PDA

Zobrazit normální verzi : zrušit move false



Sebastian
21-04-14, 11:39
Chtěl bych se DOTÁZAT, jestli by se nemohla vypnout ta vyjebaná možnost move false, protože to je totální sračka znemožňující plynulou hru. Dneska jsem se vrátil z netheru a portlo mě to někam ke KeyyOYOYOVII domů, kde měl samozřejmě move false, nešlo mi ani otevřít esc menu, natož pak přihlásit. Stejně to nikdo k ničemu nepotřebuje. Mnohem lepší by byla možnost povolení zapnutí pvp v resce, to by pak fungovalo pěkně. Kdo leze kam nemá, může chcípnout. Děkuji za pozornost.

ZeMi7
21-04-14, 11:50
Move false je i dobré opatření oproti tomu aby ti někdo nevlezl na pozemek a nezabil zvířata.
Pokud Tě to portne jinam, napíšeš /home /spawn, nebo cokoliv jiného a odportne Tě to jinam. A můžeš hrát vesele dál.

Sebastian
21-04-14, 11:54
No jo jenže tobě asi nedochází že pokud jsem v portále tak se nikam odportnout nemůžu, myslíš že jsem retardovanej? ne nejsem

ZeMi7
21-04-14, 12:00
To chápu. Ale zůstaneš v portále a portne Tě to zpět do netheru. Pak v netheru vyjdeš z portálu a napíšeš /home. Tak jsem to myslel :)

E: Chápu, jen jsem myslel že to portne zpět.

Sebastian
21-04-14, 12:04
Ne neportne, ty asi pořád nedokážeš pochopit, že jsem to napsal protože jsem v tom portále zaseklej a kvuli tomu teď nemůžu hrát. UŽ TO CHÁPEŠ NEBO TI MÁM NAHRÁT INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO?

KeYo
21-04-14, 12:21
aha to je moja reska.. napis mi presne tvoje meno v MC a dam ti moove :)

Bujak
21-04-14, 22:02
Hmm. Vysvetlim. Stalo sa to aj mne ze ked som isiel do nether portalu a ma odpojila tak som sa nemohol prihlasit. Dovod: Ked si v Nether portale nefunguje tlacidlo na chat a to znamena ze sa nedokazes registrovat/prihlasit a hybat.