PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na úpravu class - Fire support



Aladin_MUDAFUKA
13-04-14, 21:47
Čaute :D

Ja by som mal návrh na COD. Kto hráva COD by sa mohol potešit tomuto návrhu a možno aj nemusel :D ( píšem len návrh nie že to tak má byť hneď / kebyže to niekto nepochopil správne )

Takže týka sa to ohľadom classy "Fire support"
Je to veľmi OP postava ( zatiaľ asi najviac op zo všetkých ) a tak som si povedal že by som mohol dať návrh na upravenie tejto classy :D

1. možnosť
Celý Fire support zameniť za nejakú úplne inú class napr. Ninja
Zbrane by mal mp5 + scout , a schopnosť prichytit sa na stenu .
(videl som to na niektorých COD serveroch )

alebo 2. možnosť
Zredukovať počet rakiet na 1 :D
a tiež by sa mohla u Sappera odobrať 1 mína a pridať 1 raketa + by sa nedal drop raketomet + batoh sappera ( pochopitelne)

To by bolo asi tak všetko :D napíšte či sa vám to páči poprípade keby sa vám páčil návrh tak môžete navrhnúť vy class ku 1 možnosti :)

Dúfam že sa to uchytí a že by sa to zmenilo kedže COD hrávam denne a už ma (slušne povedané ) kakajú Fire supporti ako aj bugujú rakety.

Mr.N0b0dy
13-04-14, 21:52
Vezmi si Rushera s Plukáčema, Platinkama. Už bez nich dává One-Hity.

Toho by jsi upravit nechtěl?

Sharpshooter: Ak+M4 a každá 3 rána bonus z inteligence s plukáčema nebo platinkama, zase nic. Taky nechceš?

Mimochodem, co je tak těžké se vyhnout raketám? s Commandem např. Easy...

Aladin_MUDAFUKA
13-04-14, 21:53
s comm je to ľahké pokiaľ ti fs nedá fullout ... nemožné sa uhnúť + raketa a si dead

Rejko
13-04-14, 22:57
Áno dáva rusher niekedy na ranu, ale niekedy mám pluky, full int a uberám len 90dmg, čo nie je bohvie čo z blízka, a to aj pri malých leveloch.
Sharp by sa mohol upraviť, lebo je to skôr taký čajový odvar medzi ostatnými classami. Stalo sa mi že som mal sharpa, a nejaké commando cca 50-60lvl a uberal som mu po 15hp s m4, Ak47 nejak 30, a kým by som mu mal ubrať tých 160hp tak ma už zareže aj 5-krát. Ano, stačí HS, ale pri takej rýchlosti, ho tak lahko netrafím šanca možno 1/7.

E: Zabudol som sa vyjadriť k tomu FS, prijal by som to, keby mal len 1raketu, meniť ho za inú class asi nie.

Aladin_MUDAFUKA
13-04-14, 23:45
No aj mne sa stáva to isté zo ss :D 102 lvl som mám tam hp full int tak do pol a obranu do pol a nejaké comm okolo 50+ nedávam ľahko aj s plukáčmi alebo platinamy 30+ a za rushera , som lvl 48 síce nemám int ale do hlavy s platinamy triafam tak 90 dmg max :D

shootradar
14-04-14, 13:41
Comando může mít až 260 hp, a ano třeba u medica s sg dává comandům co zásah to 15 dmg .. navíc, i když je hitnete do hlavy, tak ani noslowdown není a běží dál.
Ale co jsem chtěl napsat je to, že si tu stěžuješ na rakety ... dřív jsem si taky stěžoval, ale odteď co funguje obrana, tak stačí mít body v obraně a rakety už tolik neublíží, když budeš mít dostatečný počet bodů v Obraně.

A co se týče těch návrhů classů, za mě NE. Už tak se na nějakých mapách kempí dost a ještě aby, když budu reagovat na tvůj návrh Ninji, lezlo po stěnách ...
Uvedu příklad tvého Ninji na mapě huntic. T kempějí jako vždy a když budou ct útočit směrem k nim, tak zjistí, že nikdo nikde, přitom tam bude 5 T zavěšených jak opice na stěně a kempit až do vypršení času, protože jak víme, na hunticu jsou stropy dost vysoko takže by tam bylo dost místa na skrytí. O dalších mapách radši nemluvit. Spíše ten NINJA mě přijde jako dost vysoce kempící class.

Aladin_MUDAFUKA
14-04-14, 20:46
http://csko.cz/forum/showthread.php?27001-Spawn-Protection-a-Camp-Meter
ak si nečítal toto mohol by tam byť camp meter a spawn protect ... ;) a sám mám comm 170 lv a mám všetko až na int full a nejaké fs 50+ čo má full int na 2 rakety 230+ hp
a ten ninja ... no zase tiež nie permanentné lozenie po stenách :D

meeman
16-04-14, 07:43
Nemeňte to takto to je dobre :) Ale asi ho to ser* že ho furt zabijaju z raketami a minami :) Prosím nechajte to tak ako to je .

shootradar
16-04-14, 09:20
Nemeňte to takto to je dobre :) Ale asi ho to ser* že ho furt zabijaju z raketami a minami :) Prosím nechajte to tak ako to je .

Rakety neovlivníš, jenom zvýšením Obrany snížíš jejich účinek, ale za miny si může sám, protože vždycky se jim jde vyhnout jen se musí chtít ;)

cyyxk
16-04-14, 11:23
Stací si nechat SWAT stit ... a nedaji te raketou ...

Aladin_MUDAFUKA
16-04-14, 13:35
Teraz mi sem budú písať ľudia čo COD hrávajú mesiac :D NOBODY CARES ! :D až na radara no :) meeman ... však ved vieš koľko ľudí serie FS ? lv ani nie 50 fs dá moje comm na 3 zásahy (slowdown) + raketa ( iba jedna ) a to mám na comm full hp , full obranu -.- to isté na mojom ss ... Preto tu dávam ten návrh lebo FS je moc OP oproti ostatným ... a míny mi nevadia 4 míny mi uberú tak 120 hp keĎ má dotyčný sapper full int ... a nie swat si nenechám ... pretože mi je na 2 veci ... míny mi nevadia a keď tam neni fs tak idem ss a čo najdalej od fs ... ale ja by som dal fs iba 1 raketu

A niekto čo bol na COD 3x nech mi tu niečo o tom nepíše keď o tom prd vie ... napr. meeman , folowow

Rejko
16-04-14, 13:59
Aladin, ešte aj na mňa si zabudol... si ma urazil -_- :D

Bujak
16-04-14, 20:32
Vezmi si Rushera s Plukáčema, Platinkama. Už bez nich dává One-Hity.

Toho by jsi upravit nechtěl?

Sharpshooter: Ak+M4 a každá 3 rána bonus z inteligence s plukáčema nebo platinkama, zase nic. Taky nechceš?

Mimochodem, co je tak těžké se vyhnout raketám? s Commandem např. Easy...

Ten Sharp je tak slaby ze az to boly. Mam 143 a davaju ma malicke lvly lebo pl alebo pn padnu raz za den.

shootradar
18-04-14, 09:04
Ten Sharp je tak slaby ze az to boly. Mam 143 a davaju ma malicke lvly lebo pl alebo pn padnu raz za den.

Na druhou stranu má Ak47 a M4, takže zase tak slabý nebude, já sám mám ss lvl 200 a nebylo to špatné za něj hrát, má zase výhodu proti classům typu medic či rambo, kde mají jen 1 gunu a pomaleji přebíjejí, zatímco u ss stačí přehodit z m4 na ak či naopak a dalších 30 nábojů máš hned ;)

Jinak co se týče návrhu jak psal na 1 raketu tak sice začínám hrát Fs, ale je mě to jedno, protože furt zapomínám, že můžu dávat rakety a hrám spíše na Mp, protože s off itemem je to vážně luxusní přesná a na místě držící zbraň.

Aladin_MUDAFUKA
20-04-14, 23:23
Rejko je bot :D teba by som ani nespomenul ... :D a Radar aj ja začínam fs iba kvoli mp5ke a v krajnom prípade tú raketu. a SS je vážne slabé aj s full int , hp , obranou , a kon ... ale zas pravda proti tým classom čo majú jednu gunu ale proti takému comm , rusherovi to je beznádejný prípad :)

Rejko
21-04-14, 00:42
Ďakujem aladin :D, s tým Sharpom by sa fakt malo niečo robiť

cyyxk
21-04-14, 09:30
Aladin az na to ze hraju cod asi 2roky ale nevadi.Ted nehraju mam tam naku poruchu.

IKEA
21-04-14, 09:34
Vezmi si Rushera s Plukáčema, Platinkama. Už bez nich dává One-Hity.

Toho by jsi upravit nechtěl?

Sharpshooter: Ak+M4 a každá 3 rána bonus z inteligence s plukáčema nebo platinkama, zase nic. Taky nechceš?

Mimochodem, co je tak těžké se vyhnout raketám? s Commandem např. Easy...

K rusherovy : Kolikrát se mi stane, že s platinkama/plukama dám z blízka za 43dmg.. Rusher není co býval

shootradar
22-04-14, 11:26
K rusherovy : Kolikrát se mi stane, že s platinkama/plukama dám z blízka za 43dmg.. Rusher není co býval

Ikea vtip? já mám medica lvl 162, hp na 240, obrana na 120 (50,62% snížení dmge) - Přijde rusher a na 2 až 3 rány sbohem ...

cyyxk
22-04-14, 13:28
shootradar je From Hell Radar ?:D

shootradar
22-04-14, 15:57
shootradar je From Hell Radar ?:D

Ano je to tak ;)

Aladin_MUDAFUKA
23-04-14, 03:33
Folow ? nepamätám sa žeby si tam hral tak dlho ... áno ss by mohol dostať do základky aspon o 5 dmg viac :D jasné rusher ta dá na 2-3 rany keď vie trafiť ... hlava za 90 na full obrane ... to poznám :D IKEA ... teba som na COD nevidel ani nepamätám ... NAPRAV TO ! :D ale aj tak ma najviac se*e ten fs ... kebže aspoň nemá taký slowdown tak by sa tým raketám dalo vyhnúť ... inak je to 0% šanca ...

cyyxk
23-04-14, 13:20
Folow ? nepamätám sa žeby si tam hral tak dlho ... áno ss by mohol dostať do základky aspon o 5 dmg viac :D jasné rusher ta dá na 2-3 rany keď vie trafiť ... hlava za 90 na full obrane ... to poznám :D IKEA ... teba som na COD nevidel ani nepamätám ... NAPRAV TO ! :D ale aj tak ma najviac se*e ten fs ... kebže aspoň nemá taký slowdown tak by sa tým raketám dalo vyhnúť ... inak je to 0% šanca ...
Jmenoval jsem se sprite .. a ted I So Happy ...

Grakon2702
24-04-14, 16:54
FS je klasická bouchací klasa a co se týče DMG z raketek, tak jsou rovné s DMG jiných bouchacích materiálů od jiných bouchacích klas. FS navíc nemá čas plánovat kam a jak raketu spustí narozdíl např. od sappera. FS je offensivní klasa, která rakety používá vzhledem k situaci, v jakém momentálně je. U raket bych tedy maximálně přidal možnost výbuchu za letu po zásahu jinou zbraní. Problém hlavně vidím ve zbrani, která dělá společně s raketama z klasy to OP, o kterém mluvíme. Zbraň je přesná a má malý recoil. Změna zbraně by byla blbost, proto navrhuju další věc a to je blok DMG od FS po zásahu do hlavy. FS tedy nebude moct dávat killy na zásah do hlavy.

Beat
24-04-14, 18:28
FS je klasická bouchací klasa a co se týče DMG z raketek, tak jsou rovné s DMG jiných bouchacích materiálů od jiných bouchacích klas. FS navíc nemá čas plánovat kam a jak raketu spustí narozdíl např. od sappera. FS je offensivní klasa, která rakety používá vzhledem k situaci, v jakém momentálně je. U raket bych tedy maximálně přidal možnost výbuchu za letu po zásahu jinou zbraní. Problém hlavně vidím ve zbrani, která dělá společně s raketama z klasy to OP, o kterém mluvíme. Zbraň je přesná a má malý recoil. Změna zbraně by byla blbost, proto navrhuju další věc a to je blok DMG od FS po zásahu do hlavy. FS tedy nebude moct dávat killy na zásah do hlavy.

Tak to som zvedavý ako zabiješ niekoho s full hp, obranou s kevlarom a platinkami

Grakon2702
24-04-14, 18:50
Tak to som zvedavý ako zabiješ niekoho s full hp, obranou s kevlarom a platinkami

Jak jinak chceš vyvážit FS než takhle?

Beat
24-04-14, 20:23
Jak jinak chceš vyvážit FS než takhle?

Nehrajem to už, ale tak či tak je každý class inak vyvážený oproti druhému a itemy hrajú tiež rolu.

Aladin_MUDAFUKA
28-04-14, 16:19
Však mp5 a rakety ... OP nad OP :D to už ani protector 200 lvl s full všetkým notesom a platinamy neni tak OP ako FS 50 s full int a plukačmi

kub1n0
28-04-14, 16:22
NESUHLAS JEDNOZNACNY FS NECH JE AKO JE NESTAVCI TI ZE PO UPDATE MA SLABSIE RAKETY JEHO ZBRAN JE MOZNO PRESNA A SPOMALUJE NO NEDERUJE A DMG NMA SLABE ............moj nazor a nehnevaj sa Sabe...

kub1n0
28-04-14, 16:23
Nesuhlas po update fs rakety zoslabili a nemaju ine vyhody .

cyyxk
28-04-14, 18:37
Jn vse vypsal kub1n. ....Nechat jak to je ..

Aladin_MUDAFUKA
28-04-14, 22:21
zas tu píše niekto čo je na COD mesiac ... ach deti deti ... skús si hrať s comm napr. proti sabemu ... tam sa neuhnem s comm jeho strelám ani za toho boha a to môžem sa aj rozkrájať tam ... a FS je silné aj po UPDATE takže neviem čo trepeš somariny že je slabé ... mám fs 34 lv a dávam si lvly 150+ s plukmi ...

shootradar
29-04-14, 10:23
Však mp5 a rakety ... OP nad OP :D to už ani protector 200 lvl s full všetkým notesom a platinamy neni tak OP ako FS 50 s full int a plukačmi

Stává se mě dost často, že každá druhá raketa vystřelená na protektora je bez účinku, od toho má ty obranné bonusy své classy.

shootradar
29-04-14, 10:27
zas tu píše niekto čo je na COD mesiac ... ach deti deti ... skús si hrať s comm napr. proti sabemu ... tam sa neuhnem s comm jeho strelám ani za toho boha a to môžem sa aj rozkrájať tam ... a FS je silné aj po UPDATE takže neviem čo trepeš somariny že je slabé ... mám fs 34 lv a dávam si lvly 150+ s plukmi ...

To zase přeháníš, sice já dávám též občas i lvly 196 medica hráče střelec, ale to proto, že buď přebíjí nebo je natolik oslabený, že je snadné ho dorazit, ale když ti nepopadají itemy typu kap. notes a off item typu náboje tak to easy není.
Furt jako malej lvl máš málo hp a bez obrany je sandné tě dát na 2 rány.
Možno záleží na kterém zrovna serveru hraješ, pokud si vybíráš vždy ten server kde je jen max 6 lidí a nehrají na vyšších levelech tak budiž. ;)

BTW sabe a jeho FS, to je úplně jiný příběh netřeba komentu, to ani já nemám šanci pokud nevemu medica (lvl 162). :)

Aladin_MUDAFUKA
29-04-14, 11:27
no ako ja dávam aj väčšie lvly z fs lv 34 ... :D len s plukmi a notesom je to ešte lahšie aj na 150+ lvly ... a to nemusím byť ani 50 ... a proti sabemu mám problém zo SS čo tam mám full hp, obranu a itemy môžem mať aj nts5 a lekarnu a je to problém :D

kub1n0
29-04-14, 21:01
FS nehat tak ak je uz po update mu ubrali DMG na rakety a ked sa to tak vezme inu vyhodu nemaMP5 je uzasna zbran presnaa rychlo ale zas nedieruje a nema zas uzasny Dmg takze ja si myslim ze uz neni nic potrebne menit

Aladin_MUDAFUKA
29-04-14, 21:31
kubino :D s lvlom 35 fs , stačia mi plukače a drvil som dnes kus aj tuto radaríka :D + bol s ním chválami aj Lu :D

Eust.
29-04-14, 21:45
NESUHLAS JEDNOZNACNY FS NECH JE AKO JE NESTAVCI TI ZE PO UPDATE MA SLABSIE RAKETY JEHO ZBRAN JE MOZNO PRESNA A SPOMALUJE NO NEDERUJE A DMG NMA SLABE ............moj nazor a nehnevaj sa Sabe...

Mp5 nederovala nikdy...ovsem k tematu, ja s fs nemam sebemensi problem, hraju za commando(42 lv.) a kdyz mi padne notes, tak ma se mnou problem i nektera 200, takze nevidim duvod proc to menit.

shootradar
30-04-14, 07:40
Já nevím, proč si stěžujou na rakety, ty rakety se týkají menších levelů jen, protože kdyby se ještě víc snižovalo, tak by proti levelům nad 150 byli ty dmge raket k smíchu, protože na mém medicu s full obranou 120 mě ty rakety ubírají třeba jen kolem 70 a když mám kevlar tak i jen 20 hp a to jsou většinou FS s full INT.
Proto pokud se to nižším classům nelíbí, ať si narvou hp nad 180 či kolik je hranice 1 rakety na hráče bez obrany a další stat ať si dají obranu a nemusí je to tak trápit .. :p

Aladin_MUDAFUKA
30-04-14, 09:47
mám comm 174 a rakety mi berú po 90 hp ...

kub1n0
30-04-14, 15:13
Ten kto vie comando fs da jak nic :/

Aladin_MUDAFUKA
06-05-14, 13:50
Kubino ... ty sem nepíš už ani nikdy prosím ťa :D ten čo vie za hocijakú class tak dáva :D a nie len comm a fs ...

SuperVafle
08-05-14, 00:22
Ano SS je hodně těžká class.. O vánocích jsem dodělával Lunetickovi lvl 200 z 196 tuším.. A i tak jsem do comm lvl 59 musel narvat tolik kovu, že by se na místě měl propadnout.. cca 11zásahů do oblasti trupu.. -.- Natož když si teď expím svého a je teprve lvl 21, tak se to prostě nedá.. Jediná možnost killu je používat uši a mozek a na dupajícího huntera si počkat a jak vyběhne zasypat ho ranama do hlavy.. A k FS ... Pamatuju tu kdysi dlouhéé debaty o tom, že dostane UZI/vrtačku, ale protože se tu ozvali 4 FS kidi, tak z toho sešlo.. Přesto, že tu bylo snad 30kladných odpovědí, tak 4 FS kidíci s lvl přes 100 si to ukecali.. Čili si myslím, že u FS je debatování zbytečné.. Vždy se najdou kidi co si to vypláčou.. :)

Aladin_MUDAFUKA
08-05-14, 15:24
Najlepšie by bolo zrušiť fs a nechať sappa ... sappa nehrám ale aj lu čo má niečo cez 100+ tak mám problémy ho zabiť ale len v prípade keď má megáč :D SS hrávam je dosť tažký ale keď neni na servery comm tak je to lážo plážo :D a strelca dáva každý lebo nestriela do tela ale ponad hlavu ako som si v poniektorých situáciách všímol :D

Beat
08-05-14, 18:09
Ano SS je hodně těžká class.. O vánocích jsem dodělával Lunetickovi lvl 200 z 196 tuším.. A i tak jsem do comm lvl 59 musel narvat tolik kovu, že by se na místě měl propadnout.. cca 11zásahů do oblasti trupu.. -.- Natož když si teď expím svého a je teprve lvl 21, tak se to prostě nedá.. Jediná možnost killu je používat uši a mozek a na dupajícího huntera si počkat a jak vyběhne zasypat ho ranama do hlavy.. A k FS ... Pamatuju tu kdysi dlouhéé debaty o tom, že dostane UZI/vrtačku, ale protože se tu ozvali 4 FS kidi, tak z toho sešlo.. Přesto, že tu bylo snad 30kladných odpovědí, tak 4 FS kidíci s lvl přes 100 si to ukecali.. Čili si myslím, že u FS je debatování zbytečné.. Vždy se najdou kidi co si to vypláčou.. :)

Kotel na to nemá čas vaše názory a návrhy, ktoré sem píšete nebudú i tak v blízkej budúcnosti ním prečítané, to je hlavný dôvod prečo sa na tom móde nič nerobí. Na item, ktorý konečne zastaví tie naspeedované veverky, ktoré ťa hneď zatrtajú keď vybiehaš z rohu stlačením pravého tlačítka sa čaká už dosť dlho, ale tak hlavne že sa spravil cod 2 a capture base kde si to expne každý polobot.

SuperVafle
09-05-14, 01:32
Jo.. :D Ozval se jeden z největších FS na serveru.. :D Uvědom si, že s comm to je hodně těžké.. :)) Ty si jen držíš levé tlačítko nebo rovnou zmáčkneš E.. -.- Comm než k němu doběhne, tak má hlavu jak nic pokud to protihráč umí.. Comm je sice OP class, ale jen když se to umí.. :) Zato s FS je skill každej bot.. :)

Beat
09-05-14, 08:01
Jo.. :D Ozval se jeden z největších FS na serveru.. :D Uvědom si, že s comm to je hodně těžké.. :)) Ty si jen držíš levé tlačítko nebo rovnou zmáčkneš E.. -.- Comm než k němu doběhne, tak má hlavu jak nic pokud to protihráč umí.. Comm je sice OP class, ale jen když se to umí.. :) Zato s FS je skill každej bot.. :)

Ja už to nehrajem, ty by si sa mohol tiež uvedomiť a začať sa chovať normálne na serveroch nie každému písať sračky, že je kid s fs len preto že ťa dá alebo nahituje.

We're nOoB's| 'SuperVafle. protoze nejaci dmntici kidovsky hrajou s fs postavi sevedle sebe a zacnou fulloutit a strilet rakety
We're nOoB's| 'SuperVafle. jzs boti boti boti vsude..

SuperVafle
09-05-14, 12:08
Ehmmm protože to je pravda ? :D Jen stát fulloutit a vystřelit raketu umí každej.. -.-

Aladin_MUDAFUKA
11-05-14, 11:47
Beat :D to radšej nechci vidieť môj chatbox na každého fs čo by mal vypnúť csko radšej a nehrať to keď to nevie :D

Grakon2702
11-05-14, 12:01
Začal jsem pod různýma nickama hrát FS. Naexpil jsem zachvilku něco 20+- lv a dávám lvly 150+...

SuperVafle
11-05-14, 12:31
... Říkám FS bych prostě upravil.. -.-

slender
11-05-14, 13:07
Já si myslím že rakety by měly být, buď 1 a nebo nejlépe žádná. Já sice proti FS nic nemám, ale občas se rozčílím, když třeba na mapě huntic mě dají přes zeď. A upřímně... CSko je o střílení a rakety? to jsou jen dva neuvěřitelně silné granáty které vystřelíte během mrknutí oka...

Aladin_MUDAFUKA
12-05-14, 00:09
no slender má pravdu :D dnes som si v poho hral medica až kým nedošli kidi s FS ... ani 1 hit ani 1 mi nedal a už mi letela raketa do ksichtu ( týmto chcem pozdraviť kidov s fs ako je lynx , gustak , sabe a.k.a. Hnida židovského pôvodu :D ) ja by som dal FS iný názov , viac obrany , menej int , viac hp a odobral rakety a možno pridal niečo iné ako bonus

lynx
12-05-14, 09:12
poberme vsetko vsetkym lebo to niekoho stve. napriklad zrusme auto lebo je op ked je niekto sikovny a sejme 4-5 naraz, comovi zoberme knife lebo dava na ranu a nieje na to obrana, fs rakety aj ked si "kto by to bol povedal" mozes vypeckovat obranu , zobrat kevlar, alebo nechat swat a kupodivu neskapes, sharpovi akacko lebo 60 nabojov je jednoducho vela, rusherovi znizme dmg, lebo kym padne notes nedokazeme ho zabit a on nas da na ranu a mohol by som pokracovat dalej.. ano a to vsetko pise samozrejme najvacsi kiddo, bez aimu a brainu, co bez rakety neda ani kill, a hra codko hodinu aj so stahovanim cska dokopy. pozdravujem do Vyšneho pukanca.

ps: pre porovnanie, co je fs (lvl takmer 100) bez rakiet, vcera 37x zasah mp5kou (mimo notes) do Sabeho (comm 200) a z toho mozno tretina ran do hlavy a neskapal.
pani ja vam tak tleskam

shootradar
12-05-14, 10:31
poberme vsetko vsetkym lebo to niekoho stve. napriklad zrusme auto lebo je op ked je niekto sikovny a sejme 4-5 naraz, comovi zoberme knife lebo dava na ranu a nieje na to obrana, fs rakety aj ked si "kto by to bol povedal" mozes vypeckovat obranu , zobrat kevlar, alebo nechat swat a kupodivu neskapes, sharpovi akacko lebo 60 nabojov je jednoducho vela, rusherovi znizme dmg, lebo kym padne notes nedokazeme ho zabit a on nas da na ranu a mohol by som pokracovat dalej.. ano a to vsetko pise samozrejme najvacsi kiddo, bez aimu a brainu, co bez rakety neda ani kill, a hra codko hodinu aj so stahovanim cska dokopy. pozdravujem do Vyšneho pukanca.

ps: pre porovnanie, co je fs (lvl takmer 100) bez rakiet, vcera 37x zasah mp5kou (mimo notes) do Sabeho (comm 200) a z toho mozno tretina ran do hlavy a neskapal.
pani ja vam tak tleskam

Má pravdu ten chlapec, hlavně ten konec ;)

Jinak Vafle, časy se mění, comando už není OP class teď ho nahradil Rusher :)

shootradar
12-05-14, 10:36
Já si myslím že rakety by měly být, buď 1 a nebo nejlépe žádná. Já sice proti FS nic nemám, ale občas se rozčílím, když třeba na mapě huntic mě dají přes zeď. A upřímně... CSko je o střílení a rakety? to jsou jen dva neuvěřitelně silné granáty které vystřelíte během mrknutí oka...

To rovnou můžeme podle tvého návrhu zrušit FS, jinak tohle není klasické csko, ale CODMW mod. Hlavně mě baví ty texty kids co píšou že bez raket či fulloutu ani ránu. Hlavně Alkatraz se se svým comem zlobí, že každej proti němu fulloutí, ale když támhle má coma lvl 176 či kolik, tak by si mohl uvědomit, že ho nedám jak na nějakém classicu na 1 či 2 rány.

A zpět k příspěvku slendera o hunticu: Řekl bych, že hráš tu COD dost dlouho, abys věděl jak to na hunticu chodí, kdo tam vystrčí rypák, tak přes něj dostane. Proto, když nemám kevlar či swat, tak tam ani radši nehrám classy pod 180 hp :D

SuperVafle
12-05-14, 14:16
Comm OP je :3 A jinak zkusil jsem si teď pár dní comm se staty 130kondice HP max obrana 80 a s kevlarem mě nedalo fs na 2 rakety a 17zásahů, takže si myslím že by se to mohlo nechat jak to je, ale poprosil bych aby nebylo jediné co na serveru vidím raketa na začátku kola do ksichtu.. :)

Beat
12-05-14, 14:20
To rovnou můžeme podle tvého návrhu zrušit FS, jinak tohle není klasické csko, ale CODMW mod. Hlavně mě baví ty texty kids co píšou že bez raket či fulloutu ani ránu. Hlavně Alkatraz se se svým comem zlobí, že každej proti němu fulloutí, ale když támhle má coma lvl 176 či kolik, tak by si mohl uvědomit, že ho nedám jak na nějakém classicu na 1 či 2 rány.

A zpět k příspěvku slendera o hunticu: Řekl bych, že hráš tu COD dost dlouho, abys věděl jak to na hunticu chodí, kdo tam vystrčí rypák, tak přes něj dostane. Proto, když nemám kevlar či swat, tak tam ani radši nehrám classy pod 180 hp :D

Ja som tam vždy vystrčoval rypák a nikdy som cez neho nedostal, skôr oni. :( Tento topic nemá ďalej význam riešiť - jediné riešenie by bolo zmazať všetky classy, lynx to vystihol aj by som mu dal paleček hore, ale nejde.

Aladin_MUDAFUKA
12-05-14, 15:31
... Také veci ... Ja mám comm 177 ... to isté ako sabeho 200 len nemám full int ... a dáš ma s FS na 5-10 rán Lynx -.- raketa mi na full obranu bere 55 hp ... a keď si v neemy teame každé kolo idem inokade a furt stretnem teba tak ako si mám drop lekvár alebo SWAG štít ? -.- comm je stále OP a OP bude ( samozrejme keĎ zanho viete hrať ako napr. esso )

lynx
12-05-14, 17:35
@aladin,
na 5-10 na tom lvli to je jedine mozne tak s titankami - plukacmi (eq. platiny 30+), tzn. ktore v priemere padnu tak za kazdych 20-25 fragov, ak vobec. Ak ti raketa ubere 55hp (ktoru je mozne vystrelit RAZ za 2 sekundy, tak za tu dobu na 177ke styri krat ku mne dobehnes) zostava ti bohato casu aj hp (kolko 200? viac?) na seknutie.

už fakt mam pocit, ze chyba je v jedincoch, ktory si myslia, ze to je automaticky len o lvli a ze ked mam 150-200, musim automaticky rezať každeho zaradom, aj ked som "uber" lama, a nieje je možné, že ma môže dať dáky 30-60-90... FS (a je vlastne jedno aka class, rovnako môžeš dostať od kohokoľvek). Zapojte do toho všetky mozgove bunky, znovu si to premyslite, že v čom môže byť asi chyba, že vám to nejde, ja som si isty, že to dokážete. Raz určite.

Aladin_MUDAFUKA
12-05-14, 19:43
keď si aj expím medica okolo 40 lv neviem presne ... tak si sekám každého a stačí mi kevlar ... samozrejme keď tam nieje fs ... FS OBMEDZUJÚ HRANIE ... na comm áno mám obranu aj hp na full lenže 2x rakety 110 hp dole z 280 ... + riadny slowdown s mp5 ktorý ta priklincuje na zem a to ti stačí už len pár rán ... takže si tu nesnaž vypisovať veci len aby si mal vždy pravdu a posledné slovo ... to čo píšeš neni tak ako to píšeš ... pretože to pravda nieje ... comm hrám od začiatku čo som na COD prišiel t.j. 3-4 roky ( cca. ) dozadu ... a nikdy nebolo FS tak OP ako je teraz

Beat
12-05-14, 20:04
keď si aj expím medica okolo 40 lv neviem presne ... tak si sekám každého a stačí mi kevlar ... samozrejme keď tam nieje fs ... FS OBMEDZUJÚ HRANIE ... na comm áno mám obranu aj hp na full lenže 2x rakety 110 hp dole z 280 ... + riadny slowdown s mp5 ktorý ta priklincuje na zem a to ti stačí už len pár rán ... takže si tu nesnaž vypisovať veci len aby si mal vždy pravdu a posledné slovo ... to čo píšeš neni tak ako to píšeš ... pretože to pravda nieje ... comm hrám od začiatku čo som na COD prišiel t.j. 3-4 roky ( cca. ) dozadu ... a nikdy nebolo FS tak OP ako je teraz

Na kotelne je cod od augusta-septembra 2012 tušim

SuperVafle
12-05-14, 20:18
Lynx když běžím proti němu a pokazím to, např že missnu, zpomalím se tak nic neříkám.. Kecy mám jen tehdy kdy jen co vylezu z poza rohu hned mám raketu na hlavě.. Bohužel na mém lvl (107) mi raketa bez kevlaru mě skoro zabije a jemu už stačí 1-2 střely.. To je to co mi na FS vadí.. :) Vystřelit raketu a skoro mě zabít jen co udělám malý krůček za roh a ani nevím odkud mi přiletěla.. :) Až na toto mi FS moc nevadí, jejich fullouty.. Pche :D pokud to není bůhví jaký skill tak si ho vyškolim, ale... ;)

Aladin_MUDAFUKA
13-05-14, 00:37
no tak 2 roky beat :D nebuď puntičkár :D

shootradar
13-05-14, 08:26
... Také veci ... Ja mám comm 177 ... to isté ako sabeho 200 len nemám full int ... a dáš ma s FS na 5-10 rán Lynx -.- raketa mi na full obranu bere 55 hp ... a keď si v neemy teame každé kolo idem inokade a furt stretnem teba tak ako si mám drop lekvár alebo SWAG štít ? -.- comm je stále OP a OP bude ( samozrejme keĎ zanho viete hrať ako napr. esso )

Včera sem docela slušně eliminoval sabanetu a jinačí se svým lvlem 80, stačí mít FS s MP a mega zásobník a pak se ti radši na mapě vyhýbají :D
A sabe se pak ještě rozčiluje, že sem ho dal na 24 zásahů ... nemít mega tak ho asi nedám ani s plukama :D

shootradar
13-05-14, 08:30
@aladin,
na 5-10 na tom lvli to je jedine mozne tak s titankami - plukacmi (eq. platiny 30+), tzn. ktore v priemere padnu tak za kazdych 20-25 fragov, ak vobec. Ak ti raketa ubere 55hp (ktoru je mozne vystrelit RAZ za 2 sekundy, tak za tu dobu na 177ke styri krat ku mne dobehnes) zostava ti bohato casu aj hp (kolko 200? viac?) na seknutie.

už fakt mam pocit, ze chyba je v jedincoch, ktory si myslia, ze to je automaticky len o lvli a ze ked mam 150-200, musim automaticky rezať každeho zaradom, aj ked som "uber" lama, a nieje je možné, že ma môže dať dáky 30-60-90... FS (a je vlastne jedno aka class, rovnako môžeš dostať od kohokoľvek). Zapojte do toho všetky mozgove bunky, znovu si to premyslite, že v čom môže byť asi chyba, že vám to nejde, ja som si isty, že to dokážete. Raz určite.

Stačí, aby někomu padl na "náhodu" do prvních 3 kol off item a notes a jde se zabíjet. Nejlepší je, když z hráčů 10 na 10 zůstanete poslední a při souboji zjistíš, že mu nikdo ještě nepoškodil notes vůbec, dost často vídaná věc hlavně na hunticu :)

shootradar
13-05-14, 08:36
keď si aj expím medica okolo 40 lv neviem presne ... tak si sekám každého a stačí mi kevlar ... samozrejme keď tam nieje fs ... FS OBMEDZUJÚ HRANIE ... na comm áno mám obranu aj hp na full lenže 2x rakety 110 hp dole z 280 ... + riadny slowdown s mp5 ktorý ta priklincuje na zem a to ti stačí už len pár rán ... takže si tu nesnaž vypisovať veci len aby si mal vždy pravdu a posledné slovo ... to čo píšeš neni tak ako to píšeš ... pretože to pravda nieje ... comm hrám od začiatku čo som na COD prišiel t.j. 3-4 roky ( cca. ) dozadu ... a nikdy nebolo FS tak OP ako je teraz

Zajímalo by mě, zda sis zkusil hrát za FS proti comandům nad 150+ co mají full obranu, to by jsi asi změnil názor na těch jak píšeš "pár rán". Bez off itemu je to MP proti vyšším levelům i jen nad 100 ne tak efektivní, dmg do hlavy dáš max pod 40 ani to ne.

A že nikdy nebylo takové OP jako teď? Nato že píšeš že tu hráš od začátku, tak máš asi krátkou paměť, už někde sem tu psal, že do té doby, dokud nebyla obrana funkční, tak ti raketa brala 180 hp bez ohledu na obranu a to ani nebyli přidané těch 20 životů navíc, proti tomu je to teď čajíček. O tomhle by mohl ale vyprávět Beat, ten hrál za FS celou tu dobu a má s ním z té doby lepší zkušenosti :D

Aladin_MUDAFUKA
13-05-14, 09:00
Ja si to pamätám ale to bol bug statov... áno hrávam fs kvôli mp5 ... a je silnejší ako môj medic ... stačí mi tam deff item a prášim to s fs ... off mi ani netreba

shootradar
13-05-14, 09:21
Ja si to pamätám ale to bol bug statov... áno hrávam fs kvôli mp5 ... a je silnejší ako môj medic ... stačí mi tam deff item a prášim to s fs ... off mi ani netreba

Taky záleží, proti komu prášíš :) většinou levely pod 100 nemají obranu :)

Aladin_MUDAFUKA
13-05-14, 13:30
Taky záleží, proti komu prášíš :) většinou levely pod 100 nemají obranu :)

Sú to aj levely nad 100 :)

lynx
13-05-14, 18:51
@aladin
nesnažim sa mať za každú cenu pravdu, ale v tomto jednoducho pravdu mám :O). Tak ako písal Vafle, FS určite nie je silnejsí, odkedy ten mod hravam (a to už je nejaka doba), predtym mali rakety o dost vacsi dmg, a mohol si ich pustat hned po sebe.. žiadne 2 sekundy cooldown. Na kazdej classe mam už 50+ takže čo to už viem porovnať, čo sa expenia tyka. Pravdu mas v tom ze je 50fs silnejsi ako 50medic, ale pravda je aj ze 50comm je silnejsi ako 50fs, a rovnako to mozes kombinovat s kazdou klasou proti kazdej. Ak si vies zvolit dobru classu na typ mapy a dobre itemy, zresetovat a rozmiestnit staty, tak to ide s kazdou classou vzdy, no ked chces trucovite hrat len jednu class, nemenit staty a cakat len na itemy aby si mal sancu, budes sa trapit furt.

@radar
vies ako to je s tou nahodou.. raz za cas sa podari, a je to platne tak akurat na mensich mapach. Pre porovnanie zo 100ss ked mi padli platiny som si daval na takom piramite fakt drsne skore, to s fs dneska nedokazem dokonca s plukmi a s notesom dat ani nahodou. Nikdy nebude ziadna classa vybalancovana, lebo kazda je ina, a je to vzdy len o spravnom vybere classy a itemoch, vzdy, ci si lvl 50 alebo 100.

Aladin_MUDAFUKA
14-05-14, 00:27
lynx ... mám comm 177 ... ako tam mám prosím ťa meniť staty ? to isté ss ... mám full obranu , hp ... nebudem menit načo ? ... a tiež medica začínam hrať ... dávam si tiež obranu ... lenže to FS ta doslova a do písmena priklincuje , prilepí a čo ja viem čo ešte ku zemi ...

shootradar
14-05-14, 10:34
lynx ... mám comm 177 ... ako tam mám prosím ťa meniť staty ? to isté ss ... mám full obranu , hp ... nebudem menit načo ? ... a tiež medica začínam hrať ... dávam si tiež obranu ... lenže to FS ta doslova a do písmena priklincuje , prilepí a čo ja viem čo ešte ku zemi ...

Třeba sabanetův FS lvl 180+ či kolik má kosí jednoho za druhým. Ale má málokdy šanci proti mému medicu lvl 167 co má full hp a obranu a INT, sice mě zasype ale s lékárnou pod nohama mnohem snazší.
Já taky, když proti mě hrají hráči typu esso, sabaneta a další comanda s levelem nad 180, na které si teď nemohu vzpomenout, tak na medica kašlu protože nemá šanci je na blízko dát a beru radši FS protože nádherně zpomaluje, ale ten taky proti těmhle bez off itemu ubírá asi tak, jako na oilrigu když pálíš do VIP za pár dmg na ránu :)

Aladin_MUDAFUKA
14-05-14, 14:36
no ... ja hrám teraz najviac medica a ide to celkom aj proti comm :D