PDA

Zobrazit normální verzi : Hora --> kono159



Hora
22-04-14, 11:30
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51728)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Opakovane obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(o): < *TopTeam*FreeKill* >
[AMXBANS] Tvuj nick: *TopTeam*FreeKill
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:144429420
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:144429420
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(o):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.68.77
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < kono159 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(angel) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Zdravim chcel by som vas poziadat o unban ktory som dostal pred 3 rokmi za to ze som obisiel ban ktory som dostal za to ze som povedal niekomu debi*, myslim ze to nieje az taka strasna nadavka. Prosim myslim ze 3 roky je dost dlha doba na to aby som tu uz neurobil. Berte prosim do uvahy aj to ze som mal 11 rokov. Chcel by som si kupit aj vip ale nemozem kvoli banu. Aj toto pisem od kamosa lebo som zaroven dostal ban aj na forum. Dakujem za pripadne viriesenie. Moj nick je *TopTeam*FreeKill*

kono159
22-04-14, 11:31
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=51728

nie, nie a nie

Hora
22-04-14, 20:04
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=51728

nie, nie a nie


Tak ja si myslím že tie 3 roky sú dosť dlhá doba nato aby som sa poučil. A keď si kúpim VIP budem tam mať unban ?

matis
22-04-14, 20:21
Tak ja si myslím že tie 3 roky sú dosť dlhá doba nato aby som sa poučil. A keď si kúpim VIP budem tam mať unban ?

Udělen 31-12-2012 - 22:18 - vyzera to na tri roky?

Hora
22-04-14, 20:43
Udělen 31-12-2012 - 22:18 - vyzera to na tri roky?

tak dva myslíš si že to mám vedieť presne ?

hofy
22-04-14, 20:46
Až to budou dva roky, tak se ti ban sám zruší. Pokud chceš hrát dřív, je to možné s originální hrou.

Hora
22-04-14, 21:10
Až to budou dva roky, tak se ti ban sám zruší. Pokud chceš hrát dřív, je to možné s originální hrou.

Prosím bol som vtedy malí teraz už som rozumnejší ako vtedy Prosím dajte mi uban už sa to nebude opakovať. Viem že 14 rokov nieje boh vie aký vek ale rozhodne lepšie ako vtedy :) Prosím dajte mi unban slubujem že už sa to nezopakuje

matis
23-04-14, 06:47
Prosím bol som vtedy malí teraz už som rozumnejší ako vtedy Prosím dajte mi uban už sa to nebude opakovať. Viem že 14 rokov nieje boh vie aký vek ale rozhodne lepšie ako vtedy :) Prosím dajte mi unban slubujem že už sa to nezopakuje

za rok a pol si tak zostarol a dostal rozum?

pockaj si, alebo si kup originalku ako vsetci ostatny