PDA

Zobrazit normální verzi : Problém po přeinstalaci



zyx
12-04-14, 21:13
Čaute, potřeboval bych od zkušenějších poradit ohledně jednoho problemu kolem přeinstalace W7. Vzhledem k tomu, že jsem tento proces dělal poprvé, tak absolutně nevím co to znamená - přeinstalaci jsem dělal podle tohoto návodu; http://www.instalace-windows.cz/ Takže k jádru věci..

Podle všeho všechno proběhlo jak mělo až na to, že mám disk stále vyplněný (17GB Volného místa z 500GB), avšak žádné programy nejsou nainstalované, žádné dokumenty a žádné pozůstatky po předešlém Windows. Prostě jako nový počítač jen s plným diskem.
Měl jsem za to, že se vše smaže a vrátí se to jakoby do továrního stavu :mml:

Navíc, během instalace (po druhém restartování) jsem si všiml, že se počítač zapínal tak, že jsem si musel vybírat z dvou systémů (W7 a W7), přičemž jeden z nich je ten nový a druhý je nejspíš ten původní, předešlý. Problémem je, že po dokončení instalace se toto zapínání jakoby vypařilo a jediný systém, který se automaticky zapíná je ten nový - bez všeho s plným diskem.

Nevíte v čem je problém? A jak ho vyřešit?

apach29
12-04-14, 22:46
Podivej se po slozce windows.old a z ni si zalohuj co budes potrebovat a pak ji smaz.

zyx
12-04-14, 23:18
Tím bude vše hotové?
Dík za odpověď.

hofy
12-04-14, 23:27
Mělo by být, pokud jsi v minulosti tolik dat využíval. Spíš si myslím, že při přeinstalaci došlo k tomu, že nějaké místo se nepřiřadilo k oddílu a teď je nevyužité. Zkus si stáhnout tenhle program a hned uvidíš, jestli tomu tak je. Případně tam rovnou můžeš dané místo přiřadit na oddíl C (třeba, pokud jich nepoužíváš více). Nevím, jestli to už jde, nebo ne, ale je možné, že pokud to místo budeš chtít přiřadit na oddíl, na kterém máš právě používaný OS, tak to nepůjde a bude potřeba udělat to přes jiný OS (nabootovat live OS). Nebo to přiřaď na nový oddíl na data, je to lepší.

http://www.zive.cz/programy/paragon-partition-manager/pr-6358

zyx
12-04-14, 23:58
Díky pánové. Už to maže asi hodinu a vypadá to, že se to bude tou složkou windows.old.
@Does: Já se v tom moc nevyznám, takže jestli smazáním té složky nebudou jiné problémy, tak se v tom nechci dál hrabat než to zničím :D

znedlob
17-04-14, 11:38
Při reinstalaci si nezformátoval disk. Proto tam všechno zůstalo. Stačí vymazat složku.