PDA

Zobrazit normální verzi : punishercz (AB) --> tutiza



punishercz
20-04-14, 15:39
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 104393)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'ked uz niekomu ani aimbot nepomoze, tak neviem '
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < punishercz >
[AMXBANS] Tvuj nick: punishercz
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:944564983
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:944564983
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.13.80
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.13.80
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < STARA ZNAMA LEGENDA Tuti >
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA Only HS (de_dust)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Dobry den vazeni.
Tak jsem si sel po dlouhe dobe zahrat na svuj domovsky herni portal a dostanu ban za to, ze davam HS se scoutem, brokovnici a s dualkami? Opravdu? Kdybych mel AB, tak davam HS kazdou ranou. Uz i to oduvodneni je hodne usmevne a vypovida o tom, ze admin je dozajista velice "zkuseny": ,,ked uz niekomu ani aimbot nepomoze, tak neviem". Na co bych proboha pouzival AB? 1.) Ty co pouzivaji takove veci nesnasim a sam bych se k tomu nesnizil. 2.) Proc bych se snazil byt aktivnejsi clen co se tyce vyvoje nekterych serveru a pak si k nim znemoznil pristup pouzitim AB? Nemyslite si, ze za predpokladu, ze bych ten hack chtel pouzit, tak bych si vybral portal, ktery je mi u zadnice? Jediny prohresek, ktery jsem udelal je ten, ze mam oznaceny stred monitoru, protoze nesnasim zoomovani. Vzdy me pobavi, kdyz dostanu neopravneny ban. Jednou jsem na cizim portalu dostal perma za to, ze jsem pustil zombika, aby se podival na moje staveni a tim jsem s nim "spolupracoval" (adminovi se to hodilo, protoze kvuli me na tom serveru spousta hracu nechtelo hrat, kdyz jsem se tam objevil.). :D A nebo na serveru nightclawler jsem dostal perma za WH. Pritom jsem mel jen kvalitni sluchatka a slysel jsem, ze za mnou se na stenu prichytil, protoze to vydava zvuk... :D Abych to z me strany uzavrel, tak prosim o unban.
S pozdravem puni

Tutinko
22-04-14, 05:21
pridavam demo, kukal som ta dlho, sice som ta tak dlho netocil, ale zdal si sa mi zapnuty (v niektorych momentoch), nech to posudia dalsia admini, ak bude ban neopravneny - dostanes UB.

demo: http://uloz.to/xGqJKNMB/punishercz1-dem

matis
22-04-14, 07:17
podla mna to AB nebude

3necky
22-04-14, 10:17
Taky si nemyslím, že to je AB.

A tutizo, přečti si prosím ještě http://csko.cz/forum/showthread.php?26900-Admin-Spector (když už chceš boxy, dej pryč ty ostatní blbosti). A na ty reasony tohohle stylu se vykašli, můžeš je přece psát inteligentně.

Tutinko
22-04-14, 10:28
reasony moc taketo nepouzivam, bola to vynimka, ale vykaslem sa na to, bude to robit klasicky.

dostavas unban, prepac za zle vyhodnotenie situacie, mne sa zdalo, ze mas miestami AB.

moze byt LOCK