PDA

Zobrazit normální verzi : Nový Zombie server (/úprava ZM Hard)



KeYo
16-04-14, 13:52
Ahoj:) mal by som taký menší nápad na nový Zombie server:) takže keď som začínal s cskom pred 3 rokmi začínal som hraním zombie serveru na jednom nemenovanom portály, ktorý už myslím neexistuje. Tak a teraz k veci:D Chcel by som aby ten Zombie server bol taký ako ten an tom portály alebo podobný.
Takže.. 1. Hrali by sa tam normálne cs a de mapy, žiadne zombie mapy kde sa kempí a podobne.
2. Celý čas by bola tma... úplná tma, nič by nebolo vidno, preto by hráči museli používať baterku.
3. Boli by tam body za ktoré by sa mohli kupovať v shope veci ako vesta, granaty, MG, NV a podobne.
4. Body by boli na ten princip, že dostanete urćitý počet bodov za to koľko HP zoberete zombie. Čiže napríklad.. Zoberete Zombie 1000HP.. dostanete 2 body.. Samozrejme to bol len príklad a tie body by boli podla toho kolko ma ZM HP a podla toho za kolko bodov budu veci v shope :)
5. Neboli by tam žiadne laser miny ani rakety nič. Proste CT by zabíjali zombie len s normal zbraňami ako v classicu.
6. Samozrejme by tam boli aj rôzne typy ZM.
7. Boli by tam granáty. SG granat ako svetlo, HE granat ako ohnivy granat a Flash ako zamrazovaci granat. :)
Ak ma ešte niečo napadne, tak to dopíšem:D:) Je to len nápad, tak ma prosím nedisskujte:)

Mr.N0b0dy
16-04-14, 14:34
Chtělo by to ale aspoň ty "větší zásobníky".. jinak dobrý nápad.

KeYo
16-04-14, 14:43
jop ešte väćšie zásobniky, to by zlé tiež nebolo:)
A inak zistil som ze ZM Hard Je nieco podobne.. len som tam nasiel zopar chybiciek:D cize keby sa to upravilo.. bolo by to podla mna uplne super:)

oli221
16-04-14, 15:56
Veď to je obyčajný zombie plauge 4.3 ten sa da stiahnúť hocikde a zadarmo :)

KeYo
16-04-14, 16:18
tak ja sa do toho jako nejak nerozumiem:) nevim jak zdarmo stiahnut:D ale viem ze by som na takom servery chcel hrat:) a neviem to nikde najst.. a keby to bolo na kotelne bolo by to este lepsie:)