PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s Windowsem



Spyware
11-04-14, 19:23
Ahojte mám taký problém včera 10. 4. 2014 bola sestra na PC všetko pohoda šlapalo keď išla vypnúť PC tak Windows si pri vypnutí vyžadoval aktualizácie tak pohoda aktualizácia sa stiahla no začala sa Konfigurovať urobilo to no potom začal strašne blbnúť PC .. čierna obrazovka nemohol som sa nikde dostať potom sa normálne načítal Windows dal mi na výber užívateľov chcel som sa prihlásiť no zrazu mi napísalo toto (screen priložený dole link). Potom to prestalo blbnúť a normálne som sa prihlásil znova mi vypísalo dole v boku tu chybu čo v tom obrázku .. ikonky boli obrovské úplne veľké a počítač strašne zasekaný teraz sa mi dolný panel zmenil ako keby vyzeral z windows 98 počítač je brutálne zasekaný načítava sa strašne dlho pomaly reaguje a tak .. neviem čo mám robiť prosím o pomoc .. ďakujem váš hráč Spyware

SCREEN: http://imgupload.sk/viewer.php?file=2obkz54b3u3q8anz7m53.jpg
PS: Áno je to odfotografované s mobilom print screen nešiel :)

Kyblík Hnoje
11-04-14, 21:38
Zajímavé...a předtím ti to jelo v pohodě??? Můžeš zkusit PC obnovit do předchozího stavu pomocí volby obnovení, nicméně bylo by dobré předtím zjistit, co to bylo za aktualizaci a nakouknout do event logu a zkontrolovat ve Správci zařízení, zda tam není nějaký konflikt s ovladači.. Dále bych doporučoval provést antivirový test několika programy.
Možná by bylo také dobré sdělit, co máš za PC :-)

Spyware
11-04-14, 22:38
Ahoj všetko išlo v pohode do poslednej aktualizácie ktorú si vyžadoval Windows. Ďalej som skúšal obnoviť počítač pomocou tej voľby ako hovoríš pri každom obnovení mi písalo že obnovenie sa nevydarilo proste to nešlo. Bohužiaľ to stým konfliktom v ovládači ti neviem povedať nie som taký počítačovo zdatný :D Notebook mám asi 4 roky boch vie čo je to presne za tip je to Asus ako je vidno na obrázku.

Kyblík Hnoje
11-04-14, 23:36
ufff ok no... Spusť správce zařízení, v něm dej pro jistotu zobrazit skrytá zařízení a zkoukni, zda u něčeho není žlutý vykřičník. Pokud je, tak si to poznamenej a případně vygoogli - mohl by to být problém s ovladačem (jelikož přes windows update se instalují i aktualizace ovladačů a ty nevíš, co jsi nainstaloval, tak je imho dost možné, že se třeba přepsal nějaký driver co neměl). Dál si teda asi stáhni třeba Eset Online scanner a malwarebytes antimalware (oboje zdarma), případně ještě jiný antivir a u každého spusť hloubkový sken (ne najednou, postupně samozřejmě). Pokud to nic nenajde, tak sem asi budeš muset hodit nějakej log, ze kterýho by se třeba dalo poznat co dělat dál...

Jo a něco jsem ještě našel tady (http://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/21488611-2011-4242-90a5-ba1f536ca5f6/could-not-connect-to-system-event-notification-service).

Honey cocaine
12-04-14, 09:19
čus,
při každé důležité aktualizaci si windows udělá takovou zálohu, kdyby se náhodou něco zvrtlo.
Spusť pc přes nouzový systém, defaultně je to nastaveno při startu pc, jak se ti objeví logo, tak mačkej f8, či f9. Já to mám na F8. Tam si najdi recovery backup, nahoď ji a mělo by to fungovat.

Spyware
15-04-14, 17:10
Preinštaloval som ten Windows a všetko už šlape :) Môžete lock alebo zmazať
E: Všetkým ďakujem za rady