PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o vstup do AT . Hax



Hax
14-04-14, 23:20
Ahoj volám sa Gustáv mam 15rokou som zo SK Košice- okolie Študujem ako ELEKTRO technik

Záľuby : futbal , CS 1.6 a tak behanie po vonku s kamarátmi

CSKO hrám už dlchšiu asi tak rok rok a pol s prestávkami vlastne najčastejšie hrám CPT 1,2 viac menej skôr menej aj DM,GG :D na steame mám nahraté 507 Hod . STEAM_0:0:61748799 IP: 78.98.205.24

Prečo vlastne chcem byť v AT: ja si myslím že som celkom aktívny na CPT a dosť často sa tam chodia zabávať nejakí chetery a nahlasujem ich na steame aj cez ! Viem že AT je dosť zaneprázdnený . A tak by som veľmi rád pomohol z chodom aspoň niekoľkých serveroch tým že by dohliadal na hráčou a pomáhal im z ich problémami ktoré sa dajú vyriešiť v kategórii AIM: AIM,FUN (capture the flag, deathmatch, gungmae.... )
Na steame nahlasujem asi tak grifin,because,smookymu (keď som ho mal v priateoch teraz už nemám), hetcssssssovi na JB a cez ! tak isto

because
15-04-14, 06:28
Potvrdzujem ze mi hlasi :)

mirous
15-04-14, 09:32
Z GG si Tě moc nepamatuji, jako něco mi Tvůj nick říká, asi jsem Tě tam i viděl někdy, ale nepamatuji si, že bys něco hlásil. Měl si tu jeden ban za kopírování nicku (no budiž, to je kravinka), jen tři příspěvky na forku, nikoho si zde nenahlásil..nějak nevidím ty zkušenosti, ale jestliže Tě ostatní znají a potvrzují hlášení, tak proč ne.

Hax
15-04-14, 13:32
Viem že si ma asi nevidel nevidel na GG pretože tam hrám ak sa nudím ale viac hrajem CPT . A ďakujem za tvoj názor :)

mirous
15-04-14, 13:45
Ten nick je mi povědomý, z nějakého serveru Tě znám, ale asi se moc neprojevuješ. Což je na jednu stranu možná dobře :).

Bager258
15-04-14, 14:24
Z GG si Tě moc nepamatuji, jako něco mi Tvůj nick říká, asi jsem Tě tam i viděl někdy, ale nepamatuji si, že bys něco hlásil. Měl si tu jeden ban za kopírování nicku (no budiž, to je kravinka), jen tři příspěvky na forku, nikoho si zde nenahlásil..nějak nevidím ty zkušenosti, ale jestliže Tě ostatní znají a potvrzují hlášení, tak proč ne.

Ten BAN nieje jeho keďže on je pravý HAX a niekto ho kopíroval :)

Pravý hax: STEAM_0:0:61748799 78.98.246.106 Hax


Superhero (40 lvl) 28-03-2014 22:28:05 STEAM_0:0:79145482 88.101.108.247 d0r3st Hax [zmenil nick na]: d0r3st

Superhero 2 (18 lvl) 28-03-2014 22:07:00 STEAM_0:0:49243338 78.157.167.92 LOfas Hax [zmenil nick na]: LOfas

Len pre opravu Mirous.

mirous
15-04-14, 15:04
Aha, tak to sorry, to jsem se špatně podíval.

matis
15-04-14, 15:09
- pod akym nickom akoze hravas na DM? lebo mne tvoj nick absolutne nic nehovori + ten vek je na moj vkus moc nizky.
- na forko strasne slaba aktivita
- na fore 2 prispevky.... jedna ziadost o UB - http://csko.cz/forum/showthread.php?13560-%8E%E1dost-o-unban-Milk-CZ
a druha ziadost o admina....

- aktivita na steame
16.1 hodin za poslední 2 týdny
Nedávná herní aktivita

ten je asi novy, ze?

Hax
15-04-14, 15:21
Vravím nehram tam nonstop Dm večšiu čast hramna CPT ... Zas nemam tolko času len na hranie lebo mám aj školu ale ak hram tak si zahram ... Ak mam čas tak aj dlchšie ... Novy niesom csko hram dlchsiu dobu , viem že na foru niesom veľmi aktívny to uznávam je to moje mínus uznávam , a toto je moja prvá prihlaška do AT aspon myslím može byť že druha važne si nespomínam nato že už som jednu dával , a ešte raz nový niesom

Eso./digl
15-04-14, 15:23
Cau, dostali sa mi informacie ze si dostal steam od brata a mas 12 rokov. Co ty na to?

Hax
15-04-14, 15:27
Ahoj , ano viem koho mysliš nieje to pravda že som to ja, a je tu jeden hrac ktory ma 12rokou a ma steamko znim som mal problemy na JB myslím , kludne ti napisem do spravy FB pošleš mi žiadosť alebo ked môžme pokecat na TS

Despe
15-04-14, 15:35
No, tak moment, nejsi to teda ty? Vím že hax je bratr kdysi bývalého admina Rawa, možná si na něj někdo vzpomene a pokud si dobře pamatuji tak sem s ním párkrát hrál gather a jeho hlásek mi na 15 nepřišel..


E: Eso, teď jsem byl na ts 3 a ten klučina se jmenoval hax, tak nevím jak se jmenuje/jmenoval ve hře, jelikož v chatlogu se teď jmenuje "Chris Brown", jinak ty budeš asi pravý hax, nevím kdo měl ten nick dřív..

Eso./digl
15-04-14, 15:37
No, tak moment, nejsi to teda ty? Vím že hax je bratr kdysi bývalého admina Rawa, možná si na něj někdo vzpomene a pokud si dobře pamatuji tak sem s ním párkrát hrál gather a jeho hlásek mi na 15 nepřišel..

To nebol hax ale hex a toho mam aj na steame, to neni on ale aj ja som si to najprv myslel :) a ten typek ma tak 10 rokov tusim

Mr.N0b0dy
15-04-14, 15:37
No, tak moment, nejsi to teda ty? Vím že hax je bratr kdysi bývalého admina Rawa, možná si na něj někdo vzpomene a pokud si dobře pamatuji tak sem s ním párkrát hrál gather a jeho hlásek mi na 15 nepřišel..

Oni jsou jakoyb 2, ale nevím jak tomu mám věřít, tamtomu snad ani 12 není, ale tak 10 a aim na nulové úrovni...

BTW. Eso, on se taky jmenoval Hax, proto si ho tak pleteš

Hax
15-04-14, 15:42
Ved hovorim nemam problem ak budem na Pc mozme pokecat na TS aby som mohol obhajit sam seba ja na Ghatera nechodim len niekedy ak kamoši napišu či idem

matis
15-04-14, 18:38
co je CPT? myslis CTF?

no a skus mi napisat pod akym nickom teda hravas na DM, lebo od 19.3.2014 si tam nebol a na GG si tam bol asi na 20 minut.... inac si dost casto na SH a CTF....

Hax
15-04-14, 19:19
Ctf=cpt ... Ja som nepovedal ze tam hram nonstop len ked sa nudim hram DM , GG nehram tam casto se tam raz dvakrat za tyzden , a Cpt=ctf hram kazdy den super hero nie kazdy den ale hram len teraz mi niekto pomenil tam hrdinou a nemôžem si dat spät akych som mal ked us niesom vip ...

_AnGeL_
15-04-14, 19:21
co je CPT? myslis CTF?

no a skus mi napisat pod akym nickom teda hravas na DM, lebo od 19.3.2014 si tam nebol a na GG si tam bol asi na 20 minut.... inac si dost casto na SH a CTF....

Na SH chodia jeho kopírky. A dlho som ho tam ani nevidel.

Hax
15-04-14, 20:24
no ved práve preto tam nechodim často lebo mi menia stále heroch

dhaaqu
27-04-14, 00:42
Já si tě vybavuju z Cpt, jak ty říkáš i když kde jsi na tuhle zkratku přišel mi zůstává utajeno :-). Vím že jsme i párkrát komunikovali přes steam, ale nevzpomínám si ohledně čeho. Nevhodné chování na serveru si z tvojí strany nevybavuju.
Celkově na práva příliš brzo a o tvých hlášeních toho moc známo není. PROTI

Charon35
03-05-14, 16:26
Ahoj , ano viem koho mysliš nieje to pravda že som to ja, a je tu jeden hrac ktory ma 12rokou a ma steamko znim som mal problemy na JB myslím , kludne ti napisem do spravy FB pošleš mi žiadosť alebo ked môžme pokecat na TS

Vravím nehram tam nonstop Dm večšiu čast hramna CPT ... Zas nemam tolko času len na hranie lebo mám aj školu ale ak hram tak si zahram ... Ak mam čas tak aj dlchšie ... Novy niesom csko hram dlchsiu dobu , viem že na foru niesom veľmi aktívny to uznávam je to moje mínus uznávam , a toto je moja prvá prihlaška do AT aspon myslím može byť že druha važne si nespomínam nato že už som jednu dával , a ešte raz nový niesom

Ctf=cpt ... Ja som nepovedal ze tam hram nonstop len ked sa nudim hram DM , GG nehram tam casto se tam raz dvakrat za tyzden , a Cpt=ctf hram kazdy den super hero nie kazdy den ale hram len teraz mi niekto pomenil tam hrdinou a nemôžem si dat spät akych som mal ked us niesom vip ...

Ahoj volám sa Gustáv mam 15rokou som zo SK Košice- okolie Študujem ako ELEKTRO technik

Záľuby : futbal , CS 1.6 a tak behanie po vonku s kamarátmi

CSKO hrám už dlchšiu asi tak rok rok a pol s prestávkami vlastne najčastejšie hrám CPT 1,2 viac menej skôr menej aj DM,GG :D na steame mám nahraté 507 Hod .

Prečo vlastne chcem byť v AT: ja si myslím že som celkom aktívny na CPT a dosť často sa tam chodia zabávať nejakí chetery a nahlasujem ich na steame aj cez ! Viem že AT je dosť zaneprázdnený . A tak by som veľmi rád pomohol z chodom aspoň niekoľkých serveroch tým že by dohliadal na hráčou a pomáhal im z ich problémami ktoré sa dajú vyriešiť v kategórii AIM: AIM,FUN (capture the flag, deathmatch, gungmae.... )
Na steame nahlasujem asi tak grifin,because,smookymu (keď som ho mal v priateoch teraz už nemám), hetcssssssovi na JB a cez ! tak isto

To si hádam robíš prdel toto. Vypni počítač, otvor knihy, zavolaj učiteľke nech ťa ide doučiť, lebo s takýmito chybami sa nemôžeš dostať do 2. stupňa ZŠ!!!

DLCHSIE to je moc už aj na Košičana. Veď to ti musí vypáliť oči taká chyba tvle!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obvykle to do žiadostí nepíšem, ale kurňa daj si facku za to tvoje písanie a ocot do čaju nech ťa prebere.