PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o admina na JB



traged23
15-10-11, 13:26
Ahoj je mi 17let jmenuju se Jakub, moc rád bych se stal vašim členem na Jailbreaku. Proč? protože jsou tam čim dál víc u CT nekvalitní mikrofony, FK,Vulgarismu. A u vás nejčastěji hraju na JB a je to vážně strašný když mu není ani rozumět. Csko hraju 4roky, Steam mám : Traged23 SteamID:STEAM_0:0:41889784. Zkušnosti z amxmenu mám skoro 2 roky na menších portálech kde jsem býval adminem. Jsem tam skoro každý dej takže jsem dost aktivní hráč :). díky předem za odpověd :)

Luccy
15-10-11, 13:50
http://csko.cz/forum/showthread.php?2699-%C5%BD%C3%A1dost-o-admina-na-JB

Nesnaž se máš to marné !
Steam máš pár dní, nemáš s ním zkušenosti !
2 příšpěvek 2 žádost !
Tak to pochop to je tvůj konec !
Na jailu je adminů dost !

kashpi
15-10-11, 14:54
Pokud jsi opravdu aktivní, tak proč máš na steamu 12hodin nahraných? Nebo snad hraješ na nonsteamu? Jako od června je to fakt výkon tolik hodin nahrát :D
Ale jak psala Lucca, nemáš šanci, zkus to tak za půl roku:happy:

eronex
15-10-11, 15:31
Traged hraje často:)...Ale vždy ho vidim hrať len cez školu a pred večerom
Vačšinou ho vidim NS

slepice
15-10-11, 19:46
Nesnaž se máš to marné !
Steam máš pár dní, nemáš s ním zkušenosti !
2 příšpěvek 2 žádost !
Tak to pochop to je tvůj konec !
Na jailu je adminů dost !

Jak psala Lucca Málo nahraných Hodin a na JB je už moc a Dost Adminů :)
A především by si Měl být taky Aktivní na Fóru.
A navíc ty 2 příspěvky co tam máš tak sou Oba jen žádosti o Práva. :]

koblížek
18-10-11, 15:08
Ahoj je mi 14let jmenuju se Jakub, moc rád bych se stal vašim členem. Proč? protože bich chtěl zamezit hranice čitrům a vulgárním hráčům. A u vás nejčastěji hraju na JB,knife,deathrun.Csko hraju 3roky, Jsem tam skoro každý dej takže jsem dost aktivní hráč :). díky předem za odpověd :)

ZEUS
18-10-11, 15:10
Založ si vlastní thread a nepiš do cizího.

koblížek
18-10-11, 15:12
ale on to mně takové dobré a mně se stim nechtělo sra....

ZEUS
18-10-11, 15:15
Když se Ti nechtělo založit vlastní thread, tak co by si chtěl dělat na serveru ? Založ si ten vlastní thread !

Dev1L
18-10-11, 16:29
on chce prava len preto aby sa dostal k ct kedy chce.. na 100 percent

opck
18-10-11, 16:47
on chce prava len preto aby sa dostal k ct kedy chce.. na 100 percent

jaký talián

Karl0s
18-10-11, 17:05
k ct má admin stejnou šanci se dostat, jako kterýkoliv jiný hráč (bohužel)

koblížek
18-10-11, 20:09
ne nechcu se dosta k ct ja chcu jen to co jsem tam psal protože už mně **** ti co furt jen vulgárně něco píšou a já stim nic dělat nemůžu.

Ciper
18-10-11, 20:46
Kobližek podle mě nemáš šanci ani ti není 14 let *****:/

koblížek
18-10-11, 21:44
ok dik moc upřímný názor jo je mi 13 a z měsíc je mi 14

Mytrim
18-10-11, 21:47
jaj i kdyby si splňoval podmínku věku tak ta tvoje "žádost" je ubohá a ani nemá všechny potřebný věci stačí!

Aimb00st
19-10-11, 00:48
ok dik moc upřímný názor jo je mi 13 a z měsíc je mi 14

No vidíš, tak to už jsi velký kluk. Za rok dostaneš Šukpapír a pak se teprve hlaš. Nazbírej ještě nějaké zkušenoti a určitě se ti to povede.

snowrider
19-10-11, 15:05
Koblížek: Takže ja vôbec nechápem ako môžeš písať do cudzieho Threadu :-). Taktiež nechápem adminov a hráčov prečo komentujú koblížka keďže to nieje jeho Thread :)
PS: Sústreďte sa na Tragéda, toto je dôkaz neprofesionality :-). Odomňa všetko ďakujem.

koblížek
19-10-11, 15:34
snowrider ja sem jenom chtěl zjistit jake mám šance a kdy se teprve mám hlásit.

eronex
19-10-11, 17:09
No hlas sa ked si budeš myslieť že maš dosť šancu nato aby ťa prijali..
A už vobec to nepiš do cudzieho threadu..

3k a Jerry
19-10-11, 18:48
Myslím že ten chce být admin jen proto aby se dostal na každý server bez toho aby jsi kupoval vip ..
+Na JB je nejvíc adminu na celem serveru takže tam myslím néni už další admin za potřebí ..

koblížek
19-10-11, 20:16
to bych si koupil vip než vás tady prosit o odmanina kdybi mně šlo jenom o to. nemužu prostě zažádat o admina jenom proto že mně serou ti co furt citujou nebo jsou vulgární ?

Smile
19-10-11, 20:19
to bich si koupil vip než vás tady prosit o odmanina kdybi mně šlo jenom o to. nemužu prostě zažádat o admina jenom proto že mně serou ti co furt citujou nebo jsou vulgární ?

Ne nemůžeš, pokud napíšeš "bich", sbohem...

3k a Jerry
19-10-11, 21:43
to bich si koupil vip než vás tady prosit o odmanina kdybi mně šlo jenom o to. nemužu prostě zažádat o admina jenom proto že mně serou ti co furt citujou nebo jsou vulgární ?

A) Myslel jsem to na tragéda ..
B) Nechápu proč si nezaložíš vlastní thread
C) Jak napsal Smile to "bIch bije do očí..

snowrider
20-10-11, 21:32
A) Myslel jsem to na tragéda ..
B) Nechápu proč si nezaložíš vlastní thread
C) Jak napsal Smile to "bIch bije do očí..


Ale zasa sa naňho vybodnete a hlasujete tu za Koblížka!!!!!
Ja nechápem prečo tu riešiš niekoho iného 3k a Jerry, jedna rada mu určite stačila

Edit: Smile ty tu láskavo nepíš zbohom keď tvoje ,,zbohem´´ je úplne zbytočné.

Smile
20-10-11, 22:36
Ale zasa sa naňho vybodnete a hlasujete tu za Koblížka!!!!!
Ja nechápem prečo tu riešiš niekoho iného 3k a Jerry, jedna rada mu určite stačila

Edit: Smile ty tu láskavo nepíš zbohom keď tvoje ,,zbohem´´ je úplne zbytočné.
A ty si mě laskavě neber do huby a čti pořádně, napsal sem "sbohem" a to je rozdíl...Sem tady už dost dlouho, abych mohl s jistotou říct, že někdo, kdo napíše "přihlášku" do cizího threadu a ještě ji podtrhne slovem "abich" práva nedostane...Takže si sbal svoje kecy pro někoho jinýho, díky a sbohem..

Love or Hate
21-10-11, 19:38
Lucca si moc tvrda.budes takova i na me??

tdown
21-10-11, 19:40
Lucca si moc tvrda.budes takova i na me??

Vypadáš tu jak blbec, jsi takovej i v reale?

snowrider
21-10-11, 21:49
Smile: Aj kebýže to napíše Kotlovi na fotku (príklad hovorím) tak tu nemáš čo rozkazovať, tvoje slovo tu znamená akurát tak velké nič!
Uvedom si čo píšeš a aké máš na akom mieste postavenie.
Predstav si že si v práci a niekto urobí nejakú chybu a ty mu povieš máš padáka to je tá istá situácia!