PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva



daNN^
13-10-11, 22:53
Zdravím Volam sa Luďo moj nick je bOmbEEErkO.
Ziadosť o práva pišem už druhy krát s dôvodu,že prvý to nevišlo. :):)
Takže, chcel by som požiadať o prava na Hns serveri. Na serveri hravam každy deň minimalne 2 až 3 hodinky denne. Prava nechcem kvoli tomu aby som mohol ostatnym roskazovať alebo podobne veci). Chcem ich pre to že by som sa rád podielal na poriadku servera, teda aspon tak ako sa bude dať.
Hrávama na tomto serveri skoro tri roky. Hravam hlavne hns takže ked ma niekto pozna jedine od tial. Je pravda že chvilu som mal take obdobie že som hraval len Aim alebo Deathmatch. Viem robiť s amx .. Na tomto serveri som už raz admin bol no bol som zbaveny prav kvoli nevhodnemu spravaniu (stuplo mi to do hlavy!). No verim že sa to už nebude opakovať. Mam 16 rokov, Moj steam profil je http://steamcommunity.com/profiles/76561198026244097/

Aimb00st
13-10-11, 22:58
Podle mého názoru sis o práva zažádal moc brzo, po tom, co ti to nevyšlo. Četl jsem pár vláken zde na fóru o tom samém. Nemyslím si, že by jsi měl šanci.

grEy
13-10-11, 23:00
nevišlo, (na) serveri, roskazovať, od(SPOLU)tial
Ty si tu mal prava? Pomoooc!
K zvysku sa ani nevyjadrujem, tvoja gramatika je zla, radsej pis bez tych ´ a ˇ, pretoze ani nevies, kam sa davaju a kam nie..

daNN^
14-10-11, 19:27
Je pravda že ma problemi s gramatikou.. ale to predsa vobec nesuvisi s tym či viem hrat alebo nie či viem robiť s amx alebo nie či viem spraviť na serveri poriadok alebo nie..

Smile
14-10-11, 19:36
Je pravda že ma problemi s gramatikou.. ale to predsa vobec nesuvisi s tym či viem hrat alebo nie či viem robiť s amx alebo nie či viem spraviť na serveri poriadok alebo nie..

Pokud někdo uvidí hráče co píše jak to prase, dá se to přehlídnout, ale pokud bych viděl takhle psát admina, asi bych se tomu portálu těžce vysmál. Admin má jít příkladem, nestačí to umět hrát a rozeznat cheaty (ikdyž je to hlavní).

UFOusek
14-10-11, 19:40
hodne high zadost.. zkus napsat jeste 2-3 zadosti ze sudu a treba to pujde

daNN^
16-10-11, 22:27
Nemožem za to aky mam pravopis..(je to chroba) Ale to asi nepoznate. ALe okej

Freiwyk
16-10-11, 23:07
vskutku, Bomber na HnS hrává dost často, je nekonfliktní, všechno tohle splňuje. Ale holt, když by admin neuměl pravopis .. kde by to skončilo; to by za chvíli o práva žádal každej 12ti letej newbie, co by se hájil tím, že admins na HnS taky neumí mluvit ..

eronex
17-10-11, 07:54
No podla mna ako sa sprava admin je vyzitka serveru...
Ked tam nabehne admin čo nevie pisať tak neviem čo si ludia maju pomyslieť

snowrider
20-10-11, 21:26
Nechcem ho odcudzovať keďže ak je môj odhad správny tak je to Disgrafik alebo Dislektik, takýchto ludí podporujem, admini by ťa za to nemali odcudzovať.
Ale žial práva nedostaneš z lútosti, je pravda že admini by mali túto malú chybu prehliadnuť a hodnotiť ťa podla tvojich kvalít.
Mne napríklad vôbec nevadí ked niekto cez Hru nepíše Gramaticky správne veď nie sme na hodine Slovenštiny- Češtiny.
Videl som ťa iba zopár krát a správaš sa slušne máš môj hlas. :-).

Edit:
grEy: Ja proti tebe nemám nič ale správaš sa ako hulvát (môj názor) neviem či máš potrebu sa niekomu vysmievať (tiež môj názor).

grEy
20-10-11, 21:40
Videl si niekedy dysgrafika? A aj keby bol, tak som to nemohol vediet, mohol to napisat hned. Aj s dysgrafiou sa da bojovat. Je to len znizena schopnost naucit sa spravne pisat, ale jednoducho sa to da.

snowrider
20-10-11, 22:06
Videl si niekedy dysgrafika? A aj keby bol, tak som to nemohol vediet, mohol to napisat hned. Aj s dysgrafiou sa da bojovat. Je to len znizena schopnost naucit sa spravne pisat, ale jednoducho sa to da.

grEy: Vieš čo si teraz napísal? Máš poňatie čo tá choroba znamená tebe sa to povie lahko keďže si sa s ňou nenarodil, to je choroba ktorá sa dá stlmiť ale nie poraziť, s tým
sa človek narodí.
Môj kamarát mal Dysgrafiu jeho rodičia boli tak narušený že mu dávali tresty keď na základnej škole doniesol domov 5 alebo 4, nedostal sa na dobrú strednú školu a teraz o ňom neviem nič. S tým čo som sem napísal som chcel povedať že ani dospelý človek Dysgrafik nevie poriadne písať a nie to dieťa.!

grEy
20-10-11, 22:14
Ide o to, aky stupen dysgrafie ma. Uvedomujem si, co som napisal, akurat on vobec nespomenul, ze tu dysgrafiu ma. (samozrejme spomenul, ale az potom)
Mozno to vyznie trochu morbidne, ale predstav si, ze sa slepy hlasi do autoskoly a neda vediet ze je slepy. Pocas jazdy mu samozrejme instruktor vynada pricom nema odkial vediet, ze je slepy. A teraz mi povedz, ci to nie je tento pripad. Pokial ma naozaj dysgrafiu, tak sa mu samozrejme ospravedlnujem.

snowrider
20-10-11, 22:23
grEy: Vidím že v sebe máš humanitu, proti tebe ani nikomu nič nemám len neznášam keď sa niekto niekomu vysmieva :-).

Ďakujem.

72 Virgins
20-10-11, 22:37
Grey má pravdu, vyjadřování admina musí mít taky nějakou úroveň a to i psací. Tahle žádost pravděpodobně nemá šanci na úspěch a to ani na druhý pokus.

daNN^
21-10-11, 19:13
Grey: Ja som napísal že to je choroba a že za to nemožem.
Ale aj tak ďakujem všetkim za názory

daNN^
21-10-11, 19:17
A ja nehovorím aby ste mi dali práva z lutosti. Ja len nechapem prečo, ked viem čo mam robiť ako admin a myslim si že by som bol dobrý admin ma odcudzujete kvoli tomu ako pišem.

Love or Hate
21-10-11, 19:24
takze zitra dalsi zadost :D

snowrider
21-10-11, 21:43
Noxina: Takže my sa poznáme In Game :D, videl som už KOPU Adminov čo gramatiku In Game nepoužívaly, respektíve každý.
A on za tú chorobu nemôže, keby si mala ty takú chorobu a odcudzovali by ťa aj kebyže si hráč najlepších kvalít ako by si sa cítila?
Prečítaj si to pozorne a odpovedz rozumne.