PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost + unban !



vranys
14-10-11, 22:05
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem MartushQa :*
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'klamanie'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:575496044'
[AMXBANS] Tvoje IP: '92.62.224.9'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Takže za 1) nechápu jaký klamání útočilo na mě VDéčko tak sem ho zabi lspolu z jednim co zabil Ct a mam ban za klamání co to je za hovadinu ???

Tino
14-10-11, 22:07
a za 2 ?

Karl0s
14-10-11, 22:09
já bych mu ten unban dal, protože když je ve hře, aspoň neotravuje tady na fóru nebo bych ho banoval zároveň i tady

vranys
14-10-11, 22:12
mno ten ban mi klidně nechte ten den ale když mam full hp (100) a skocis predeme ty Vdcko yenkees a ja te zabiju a mam najednou 24 Hp tak asi si me boxnul ne ?

yenkees
14-10-11, 22:44
Jop , takže si to zhrnme ... Ja ako Vd nemal som v ruke žiadnu pomôcku čož znamená že by som potreboval cca 5sekov aby som ti ubral tolko hp. Ako 2. pozeral si sa priamo na mňa a mal si v ruke m4 , povedz aký blbec by sa do teba pustil (ešte ktomu keď som mal vd) mal by som ovela viacej lepších príležitostí .
Nerád sa opakujem ale tak špeciálne kôli tebe : Ten ban je z princípu , bol som tam incognito čiže si nevedel že som mal práva . Povedal si že to nebol fk a žiadne ďalšie vd nedostanem takže už som ťukal na bind .
Lenže takto je to každý deň .. Ct dá fk a ešte si s kludným svedomím zaklame že ho boxoval a v tvojom prípade sa príde ešte aj sťažovať . T bez práv si teda nemôže normál zahrať keď dostane fk na začiatku kola a môže čakať ďalších 6-9min...

Ten ban som ti skrátil ako som už usúdil to bola chyba a rozmýšlam že ti ho ešte predĺžim ... mám na teba toho kopu a ešte väčšiu kopu.

vedouci venny
14-10-11, 22:44
Máš důkazy?