PDA

Zobrazit normální verzi : SC0U7 (AB) --> :moqq



SC0U7
18-04-14, 11:21
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 104043)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < SC0U7 >
[AMXBANS] Tvuj nick: SC0U7
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:20461305
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:20461305
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.197.243.117
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.197.243.117
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :moqq >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2





Poznamka:






Poprosil by som admina velkeho skillerka :moqq aby mi sem hodil demo na ktorom mam ten AIMBOT velmi ma to zaujima dakujem pekne :) mali by ste preskusat moqqa z toho dovodu ze potom mam bany zanic neviem ako ktomu dospel kazdopadne nic som nemal poprosim o skore vyriesenie problemu a moqqa by som nahradil mojou mikrovlnkou ta zjavne vie o cs viac ako on Dakujem

3necky
18-04-14, 11:49
Poprosil by som admina velkeho skillerka :moqq aby mi sem hodil demo na ktorom mam ten AIMBOT velmi ma to zaujima dakujem pekne :) mali by ste preskusat moqqa z toho dovodu ze potom mam bany zanic neviem ako ktomu dospel kazdopadne nic som nemal poprosim o skore vyriesenie problemu a moqqa by som nahradil mojou mikrovlnkou ta zjavne vie o cs viac ako on Dakujem

Docelá silná slova, uvidíme po doložení dema, kdo bude machr. Přeju hodně štěstí.

SC0U7
18-04-14, 11:51
Dik :) uvidim jj som zvedavy dufam ze napise "Demo už nemám ... " jak to každý macher ma rad :)

Honey cocaine
18-04-14, 11:53
Diky moc kamo :) uvidim jj som zvedavy dufam ze napise "Demo už nemám ... " jak to každý macher ma rad :)

Proč by neměl mít demo? Ban byl udělen dnes. Počkej na vyjádření kompetentního admina. Zkus trošičku ubrat na tom tónu, nejsi tady na pastvě.

SC0U7
18-04-14, 11:55
Chápem ale tiež bysi mal nervy keby ti da zanič ban :) takze ma ospravedlnte zato nemozem

Honey cocaine
18-04-14, 11:55
Chápem ale tiež bysi mal nervy keby ti da zanič ban :) takze ma ospravedlnte zato nemozem

Já tě chápu, ale tak snad není problém dodržet nějaký morální kodex. Počkej na vyjádření admina, který ti ban udělil.

SC0U7
18-04-14, 11:57
okey pohode :thumsup4:

because
18-04-14, 12:38
http://gk-ban.onban.eu/ban_list.php?bid=6
http://bans.wtf.sk/new/ban_details.php?bid=4806

Moqq faily velmi nedava, a podla mna ani teraz nebude fail ;)

SC0U7
18-04-14, 12:54
to ze tam mam bany neznamena ze som vazne mal :) len sa mi nechce hadat s dotynim portalom ale na csku hravam tak preto si pisem o unban :)

because
18-04-14, 13:01
Takymto bachorkám neverim , pockam si rad na demo :)

SC0U7
18-04-14, 13:01
:D :D :D to si zabil jj aj ja cakam demo :)

Chemo
18-04-14, 14:13
Keď si zapol 2x, zapneš aj 3x... Uvidíme na deme, ale ako hovorí Because, myslím, že to nebude bezdôvodný ban. :)))))))))))

SC0U7
18-04-14, 14:16
jj bežne zapinam :))) lebo automaticky ked mam permu za wh tak fakt to wh mam jj :D :harhar:

Britny
18-04-14, 14:19
Co to bylo za mapu? Kdyžtak mrknu hltv

E:
Tak na tom hltv nic není, žádný AB, tak počkat na demo moqqa co bude mít :)

SC0U7
18-04-14, 14:22
nwm presne mozno inferno :)

:moqq
18-04-14, 14:52
je to starsi HLTV, co se mi tu valelo na seznamu...

http://csko.cz/hltv/27047/27047-1404151921-de_train.zip

@Because - Moqq faily nejen moc nedava, moqq tu zadny fail nemel, takze mozna premiera, uvidime. Jsem zvedav, co na to reknou ostatni. Ja mam ale jasno. Urcite v ten den budes na vice HLTV klidne k porovnani.

SC0U7
18-04-14, 15:02
:) no pozeram ho vyčasuj mi kde prsoimta mam ab? lebo jak ho tak pozeram je čiste :)

Britny
18-04-14, 15:04
Taky tam nevidím nic zvláštního, tak by byly dobré ty časy, kde se ti nezdá.

SC0U7
18-04-14, 15:06
Niekto normalny konecne diky Britny kamo vazne ti hovorim daj mi čas co sa ti nezda :) myslim ze len 13:41 je zvlastne ale to len preto lebo tam mam flash a hltv ti neukaze ked som zaflashovany tak neviem cakam čas

Chemo
18-04-14, 15:11
Tak ako Britny píše, daj aspoň jeden čas, lebo čo som si ho tak na rýchlo pozrel, nevidel som tam ani jeden podozrivý čas. Možno som to len prehliadol.

3necky
18-04-14, 15:13
Díval jsem se 10 minut cca a AB tam není určitě (už tak jsem si říkal, že když si hodil HLTV jako důkaz o AB, bude to jasné). Pokud nezapl někde ke konci, za mě clear.

matis
18-04-14, 15:16
No mne tiez pride clear, myslim, ze mu to dost padalo....:D

:moqq
18-04-14, 15:25
Jde o to ze treba 1 z 10 strel se premiri na hs, to tam ve sprayi jasne vidim, prste strili a najednou skub. Mrknete se na ostatni hrace jakym zpusobem se jim hybe cross a jak se jemu skube, ale ne vsechny rany jako u tech klasickych retro AB, ale jak rikam, pouze random strela s urcitou pravdepodobnosti.

Je to videt tusim 13:15 a 15:00 dokonce vypada jako bug, kdy se mu premiril do mrtvoly.. V prvnich 10 minutach toho opravdu moc neni, ale kdyz clovek sleduje to co rikam, tak to tam uvidi. Tak si pls dejte tu praci, je to steam.

EDIT: U prvniho fragu je to videt taky, ale hlava samozrejme neni stoprocentni ani kdyz ab "critne", jelikoz hraje roli jeste interp, ping apod.

SC0U7
18-04-14, 15:36
čožéé? :D kamo ja nemozem zato ze tak strielam urcite to neni AB WH SH ani ziadny script ani nic podobne :) idem pozret ten 13 cas este kteym sklbaniciam ktore myslis volam reflexi :D tak logicky ab pochybujem ze mieri na mrtvoli ne? :D 16:43 mas cistý priklad :) prepac ale stale si budem branit to ze nemam nic ked nemam vazne nic! A je mi jedno ako to tebe pride máš sa naučit zniest kill a nie automaticky niekoho obinovat a ked sa ti nezda jak pises 1 z 10 striel? :D ano zapnem vzdy na 1 strelu a vypnem ze? Urcite...

:moqq
18-04-14, 15:41
ano, ab nekdy miri i na cerstve zastreleny a reflex je naprosto bezny u prvni strely, ale dost vzacny uprostred spraye nekolika strel, pac tohle neni normalni kompenzovani recoilu tak jak to dela kazdej lepsi hrac

SC0U7
18-04-14, 15:44
:D prepáč ja som od nikoho taktiku neodpozeral som zvyknut hrat cs podla seba preco? ved ked strielas kludne ti moze z boku vybehnut potom reflexne zacnes aj naneho palit :) ale nejdem sa hadat nech to vyriešia ostatny pozrite si to demo a napiste ci som teda cheaterko alebo co

:moqq
18-04-14, 16:18
Omrkam jeste dalsi dema z toho dne... zatim jsem koukal jeste na tohle
http://csko.cz/hltv/27016/27016-1404151324-de_dust2.zip

A vidim tam to stejny... uz od toho deagla na zacatku (kdyz neni videt enemy, tak krasne rovny strely bez trepani), pak samozrejme nejlip je to videt na cukani v recoilu AK, ale je tam ten trepot i na par AWP ranach (jak jsem jiz zminil, napr. 10% sance na trigger).

Jako podle me bys hral dobre a dal spoustu hlav i bez toho, ale ten cukot tam videt je. :teehee:

SC0U7
18-04-14, 17:06
ale nemozem za cukot :D to ze to obcas cukne znaci ze mam ab alebo podobne srandy ja to nepotrebujem kamo cukanie by si nasiel asi na mojom kazdom deme :) myslim si keby mam ab tak by to inak vyzeralo alebo no recoil ... teraz celi den hladaj moje dema :D

SC0U7
19-04-14, 19:51
Prosím teda o ten unban. Nič som nemal kedtak to fakt viacery adminy preskumajte a väcšina nech to zvoli alebo co :)

3necky
22-04-14, 11:04
Jde o to ze treba 1 z 10 strel se premiri na hs, to tam ve sprayi jasne vidim, prste strili a najednou skub. Mrknete se na ostatni hrace jakym zpusobem se jim hybe cross a jak se jemu skube, ale ne vsechny rany jako u tech klasickych retro AB, ale jak rikam, pouze random strela s urcitou pravdepodobnosti.

Je to videt tusim 13:15 a 15:00 dokonce vypada jako bug, kdy se mu premiril do mrtvoly.. V prvnich 10 minutach toho opravdu moc neni, ale kdyz clovek sleduje to co rikam, tak to tam uvidi. Tak si pls dejte tu praci, je to steam.

EDIT: U prvniho fragu je to videt taky, ale hlava samozrejme neni stoprocentni ani kdyz ab "critne", jelikoz hraje roli jeste interp, ping apod.

Promiň, já to tam opravdu nevidím a na základě HLTV pro takový typ AB, který popisuješ, bych se ani neodvážil vynést verdikt. U toho 15:00 to vypadá jako by mu to přeskočilo na hitbox, ovšem nemělo to na koho cuknout, protože ten T/CT byl téměř v esu už, ne za rohem vagonu, kde vystřelil.

dlxsf
22-04-14, 13:38
Večer se vám na to podívám, tak stím verdiktem chvilku počkejte.

Hoďte mi na to demo pls někdo link, ty starý odkazy už nefungují. dík

:moqq
23-04-14, 14:36
train http://csko.cz/dema?UPD=DA0i56vJ

d2 http://csko.cz/dema?UPD=ghbWqqoe

dlxsf
23-04-14, 19:54
Takže, jasný AB pánové a dámo? (nejsem si zcela jist pohlavím Britny), má to jen dobře poštelovaný a míří mu to na chest, ne na hlavu jak je obvyklé. Nejde ani o to jestli někoho na potkání vyndává, ale co mu to dělá při fullautu. Mrkněte se na train někdy po půlce s awp na vnitřním plantu, takhle opravdu awp nereaguje, podobnej aimbot měl jurob pokud si na něj vzpomínáte a pak především na dustu ze začátku s desertem když vybíhá schody, tam ho ten hack pěkně pozlobil. Jinak je to vidět v hodně situacích, ale je mně jasný, že se vám to nemusí zdát, protože to má vážně dobře poladěný a není to klasickej aimbot se kterým tady běžně běhají 12 letý děcka.

Honey cocaine
23-04-14, 20:24
Takže, jasný AB pánové a dámo? (nejsem si zcela jist pohlavím Britny), má to jen dobře poštelovaný a míří mu to na chest, ne na hlavu jak je obvyklé. Nejde ani o to jestli někoho na potkání vyndává, ale co mu to dělá při fullautu. Mrkněte se na train někdy po půlce s awp na vnitřním plantu, takhle opravdu awp nereaguje, podobnej aimbot měl jurob pokud si na něj vzpomínáte a pak především na dustu ze začátku s desertem když vybíhá schody, tam ho ten hack pěkně pozlobil. Jinak je to vidět v hodně situacích, ale je mně jasný, že se vám to nemusí zdát, protože to má vážně dobře poladěný a není to klasickej aimbot se kterým tady běžně běhají 12 letý děcka.

Ab se dá nastavit na chest, klidně i na nohy, Britny je žena, takže si můžeš být jist.

Britny
23-04-14, 20:28
Je pravda, že třeba train čas 16:43 tam teda bych i to AB typla. Dále dust2 čas 5:05 jak mu to tam cukne, nebo od času 5:48 další cukání a je pravda, že veškeré rány jdou na tělo, vůbec ne na hlavu, nebo někam jinam.

Demo sem totiž sledovala jen nějak 10min trainu, kde to moc nebylo poznat, i když začátek trainu mu to tam taky cukalo. Takže bych řekla že má dlxsf pravdu :)

Maaaaaaaaaaja
24-04-14, 11:48
train - 15:02 to přejetí na mrtvolu ?!?!?! ... 16:43 - to není ruka ani náhodou ..... dgl na d2 tu píšou všichni ....

:moqq
24-04-14, 21:26
bada bum tssss.... uz jsem se zacinal bat, ze budu muset dat prvni unban :)

Jeste to tu ale chvili nechme otevreny na pripadny dalsi komentare...

fnyy
24-04-14, 21:44
aimbot tam je,ma ho dobre upravenej sicak.prvni rana vetsinou reflex,zbytek uz mu miri programek

btw. hodne dobra prace moqq :)

mirous
24-04-14, 22:18
Kouknul jsem jen na dust, na tom deaglu je to vidět. Ale ve hře bych to asi nepoznal. Kloubouk dolů.

3necky
24-04-14, 23:06
Podívám se ještě na ten dust, pak napíšu.

\\E:
Díval jsem se teda na ten dust a našel jsem tam čisté 3 časy (v 2:50, 5:04 a 15:20), kdy se chování crossu podobá aimbotu. Bylo tam ještě pár dalších podezřelých, které si ale na HLTV netroufám hodnotit. Na základě dustu se přikláním k AB, train mě nepřesvědčil.

Zoyer
27-04-14, 17:32
myslim ze uz by se to mohlo uzavrit. za me tam to ab je.