PDA

Zobrazit normální verzi : <--SmoKe_WeeD_Klan-->= LuKe (jiny hrac) --> mirous



Sakul
16-04-14, 16:43
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 103762)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchzen banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < = LuKe >
[AMXBANS] Tvuj nick: Sakul
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:439364378
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:439364378
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.72.224.86
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < mirous >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 6
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Dobry den, Dostal sem permanentni ban za obchazeni banu. Dostal to nick =LuKe. Jelikoz sem na svem pocitaci odvaril zakladovku. Kamarad Z Uherskeho brodu Bohumil Vrablik (nick neznam je dost mozne ze "spirit" nebo tak neco) mi pujcil svuj kompl (ma ted lepsi delo) a nejakou dobu jsem uplne vpohode hral na vsech vasich Furien serverech. A nedavno dva tri dny zpatky (mozna i vic) jsem se chtel normalne prihlasit a vidim ze mam ban. Hned sem zkontroloval banlist a bylo tomu tak. Nyni se v ban listu nemuzu najit ale presto mam porad ban.
Timto bych Vas chtel poprosit o prehodnoceni, tezko se mi bude dokazovat ze to neni ta sama osoba. Ale Me furieni dost bavi konkretne Vase servery. A chtel bych tady nadale hrat. Verim ze mi to umoznite. Pokud by jste cokoli potrebovaly klidne mi napiste na mail: rider.grr@gmail.com moc rad Vam na vse odpovidam pokud zvazite moznost o unban. S pozdravem a pranim pekneho dne LuKe

hofy
16-04-14, 16:51
Ahoj, ban byl udělen pravděpodobně za obcházení banu: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=60253.

Sakul
16-04-14, 16:57
Aha No to bude asi omyl já sem se takhle nikdy nejmenoval. Pokaždé sem všude LuKe Z velkým K. Tak bych Vás chtěl požádat o unban. Hacky ani jiná vylepšení nepoužívám. Jediné co mi stačí je to zelené. Ale za to mi ban dát nemůžete. Tak jestli budete tak hodní, klidně mě sledujte ale hacky opravdu nepoužívám. Je dost možné že ve složce s counter strikem je ještě nějakej hack co používal Bohumil když měl tento pc. Ale ani nevím jak ho najít ani zapnout. Slibuji že hraju čestně. Prosím o unban

mirous
17-04-14, 09:34
Byl jsi hlášen zde na forku a aby hrály dvě osoby, které mají obě v nicku ,,Luke" a stejné Valve ID a přitom to nebyl jeden a ten stejný člověk je velmi, velmi nepravděpodobné + obě IP jsou ze stejného města.

Sakul
18-04-14, 17:38
Aha už se vzpomínám. JJ kdysy dávno sem to zkoušel s hackama. To se moc omlouvám ale nyní už snimi nehraju. To bylo ještě když sem měl starej kompl. Chtěl bych vás poprosit zda by to šlo ten unban, třeba s tím že mě budete kontrolovat jestli něco mám. Ale slibuji že s hackama už nehraju. Moc prosím o unban

hofy
18-04-14, 19:14
Je to sice rok starý ban, ale unban za cheaty se dává až po dvou letech a to bez výjimky. Druhou šancí je pořízení si originální hry.

mirous
18-04-14, 19:16
Does to napsal za mě. Je mi líto. Lock.