PDA

Zobrazit normální verzi : Tukan a problémy na TS



St3ny
19-04-14, 15:25
Je to již nějáká doba ale myslím si že Tukan to posledně zase přehnal. Nejenom že tukan udělal že nemůžou "C" ve svých roomkách skoro nic dělat ale ani "C" dát svým soudruhům ( haha ) ale červená "S" také nemají skoro žádné pravomoce a mají je jen černá Eska což je Zoid Tukan a Bezďák což je jako absolutismus. ^^ než Tukan nahrál poslední blbost s TS vše fungovalo a všichni žili šťstně a mluvili šťastně ale teď ? Všichni omezeni Tukanovým absolutismem. Proto žádám vedení o to aby se stím něco udělalo minimálně navrátilo zemi Tskovou do původní demokracie. Děkuji s pozdravem st3ny.

ZeMi7
19-04-14, 15:42
... Proto žádám vedení o to aby se stím něco udělalo minimálně navrátilo zemi Tskovou do původní demokracie. Děkuji s pozdravem st3ny.
Ano, navraťte mi to.


pekný disk
*diss

J3ZUsSs*
19-04-14, 16:20
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ed/Tukan.jpg

Súhlasím. Predtým sa nikto nesťažoval a teraz to je všetko na dve veci.

PS:tu kliknúť a držať( AntiTukanova organizácia neumrela. Iba nemá čas riešiť vtáky. myšku potiahnete až sem )

_AnGeL_
19-04-14, 16:27
Tiež si myslím, že to prehnal. Na Ts mi už nejde ani upraviť vlastná roomka.

Honey cocaine
19-04-14, 16:37
On to nemyslel špatně, snažil se pomoct, aby to tu nějak vypadalo, akorát se mu to nepovedlo, možná povedlo, ale podle jeho představ.

St3ny
19-04-14, 16:53
On to nemyslel špatně, snažil se pomoct, aby to tu nějak vypadalo, akorát se mu to nepovedlo, možná povedlo, ale podle jeho představ.

Tohle taky není hAte ani DISK prostě jenom takový popud a vzpoura :D víš jak REBEL mad Zwerg (Y) každopádně bych rád aby ty jeho představy se schodovali s praktičností a představami hráčů :)

Zoyer
22-04-14, 12:26
tak jak se toto byde vyvýjet ? už tolikrát se mě lidi ptali jestli jim dám Cčko do roomky a já jim tolikrát řekl že to může dělat jen černé Sko a tolikrát to černé Sko bylo bud offline nebo afk.

kono159
22-04-14, 12:29
najlepsie bolo ked vsetci mali cierne S a nikto sa nestazoval, bola s tym len sranda

matis
22-04-14, 12:36
najlepsie bolo ked vsetci mali cierne S a nikto sa nestazoval, bola s tym len sranda

to zase nie... to tu uz bolo a preto ich nemame... idioti nevedia co od rozkose

vikernes
22-04-14, 12:36
najlepsie bolo ked vsetci mali cierne S a nikto sa nestazoval, bola s tym len sranda

Škoda jen že jsem tu nebyl o pár dní dříve :D

kono159
22-04-14, 13:09
to zase nie... to tu uz bolo a preto ich nemame... idioti nevedia co od rozkose

ale musis uznat ze velka vacsina bola spokojna, az na par jedincov, ale bolo to urcite lepsie nez teraz

because
23-04-14, 13:56
ale musis uznat ze velka vacsina bola spokojna, az na par jedincov, ale bolo to urcite lepsie nez teraz

Dostane sa debilovi moc tak ju hned vyuzije, to je proste ludstvo. Od nepameti sa vyuziva moc, a ked by sa to cierne S vratilo tak urcite to je strasne zly napad.

ZeMi7
23-04-14, 14:05
Dostane sa debilovi moc tak ju hned vyuzije, to je proste ludstvo. Od nepameti sa vyuziva moc, a ked by sa to cierne S vratilo tak urcite to je strasne zly napad.

Nevim jestli je debil správné označení.
On se snaží to udělat tak aby to fungovalo. Jediné v čem je problém, že on má jiné představy než hráči a admini. Stačilo by si na 10 minut sednout a probrat co a jak bysme chtěli a prodiskutovat to s ním.

Jeho systém je dobrý a má logiku. Věřím že i vám by se to líbilo, ale jako ve všem tady jde o zvyk. Kdyby tu nebylo předtím, že si může dělat "každý co chce" tak by se vám toto řešení líbilo. Je to v pohodě, akorát je to nezvyk. Nějaké úpravy by se hodily, ale to není důvod ho nazývat debilem, kreténem, atd... Jak jsem zmínil výše, můžete si dát spolu nějaký sraz. Jkak jsou porady, tak si můžete dát takovou poradu ohledně TSka.

Zoyer
23-04-14, 15:01
Práva do roomek už můžou dávat i červené Ska. vyřešené