PDA

Zobrazit normální verzi : *_* --> Mr.Chemistry.



Martin17CZ
17-04-14, 20:28
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 101558)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *_* >
[AMXBANS] Tvuj nick: *_*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1528644229
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1528644229
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.177.18.121
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.177.18.121
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Ahoj , jiz po nekolikate prosim o unban . Cs me velmi bavi , ale hlavne servery cska :) . Counter strike se mi celi podelal , hral sem si ve slozce prendaval atd . a najdenou mi nesel . Musel jsem ho celi preinstalovat :( , a to mi stve , protoze jsem hral na i na zombie serveru (Americko,Polsky server jo vim polaci=lumpove , ale server maji uzasnej) a byl jsem jediny z cca 7,5 tisicu hracu ktery mel ulozeno v bance 500 000 ammo packu ,ostatni hraci meli maximum 20 000 ulozeno v bance ani admin nemel to co ja ! nevim asi kazdy 1000 hrac to ma ale pouze asi ! No a proto nehraji ted "kantra" vubec a jine hry krom lolka apod. mi na pc nejdou . Mam i spoustu jinych her ale vetsina je pak na xbox (ale to zas nemam xbox LIVE gold ) . Prosim o unban proste csku se nevyrovna zadny portal . Chapu ze byste rekli ne ale prosim zvazte toto :) :Zitra dostanu od mamky 300 Kc , za to si koupim paysafecard za 300 zaplatim na steamu a koupim origo (mam steam) .Plus si zitra koupim VIP . Pres sms . A proto prosim o unban na dnesek 17.4. do soboty 19.4. 2014 pak mi dejte ban jestli nezaplatim ale na 99,9 % si koupim csko . Nemam jiz zadny hack a mam jiz jinou i steamID . A budu hrat asi jen basebuilder 1 ci 2 . Prosim . Dekuji za pochopeni hrac *_* .To co jsem napsal splnim :) ale uz se proste nemohu dockat ani zitrka :) tak vas nalehave prosim :)

Cip3r
17-04-14, 20:31
Haha apríl už byl, pravidla sou pro všechny stejná, musis si počkat do doby než si pořidíš tu originalku.