PDA

Zobrazit normální verzi : Reset ranku



MeNtOs :D :P
19-04-14, 21:57
Čo keby sa resetoval rank?
Myslím že by to Furienu prospělo.
Čo ja viem ale už dlho nebol reset.
Tuto to preberieme do každého jedného kúsku.

The Keox
19-04-14, 22:07
Uplna pitomost sice vsici rikaji ze by to bylo dobre ale pak by z furienu se stal zapomenuty server.Osobne hraju na rank(ted momentalne ne), ale ja bych ho nechal, nenadrel sem se za ty leta abych mel z ranku zase 1000points, ja si myslim at to je jak chce bud ti hraci si daj nick za kterej budou hrat na rank anebo ne :thumsup4:

MeNtOs :D :P
19-04-14, 22:26
Že zapomenutý server....
Právě naopak.
Ludia by mali motiváciu dostať da do top čo najrýchlejšie.
Nie ako teraz prídem tam s 1000 points a pozriem top1 a tam 150 000points.
Kdo by to chcel dobehnúť??
Je pravda že ste si na ten rank šporili ale suit mal by si väčšiu šancu dostať sa do top.
Skúsťe o tom psychicky porozmýšlať.

The Keox
19-04-14, 22:34
Top netop :mml: nenechám si zresetovat svoji práci:harhar: A kdyby reset byl tak co s tim mno, ale kdyby byli vetsi sance na top tak s7 vem v potaz ze si nekteri magori natahnou 10,000points za den a pak bys zase musel dohanet nejakejch 150,000points s tvym malym rankem.Ja bych to takhle nechal a nejak na to sr*l, ja sem spokojenej ze vubec si muzu zahrat

MeNtOs :D :P
19-04-14, 22:41
Ty teda asi rozmýšlaš fyzicky.
Nechápu jak môže niekto dať 10 000points za deň.
Niekto da 1 000.
To je asi MAX.
A na tvoju (prácu)--radši ani nekomentuju.
A podla tvojho názoru ty asi zarobíš za deň 200 points.
A oni su neni magori (jedine tak skilly).

CMBR
19-04-14, 23:55
No já bych byl za reset třeba o nějaký procenta, aby se snížil počet bodů, ale pozice by se zachovaly.. dřív mi to bylo jedno, ale teď si nechci vzít svých vydřených 90k bodů a 8. místo.
Suite 10k bodů za den sem tu fakt nikdy neviděl O.o asi nejvíc sem viděl nějakých 6k, když to bylo asi za 16h hraní (tušim, že sem to byl já :D)..

The Keox
20-04-14, 08:18
No jo tak 10k points sem placnul nejak z ruky ale to je prave to,ja sem sice 55 ale jako docela sem si na tom dal zalezet.Me je to jedno si klidne resetnete rank, ale podle me pak z furienu, kterej je skoro vzdy plnej pak zustane jenom server na kterym si MeNtOs ledatak bude strilet do zdi a za furiena si tam bude skakat do aleluja---bohuzel vsechno sám. :wink: takze za me Proti

CMBR
20-04-14, 08:36
Nevidim důvod, proč by někdo odcházel z furienu. Hráči budou mít větší šanci na lepší úmístění/topku, což by pro ně mohla být motivace. Navíc pokud tě to baví hrát, tak neodejdeš kvůli resetu ranku..

MeNtOs :D :P
20-04-14, 08:58
Suit najprv si niečo v hlave premysli skôr ako povieš nakú hovadinu.
Fakt by tam ten reset prospel.
Nechápem ked niekto povie ze vsetci odídu kvoli resetu ranku.

Eust.
20-04-14, 10:02
Že vás baví ten chujovskej rank furt řešit.

The Keox
20-04-14, 10:15
Podle me odejdou protoze si tim rankem daj práci a ted ta jejich prace jde do haje. Mentosi ja si to promejslim ale taky myslim na ruzny reakce lidi co na to reknou. Promne zamne si to resetnete nechci se hádat :-) :thumsup4:

MeNtOs :D :P
20-04-14, 19:02
Suit ten rank tu je už dosť dlho.
Reset ranku by prospel.

Del!k98
20-04-14, 22:05
Kotel tu už psal minimalne do 3 threadov,že Reset nebude, tak načo to rešiš když aj tak nebude.

exfib0
21-04-14, 16:37
Zrušte to a nikto sa tu nebude hádať !!! :D

sTr3s
21-04-14, 23:29
Myslím, že Delik tenhle thread vyřešil ne? :D

Btw..jsem proti, svých 87k bodů jsem neměl hned a rozhodně o ně nechci přijít -_- :D

sypex
22-04-14, 14:12
Rušit rank je blbost mnoho lidí se opravdu na ten rank nadřelo
A jak už psal Suit bylo by zbytečné je okrádat o ten čas co do toho vkládaly
Taže jsem za nechat rank :)