PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost - Mgr. BuRton +



Gotty
22-04-14, 23:21
Zdravím.
Dnes v cca 22:50 na serveru JB3 zneužil BuRton svých práv tím že bezdůvodně přesunul CT k T jen pro svůj prospěch a když mu byla dána otázka proč to udělal řekl "To bylo omylem" Když jsem řekl že se to kdysi trestalo stejně jako měna map podle chuti admina a on se mi vysmál a řekl ať už nebrečím nepíšu apod. A já mu řekl jestli si myslí že si jen tak když má náladu může dát někomu mute jen kvůli tomu že on má práva a ten druhý ( Doc. Kar. Byznis Mfpc.)ne..Dal mi mute.. a když mě unmutnul tak jsem říkal že o tomhle udělám post. Na to mě tedy pan BuRtonek Kicknul (bez udání důvodu") a když jsem se připojil tak hned reagoval další admin.. ( Doc. Kar. Byznis Mfpc. ) který mi psal že jsem dement a takové věci a, když jsem se ho zeptal jestli vůbec ví význam slova "demence" když mě tak nazývá.. a na to mi tedy dal pan BuRtonek banned s důvodem "Běž spát"...

Myslím že tohle je názorný příklad zneužívání práv..a nemělo by se to jen tak nechat..Neříkám sebrat práva nebo tyhle hovadiny.. :) Chci aby se pánům řeklo co je správné a co ne..

Děkuji.
http://csko.cz/dema?UPD=rnxGWTUJ :) Zde máte důkazy.. O tom jak jsou to jen špinavý lháři. :)
Mimochodem přišel jsem na server.. Necekl jsem nic.,. nenapsal ni písmenko jen jsem si točil demo protože jsem věděl že budou mít narážky a co se nestalo.. Dostal jsem kick.. A když jsem vyžadoval důvod kicku tak opět se nikdo neozval.. Tohle by měl vážně vidět Kotel.. :) Co má za ovečky ve stádu .. :)

EDIT: http://csko.cz/chatlog/show?from=23-04-2014&to=23-04-2014&server=27065&nick=Byznis&sid=&ip=&text=dement&submit_=Hledat&do=findForm-submit Tady je ten chatlog :)

oli221
22-04-14, 23:26
Ban ti dal Mgr. BuRton len pre info :)

because
22-04-14, 23:28
Ban ti dal Mgr. BuRton len pre info :)

Prosim ked sa nemas ako vyjadrit, nevyjadruj sa vobec.

Britny
22-04-14, 23:30
Jailbreak 3 22-04-2014 23:05:45 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Ja mam demo.

Tak sem hod to demo, at se podíváme jak to bylo, jinak je to zbytečné.

Gotty
22-04-14, 23:36
Jailbreak 3 22-04-2014 23:05:45 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Ja mam demo.

Tak sem hod to demo, at se podíváme jak to bylo, jinak je to zbytečné.

Já čekám až se k tomu vyjádří on :) Až pak to sem hodím a uvidíme jak to všechno bylo..

Britny
22-04-14, 23:42
Doufám, že na tom demu bude i ten přesun, nebo je to stále bezpředmětné, to co si tam psal, nebo on, se dá vyhledat i v chatlogu.
Ale i já sem třeba udělala párkrát přesun omylem, že sem se třeba napojila k CT, i když tam ani nechodím :) Jinak admini a spešlové takové privilegium mají, aby se tam mohli kdykoliv přesunout, když je třeba potřeba. A pokud to zrovna přesunulo náhodně hráče, který za nic nemohl, takový je už úděl :/

Gotty
22-04-14, 23:46
Doufám, že na tom demu bude i ten přesun, nebo je to stále bezpředmětné, to co si tam psal, nebo on, se dá vyhledat i v chatlogu.
Ale i já sem třeba udělala párkrát přesun omylem, že sem se třeba napojila k CT, i když tam ani nechodím :) Jinak admini a spešlové takové privilegium mají, aby se tam mohli kdykoliv přesunout, když je třeba potřeba. A pokud to zrovna přesunulo náhodně hráče, který za nic nemohl, takový je už úděl :/

Přesun nemám..Bohužel. Hehe.. Je pěkné že se ho zastáváš, ale on měl přístup k CT 5 minut před tím když bylo dokonce volno.. Proč nešel v tu dobu, ale v tu kdy jsem tam přišel já? Protože nechtěl vyhodit Kaju, ale záměrně mě..a napsalo mi to že jsem byl přesunut hráčem "Mgr. BuRton" nebo něco takového.. :) Každopádně on následně na to řekl "Co si jako myslíš, že na co mám ty práva? Na to abych mohl jít k CT když chci" .. :) To bohužel taky nemám.. Škoda že není i Voicelog..nebo něco podobného..

ViRPo
22-04-14, 23:53
Za akych okolnosti prislo k presunu?
Admini a speslovia maju pravo prejst do CT teamu, (coz ja osobne vyuzivam, ked je CT teamu treba vyrazne pomoct napr. pre neskusenost), a prehodi to od CT nahodneho mrtveho CT
Bol to ten pripad alebo ta presunul zamerne?

E: som to mal rozpisane 20 minut a zatial to iste napisala Britny, pardon

Gotty
22-04-14, 23:57
Za akych okolnosti prislo k presunu?
Admini a speslovia maju pravo prejst do CT teamu, (coz ja osobne vyuzivam, ked je CT teamu treba vyrazne pomoct napr. pre neskusenost), a prehodi to od CT nahodneho mrtveho CT
Bol to ten pripad alebo ta presunul zamerne?

E: som to mal rozpisane 20 minut a zatial to iste napisala Britny, pardon

Hráli jsme všechno v pohodě...Pak byli 2 vzpoury přičemž u té druhé když jsme oba zemřeli tak mě přesunul a napsalo mi to že jsem já byl přesunutej od něj..Když jsem se ho zeptal co dělá tak říkal "Ooops omylem" ....A podobné hovadiny které mu nikdo nežral.. Jak už jsem psal.. tak on sám řekl že co si myslim že on má práva na to aby přesouval..

Burton
23-04-14, 00:28
Fakt? :D Oukej, takže presunul som ťa bezdôvodne - bohužiaľ áno, ako admin mám tú výhodu ( a áno je to výhoda, neviem prečo sa ti to zdá nepochopiteľné, predsa ako admini (a aj spešlovia) si okrem svojich povinností zaslúžime aj nejaké práva/výhody ) a presunul som sa k CT ked ste boli obaja mŕtvy, a nie iba ty - ako by som spravil keby chcem zámerne presunúť teba. Po presune som sa ti OSPRAVEDLNIL, počul to každý kto na servery. No a na to si sa do mňa pustil ty, snažil som sa ti to vysvetliť - bohužiaľ nepomohlo a tak prišiel ban.

Gotty
23-04-14, 00:39
No a na to si sa do mňa pustil ty, snažil som sa ti to vysvetliť - bohužiaľ nepomohlo a tak prišiel ban.

Vysvětlit co jsi mi vysvětlit..? Když jsem ti řekl že je to využívání práv tak ty jsi mi dal mute a pak kicknul.. Nejhorší je že já jsem přišel a ty jsi mi ani neřekl proč jsi mě kicknul, ale rovnou mi dal bezdůvodně banned:)

Byznis
23-04-14, 00:39
a tu mas dalsi ban - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=104771 a skus mi nieco napisat ze to neni opravnene ...

ViRPo
23-04-14, 00:41
Ja by som sa zastal Gottyho
Ak hrac hned nepochopi, ze to presuva nahodneho CT, kick a ban to nevyriesi
Gotty to v chatlogu nehrotil, pytal si rozumne vysvetlenie, mozno nieco prepocul, to uz neviem

Portal tvoria hraci, ti tu zostanu, ak sa im tu bude hrat prijemne a to im maju zabezpecit admini

Byznis
23-04-14, 00:43
Burton mu to X krat vysvetloval , ci uz do miku alebo mu to pisal , a ja tak isto


Ja by som sa zastal Gottyho
Ak hrac hned nepochopi, ze to presuva nahodneho CT, kick a ban to nevyriesi
Gotty to v chatlogu nehrotil, pytal si rozumne vysvetlenie, mozno nieco prepocul, to uz neviem

Portal tvoria hraci, ti tu zostanu, ak sa im tu bude hrat prijemne a to im maju zabezpecit admini

ViRPo
23-04-14, 00:46
No ok, riesenie necham na vas, predsa len som tam nebol

Burton
23-04-14, 00:47
Ja k tomu napíšem už len tolko - prečítaj si môj popis - Všetko sa dá vysvetliť, bohužiaľ nie všetkým - ty pravdepodobne spadáš do tej kategórie "všetci"

a Lee:
- nie že to nepochopí hneď , ale ani na 1869156 krát
- už len fakt že si konto na forku spravil kvôli tomuto threadu mi naznačuje že tento hráč náš portál netvorí

Gotty
23-04-14, 00:51
Baví vás lhát ? Nikdo z vás mi neřekl ani slovo.. Podívejte se klidně do Chat Logu.. Neřekl jsem ani 1 vulgární slovo a nikdo mi nic nevysvětlit.. Jen něco o přesunu.. DOstal jsem 3x kick 3 bezdůvodně.. Mute taky bezdůvodně a to nikdo neřeší?


a tu mas dalsi ban - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=104771 a skus mi nieco napisat ze to neni opravnene ...

Děláš si srandu a ty že jsi mi napsal že jsem Zaostalý dement to je v pořádku..? :DDDD Šašku jeden


Ja by som sa zastal Gottyho
Ak hrac hned nepochopi, ze to presuva nahodneho CT, kick a ban to nevyriesi
Gotty to v chatlogu nehrotil, pytal si rozumne vysvetlenie, mozno nieco prepocul, to uz neviem

Portal tvoria hraci, ti tu zostanu, ak sa im tu bude hrat prijemne a to im maju zabezpecit admini

Přesně tak.. :) Ptal jsem se slušně.. a oni mi neodpověděli.. Což by admini měli.. Svůj trest odůvodnit. Pokuď k tomu nemají důvod je to zneužívání práv... :)

Byznis
23-04-14, 01:01
tak co ti ma clovek napisat ked ti to normalne vysvetlime a stale si trepes svoje ?a Šaša robis zoseba akurat tak ty - BAN je na mieste - hucal si po hracoch NEGER NEGER...
a sam si chcel ze si mam plnit ako admin povinnosti tak si ich plnim. To je vsetko - viac sa stebou ani bavit ocom nemam


Děláš si srandu a ty že jsi mi napsal že jsem Zaostalý dement to je v pořádku..? :DDDD Šašku jeden

Gotty
23-04-14, 01:04
tak co ti ma clovek napisat ked ti to normalne vysvetlime a stale si trepes svoje ?a Šaša robis zoseba akurat tak ty - BAN je na mieste - hucal si po hracoch NEGER NEGER...
a sam si chcel ze si mam plnit ako admin povinnosti tak si ich plnim. To je vsetko - viac sa stebou ani bavit ocom nemam

Nic jsi mi nevysvětlit.. Ty jsi mi nic neřekl.. Jediné co bylo tak ať nebrečím.. Lidi co mají přístup do Chat Logu ví své.. :) Nic jsi mi nevysvětlit jen mě hned sprostě urážel.. Ty tvoje přetvářky už jsou ti k ničemu když já mám důkazy a ty jen svoji prolhanou mysl.. :) Víš jak to bylo jen se bojíš reality.. Bojíš se trestu jsi hrozně falešný člověk. Řekl jsem mu že je Negr ze srandy a když už mě po 5 zabil s tím že řekl "Pomsta".. Chápeš.. Smáli jsme se jen tobě hráblo protože už nemáš svoje s prominutím "kecy" čím podložit..

A nehučel jsem po hráčích jen po jednom.. s jménem "Černá smrt" proto negr víš ? :) Asi ti nic neříká slovo Legrace,Sranda,Fun viď ? :)

ViRPo
23-04-14, 01:07
Nic jsi mi nevysvětlit.. Ty jsi mi nic neřekl.. Jediné co bylo tak ať nebrečím.. Lidi co mají přístup do Chat Logu ví své.. :) Nic jsi mi nevysvětlit jen mě hned sprostě urážel.. Ty tvoje přetvářky už jsou ti k ničemu když já mám důkazy a ty jen svoji prolhanou mysl.. :) Víš jak to bylo jen se bojíš reality.. Bojíš se trestu jsi hrozně falešný člověk. Řekl jsem mu že je Negr ze srandy a když už mě po 5 zabil s tím že řekl "Pomsta".. Chápeš.. Smáli jsme se jen tobě hráblo protože už nemáš svoje s prominutím "kecy" čím podložit..

A nehučel jsem po hráčích jen po jednom.. s jménem "Černá smrt" proto negr víš ? :) Asi ti nic neříká slovo Legrace,Sranda,Fun viď ? :)

Byznis a Burton hovorili predpokladam cez mikrofon, v chatlogu toho moc nie je
Ak mas dokazy, tak ich dodaj... Konkretne by nas asi zaujimalo to demo

Gotty
23-04-14, 01:08
Byznis a Burton hovorili predpokladam cez mikrofon, v chatlogu toho moc nie je
Ak mas dokazy, tak ich dodaj... Konkretne by nas asi zaujimalo to demo

Demo už jsem dal.. :) TO co bylo předtím nemám jelikož jsem nečekal že se tak zachová :)

Byznis
23-04-14, 01:09
ako som vravel aj v hre - ty mas strasne nudny a nevyrovnany zivot ... poviem ti to inak aby si chapal - S normalnym clovekom sa bavim na urovni - s takymi ako si ty co si nedaju nieco normalne vysvetlit a trepu o 1 veci svoje sa bavim svojskym sposobom . A stebou sa bavit vobec ani nemienim

Nic jsi mi nevysvětlit.. Ty jsi mi nic neřekl.. Jediné co bylo tak ať nebrečím.. Lidi co mají přístup do Chat Logu ví své.. :) Nic jsi mi nevysvětlit jen mě hned sprostě urážel.. Ty tvoje přetvářky už jsou ti k ničemu když já mám důkazy a ty jen svoji prolhanou mysl.. :) Víš jak to bylo jen se bojíš reality.. Bojíš se trestu jsi hrozně falešný člověk. Řekl jsem mu že je Negr ze srandy a když už mě po 5 zabil s tím že řekl "Pomsta".. Chápeš.. Smáli jsme se jen tobě hráblo protože už nemáš svoje s prominutím "kecy" čím podložit..

A nehučel jsem po hráčích jen po jednom.. s jménem "Černá smrt" proto negr víš ? :) Asi ti nic neříká slovo Legrace,Sranda,Fun viď ? :)

Gotty
23-04-14, 01:12
ako som vravel aj v hre - ty mas strasne nudny a nevyrovnany zivot ... poviem ti to inak aby si chapal - S normalnym clovekom sa bavim na urovni - s takymi ako si ty co si nedaju nieco normalne vysvetlit a trepu o 1 veci svoje sa bavim svojskym sposobom . A stebou sa bavit vobec ani nemienim

Víš co je nejvíc smutný.. Je pěkný to co píšeš, ale nemáš čím to podložit.. Prostě říkáš věci který nejsou.. LŽEŠ.. nemáš nějakej důkaz, nemáš nic, jen svoje myšlenky.. Já bych mohl stejně jako ty o mě říkat že jsi nevyrovnaný člověk, protože lžeš způsobem kterým to nejde. Já se s tebou bavím úplně normálně..

because
23-04-14, 07:25
V deme mi nejde zvuk. Teda nepocujem co vravel burton, skusim to este pozret na druhom kompe. V poslednom case som si vsimol trocha bordelu aj od speslov/adminov, nevravim teraz ze ja som neviniatko ale tak niektore veci co sa tam stali a stavaju stale...

matis
23-04-14, 07:34
Jailbreak 22-04-2014 22:42:19 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Jibat tvoju mat :D
Jailbreak 3 22-04-2014 22:59:11 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Negr jeden

Co sa tyka presunu, tak admin ma pravo na presun, ked to tam u CT nezvladate

Kick si dostal zato, ze si pako a nedas si povedat a stale hucis, dokonca o to ziadali aj hraci, pekne to vidno aj tu na forku...len stekas a nevies sa spravat. v tvojom veku si mal uz davno spat a nie spamovat na JB

na deme nie je nic co by tomu predchadzalo, je to az ked si siel plakat, preco ta kickli

Kotel
23-04-14, 09:40
Tady neni jedinej důkaz, jestli jsi v právu ty nebo admini, takže můžu jedině věřit adminům, že jsi je vulgárně urážel.

Gotty
23-04-14, 09:51
Jailbreak 22-04-2014 22:42:19 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Jibat tvoju mat :D
Jailbreak 3 22-04-2014 22:59:11 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Negr jeden

Co sa tyka presunu, tak admin ma pravo na presun, ked to tam u CT nezvladate

Kick si dostal zato, ze si pako a nedas si povedat a stale hucis, dokonca o to ziadali aj hraci, pekne to vidno aj tu na forku...len stekas a nevies sa spravat. v tvojom veku si mal uz davno spat a nie spamovat na JB

na deme nie je nic co by tomu predchadzalo, je to az ked si siel plakat, preco ta kickli

Je mi 15 nevím co furt jedete že jsem 12cti letej fakan.. :D .. A jak tohle vůbec můžeš napsat když absolutně nevíš co se tam stalo ? :) Taky si to nemáš čím podložit..

Edit: Například on nemá důkazy na mě.. Jen to že jsem napsal že je Negr (hráči "Cerna Smrt") v demu je že mu to nevadí když je to ze srandy... To asi Byznis přehlídl když mi dával bann.. A podle mě za negra by měl být přiměřený trest vulgárnímu slovu.. čili 1 minute muted.. né týdenní banned :)


Tady neni jedinej důkaz, jestli jsi v právu ty nebo admini, takže můžu jedině věřit adminům, že jsi je vulgárně urážel.

Není jedinej důkaz.. Já bych bral jako hlavní důkaz například Chat Log.. kde mi pan Byznis nadával do zaostalého dementa s tím že sem se jen služně zeptal.. Na Demu můžete vidět jak se k tomu vyjadřovali oni.. :)

Byznis
23-04-14, 09:55
Kotel - este Burton sa mu to snazil 1000x vysvetlit - co az obdivujem ze mal take strpenie a hovoril mu donemoty ze ako to je pri presune , a ako to je ked admin chce ist k CT alebo Spesl , ze ked tam neni miesto ak bohuzial jedneho hraca to presunie - co bol prave tento hrac. Nato dostal aj ospravedlnenie a stale si mlel svoje. Uz aj hraci hovorili ze trepe donemoty to iste atd atd. Dostal potom mute , reconnectol sa dalsie mute potom som mu uz aj ja dal kick a nato ked neprestal dostal BAN ze uz to prehana. Potom prisiel znova ze da staznost a tak ze si neplnime povinnosti - co uz som si ja povedal ze tak uz staci a dostal ban Za Rasisticke narazky - ktory som mu predtym ani nechcel dat - resp som to ani neriesil moc - ale ked tak moc chcel nech si plnime povinnosti - ma ho mat
a to som si napr vobec nevsimol ani to co dal teraz Matis :
Jailbreak 22-04-2014 22:42:19 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Jibat tvoju mat :D
Jailbreak 3 22-04-2014 22:59:11 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Negr jeden
Tie narazky mal v tej dobe hlavne cez MIK.
Hlavne je zaujimave aj to ze ked siel Burton k CT miesto neho tak daval xy aktrakcii co omoc viac zabavilo vsetkych hracov - vcetne mna.



Tady neni jedinej důkaz, jestli jsi v právu ty nebo admini, takže můžu jedině věřit adminům, že jsi je vulgárně urážel.

matis
23-04-14, 12:27
Je mi 15 nevím co furt jedete že jsem 12cti letej fakan.. :D .. A jak tohle vůbec můžeš napsat když absolutně nevíš co se tam stalo ? :) Taky si to nemáš čím podložit..

pre mna je aj 15 rocny fakan..kedze moj syn ma viac, ja som ti iba vysvetloval, ze preco ta asi admin presunul. A tvoji rodicia co nato, ze si este o pol jednej za compom a nespis?


Edit: Například on nemá důkazy na mě.. Jen to že jsem napsal že je Negr (hráči "Cerna Smrt") v demu je že mu to nevadí když je to ze srandy... To asi Byznis přehlídl když mi dával bann.. A podle mě za negra by měl být přiměřený trest vulgárnímu slovu.. čili 1 minute muted.. né týdenní banned :)

nerozpravaj...sa taketo reci padali aj permy, rasisticke narazky si nechaj pre svojich kamiQov


Není jedinej důkaz.. Já bych bral jako hlavní důkaz například Chat Log.. kde mi pan Byznis nadával do zaostalého dementa s tím že sem se jen služně zeptal.. Na Demu můžete vidět jak se k tomu vyjadřovali oni.. :)

A rozmyslal si nad tym, ze preco? Otravoval si presne od cca 22:20 - 00:36 nevies pochopit, ze preco ta admin presunul, navyse sa ti viac krat ospravedlnil...ale ty si si nedal povedat a provokoval si

Gotty
23-04-14, 14:03
Kotel - este Burton sa mu to snazil 1000x vysvetlit - co az obdivujem ze mal take strpenie a hovoril mu donemoty ze ako to je pri presune , a ako to je ked admin chce ist k CT alebo Spesl , ze ked tam neni miesto ak bohuzial jedneho hraca to presunie - co bol prave tento hrac. Nato dostal aj ospravedlnenie a stale si mlel svoje. Uz aj hraci hovorili ze trepe donemoty to iste atd atd. Dostal potom mute , reconnectol sa dalsie mute potom som mu uz aj ja dal kick a nato ked neprestal dostal BAN ze uz to prehana. Potom prisiel znova ze da staznost a tak ze si neplnime povinnosti - co uz som si ja povedal ze tak uz staci a dostal ban Za Rasisticke narazky - ktory som mu predtym ani nechcel dat - resp som to ani neriesil moc - ale ked tak moc chcel nech si plnime povinnosti - ma ho mat
a to som si napr vobec nevsimol ani to co dal teraz Matis :
Jailbreak 22-04-2014 22:42:19 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Jibat tvoju mat :D
Jailbreak 3 22-04-2014 22:59:11 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Negr jeden
Tie narazky mal v tej dobe hlavne cez MIK.
Hlavne je zaujimave aj to ze ked siel Burton k CT miesto neho tak daval xy aktrakcii co omoc viac zabavilo vsetkych hracov - vcetne mna.

Ty jsi nejvíce směšný admin kterého jsem tu za 3 roky viděl.. :D Za 1. Když mě přesunul zeptal jsem se ho proč 1x mi to vysvětlil s tím že řekl "Já si můžu přesouvat jak chci od toho mám práva" .. Na to jsem mu řekl že je to zneužívání práv.. A ty jsi v zápětí napsal "Prosimtě nebreč a běž spát " a ať nepíšu tak jsem mu napsal že mi mute dát jen tak sám od sebe podle nálady nemůže.. Následně na to jsem dostal mute..Hned bez reconnectu po cca 1-2 min jsem dostal unmute a pak mě on kicknul (Tu první mapu jsi mě nemutnul ani nekicknul ty jsi nic prostě neudělal) Když jsem se připojil a chtěl vysvětlit proč mě kicknul bez jakéhokoliv vysvětlení mi dal bann "Běž spát"...Já jsem šel napsat ten Theard po tom banu nee po tom co mi vypršel ty tady meleš blbosti. :) Když jsem už tady vedl diskuzi připojil jsem se na JB zpátky a nic jsem nepsal.. Absolutně nic jen jsem hrál a točil si demo protože jsem věděl že budou mít nějaký narážky.. Po nějaký době kdy jsem hrál mě kicknul bezdůvodně.. nečekaně prostě podle nálady si mě kicknul..A to mě jaksi vytočilo protože to už je zneužívání práv..Připojil jsem se zpátky a ptal jsem se proč mě kicknul.. Jak to bylo dál máte všechno v Demu.. :) Máte tam záznam z toho jak jsem se hned připojil.. Jedeš blbosti a lži.. Ty jsi neudělal nic.. Správně by jsi se k tomu ani neměl vyjadřovat.. Jen jsi mi nadával do primitiva a dementa viz. http://csko.cz/chatlog/show?from=23-04-2014&to=23-04-2014&server=27065&nick=Byznis&sid=&ip=&text=dement&submit_=Hledat&do=findForm-submit :) Lháři

Gotty
23-04-14, 14:06
A rozmyslal si nad tym, ze preco? Otravoval si presne od cca 22:20 - 00:36 nevies pochopit, ze preco ta admin presunul, navyse sa ti viac krat ospravedlnil...ale ty si si nedal povedat a provokoval si

Promiň, ale máš totálně špatné informace.. Já jsem příšel na JB 3 kolem 23:00-22:55 vím to protože jsem měl na 22:30 budík a pak jsem šel eště na surf.. :) Chápu proč mě přesunul... A můžeš mi vysvětlit jak jsem provokoval? Nenapsal jsem ani jednu narážku na něj nebo vulgární slovo.. :)

Mr.N0b0dy
23-04-14, 14:22
Přesun nemám..Bohužel. Hehe.. Je pěkné že se ho zastáváš, ale on měl přístup k CT 5 minut před tím když bylo dokonce volno.. Proč nešel v tu dobu, ale v tu kdy jsem tam přišel já? Protože nechtěl vyhodit tebe, ale záměrně mě..a napsalo mi to že jsem byl přesunut hráčem "Mgr. BuRton" nebo něco takového.. :) Každopádně on následně na to řekl "Co si jako myslíš, že na co mám ty práva? Na to abych mohl jít k CT když chci" .. :) To bohužel taky nemám.. Škoda že není i Voicelog..nebo něco podobného..

Ještě tady budeš snad i lhát? To ti po přesunu nikdy nenapíše. Podtrženo sečteno

Gotty
23-04-14, 14:43
Ještě tady budeš snad i lhát? To ti po přesunu nikdy nenapíše. Podtrženo sečteno

Další chytráček se ozval. :DD Napsal jsem tam snad "Přesně mi to tam napsalo Že jsem byl od něj přesunutej" ? :D Napsal jsem "Nějak tak víš. .:)

Honey cocaine
23-04-14, 14:53
Podle mě to moc hrotíš, Burton je člověk, který by svých pravomocí nezneužil (můj názor na něho, známe se celkem dlouho). Tímhle jsi si to možná tak posral u něho osobně, když tady vypisuješ nějaké stížností. Furt se vám něco nelíbí, kdyby jste raději byli potichu.

Gotty
23-04-14, 15:02
Podle mě to moc hrotíš, Burton je člověk, který by svých pravomocí nezneužil (můj názor na něho, známe se celkem dlouho). Tímhle jsi si to možná tak posral u něho osobně, když tady vypisuješ nějaké stížností. Furt se vám něco nelíbí, kdyby jste raději byli potichu.

Ano. Přesně tak je to jen tvůj názor, podle mě je vyhazování lidí kteří se ti nelíbí využívání svých pravomocí..:) Může se to považovat za Rassismus.. Stejně jako slovo negr.. :)

matis
23-04-14, 15:05
Ano. Přesně tak je to jen tvůj názor, podle mě je vyhazování lidí kteří se ti nelíbí využívání svých pravomocí..:) Může se to považovat za Rassismus.. Stejně jako slovo negr.. :)

Ty si asi na praskoch, ze? teraz ti dam ban aj na forko a dam ti permu do hry a ani to nebude zneuzivanie prav.... ty pre jeden presun robis cirkus ako keby ti ukradli plisaka... chod radsej von a nehraj to JB lebo ti to uplne vymylo mozog...

Gotty
23-04-14, 15:06
Ty si asi na praskoch, ze? teraz ti dam ban aj na forko a dam ti permu do hry a ani to nebude zneuzivanie prav.... ty pre jeden presun robis cirkus ako keby ti ukradli plisaka... chod radsej von a nehraj to JB lebo ti to uplne vymylo mozog...

A kdo se tady baví o nějakém přesunutí? Mě jde hlavně o bezdůvodných kickech.. Je to 14 hodin zpátky a eště jsem se nedozvěděl proč jsem byl kicknut ..:)

matis
23-04-14, 15:09
A kdo se tady baví o nějakém přesunutí? Mě jde hlavně o bezdůvodných kickech.. Je to 14 hodin zpátky a eště jsem se nedozvěděl proč jsem byl kicknut ..:)

tak ja ti to definitivne napisem.... admnin ta presunul k Tckam, lebo chcel zabavit ostatnych a vam sa to asi nedarilo, vzapeti nato si sa zacal rozkrikovat ako maly a otravovat, ked ti to bolo vela krat vysvetlene, hlavne cez mic.... no zial si neprestal tak nasledoval kick, co v tebe vyvolalo este vacsiu agresivitu a tak adminom neostavalo nic ine len ta poslat spinkat banom

uz chapes???

Gotty
23-04-14, 15:12
tak ja ti to definitivne napisem.... admnin ta presunul k Tckam, lebo chcel zabavit ostatnych a vam sa to asi nedarilo, vzapeti nato si sa zacal rozkrikovat ako maly a otravovat, ked ti to bolo vela krat vysvetlene, hlavne cez mic.... no zial si neprestal tak nasledoval kick, co v tebe vyvolalo este vacsiu agresivitu a tak adminom neostavalo nic ine len ta poslat spinkat banom

uz chapes???

Nechápu protože píšeš lež :) To se nikdo z vás nepodíval do Chat Logu.. po tom co by jste si to přečetli by jste takové blbosti nepsali.. ;)

NarutoO
23-04-14, 15:33
zneužil BuRton svých práv tím že bezdůvodně přesunul CT k T jen pro svůj prospěch

Ty lžeš už v prvním odstavci tohohle vlákna, ty vidíš Burtonovi do hlavy? Máš pro tohle tvrzení nějaký důkaz? Jak si můžeš dovolit napsat takovej kec? :)

Nedostal si ban, tak se uklidni, neřvi sprosťárny do mikrofonu, netroluj Byznise a Burtona ani jiný adminy a všichni budou spokojený.

LOCK

Gotty
23-04-14, 15:38
Ty lžeš už v prvním odstavci tohohle vlákna, ty vidíš Burtonovi do hlavy? Máš pro tohle tvrzení nějaký důkaz? Jak si můžeš dovolit napsat takovej kec? :)

Nedostal si ban, tak se uklidni, neřvi sprosťárny do mikrofonu, netroluj Byznise a Burtona ani jiný adminy a všichni budou spokojený.

LOCK

A ty jsi co ? :D Ty by sis zasloužil lock.. Přesunul mě protože mě chtěl přesunout ...Bann jsem dostal šašku.. Do mikrofonu jsem sprosťárny neřval.. Jen jsem jednou napsal hráči "Cerna smrt" že je negr.. :) nikoho netrolim jen jsem prostě eště nedostal odpověď..Nepotřebuju vyjádření nějakýho šaška kterej se jmenuje Naruto..a ví o tom tolik jak o tom co je kec.. :)

Fhacker
23-04-14, 15:40
Tebe to nevysvetli ani ten najkludnejsi človek na zemi!!! Jediný sasek ktorý tu je si ty!!!

Gotty
23-04-14, 15:49
Tebe to nevysvetli ani ten najkludnejsi človek na zemi!!! Jediný sasek ktorý tu je si ty!!!

Jak nevysvětlí.. Když mě potrestal kickem asi měl důvod když ne tam to je zneužívání práv..:) O to mi celou dobu jde..

Fhacker
23-04-14, 15:57
Skúsme to takto, neriešme teraz ban ktorý si následne dostal ale riešme teraz ten presun. Takze bol si u CT ako další, Burton mal chuť si ist zahrať za CT a keďže je admin tak ma právomoc ist hocikedy k CT. Mŕtvy si bol a nebol si sam. Ono to kopne náhodne hráča od CT takze kľudne to mohol byt aj ten druhý ale náhodne to vybralo teba už tomu chápeš?

PS: on za to nemohol ze to okolo práve teba!

Honey cocaine
23-04-14, 15:59
To locknete, tohle nikam nevede, on si mele svoje a taky bude.

NarutoO
23-04-14, 16:00
A ty jsi co ? :D Ty by sis zasloužil lock.. Přesunul mě protože mě chtěl přesunout ...Bann jsem dostal šašku.. Do mikrofonu jsem sprosťárny neřval.. Jen jsem jednou napsal hráči "Cerna smrt" že je negr.. :) nikoho netrolim jen jsem prostě eště nedostal odpověď..Nepotřebuju vyjádření nějakýho šaška kterej se jmenuje Naruto..a ví o tom tolik jak o tom co je kec.. :)

Dokaz ze to udelal pro svuj prospech, to mi bude stacit. Jinak prestan na vsechny plivat ohen a obvinovat je z toho ze lzou, kdyz to evidenten delas sam. Manipulujes informacema ve svuj prospch. Ban jsi dostal na 60 minut, to bud sakra rad. A jak pise matis, v tu chvili jsi mel vlizt do postele pod perinu a vyspat se v klidu do skoly. Koho zajima hodinovej ban dva dny starej? Mas davno po banu, tak to nech plavat. Kick jsi dostal za nesmyslny otravovani.

Gotty
23-04-14, 16:08
Skúsme to takto, neriešme teraz ban ktorý si následne dostal ale riešme teraz ten presun. Takze bol si u CT ako další, Burton mal chuť si ist zahrať za CT a keďže je admin tak ma právomoc ist hocikedy k CT. Mŕtvy si bol a nebol si sam. Ono to kopne náhodne hráča od CT takze kľudne to mohol byt aj ten druhý ale náhodne to vybralo teba už tomu chápeš?

PS: on za to nemohol ze to okolo práve teba!

Po třista padesáte déváté.. :D Mě je teď úplně i řitního otvoru nějakej přesun.. Mě jde o ty bezdůvodný kicky.. Chápeš? :DDDD Přečti si moje posty.. Říkám to v každým druhým..

Burton
23-04-14, 16:09
Ty jsi nejvíce směšný admin kterého jsem tu za 3 roky viděl.. :D Za 1. Když mě přesunul zeptal jsem se ho proč 1x mi to vysvětlil s tím že řekl "Já si můžu přesouvat jak chci od toho mám práva"

1x? fakt... ty sa tu rozčuluješ akí sme my klamári a potom napíšeš toto? A keď sme pritom moja odpoveď bola : Prepáč (áno povedal som prepáč) presunul som ťa ja. Keď si sa spýtal prečo povedal som : Lebo som chcel ísť k CT a ako admin na to mám právo. Žiadne ja si mužu presouvat koho chci... s týmto na mňa nechoď, nie som žiadny povýšenecký hajzel ktorí je drzí na 15ročných chalanov :)

K tomu mute nemal si ho 1-2 min ale asi 20 sek - zas prekrucuješ len aby si vyzeral viacej ublížený...

Gotty
23-04-14, 16:09
Dokaz ze to udelal pro svuj prospech, to mi bude stacit. Jinak prestan na vsechny plivat ohen a obvinovat je z toho ze lzou, kdyz to evidenten delas sam. Manipulujes informacema ve svuj prospch. Ban jsi dostal na 60 minut, to bud sakra rad. A jak pise matis, v tu chvili jsi mel vlizt do postele pod perinu a vyspat se v klidu do skoly. Koho zajima hodinovej ban dva dny starej? Mas davno po banu, tak to nech plavat. Kick jsi dostal za nesmyslny otravovani.

Dávno po bannu nemám víš... Když jsem dal theard na forum tak si na mě vymyslel Byznis špínu a dal mi banned na týden. :) http://csko.cz/forum/showthread.php?27310-Gotty-gt-Doc-Kar-Byznis-Mfpc..

UNHCZ
23-04-14, 16:11
Jestli se to tu bude dál řešit tak nevím co stým. Toto je prostě na palicu, je to zbytečné si stěžovat na Admina, který tě přesunul. Jak se tu to psalo JB ti vstoupilo na mozek, jdi ven , vem si míč a jdi si s kámoši zahát fotbal, nebo si vem do ruky knížku a přičti si ji. Udělé ti to nejlépé... Co se týče tohoto.. Burton je skvělý hráč je s ním sranda a umí hrát. Když šel k CT tak se z toho nepose*. Kolikrát nás tu přesunuli..Hold Admini tuto moc mají, protože asi jim důvěřují. Neznám žádného admina popř. Spešla, který by toho znaužíva že by byl porád u CT.. Každej si chce zahrát za CT..:3 Nehroť to Uklidni to..:D BUde to OK uvidíš, že se k CT ještě dostaneš ( táááákto moc krát )
OK vyřešeno jen se tu píšou takové sračky jako je např moj thread...:D Nemá to cenu LOCK. Děkuji za pozornost...:)

Gotty
23-04-14, 16:12
1x? fakt... ty sa tu rozčuluješ akí sme my klamári a potom napíšeš toto? A keď sme pritom moja odpoveď bola : Prepáč (áno povedal som prepáč) presunul som ťa ja. Keď si sa spýtal prečo povedal som : Lebo som chcel ísť k CT a ako admin na to mám právo. Žiadne ja si mužu presouvat koho chci... s týmto na mňa nechoď, nie som žiadny povýšenecký hajzel ktorí je drzí na 15ročných chalanov :)

K tomu mute nemal si ho 1-2 min ale asi 20 sek - zas prekrucuješ len aby si vyzeral viacej ublížený...

Ano řekl jsi mi to 1x To co jsi napsal jsi mi řekl v tom demu.. Na další mapě.. Bohužel voice log není takže to co jsi řekl předtím nikdo neví..:) Jen ti co tam byli a ti se taky bohužel asi dohledat nedají Předtím si mi řekl že jsi admin že můžeš přesouvat jak chceš.. :)

Gotty
23-04-14, 16:13
Jestli se to tu bude dál řešit tak nevím co stým. Toto je prostě na palicu, je to zbytečné si stěžovat na Admina, který tě přesunul. Jak se tu to psalo JB ti vstoupilo na mozek, jdi ven , vem si míč a jdi si s kámoši zahát fotbal, nebo si vem do ruky knížku a přičti si ji. Udělé ti to nejlépé... Co se týče tohoto.. Burton je skvělý hráč je s ním sranda a umí hrát. Když šel k CT tak se z toho nepose*. Kolikrát nás tu přesunuli..Hold Admini tuto moc mají, protože asi jim důvěřují. Neznám žádného admina popř. Spešla, který by toho znaužíva že by byl porád u CT.. Každej si chce zahrát za CT..:3 Nehroť to Uklidni to..:D BUde to OK uvidíš, že se k CT ještě dostaneš ( táááákto moc krát )
OK vyřešeno jen se tu píšou takové sračky jako je např moj thread...:D Nemá to cenu LOCK. Děkuji za pozornost...:)

Proč? :D Všichni se vyjadřují k přesunu, ale já furt nevidím žádný důvod proč mě on kicknul..

Gotty
23-04-14, 16:16
http://www.pictureup.cz/verejne/488728-s Řeší se tohle :)

Burton
23-04-14, 16:17
Myslím si že všetci tu vidíme dôvod prečo si dostal kick... :D

Tupelko
23-04-14, 16:18
Nebudu to číst celé, když jsem to tak rychle projel tak kick si dostal myslím po tom ci jsi nadával nebo něco takového(ASI). Nemyslím si, že Byznys je někdo kdo by dal kick jen tak. Jenak tu řešité totalní sračky, Lock