PDA

Zobrazit normální verzi : Ciper :)



warpesik
21-04-14, 18:07
Zdravím.. chtěl bych si trošičku postěžovat na admina Ciper :) ... dne 21.4 okolo 3-4 hodiny si hraju na BB-Mod 2.. Pohoda.
a najednou se na server připoji. Admin (Ciper :)) a už byl skoro konec kola.. a ja rád stavím jednu super kemp.. ale nekteří lidi se tam neumí dostat na nazývají me (Buger).. ale z5.. k tomu.. jakmile se admin připojil hrač jmenem Oli221 napsal že jsem buger .. at mi da ban atd.. no co se nestalo ban asi mezi 30 sec admin se me na nic neptal kemp nevyzkousel.. :) to je vše díky :D jen tak jsem si to chtel napsat ... s láskou pTNTe| Pesik :-*

nemá cenu to řešit mam na Adminy Cska (některe sve názory... :)

a vždy co jsem kemp stavěl alespon 1 zm se mi tam vždy dostal.. Většinou Likan. :D

Cip3r
21-04-14, 18:56
On si mysli že je povolene že když na sobě 2 hrači skakaji a bugne se přes material do kempu tak že je to povolene.

Likan.
21-04-14, 19:14
Ibaze on postavil nieco uplne ine :D staci trafit tu duru... to je cely kemp (: To s tym bugovanim hracov pokial viem je tiez povolene, aspon tak mi bolo povedane od doesa (: HnS ma jumpbug, edge bug a to s tym prichytenim na stenu (neviem si to teraz vybavit) no a bb ma toto (:

btw. recroonovi ub ne ? :D Chudak, nemohol tusit, ze sa to nesmie. Cely cas boli vsetci v domneni, ze sa to smie a zrazu mu das ban :DDDD

oli221
21-04-14, 19:18
Likan menšia otázka od kedy je bugovanie povolené ?

Cip3r
21-04-14, 19:21
Likana neřeš, tomu to zavislačení leze na mozek, pokud vím tam se tohle banovalo před 3 rokama i na normalních zm modech dokud se nezavedlo prochazení hraču.

Jen dodam že už to kotel řeší a je to zakazane.

Likan.
21-04-14, 19:31
tomu recroonovi by aj tak bodlo ub (: "teraz" je to zakazane vtedy nebolo.

E : Jn, zavislak je hned ten co hra aktivne...

warpesik
21-04-14, 20:08
1, ten muj kemp neni bug .. rekne to kazdej na BB modu krom Oli221.. ten je divnej a stavi Only Air..
2, da se tam dostat uplne lehce pokud se trefite.. nechapu proc by to melo bejt zakazane.. :(

On si mysli že je povolene že když na sobě 2 hrači skakaji a bugne se přes material do kempu tak že je to povolene.

Ciper todle si napsal ? Muj kemp si nevidel Oli napsal Ban mu buger.. A hned si me banoval .. !!
trosku si to urovnej v tve sisate kebuly

hofy
21-04-14, 20:34
To s tym bugovanim hracov pokial viem je tiez povolene, aspon tak mi bolo povedane od doesa (:

Tohle povolené nebylo nikdy, ani jsem to nikdy tvrdit nemohl. Jen jsem za to nikdy nedal ban.

Likan.
21-04-14, 20:59
4 mesiace tom tam staval Krvavy flak nedostal ani napomenutie o.O Nijako sa to nepreberalo, az teraz... ok, no.

Sry, Does moja chyba. Pamatam ako som sa ta pytal ci to nie je zakazane alebo povolene a ty si mi odpisal ze neni. Vylozil som si to ako : Neni to zakazane a nie neni to povolene... V chatlogu je, ze si mi napisal aj "to neni povolene" ale to som bol mrtvy a teda som nemohol vidiet tvoj post. Este raz, prepac. :(

btw. trosku sme sa odklonili od podstaty threadu a to je, ze Oli nevedel najst vchod do kempy tak povedal Ciperovi nech da Pesikovi ban... Nemozem sa 2x postavit za Pesika lebo som tam nebol ale ak budem vychadzat z toho co Pesik obvykle stavia a co mi pisal na steame tak to bol celkom fail ban lebo do tej kempy sa ide dostat (: Neskor poslem demo ako (: Ale najdoveryhodnejsie by bolo keby mal Oli alebo Ciper snapshot kempu.
Mozno to uz fakt nema cenu riesit lebo ban vyprsal ale ide o ten princip " neviem najst vchod ? hrac sa asi bugol, ban".

hofy
21-04-14, 21:04
V pohodě. K 30 min banu není potřeba důkaz, admin mohl použít spect.

Likan.
21-04-14, 21:18
Ban ako ban, nie ? To moze hocikto s pravami dat hocikomu ban na 30 min. bez dokazu ? o.O

http://uloz.to/xKDpnJ5o/dura-dem hned mi tam 1 pisal buger a ejha, o par sekund som bol dole... Netreba verit vsetkemu.

hofy
21-04-14, 21:31
Ban ako ban, nie ? To moze hocikto s pravami dat hocikomu ban na 30 min. bez dokazu ? o.O
Práva nemá hocikto, ale jen ti, co prošli přísným náborem a mají určitý stupeň důvěryhodnosti.

Za kemp, který mi teď hráč ukazoval (shodný s tím, co je na demu Likana) by ban být neměl. Ale v době banu jsem nebyl na serveru, takže to neposoudím.

Zoyer
21-04-14, 21:32
Práva nemá hocikto, ale jen ti, co prošli přísným náborem a mají určitý stupeň důvěryhodnosti.
sorry, ale mě moc přísný nepříjde :D

Charon35
21-04-14, 22:26
sorry, ale mě moc přísný nepříjde :D

V archíve náboru: Témata: 1,084
Koľko sa zobralo dokopy? 100? 150? Ti to príde málo prísne? :D

Demo som nevidel, ale príde mi to podobné s hláseniami "XY zastaval vchod". Pritom sa dá prejsť, ale uplne minimálne a zombie nemajú šancu. To mi príde ako krapet nefér...

Likan.
21-04-14, 22:44
Charon wut ? o.O Nema to tak nahodou byt ? Kto si postavi najlepsi kemp tak prezije ? Samozrejme, ze zm nema sancu ked mu ju nedas (: Cely vysledok tvojho prezitia zavisi iba na tebe a na tom aky kemp si dokazes postavit.

Nechcem uz vyryvat no furt mi prijde chore banovat niekoho iba preto lebo niekto nieco povedal (podla Pesikovych slov). Aj keby to bola najdoveryhodnejsia osoba na portali nemozem niekoho zabanovat bez dokazu, bez toho aby som to videl... Opat sa uplatnilo prislovie radsej 3x meraj a raz rez (:

Charon35
21-04-14, 22:47
Charon wut ? o.O Nema to tak nahodou byt ? Kto si postavi najlepsi kemp tak prezije ? Samozrejme, ze zm nema sancu ked mu ju nedas (: Cely vysledok tvojho prezitia zavisi iba na tebe a na tom aky kemp si dokazes postavit.

Nechcem uz vyryvat no furt mi prijde chore banovat niekoho iba preto lebo niekto nieco povedal (podla Pesikovych slov). Aj keby to bola najdoveryhodnejsia osoba na portali nemozem niekoho zabanovat bez dokazu, bez toho aby som to videl... Opat sa uplatnilo prislovie radsej 3x meraj a raz rez (:

Tak ja sa vám do toho nestarám, ale príde mi to ako keby si na JB hneď všetkých hitol na 1 hp pošleš ich do boxu a v ruke držíš HEčko. No chance. :D

warpesik
21-04-14, 23:45
A mě tady šlo hlavně o to proč mi dal ban a nic o tom kempu nezjistil.. :) Oli221 napsal BAN Pešikovi buger a hned mi ho dal.. todle je ale hodně velká demenc*.. jen tak poslouchat hráče na slovo..

Cip3r
22-04-14, 11:57
4 mesiace tom tam staval Krvavy flak nedostal ani napomenutie o.O Nijako sa to nepreberalo, az teraz... ok, no.

Sry, Does moja chyba. Pamatam ako som sa ta pytal ci to nie je zakazane alebo povolene a ty si mi odpisal ze neni. Vylozil som si to ako : Neni to zakazane a nie neni to povolene... V chatlogu je, ze si mi napisal aj "to neni povolene" ale to som bol mrtvy a teda som nemohol vidiet tvoj post. Este raz, prepac. :(

btw. trosku sme sa odklonili od podstaty threadu a to je, ze Oli nevedel najst vchod do kempy tak povedal Ciperovi nech da Pesikovi ban... Nemozem sa 2x postavit za Pesika lebo som tam nebol ale ak budem vychadzat z toho co Pesik obvykle stavia a co mi pisal na steame tak to bol celkom fail ban lebo do tej kempy sa ide dostat (: Neskor poslem demo ako (: Ale najdoveryhodnejsie by bolo keby mal Oli alebo Ciper snapshot kempu.
Mozno to uz fakt nema cenu riesit lebo ban vyprsal ale ide o ten princip " neviem najst vchod ? hrac sa asi bugol, ban".

Možná, že sem si měl ten kemp pořadně prohlidnout, a pak dat ban ok, neřikam že sem neudělal fail sem jen člověk, ale ostatní kempy co tam byly byly bugovací včetně tvoje kempy, tak bud rád že nemaš ban i ty likane, tim tvým zavislačením vymyšliš kempy které sou zakazane.