PDA

Zobrazit normální verzi : Komp me total j*** pls help



znedlob
16-12-10, 20:20
Dnes mi prisel "new" PC a hned zezacatku me zacal jebat tim ze mi tam nejde nic instnout.Ma Intel pentium 4,1 GB Ram,160 GB HDD,Integrovanou grafarnu.....A to co je podle me za pricinu nefunkctnosti Win 2000...Porad mi pise nejde tohle nejde tamhlto a ted mi nejde ani instnout CS..Napsalo mi to ze se to nepodarilo propojit s kernel.

Hodil bych tam XP ale mam strach o ovladace.
A navic ten XP je nelegal takze potrebuju crakc kterej sem hledal ale nikde neni....

Ale opravdu max. se bojim o ovladace...nerad bych ten PC nejak skurvil....
Pls Help
Zustanou tam ty ovladace po preinstalaci?

apach29
16-12-10, 20:24
Jak preinstalis winy na XP, tak budes muset i ovladace novy instalnout. Jestli to chces kutit, poslu ti vecicku na legalizovani XPcek.

znedlob
16-12-10, 20:27
Z 98 jsem to hodil na XP a zadby ovladace sem nemusel instalovat

apach29
16-12-10, 20:32
Asi budes formatovat disk, to ti taky doporucuju, a potom ty ovladace nebudou nainstalovany. Vsechny data se ti smazou. Tady (http://preinstalacepc.ic.cz/) najdes jak na to a jestli to budes kutit, ovladace ve vetsine pripadu nejsou problem. Vsechno se da najit a ja ti ty XPcka zlegalizuju.

znedlob
16-12-10, 20:37
Apach ses hodnej a mam jeste jeden dotaz....ovladace se budou muset stáhnout na co vsechno?Na grafiku?Zvuk?Procesor?DVD rom?
Moc tomu nerozumim

znedlob
16-12-10, 20:49
Chci aby vse fungovalo jak ma a navic kdyz sem se koukl do dxdiag tak je tam directX7...Ja vim starý....ale když to preinstalujem nebudem tam muset dat novejsi directy?Ja mam pocit ze u ni je 7 max.
Prosimpomoz!!Sem ve ztresu ze jsem koupil sit a vratit uz ho nemuzu...(udelal jsem tam mali upravy)

apach29
16-12-10, 21:16
No ovladace budes muset stahnout na desku, kde by melo byt vsechno(sitovka, zvukovka jestli je integrovana, atp...), jinak na grafiku taky budes muset stahnout ovladace a na vsechno co mas pripojeny, jako mys, klaveska, pokud jsou to nejaky jiny nez standartni a tiskarna a podobne. Jinyk jsi koupil peknej smejd, ale nasel bych mozna nejakou GK, kterou bych mohl postradat a mela by podporovat DX 9.

znedlob
16-12-10, 21:28
Je toho moc....ja tam ten win 2000 necham...ale nechapu proc mi to haze hlaseni kdyz si chci instnout explorer 7..Napise mi to ze kraptograficka sluzba neni podporovana...atd...nwm proc to nejde...ja mam grafarnu....ati raedon 9250 jenze problem je ze je jinak stavena....Je to tenhle PC http://www.superlevnapc.cz/index.php?zb_id=116....uz chapes?...Me jde predevsim o filmy a net...o CS mi az tak zase nejse...

apach29
16-12-10, 21:46
tak zajdi na windows update a mrkni tam, co ti to da na stahnuti

znedlob
16-12-10, 21:48
Nemuzu kvuli tomu ze tam je explorer 5 me to tam nepusti...a z jiným prohlizecem mi to nejde...
Je to shit mislim ten win..PC je v poho..

znedlob
16-12-10, 21:50
Ale jinak je v poho.....filmy jdou plinule ...youtube taky....opera slape jak hodinky,,,,pozadi z win7..:D

Karl0s
16-12-10, 22:13
Jak preinstalis winy na XP, tak budes muset i ovladace novy instalnout. Jestli to chces kutit, poslu ti vecicku na legalizovani XPcek.

funguje ? sem dřív taky zkoušel na starym noťasu je legalizovat a nic nefungovalo , ani v nouzovem režimu

apach29
16-12-10, 23:00
Tak zkus na stahuj.cz stahnout explorer 7 nebo 8 nebo co je ted za verzi. Mrkni, jestli podporuje i win 2000 a instaluj ho.

apach29
16-12-10, 23:01
funguje ? sem dřív taky zkoušel na starym noťasu je legalizovat a nic nefungovalo , ani v nouzovem režimu
Na XP mi to slape jako hodinky, zrovna dnes jsem aktualizoval system.

Charon35
17-12-10, 01:04
Sedly to si ako kvôli filmom kupoval nový PC? Čo na ňom chceš ešte robiť? Ak len čumeť na filmy a surfovať po webe, tak na tvojom mieste by som preinštaloval Win. Od XP ich tak skonili, že to neni normálne. Ak sa bojíš o ovládače, tak existuje Driver Detective (ale neskúšal som ho, nemal som za potreby), ten by ti teoreticky mal nájsť všetky drivery (alebo tie, ktoré tam niesú, alebo sa im skončila doba platnosti). Len nezabudni, že všetko robíš na vlastné riziko.

znedlob
17-12-10, 10:14
http://support.microsoft.com/kb/822798/cs...uz jsem aktualizoval registry ale ted nemuzu najit toto

Metoda 6: Nastavení zásady Chování při instalaci nepodepsaného softwaru s výjimkou ovladačů na možnost Povolit bez upozornění
Pokud používáte verzi systému Windows 2000, nastavte zásadu Chování při instalaci nepodepsaného softwaru s výjimkou ovladačů na hodnotu Povolit bez upozornění. Toto nastavení zásad skupiny najdete v modulu snap-in Zásady skupiny konzoly MMC v umístění Konfigurace počítače, Nastavení systému Windows, Nastavení zabezpečení, Místní zásady, Možnosti zabezpečení. Pokud používáte systém Windows XP nebo novější verzi systému Windows, není již toto nastavení zásad skupiny podporováno. V takovém případě můžete tyto potíže vyřešit provedením následujících kroků:

nemuzu najit kde zacit..

apach29
17-12-10, 11:18
http://support.microsoft.com/kb/822798/cs...uz jsem aktualizoval registry ale ted nemuzu najit toto


nemuzu najit kde zacit..

Ja teda ty winy nikdy nemel, ale podle toho co to pise, tak zacni nekde kde se to jmenuje "Konfigurace pocitace" a pak pokracuj "Nastaveni systemu windows" ...........atd.

znedlob
17-12-10, 12:02
Ten PC za nic nemuze cpal jsem tam IE 7 a ona tam nejde.Hodil jsem tam 6 a uz slape....aktuálizace sem stahl a ejhle .....zjistil jsem proc mi nejde CS...
Hra bez kotlova Patch jde.Ale po instalaci patche mi to hodi chybu...Nepodarilo se propojit dinamickou knihovnu s kernel.dll.........takze ja budu hrat...ale bez patche..:D