PDA

Zobrazit normální verzi : [M]ajstro!HEADSHOT![S]olista (WH) --> Dexter.Morgan



Majstro_Solista
20-04-14, 14:47
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 104355)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [M]ajstro!HEADSHOT![S]olista >
[AMXBANS] Tvuj nick: [M]ajstro!HEADSHOT![S]olista
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:679126824
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:679126824
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.102.159.165
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.102.159.165
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Dexter :P vole >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak





Poznamka:






Zdravim, vcera po pulnocni hodine jsem dostal ban na server Jailbreak 2 za "wallhack", jsem si vedom toho ze mel admin pravo me zabanovat a ze jen delal svou povinnost, jde tu ale o to ze kdyz uz je nekdo schovany za zdi a vytipuje si strelami mista DOZORCU tak to hned neznamena WH. Na vasich serverech uz hraji dlouhou dobu a myslim si ze admin nic spatneho neprovedl, pokud bude mozno, budu se snazit mene derovat a tipovat :) protoze jak jsem uz zjistil asi se to da povazovat za WH :) A taky bych mel poznamku k tomu tipovani, mista kde jsou CT zjistim pomoci sluchatek, pokud jste jeste nezkusili, tak kdyz mate kvalitni sluchatka, v pohode se da zjistit kde kdo chodi a strili :) Touto dlouhou prosbou bych chtel poprosit o UNBAN na csko servery, jelikoz jste muj nejoblibenejsi herni portal tak bych byl nerad, kdybych na nem nemohl hrat :) dekuji mnohokrat.

Byznis
20-04-14, 17:46
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=96579 dokonca si uz raz bol zapaty na d2 , cize si este aj obchadzal ban , a ktomu banu - nerob tu z nas debilov , bol si aj na JB zapaty a pozeral som ta tam aj ja

Majstro_Solista
20-04-14, 19:07
Ano, sice jsem byl jednou zabanovaný na dust2, ale bohužel k našemu neštěstí s kámošem tam byl admin, jehož ego bylo asi tak nízké, že nám dal ban bez důkazů a jen proto, že jsme ho pořád zabíjeli :) A k tomu JB2 .. na JB jsem jeste zabanovany nebyl, pokud myslíš tohle ... a debily z vás nedělám, jen jsem napsal do tématu "žádost o UNBAN" protože si myslím, že byl tento ban nespravedlivý a unáhlený, rád bych tedy aby jste mě znovu posoudili, a zkusili se trochu zamyslet nad tím, proč jsem ho vlastně dostal, jediné co vím je to, že jsem kempil za zdí a čekal na přibíhající CT, a díky sluchátkům jsem si tipnul, kde by mohli být !

because
20-04-14, 19:20
Tak k témátu: Nemáš, čo na serveri hľadať lebo máš ban za WH. Mal si si požiadať o UB kde by sa to pre-riešilo. Keďže si tak neurobil tak tým si dal najavo, že ban bol oprávnený , takže teraz čo si dostal ban máš minimálnu šancu na UB.

Majstro_Solista
20-04-14, 19:58
Pokud vím, tak jsem o UB požádal :) A nechápu v tom případě proč tu je sekce pro UNBAN když jediná vaše reakce je prakticky "že si mám zkrátka nasrat" ... zatím mi nebylo ani podané žádné vysvětlení ohledně banu, a nechápu tvou reakci ohledně tohohle: "Mal si si požiadať o UB kde by sa to pre-riešilo. Keďže si tak neurobil tak tým si dal najavo, že ban bol oprávnený" ... - o UB jsem si požádal, - nikdo to neřešil, - urobil jsem tak, - nic sem nedal najevo :D Požádal jsem o UB jako normální hráč a vy jste mi odpověděli naprosto nelogicky a nechápavě.

Doufám že se to brzy vyřeší .. i když nechápem tvou reakci že jsem si o UB nezažádal když jsem si o něj zažádal :) A nevím proč bych měl ztratit šanci na UB když jsem se naprosto přesně vyjádřil, slušně vám vše vysvětlil a objasnil mé podezřelé chování. Prosím o brzkou odpověď, jelikož bych si u vás ještě rád zahrál a rád bych aby se mnou někdo začal komunikovat. Díky :)

because
20-04-14, 23:23
Ty nechápeš kámo že nie? Po prve: Mal si si požiadať o UB po prvom bane, dajme tomu deň po prvom bane. A nie teraz keď po 2 mesiacoch ti tu ukazuju, ze obchadzas ban.
Po druhe: Na nicku co mas na fore su 3 prispevky, to znamena, ze ziadna predchodzia ziadost o UB z tohto nicku nebola podana.

Majstro_Solista
20-04-14, 23:46
A co je tohle za společnost ?! To že jsem nepožádal o UB při prvním banu ještě neznamená, že mě to vůbec nezajímá, ban jsem určitě neobcházel, neobcházím ani nebudu obcházet :) Jde tu ale o tento ban, ne o ban starý 2 měsíce, jde tu o tento ban který se stal dnes ráno na JB2. Ano mám jen 3 příspěvky, a to proto, že jsem dnes po prvé navštívil vaše forum. Předchozí ban jsem nenahlásil jelikož jsem šel na kámošovo tip a váš portál jsem ještě nehrál, ale teď když už jsem pravidelný hráč, mě zajímá, jestli mám ban nebo ne. Proto bych byl zase rád přiřazen mezi vaši komunitu jako hráč, který vás rád navštěvuje a moc rád si zahraje na vašich serverech. A ne jako odpadlík který byl označen jako cheater a podvodník jen na obyčejných "tušeních". Pořád si stojím za tím, že jsem jen kempil u zdi a pomocí sluchátek poslouchal kde a kudy asi tak CT procházejí, a vždy když někdo přišel blízko ke mě jsem ho prakticky jen zabil.

hofy
20-04-14, 23:49
Počkejme na demo k současnému banu, předpokládám, že pak nebude potřeba řešit ten minulý.

Majstro_Solista
21-04-14, 00:04
Tak to velice děkuji DOES, doufám že se to nějak objasní, jinak jsem koukal na ostatní žádosti o UNBAN, moc neměli šanci .. nevím .. to souzení mi přijde občas nefér, rozhodně bych se nikdy nepřikláněl k WH, a rozhodně ne na JB kde je princip zábavy atrakce a ne nějaké fragy, teda u některých ;-) Snad skončím jinak než těch několik nešťastlivců co musejí na GAMESITES ... jinak jsem pořád nepochopil proč soudíte 2 měsíce starý ban s tímto banem ... starý ban mi už vypršel a pokud vím vše bylo v pořádku, jde tu jen o vyřešení JB.

Britny
21-04-14, 00:10
Stačí, když Dexter změní reason banu na "obcházení" a nemusí se nic řešit. Protože na první ban se vztahuje lhůta 1 týden. Pokud by požádal o 2 měsíce později, tak už bude mít smůlu.
To, že si jenom resetneš router ještě neznamená, že tu můžeš dál hrát, jako by nic :) Prostě ban na ID a pořid si steam. Hotovo.

E: Starý ban nemůže vypršet, když je PERMANENTNÍ. Ten ti vyprší až za dva roky, když se ti zruší.

Majstro_Solista
21-04-14, 00:24
Hele já o žádné změně routeru nevím, mám pořád vše stejné :D Je to naprostá blbost :) A jak říkám, co se vztahuje první ban na ten druhý ? Keď by som radši zůstal jen na tom BB kde tě snad ani nikdo obviňit nemůže, ve hře pohodová komunita, na foru komunismus :) Asi proti tomu nic nemám .. ale zklamali jste mě. Jediné co snad mohu dodat je toto: - neobcházím, - nemám změnu routeru, - ban mi byl zrušen, nevím proč, zkrátka byl zrušen.

- Pak bych měl pár otázek. 1. Pravidla obcházení a vztahování se 1. banu na 2. je jako co ?, 2. Já obcházel ?, 3. Demo ?

PS: Asi jste mě dostali, k tomu prvnímu unbanu nemám co dodat, zeptejte se DEXTERA, žádná změna neproběhla, děkuji za podporu a za doložení všech informací, začalo to normální prosbou o UNBAN a skončilo u OBCHÁZENÍ, skvělé, jsme jen lidi. Cheat žádný neproběhl, a nenahlášení prvního banu je snad jen můj mínus, ne váš ? Tak v čem je problém ?

Britny
21-04-14, 00:39
Dobrá tedy. Vysvětlím to pro méně chápajícího člověka.

1. Toto je tvůj první ban http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=96579 KDE tvé ID je VALVE_0:0:679126824 a IP je 89.102.161.120
2. Toto je tvůj druhý ban http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=104355 KDE tvé ID je VALVE_0:0:679126824 a IP je 89.102.159.165
3. Obě dvě IP se shodují 89.102. rozdělují je jen poslední čísla, což znamená, že máš DIP - po každém rs routeru se mění třetí, či čtvrté čísla.
4. Net máš od UPC, takže se tomu ani nedivím.
5. První ban je starý 2 měsíce, jak si ho dostal, tak si měl okamžitě přijít pro UB - nestalo se tak.
6. Vzhledem k tomu, že se jedná o DIP tak si mohl vesele dál hrát, až tě opět Dexter načapal a dal ti ban.
7. První ban se NEZRUŠIL - tudíž obcházíš

Jestli to ani dál nechápeš, tak je mi to líto, ale originální hra je jediná možnost. No možná nás i Dexter překvapí a hodí sem demičko :D

Majstro_Solista
21-04-14, 00:55
No dobře, tak já vám to vysvětlím jako pro méně chápající adminy ;-)
za 1. Ano
za 2. Ano
za 3. Změna routeru neproběhla pane bože :O kolikrát vám to mám říkat, to že se něco takového stalo, přece není mým činem !
za 4. ?
za 5. Pořád nechápete ? Ban jsem dostal, ale na vašem portálu jsem nehrál, nezajímalo mě to, zajímali mě jiné věci ;-) Nevím teda kdo vymýšlel tyto pravidla, ale jak jsem četl úplně všude, tak reakce zabanovaných neprávem byla: NESPRAVEDLNOST, a s tím souhlasím, já chci řešit tento ban, ne ten starý pane bože.
za 6. načapal ? načapal za nic ? On mě opravdu načapal ? A od kdy je kempení za zdí trestné ?
za 7. Tyhle pravidla vymýšlel člověk s demencí ? a nebo se mi to zdá ? Pravé cheatery a podvodníky vesele necháte hrát, ale slušné hráče co se chtějí na vašich serverech pobavit ne ! opravdu NESPRAVEDLNOST, tito "cheateři" jsou také většinou "kamarádi" některých adminů, jelikož pokud si občas nějaký ten panáček zapne na dustu wh, nikdo to neřeší že, nikoho to nezajímá, admin nereaguje (neřeknu konkrétní jméno).
A obcházení ? Já už asi vážně budu vulgární, protože tohle je opravdu nemožné. Já si chci sakra jenom zahrát ! A ne se tu s vámi dohadovat o nesmyslech, hra je zadarmo pro hráče kteří s ní dobře naloží a nemusí hned zapínat ! Nemám důvod si kupovat origo když jsem naprosto čistý !

PS: Opravdu vás baví řešit takové chujoviny ? Co si radši zahrát a nebýt tu jak v parlamentu EU, baví vás pořád někoho obviňovat ? opravdu ? Každá hra má normální pravidla, klasika, nic se neřeší, když je cheater, prostě BAN ! Ale tohle ? To je už normálně nemožné, člověk si vezme jiný ponožky než KOTELNA chce a hned je průser a táhne se to skoro až na nějaké MEZINÁRODNÍ HACKOVÁNÍ twl :D To asi neni normální že.

Britny
21-04-14, 01:06
Tak to se asi omlouvám, to byl asi jiný majstro solista co hrál na tvém počítači, se stejným nickem :)) Který vlastně dostal ban za cheating a nezajímalo ho to, tak šel hrát jinam a teď to má nás zajímat, že chceš UB :) Takže jsem zvědavá co ti na to Dexter napíše. Ale za obcházení tu ještě nikdo UB nedostal :)

Majstro_Solista
21-04-14, 01:14
Tak tohle obcházení mi už vážně leze na nervy, KOTELNA mě ještě nikdy nezklamala, ale jak vidím, jste asi jen stejná banda karu jako na gamesites co :) Nojo, bohužel. Demence těchto pravidel je tak velká, že se mi chce zvracet :/ SPRAVEDLNOST, just great (y), a vaše banda adminů :) s prominutím, ubanujte se :) Přeji vám to ! Nejspíš mě odpálkujete jako dalších desítek žádostí co tu bylo ! super ! Radši pujdu na COD nebo GRP a nebudu se srát s takovou bandou dementů jako jste vy :) Nakonec asi stejně skončím u gamesites že, co jiného by se dalo čekat !
Odháníte lidi jak to jde, do toho, vyplatí se to !

Tady je to snad už horší jak na MC, a to je co říct, tam je banda karu s lopatama a -10 věkem s velkým egem a silnými slovy. Zde je to prakticky stejné že ;-) Možná že jste vyspělejší, ale podle vašich komentářů asi moc ne. Jinak děkuji za vyřešení OBCHÁZENÍ, i když jsem vlastně chtěl vyřešit JB2, ale to už máte jedno že, :D, Stejně jsem už jenom dement co má hrozně WH a AB a SH + obchází (y) zbožnuji vás moc holky :*

Opravdu máte pro svou komunitu pochopení ! Moc dobře !

Nihilia
21-04-14, 08:17
Odháníme lidi jako jsi ty a ano, vyplatí se to.

Za dlouhou dobu jsem neviděl víc nechápajícího člověka jako jsi ty. Co nechápeš na obcházení? Měl jsi prostě aktivní ban a vesele jsi se připojil a dělal jakože nic.

because
21-04-14, 12:08
Tak tohle obcházení mi už vážně leze na nervy, KOTELNA mě ještě nikdy nezklamala, ale jak vidím, jste asi jen stejná banda karu jako na gamesites co :) Nojo, bohužel. Demence těchto pravidel je tak velká, že se mi chce zvracet :/ SPRAVEDLNOST, just great (y), a vaše banda adminů :) s prominutím, ubanujte se :) Přeji vám to ! Nejspíš mě odpálkujete jako dalších desítek žádostí co tu bylo ! super ! Radši pujdu na COD nebo GRP a nebudu se srát s takovou bandou dementů jako jste vy :) Nakonec asi stejně skončím u gamesites že, co jiného by se dalo čekat !
Odháníte lidi jak to jde, do toho, vyplatí se to !

Tady je to snad už horší jak na MC, a to je co říct, tam je banda karu s lopatama a -10 věkem s velkým egem a silnými slovy. Zde je to prakticky stejné že ;-) Možná že jste vyspělejší, ale podle vašich komentářů asi moc ne. Jinak děkuji za vyřešení OBCHÁZENÍ, i když jsem vlastně chtěl vyřešit JB2, ale to už máte jedno že, :D, Stejně jsem už jenom dement co má hrozně WH a AB a SH + obchází (y) zbožnuji vás moc holky :*

Opravdu máte pro svou komunitu pochopení ! Moc dobře !

Takže: Ban si dostal ešte pred 2 mesiacmi, a žiadnu UB žiadost si si vtedy nepodal, čo znamená, že na serveri si nemal čo robiť. Je to s prepáčením tvoja jebnutosť, že si si nepodal UB žiadosť vtedy kde by sa ten prvý ban vyriešil a mohli sme byť bez tejto žiadosti. Aj keď by si teraz záhadne nič nemal tak proste šanca je minimálna, kedže si si mal požiadať už pred 2 mesiacmi. Nepodal si si vtedy, a tým si dal najavo, že si ban dostal oprávnene. Takže keď by to teraz Dexter zmenil reason banu na Obchádzanie, tak pomôže len originálka a čau.

Giussepe
21-04-14, 12:12
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.

Majstro_Solista
21-04-14, 12:30
Nojo, bohužel někdo to opravdu nepochopí, a tady asi nikdo. Opravdu nevím kdo tyto dementní pravidla vymýšlel, ale to, že se vyplatí odhánět lidi jako mě je už asi vážně moc :) To jsem ale tak hrozný zvrhlík že jsem dostal neoprávněný ban a ohlásil ho :) Nevím jestli vám to došlo ale vaše pravdila jsou postavená na hlavu stejně jako celý tým adminů, až na vyjímky samozřejmě, pokud vám tyto věci dělají dobře tak opravdu dobře to děláte ! Máte chytat cheatery a lidi co serveru škodí, a ne normální hráče, a můj případ je opravdu příkladem. Pokud mě Dexter přistihnul při ničem, opravdu mu gratuluji, změna IP nebyla úmyslná, v tom případě jsem nehrál vesele dál a dělal jako že nic, myslel jsem si že mi Dexter dal UB, proto jsem nic nehlásil, proč mám hlásit něco co už je vyřešené. A navíc váš portál mi ještě nebyl tak oblíbený :) Teď když jsem si vás oblíbil, tak mě vyhodíte za nic. Moc děkuji a šťastné banování všem adminům !

Zoyer
21-04-14, 12:54
však cheatra jsme chytli ( tebe ), takže nevím co se tu dál řeší. dokonce jsi obcházel ban za WH z d2 only, takže se to může lock.

Majstro_Solista
21-04-14, 13:12
Ale panebože :D Ja cheaty nemám, kdy to už pochopíte, kdybych je měl asi sem nepíšu, tak taková demence to už je hodně :)

Radši běžte dělat administratory na minecraft, tam vás budou mít rádi :) Všichni si tam budete rozumět :)

A navíc, demo se nám nedostavilo, jsou to jen falešná obvinění, žádám o UB protože se nedostavilo demo ani z jednoho banu. Nevím co řešit, předešlý ban je za námi, řešme toto !

Zoyer
21-04-14, 13:35
reason se ti změní na obcházeni banu. líbí ? prostě tady už jsi nezahraješ na NS. co na tom nechápeš ?

Majstro_Solista
21-04-14, 16:24
Mluvíš jak kdybych udělal něco špatného :) "Tady už si nezahraješ !", přitom jsem nic neprovedl úmyslně :) To obcházení jsem vám objasnil už nahoře, a WH jsem neměl jak už je známo, vy mě prostě zařadíte mezi chudáky co napsali pro UB a hotovo že ? Sem ani nemá cenu psát, koukám že admini skvěle všem pomohou a vyřeší vše co se vyřešit má, kvalita adminů je tak dobrá, že ani nemají za potřebí nic řešit. Moc dobře. A to si člověk jenom chce zahrát PC Hru, ani to už v dnešní době nejde, kde to jsme ...

Mr.Hol
21-04-14, 16:38
PC hru si klidne hrej to ti nikdo nezakazuje. Kup si steam, necytuj a hraj si tu vesele dal.

Vyreseno, LOCK (by ZEUS)

Majstro_Solista
21-04-14, 16:47
Ne nevyřešeno !

Britny
21-04-14, 17:48
Prostě tohle už není náš problém, řešit ban 2 měsíce starý, když si nebyl schopný si požádat o UB tehdy, tak ti nebude vyhověno teď. Jak říkám, reason banu má být "obcházení".
Pro každého toto platí stejně ty pravidla, aby si lidi jako ty nedošli žádat pro UB po x měsících s tím, že admin už nemusí mít demo a tudíž dostanou UB.

Zde platí přísloví:
"Líná huba, holé neštěstí"

Majstro_Solista
21-04-14, 19:39
Jsi psychicky nezralá nebo si sedíš na očích ?! Já vám tady píšu X krát že !!!NECHCI ŘEŠIT STARÝ BAN!!! A kurva já si nedocházím pro starý UB, ale pro TENTO ! Opravdu si zajděte k psychiatrovi jestli tohle nepochopíte ! A jestli si tu chceš na mě vytahovat nějaká přísloví, tak se laskavě uklidni ! Jedinej kdo tu má línou hubu je Dexter ! Jelikož on nedostavil žádné demo a žádné potvrzení, on se vlastně vůbec neobtěžoval sem něco napsat .. a to že mě znovu přistihl, s tím běžte taky do prdele, prtž to že mě přistihne při něčem, to mu opravdu gratuluji ! Měl by dostat admina roku, "přistihl při ničem" ...

Poprosil bych admina Does, který mě jako jediný pochopil, jestli už má informace ohledně dema k tomu WH na JB2, opět vám všem připomínám, že děrování a tipování střelami s pomocí sluchátek opravdu není WH .. Rád bych aby tu bylo demo co nejdřív .. Díky

Dexter.Morgan
21-04-14, 20:00
http://csko.cz/dema?UPD=YVlMVhaj have fun

Zoyer
21-04-14, 20:10
Poprosil bych admina Does, který mě jako jediný pochopil, jestli už má informace ohledně dema k tomu WH na JB2, opět vám všem připomínám, že děrování a tipování střelami s pomocí sluchátek opravdu není WH .. Rád bych aby tu bylo demo co nejdřív .. Díky
I kdyby se prokázalo, že jsi na JB nic neměl, tak ti ban zůstane za obcházení banu z d2 only. Takže bych JB ani moc neřešil.

matis
21-04-14, 20:10
ako zmizni a v zivote sa tu uz neukazuj...obchadzas ban, kde zase zapnes, prides tu a este si drzy, sopliak zasrany, nevychovany...

hofy
21-04-14, 20:21
Potvrzuju WH. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=104596

Majstro_Solista
21-04-14, 20:22
Matis, uklidni se, slušně sem poprosil a vy jste mi nelogicky odpověděli, a neboj, nezapínam ;-) možná ty ano ale já rozhodně ne ;-) drzý sem rozhodně nebyl :) a píšu vám to už na tvrdo protože vaše inteligence asi nepobere to, že mi tu odpovídáte na něco, na co jsem se vůbec neptal -,-

Dexter.Morgan
21-04-14, 20:24
Měl si WH? Měl.Na nic už se nemusíš ptát.ČAU !

Britny
21-04-14, 20:29
Solista kolik ti je? Asi málo, ulhanej seš dost teda koukám. Jasné WH a to dívání se na hráče přes zdi je jako co? Dejte mu LOCK a ban na web, at tu už vůbec nic nepíše. Zapne si na D2, dojde zapne zase a ještě tu brečí o UB. Takový -IQ lidi nepochopím.

matis
21-04-14, 20:34
Matis, uklidni se, slušně sem poprosil a vy jste mi nelogicky odpověděli, a neboj, nezapínam ;-) možná ty ano ale já rozhodně ne ;-) drzý sem rozhodně nebyl :) a píšu vám to už na tvrdo protože vaše inteligence asi nepobere to, že mi tu odpovídáte na něco, na co jsem se vůbec neptal -,-

daj si facku a skus navstivit lekara...kazdy ty slusne odpovedal, len ty svojou negramotnostou asi nedokazes pochopit co je obchadzanie, navyse si drzy a nevychovany...tak padaj

ziadost sa zamieta - lock

PS Upozornenie!!! Este jedno zbytocne vlakno a ban aj na forum!!!