylo trochu OT.

Charon35
12-04-14, 00:53
Jak jsem psal, měl jsem dost velkou pauzu s cs ale posledních pár měsíců jsem začal hrát opět dm na pubu, kde je opravdu většinou někdo zapnutej, a určitě jsem i párkrát přes ! někoho nahlásil. Ale ne vždy se nějaký admin dostaví, to je taky důvod, pokud tam někdo zapnutej je, tak to raději vypnu, než abych čekal jestli někdo přijde. Což je taky jediný důvod proč vám nabízím svou pomoc. Jak jsem psal, o af a ani angažování na fóru zájem nemám, pouze práva na serveru. A ona někdy nějaká první akce ala "banuj čo ti prsty stačia" byla? Já jsem někdy někoho neprávem zabanoval? Tohle bylo trochu OT.
Čo máš s tým OT? Neviem už presne kto to tu bol už, ale bol taký chytrolín (ak nie viac), čo tak pobanoval polovicu serveru a potom musel Kotel dávať UB všetkým. Jediné OT tu teraz vyzerá táto ponuka na spasenie celej kotelne tvojím oslnivým egom. Už tu chýba len žiadosť od Ufa, negativa a napr. jura a bude to kompletný návrat o 3 roky dozadu.

(Dosť bolo komunistov, volte KSČM...)

BTW sám vieš, že som proti tebe nemal nič extra, takže to neber osobne, len z pohľadu náboru. To je to, prečo som u niektorých menej inteligentných jedincov taký "populárny", lebo to nevedia odlíšiť.

Cegan z Lesa
12-04-14, 01:07
Čo máš s tým OT? Neviem už presne kto to tu bol už, ale bol taký chytrolín (ak nie viac), čo tak pobanoval polovicu serveru a potom musel Kotel dávať UB všetkým. Jediné OT tu teraz vyzerá táto ponuka na spasenie celej kotelne tvojím oslnivým egom. Už tu chýba len žiadosť od Ufa, negativa a napr. jura a bude to kompletný návrat o 3 roky dozadu.

(Dosť bolo komunistov, volte KSČM...)

BTW sám vieš, že som proti tebe nemal nič extra, takže to neber osobne, len z pohľadu náboru. To je to, prečo som u niektorých menej inteligentných jedincov taký "populárny", lebo to nevedia odlíšiť.


OT = offtopic - Měl jsem na fóru skoro 2 roky ban a během té doby nevím vůbec nic, co se tu dělo.
To, když jsi napsal něco o akci ala "banuj čo ti prsty stačia", se kterou nemám nic společného je OT.


Jediné OT tu teraz vyzerá táto ponuka na spasenie celej kotelne tvojím oslnivým egom.

Ja vám tady nabízím pomoc a ty na to napíšeš něco o spasení kotelny, tohle vypadá povýšeně spíše z tvojí strany, než z mojí.

A opět zde začínáš vypisovat lidi, se kterýma jsem nikdy neměl nic společného. Moje odebraní práv a nasledný ban považuji stále za absurdní, bylo to pouze kvůli pár adminům, kteři mě neměli rádi protože jsem se bavil s davnýma "vyvrhelama" kotelny jako byli Karl0s, Greg a bawson. Jiný důvod neměli. Jak říkam, prosit tě tady nebudu, je to tvoje rozhodnutí, moje nabídka bude platit stále, ale znovu si o ní psát nebudu. Ať se rozhodneš jak chceš, aspoň mi udělalo trochu radost, že jsem se mohl vyjádřit k mojemu banu. Tím to zakončím.

marsoun
12-04-14, 01:45
Já jsem rozhodně pro, pamatuju když měl práva, je to čávo :3.

matis
12-04-14, 08:46
tvoj najvacsi problem je...

citujem teba sameho


Měl jsem na fóru skoro 2 roky ban a během té doby nevím vůbec nic, co se tu dělo.

o af a ani angažování na fóru zájem nemám, pouze práva na serveru

Mr.Hol
12-04-14, 09:18
Opět musím napsat povýšenecky, já tady adminoval v době, kdy ty jsi ještě vybarvoval omalovánky :thumsup4:
Ja na omalovanky nikdy moc nebyl, spis me zajimala cetba knih, obecny prehled, potazmo vzdelani. Proto je me IQ vetsi nez me ego a proto je mezi nama takovy rozdil.
To ze si tu adminoval driv bylo z predesle debaty naprosto jasne, jen me zarazel zpusob jakym jsi napsal to, co jsi napsal.

Vis, my jsme tady jen samotni druhoradi admini a nemyslim si, ze bys chtel s takovym skillem patrit mezi nas, takze jsem proti, ale jen kvuli tobe, protoze si zaslouzis neco lepsiho...

Zoid
12-04-14, 19:58
Jsem pro, ale jen pod podmínkou, že se nebudeš smět veřejně vyjadřovat... :D

E: Po tom co tu provadel ciper a dostal chh nevidim duvod proc to s tebou nezkusit, v AT jsou ted vetsi volove nez ty :D

Cegan z Lesa
12-04-14, 20:18
Ja na omalovanky nikdy moc nebyl, spis me zajimala cetba knih, obecny prehled, potazmo vzdelani. Proto je me IQ vetsi nez me ego a proto je mezi nama takovy rozdil.
To ze si tu adminoval driv bylo z predesle debaty naprosto jasne, jen me zarazel zpusob jakym jsi napsal to, co jsi napsal.
Vis, my jsme tady jen samotni druhoradi admini a nemyslim si, ze bys chtel s takovym skillem patrit mezi nas, takze jsem proti, ale jen kvuli tobe, protoze si zaslouzis neco lepsiho...

Poslal bys mi tvůj životopis do pm? Celkem mě to zajímá. Jinak jsem rád, že máš o mě starost a chceš, abych si zasloužil něco lepšího. Samozřejmě, myslet si můžeš cokoliv, ale to co bych chtěl nebo nechtěl, nech radši na mě. :thumsup4:


tvoj najvacsi problem je...
citujem teba sameho
Já v tom tedy žádný problém nevidím, ale budiž.

matis
12-04-14, 20:54
Já v tom tedy žádný problém nevidím, ale budiž.
.
neee? co myslis, ze funkcia admina obnasa?

amxmodmenu/2/nick/reason? ani z daleka nie, nezaujimat sa o forum, znamena nezaujem ani o kotelnu, ty vlastne tymto chces prava len pre svoju potrebu, lebo ta pripadny cheater obtazuje...

trosku vlastne ani nechapem tvoj postoj, urcite to slo aj inak a urcite by sa to tu cele riesilo inak.... ale ty prides a proste chces a basta.... skoda

Cegan z Lesa
12-04-14, 21:22
.
neee? co myslis, ze funkcia admina obnasa?

amxmodmenu/2/nick/reason? ani z daleka nie, nezaujimat sa o forum, znamena nezaujem ani o kotelnu, ty vlastne tymto chces prava len pre svoju potrebu, lebo ta pripadny cheater obtazuje...

trosku vlastne ani nechapem tvoj postoj, urcite to slo aj inak a urcite by sa to tu cele riesilo inak.... ale ty prides a proste chces a basta.... skoda

Díky za radu, co obnáší funkce admina. :thumsup4: To, že se nezajímám o at a nechci se angažovat na fóru, což znamená, že nemám potřebu si tady psát s adminama, jezdit na nějaké supr čupr srazy a lézt jim z prdele do prdele, neznamená, že bych na fórum nechodil. Řešil bych pouze žádosti o ub a podezření z cheatingu. A nevím, ale já tady nežádám o admina ale CHH což je trošku rozdíl bro.

matis
12-04-14, 21:51
Díky za radu, co obnáší funkce admina. :thumsup4: To, že se nezajímám o at a nechci se angažovat na fóru, což znamená, že nemám potřebu si tady psát s adminama, jezdit na nějaké supr čupr srazy a lézt jim z prdele do prdele, neznamená, že bych na fórum nechodil. Řešil bych pouze žádosti o ub a podezření z cheatingu. A nevím, ale já tady nežádám o admina ale CHH což je trošku rozdíl bro.

tak ja uz vlastne ani neviem co chces...



o af a ani angažování na fóru zájem nemám, pouze práva na serveru


vies to aspon ty? preco taky zaujem pomahat po tom co ti tu vsetci vyviedly? vias o tom, ze Buben je stale admin?

Charon35
12-04-14, 22:42
Napíš mi jeden dôvod, prečo by si to mal dostať, keď je tu ďalších 100 iných, lepších, s menším egom a rozhodne lepšou minulosťou než ty?

(A prosím vás nepíšte: "tak prečo ich neriešiš" - mám na to dôvody do ktorých vás nie je absolútne nič.)

Tupelko
12-04-14, 22:49
To ze te tu hejtujou lidi, co te neznaji a jsou regnuty az dlouho po tom, co ty uz jsi tu davno adminoval by te nemelo rozhazet.
To, že ho tu někteří admini neznají, tak se jejich proti nepočítá nebo jak? Myslím si, že asi dali to proti, na základě toho jak sem přišel a jak píše/chová. Proto by on měl udělat na ty adminy(I když někteří adminy se taky chovají jak se chovají), kteří ho neznají udělat nějaký dojem, proč by ty práva měl dostat. Můj názor.
(Vůči Ceganovi nic nemám, důvod jsem napsal už hore)

Facened
12-04-14, 23:39
Charon: Aky je rozdiel medzi ciperom a ceganom ? Niekde, myslim pri darwinovi sme sa bavili o tom ze pokial chce len CHH tak mu tu sancu dat mozme lebo nemoze nic dosrat len ukazat ci nam chce alebo nechce pomoct a Cegan by dostal myslim len 2 sancu a nemali by sme zabudat nato co uz spravil pre kotelnu. Toto je to iste co s Jerrym, aj on spravil X dobrych a uzitocnych veci pre kotelnu ci turnaje alebo hocijake sutaze a spravil jednu blbost a teraz kazdy si zapamäta len tu jednu. Dalej sa chcem vyjadrit k tomu ze si tu obranujem Cegana za kazdu cenu ale nevidim dovod preco si ho neobranovat ked viem aky je a nesudim knihu podla obalu ako väcsina co ho nepozna a prosim naco vravite ze nehlasi cheatrov ked to sa pytame pri kazdom len aby sme vedeli ci ma dake tie skusenosti a je aktivny ale ak niekto pochybuje o Ceganovich skusenostiach tak budiš, ja len ze bude skoda vykaslat sa na takychto hracov resp. byvalych adminov.

Zoid
13-04-14, 00:07
Beztak to bude DaRiho kamarád :D

3k a Jerry
13-04-14, 01:07
Nedalo mně to a musím vám zase napsat že jste banda pičusů, ale neskutečných.
Jen bych rád připomněl že psaní do žádosti jste mně opět chtěli zatrhnout za to že normal useři píšou sračky..
Inak v pohodě ?
Matis musí napsat 20 naprosto nesmyslnych postů to nemůžeš napsát proti a dát prostor jiným ?
Nikdy nevěřte na spolehlivé zdroje, většina se tu vyjádřila s přihlášením na forku tak v roku 2013, takže ho ani absolutně neznáte, ale nějakej modrej šmudla napsal že je to povýšenecke prase a vlastně zničil celou kotelnu, tak tomu budem věřit ..
Řekl bych spíš že jeden na tsku v roomce zvané admin room že gecan je darebák a všichni už psali do žádosti proti.. DObře vím co je to tam za sektu..


Toto je to iste co s Jerrym, aj on spravil X dobrych a uzitocnych veci pre kotelnu ci turnaje alebo hocijake sutaze a spravil jednu blbost a teraz kazdy si zapamäta len tu jednu.

Já toho posral víc, ale stale jsem to největší zlo na foru, tudiž čekám že s příchodem dalších nových adminů přijde do roka bam :)
Pamatuju že byl zabanován za udajné vynášeni, taky jsem snim ješte adminoval a pokud chce jen CHH tak vám vynese tak maximálně pár banu..
Ve hře tedka moc nejsem tudiž neřeknu pro ani proti, ale prostor bych mu asi dal..
Já si tě spíš celkem pamatuju že si byl tichá voda, ale tady na ty slečínky musíš byt milej a špulit usměv možná dostaneš růžovou..
Btw a celkově tahle palcová aféra stojí za vyliž prdel..
Tohle si stejně musí rozhodnout kotel a jestli dá na adminy, kteří si nepamatují že tu adminoval, tak to bude smutný..
Ať vyhraje tedy rozum..

E.To si mně pobavil že buben je zase admin ten je zpět po 35 , ale nad tím se můžem jen usmát..
Doufám že nám jsem vynese taky nějakej suprovej názor, protože je to tip lidí že názor na nikoho nemnění hh, protože je takovej jakej je.
Pusu a pac taliáni..

kono159
13-04-14, 08:14
admin bol dobry, len jedneho dna mu boli odobrane prava, lebo vynasal
btw ked si ziada po "2" rokoch o CHH tak preco by nemal dostat sancu? ked cheatra rozpozna a jak sa napisalo, tak vynesie leda tak bany
inak pro

Toreto
13-04-14, 08:17
Keby to nebol byvaly admin, tak ho s takým prístupom pošlete doprdele.

3k a Jerry
13-04-14, 09:31
Keby to nebol byvaly admin, tak ho s takým prístupom pošlete doprdele.

To musím přiznat že nejspíš ano, ale on je strašná kecka říkal jak byl odjakživa takovej z nosánkem nahoru což naprosto nesouhlasím..
Byl to člověk co se moc nevyjadřoval a hleděl si jenom banování, což vidím z mojeho pohledu
A pokud se zase bude vyjadřovat minimálně jako předtím, tak v tomhle ohledu problém nevidím, ale je pravda že když chce CHH, tak mohl být krapec milejší.. i když na oplátku nabízí pořádek na serveru.
2 šance po 2 letech jak říkam proč ne, ale tohle si stejně musí rozhodnout kotel

For čáron:
Já mu svoje pro ani proti ješte nedal, dokonce jsme řekl že tedka nejsem aktivní jen jsem trošku uvedl pár věcí na pravou míru a musel jsem si rýpnout do pár lidi..
Podle rychlého mrknutí na chatlog je aktivní, ale ja nemužu říct na tohle ani půl slova já jsem tip člověka že mně to bavilo především kvuli banovani haxoru, né kvuli hře samotné..
Závěr..
Tedka si tomu dal gecane konec na vždy, spíš nevím co si čekal když všem přijdeš říct že jsou to pičusove protože ti dali proti a trošku si to upravili aby jim to do klavesnice pasovalo ..
Jen fakt nechapu kde si na tom byl že si byl odjakživa arogantní..

Charon35
13-04-14, 09:33
Keby to nebol byvaly admin, tak ho s takým prístupom pošlete doprdele.
Presne. Nám píšete, že sme voči nemu zaujatí. A vy ste čo? Keď sem napochodoval hocikto a začal troliť aká je skilla, tak ste do neho každý hustili a posielali ho do prdele. Príde hrdina z ľudu cigán a idete sa vypalcovať aby dostal CHH. Pritom podľa chatlogu tam hrá vlastne tak raz za 3 dni (takže jerry zbúram ti ilúzie o nastolení poriadku na serveroch), ale to je už vám očividne u riti, hlavne že bude môcť banovať...

matis
13-04-14, 09:48
Matis musí napsat 20 naprosto nesmyslnych postů to nemůžeš napsát proti a dát prostor jiným ?
.

prave ze nechcem to uzavriet skor ako sa to vysvetli, to si nepochopil? nebudem predsa zatracovat cloveka jednym povyseneckym postom.... o tebe som si tiez myslel, ze si kar a pritom som s tebou bol na TS a si normalny chalan, ktory iba tu na forku robi zo seba idiota, ktory si chce nieco dokazat a udrzat si isty odstup od ostatnych a presne podobny typ je aj Pan Cegan, v reale priatelsky a dobry clovek, no zial na forku sa sprava ako namysleny narcis... co je skoda

verim tomu, zeby toho chh dostal hned ak by mal trosku iny pristup....

ale ako pisu ty najlepsi, no co moze s CHH podelat a vynasat? nic

PEACE

human
13-04-14, 14:16
Tak inak, aby sa nepovedalo, ze sa riesi len tvoje ego a arogancia. Pises, ze cheaterov nehlasis, lebo si nic nemusis dokazovat a ked tam nejaky je, tak sa radsej odpojis, nez by si ho mal hlasit. Z toho usudzujem, ze na hlasenia chodit nebudes. Maximalne na DM, ktory je mimochodom asi zo vsetkych strielacich serverov najlepsie pokryty. Z tohoto pohladu absolutne nevidim dovod ti tie prava davat. Ze si bol v minulosti dobry admin je sice pekne a v tej dobe ti boli za to urcite vsetci vdacni ale to je uz minulost.

Eso./digl
13-04-14, 14:20
Tiez by som chcel nieco dodat. Kebyze sem prides a napises ze si tu bol proste admin, stalo sa to a to a ze chces znovu pomahat nemam dovod ti dat proti. Zobral si to zo zlej strany.

Charon35
13-04-14, 16:08
@facened: cipera nemalo rado pár ľudí. Lenže čo cegan nedomyslel je to, že po 2 rokoch sem nakluše, ponúkne jeho skill+ego a poserme sa (čo sa nepáči aj tej hŕstke, ktorá ho ani nepoznala doteraz). Že sa nestrká adminom a píše si čo chce? Sa preberte do predele už, šak tu si píše čo chce každý tvle, prečo asi vznikajú všetky tie hejty, fajty a srance vrátane AF...

@cegan: Tá fráza "100 dobrých vecí si nikto nepamätá, ale 1 zlú všetci". Good joke bro. Zrejme si tu jediný trpiteľ národa a zaslúžiš si medál. Tak naklusaj, napíš zoznam všetkých, ktorí tu pomáhajú, a napíš im aspoň oslavnú pieseň. Dosť adminov je tu dlhšie ako ty, viac adminov ako ty tu viac pomáhalo a má viac zabanovaných ako si mal ty za tú istú dobu, moderátori to tu čistia od spamu deciek, kotel sa s tým sere od začiatku, prerábal sa web, tiež sa tu serem so žiadosťami ako je táto a za čo? Za ten fun klub všetkých bývalých tard0v odtiaľto, ktorí sa dokážu baviť jedine medzi sebou a majú potrebu behať s mojou fotkou po TS lebo sú to rozmazlení retardi s kopou voľného času a ich IQ nedosahuje IQ počerného osadníka z východného slovenska?

Cegan z Lesa
13-04-14, 17:03
@facened: cipera nemalo rado pár ľudí. Lenže čo cegan nedomyslel je to, že po 2 rokoch sem nakluše, ponúkne jeho skill+ego a poserme sa (čo sa nepáči aj tej hŕstke, ktorá ho ani nepoznala doteraz). Že sa nestrká adminom a píše si čo chce? Sa preberte do predele už, šak tu si píše čo chce každý tvle, prečo asi vznikajú všetky tie hejty, fajty a srance vrátane AF...

@cegan: Tá fráza "100 dobrých vecí si nikto nepamätá, ale 1 zlú všetci". Good joke bro. Zrejme si tu jediný trpiteľ národa a zaslúžiš si medál. Tak naklusaj, napíš zoznam všetkých, ktorí tu pomáhajú, a napíš im aspoň oslavnú pieseň. Dosť adminov je tu dlhšie ako ty, viac adminov ako ty tu viac pomáhalo a má viac zabanovaných ako si mal ty za tú istú dobu, moderátori to tu čistia od spamu deciek, kotel sa s tým sere od začiatku, prerábal sa web, tiež sa tu serem so žiadosťami ako je táto a za čo? Za ten fun klub všetkých bývalých tard0v odtiaľto, ktorí sa dokážu baviť jedine medzi sebou a majú potrebu behať s mojou fotkou po TS lebo sú to rozmazlení retardi s kopou voľného času a ich IQ nedosahuje IQ počerného osadníka z východného slovenska?

Teď jsem přijel a za chvilku jedu zas pryč, takže jsem to tu všechno nepročítal. Ani to číst už nebudu. Ale přečetl jsem tvůj poslední post. To už nejde napsat slušně. Nechtěl jsem tu nikoho hejtovat ale tohle napsat musím.
Do piči, já tady psal tu frázi? Kdyby sis pořádně přečet tu žádost, tak bys pochopil, že já vás tady kurva ani o to chh neprosím, je mi to úplně jedno, pochopte už , že jsem nabídl pomoc, vy o ní nestojíte a tím to končí, vůbec nechápu, co tu furt řešíte nějakou aroganci, namyšlenost a podobné pičoviny. To abych zabanoval cheatera jako musím být skromný, mílí a lásku rozdávající kněz? Hlavní podmínkou CHH jsou snad zkušenosti rozpoznat cheating, které já mám, to je snad nejdůležitější věc ne? A co ty mi tady pořád píšeš za sračky, to je neskutečné hovno po hovně. Že tady píšu, že jsem největší skill a že se máte ze mě všichni posrat. Kde jsem to kurva napsal? Nestačilo prostě napsat, nemáme zájem o tvou pomoc a tím to zakončit? A cos tady napsal, „hlavně že bude moct banovat“… ty vole, jedeš na fetu? A proč bych to asi jinak chtěl? Abych měl modrej nick a dělal čáva na fóru, když tady celou dobu píšu, že o to nestojím? Já jsem s tebou kdysi taky žádný problém neměl, i když jsem se bavil s lidma, kteří si myslí, že jsi kokot. Ale po tom, cos tu předvedl svojima 20 totálně useless postama o hovně, musím uznat, že seš fakt strašnej vtip. Utři hovna od huby. Asi už nemá cenu se tu k ničemu dalšímu vyjadřovat. Čau, ahoj.

Charon35
13-04-14, 18:23
To ego vyšlo z tvojich postov, nie z našich. Od toho je nábor, aby sa zistilo, ako na tom daný uchádzač je. Si presne typ ako Flash (od ktorého som tu čakal aspoň slohovku na 5 strán). Niekto niečo napíše, dostane rage a kto iný, ako charon je kkt. Riešim žiadosti, tak kto ťa má dodrbávať keď nie ja pre boha? To si čakal "jéééééééééé ahoj, ako sa mas, konecne si tu, viem ze poznas cheatera, tak jasne ze OK"?????????!!!!!!!

Takže spravíme to ako u ostatných:
Polovica adminov je proti, na DM hráš sporadicky, zbytočné práva - Nie.

(A ďalší čo ma bude nenávidieť za nejaké blbé "nie". Jupí...)

Charon35
13-04-14, 20:05
Ešte raz, pre menej chápavých to zosumarizujem:
- Keď si podal žiadosť, tak zrazu všetci tards0ni 3 dni okupovali celý shoutbox na fóre. (možno náhoda, ale divná náhoda)
- naklusáš sem jak Jánošík, hrdina z ľudu, a veľkodušne nám ideš ponúkať pomoc na serveroch jak Bibliu v pekle. Pritom, a to je kľúčová vec, sa tu niekedy 5 dní ani neukážeš...

Takže buď si to fakt hrozne blbo načasoval (môžeš požiadať o pol roka), alebo to bolo len divadielko na honenie ega a fap time z dlhej chvíle pre hore spomínaných tardov. Takže kľudne sa na mňa naser, ale takto to vyzerá a keď to ty nevidíš, tak to je len tvoja blbosť, nie moja. Pozdravujem palculienky.

+ aby ste to mali pokope:
Classic 20-03-2014 20:36:04
Deathmatch 21-03-2014 18:48:32
Deathmatch 22-03-2014 22:37:09
Deathmatch 26-03-2014 20:06:32
Deathmatch 28-03-2014 18:15:01
Deathmatch 02-04-2014 19:32:57
- vačšina z toho je len "pripojen"

- zmenil si sa, ja nie. Kedysi si bol taký "tichý hráč", teraz sa ani nečuduj, že nový admini ako Eso z teba na kolená nepadnú po tvojich postoch. (si to vôbec ty? bol tu už aj prípad, keď dal svoj účet niekomu inému)

- začínam ľutovať, že som bol za ten UB v hre...

R3S
15-04-14, 00:56
za mě proti , co tu se děje poslední dobou začíná bejt moc i na mě . Hoši nezlobte se na mě , ale jestli se nedovedete bavit smysluplně bez prdelí a čuráků tak to rovnou zabalte všichni jak tu v tom foru jste.Není tu snad jedinej návaznej topic aby tu někdo někoho neurážel , nebo jeho matku že mu nedla dost rozumu.. . Zle to tu upadá...celej tenhle topic je o tom jak si dva měřej šuliny a do toho přijde třetí hero a musí ukázat že je nade všema...

Nihilia
15-04-14, 08:09
Cegane z lesa - jak napsal Toy: ,,Někteří admini se bojí řict názor, někteří brání kamíka za každou cenu, zkus se na to podívat objektivněji . . dělej, že o něm víš zhruba to, co já nebo někdo jinej . . . furt ti příjde jako dobrej kandidát na admina ?,,

Neznám tě, takže tě nebudu soudit podle toho co jsi kdy v minulosti udělal. Budu se na to dívat čistě subjektivně, podle tohoto tématu. Chováš se jako malý spratek, kterému ukradli děcka na pískovišti lízátko.
A jedna řečnická otávka: ,,Myslíš si že mít ego znamená mít na všechny plnou hubu keců a být arogantní?"

PROTI

mirous
15-04-14, 10:40
Asi tak, tenhle nick znám tak leda proto, že jsem ho možná viděl někdy ve hře. Jestli tu byl nebo nebyl admin je mi buřt a nic o tom nevím. Ale kdyby sem takhle naklusal kdokoliv jiný, normální ,,no name" hráč, o kterém nikdo nic neví a předváděl by takovýhle přístup, taky by tam měl stručně všude ,,proti" a na konci od Charona ,,sorry kamo - Nie" a bylo by. Jenže takhle má půl Kindergruppy na Kotelně svého Boha a hrdinu, který se zastane slabších a postaví se proti moci diktátorské adminské společnosti. Souhlasím s tím, co napsal R3S, moc to všechno řešíte a řešíte to zbytečně vyhroceně.
A co se týká samotného Cegana z lesa..je mi úplně jedno, kdo si, kdo si byl, co budeš. Že si byl kdysi bývalý admin nic neznamená, taky sem kdysi hrál na kytaru a nesedne si ze mě filharmonie na zadek, kdybych jim nabízel své brnkání, které mi kdysi šlo. Hodnotím Tě jako každého jiného, koho neznám a z toho mě připadá, že Tvé chování zapadá leda možná mezi Tvé kamarády, kteří Tě v tom podporují a plácají Tě po ramenou, jaký si hrdina. Zřejmě si zažádal, protože to sám chceš, z tohoto titulu, protože je to Tvá druhá šance, by člověk čekal větší pokoru. PROTI.
Takové téma má mít dvě stránky s výsledkem pro nebo proti a LOCK.

3k a Jerry
15-04-14, 15:45
Řekl bych že už tady bylo od cegana víckrát zmíněno že teda zájem nemá a že žádá o lock a nějake názory už má asi buřt, takže bych řekl že asi zbytečné se k tomu vyjadřovat :) L0CK C0CK