PDA

Zobrazit normální verzi : ZE - nápady na vylepšení



Likan.
14-04-14, 22:11
1. Pridanie mikrofonov
Proste klasika... Na servery 15 hracov z toho 12 absolutne netusi co ma robit, ich hlavnym cielom je dostat sa do safe zony a tym pre nich cely zmysel mapy hasne. Nebolo by od veci keby tam skusenejsi hraci mohli poradit novacikom.

2. Zmensit pocet chrobakov v 1 packu z 5 na 3
Ak mi niekto poradi ako sa mam ubranit 5 chrobakom s 10 pointami armoru + zombikom tak respect (knife naozaj nepomaha -_- ).

3. Votekick + nejaky 10 minutovy ban (aby sa hrac hned nepripojil s5)
Dovodov je naozaj vela a uvediem iba par (: Necakanie, rozbijanie blokov pred ksichtom, otvaranie vrat zombikom, blokovanie atd. atd.

4. Stalych 50 armoru po skonceni kola + navysenie armor stropu na 100 pre VIP hracov
Nebolo by zle :P

5. Zakazat hadzania napalm granatov pocas zm freeze time
3 hraci hodia napalm a ja potom este 1 minutu chodim pomaly ako postihnuty nehovoriac o tom, ze dovtedy ma to nahituje na 10 hp... Nemozem si dat ani kill -_-

6.Povolit dat si kill
Z dovodov vyssie spomenutych...

Aspon tych prvych 6 by sa mohlo pridat (:

halelujah
17-04-14, 12:24
1. Pridanie mikrofonov
Proste klasika... Na servery 15 hracov z toho 12 absolutne netusi co ma robit, ich hlavnym cielom je dostat sa do safe zony a tym pre nich cely zmysel mapy hasne. Nebolo by od veci keby tam skusenejsi hraci mohli poradit novacikom.

2. Zmensit pocet chrobakov v 1 packu z 5 na 3
Ak mi niekto poradi ako sa mam ubranit 5 chrobakom s 10 pointami armoru + zombikom tak respect (knife naozaj nepomaha -_- ).

3. Votekick + nejaky 10 minutovy ban (aby sa hrac hned nepripojil s5)
Dovodov je naozaj vela a uvediem iba par (: Necakanie, rozbijanie blokov pred ksichtom, otvaranie vrat zombikom, blokovanie atd. atd.

4. Stalych 50 armoru po skonceni kola + navysenie armor stropu na 100 pre VIP hracov
Nebolo by zle :P

5. Zakazat hadzania napalm granatov pocas zm freeze time
3 hraci hodia napalm a ja potom este 1 minutu chodim pomaly ako postihnuty nehovoriac o tom, ze dovtedy ma to nahituje na 10 hp... Nemozem si dat ani kill -_-

6.Povolit dat si kill
Z dovodov vyssie spomenutych...

Aspon tych prvych 6 by sa mohlo pridat (:

1. Dobrý nápad hodilo by sa to tam ale aby zas tam deti nehúkali do miku takže nejaké obmedzenie na mikraky by sa hodilo napr. že by admin udeloval na ne práva .
2.Skôr že môže hráč brouky použiť len raz za kolo ale toto nieje zle.
3.Toto patrí ku tomu okrem toho máš ma na steame takže mi môžeš vždy napísať a keď to niekto robí opakovane tak to natoč do console record_demo meno
4.Vravel som kotlovy že by sa hodilo aby napr. každé kolo za dojdenie do vrtulniku dobilo 50 armor keď hráč zase vyhrá tak 50 .Príp . že by dobíjalo aj za výhru zm ale len po 20 armor.Dať pre vip dvojnásobok som mu tiež písal.
5.Dobrý nápad
6.Nie , keď sa dalo killnuť tak sa niekto stal zm a kilol sa pretože chce hrať za človeka ...

Pridám len toto čo by sa hodilo vlastne ako posledné veci dokončiť . Odstrániť jump zm i tak nikto za neho nehrá , taktiež bhop pretože pre slabších hráčov je nepoužiteľný a keď ho má lepší hráč tak ide až ku vrtulniku a odíde s ním . Pridať módy survivor a nemesis : Pri oboch by museli hráči spolupracovať aby utiekli pred nemesisom alebo zabili survivora . Znížiť šancu na bot kolo z 30% na 20% a pridať nech zasvieti že je bot kolo (nejak poeticky nazvať to) aby hráč vedel že na neho idú boti a mohol sa pripraviť a nie že začne kolo a ani neviem už ma napadnu štyria boti. Neviem kedy ale skúsim si nájsť čas povyberať mapy na ktorých nefungujú textúry lebo ako v počte hračov to je jediný zostávajúci problem kedže niečo votnú a potom ich to nepripojí i keď čakajú hodinu ale musia sa odpojiť a pripojiť presne na zm escape a keď sa to stane pri 10 mapách dosť to ublíži serveru.