PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za slowmo



Nixvan
15-10-11, 15:48
Dobrý den, sem si vědom že sem používal slowmo na serveru HNS... Train Moc se za to omlouvam a prosim o unban Neměl sem to dělat server Hide And Seek mi strašně na serveru kotelna chybí... :wall::wall: Opravdu se moc omlouvám a slibuji že to nikdy neudělm Ten hack sem odinstaloval a toho kdo mito poslal vymazal s prátel.. Váš server (Kotelna) Se mi moc líbí mám tam asi po 4 VIP protože to je mje jedináhra co hraju Prosím o unban... Vím že ho nedostanu ale za pokus nic nedám... Prosím ... A opravdu se omlouvám za Slowmod.. :( :( :cray::cray:

Nixvan
15-10-11, 15:52
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 5 dnu , 4 hodin , 35 minut a 34 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Slowmo '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : { *eLiTnI4* } Se!rO = )
[AMXBANS] Tvuj nick : { *eLiTnI4* } Se!rO = )
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1399605520
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1399605520
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 188.175.222.76
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 188.175.222.76
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : taaNz0 #Strafeacer
[AMXBANS] Server : Kotelna - HnsTraining | csko.cz ( hnsbg_greenroofs )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj ko

apach29
15-10-11, 15:58
Je nam lito, ze te to mrzi, ale najdes jinej server s HnS. Unban se zamita.

Nixvan
15-10-11, 16:11
Jenže žádný jiný server není tak dobrý jako tento a na tomtu mam kámoše prosím :(

Unregistered
15-10-11, 16:13
Já by jsem mu ten unban dal protože vše je jednou po 1. Skusil viděl že dostal ban tak už ho asi jen tak nepoužije... Podle mne každej má dostat 2 šanci

tdown
15-10-11, 16:14
Vím že ho nedostanu
Nedostaneš, a pokud by někdo chtěl demo tak ho sem hodím.

BiA Fz
15-10-11, 16:32
Já bych se za něj skoro přimluvil. Slowmotionem snad nijak moc na HnS neotravoval ostatní hráče a ta žádost o unban je od srdce. Na druhou stranu, pravidla jsou pravidla....takže ti *TimeLeft*e můžu jen doporučit, aby sis pořídil Steam (např ze steamkey), se kterým zde budeš moci hrát (pokud zase nebudeš cheatovat.) Stojí obyčejně 269 kč (v různých akcích můž být levnější) a je to vlastně cena za legální pořízení hry. Za chyby se holt platí..

eronex
15-10-11, 16:38
Raz hacker-navždy hacker...
Druhu šancu za "hackovanie" si nezasluži nikto...

A to : Dobrý den, sem si vědom že sem používal slowmo na serveru HNS... Train Moc se za to omlouvam a prosim o unban Neměl sem to
Pišeš že si ho nemal a potom že ano...Tak si rozmysli

dtr
15-10-11, 16:51
Já by jsem mu ten unban dal protože vše je jednou po 1. Skusil viděl že dostal ban tak už ho asi jen tak nepoužije... Podle mne každej má dostat 2 šanci

zombiebot taky nedostal 2 šanci, nikdo nedostal druhou šanci, ale jen protože napíše ":cray: :cray: :cray:" tak by jí měl dostat ?

Nixvan
15-10-11, 17:14
Ne nebudemv tom pokračovat a Bia Díky moc že to myslíš dobře fakt sem to zkazil neměl sem to dělat... Jenže hledám jiné servery na žádném neni žádný kémoš se kterým muzu prez CSko hrát prosím dejte mi ubnban opravdu to nikdz neudělám "(

ZEUS
15-10-11, 17:31
já bych ti ten unban dal, ale bylo by to nefér vůči ostatním, kdybychom Ti teoreticky dali unban, tak se ozvou i ostatní, že ho chtěj. Kup si steam a budeš v pohodě.

bones
15-10-11, 18:56
Prosím o unban... Vím že ho nedostanu...

Spravne. Vynimky sa nerobia, mas jedinecnu moznost kupit si za 8 euro steamove csko (http://store.steampowered.com/app/10/), unbany za cheaty u nas nedavame.

perry
15-10-11, 20:01
Raz hacker-navždy hacker...
Druhu šancu za "hackovanie" si nezasluži nikto...

A to : Dobrý den, sem si vědom že sem používal slowmo na serveru HNS... Train Moc se za to omlouvam a prosim o unban Neměl sem to
Pišeš že si ho nemal a potom že ano...Tak si rozmysli

Jsi dement?? On nepsal, ze slow nepouzival .. Tak si to priste radeji precti pozorne

vranys
15-10-11, 20:08
já bych ti ten unban dal, ale bylo by to nefér vůči ostatním, kdybychom Ti teoreticky dali unban, tak se ozvou i ostatní, že ho chtěj. Kup si steam a budeš v pohodě.

Počkej takže to každýmu kdo dostla ban za hacky stačí koupit steam a má automaticky unban ? tak to je dccl blbý :DD jinka měl sis to rozmyslet dřív než sis te hack udělal.. !

eronex
15-10-11, 20:16
Pery si slepy?On pisal "Dobrý den, sem si vědom že SEM POUZIVAL SLOWMO na serveru HNS" a potom " Prosim o unban NEMEL SEM TO"
Tak čitaj ty pozorne...

apach29
15-10-11, 20:27
eronex precti si tu zadost jeste jednou a pak editni svuj post.

Smile
15-10-11, 20:27
Pery si slepy?On pisal "Dobrý den, sem si vědom že SEM POUZIVAL SLOWMO na serveru HNS" a potom " Prosim o unban NEMEL SEM TO"
Tak čitaj ty pozorne...

Ty čti pozorně, napsal přesně tohle:

Dobrý den, sem si vědom že sem používal slowmo na serveru HNS... Train Moc se za to omlouvam a prosim o unban Neměl sem to dělat server Hide And Seek mi strašně na serveru kotelna chybí...

Nixvan
15-10-11, 20:44
Perry taky mi to bylo divnéé... :)) :(( Ale to nic nevyresi Prosím dejte mi ten unban opravdu to uz nikdy neudelam :(

apach29
15-10-11, 20:47
Unban nebude. Kup si steam. Lock.