PDA

Zobrazit normální verzi : Red orchestra 2 ZDARMA



Bezdak
23-04-14, 12:57
V příštích několika hodinách by na steamu měla být na 24 hodin hra red orchestra 2 zdarma. Pokud si hru v těch 24h hodinách nainstalujete tak vám zůstane na steam účtu navždy.
Stránka hry - http://store.steampowered.com/app/35450/
Oznámení o tom že bude zdarma - http://steamcommunity.com/games/RO2/announcements/detail/1353639133892980334

3k a Jerry
23-04-14, 17:08
Takže něco jako když dávali lefta zadara ?
Btw kdo to první postřehne že už je zdarma tak napišete díky :)

Bezdak
23-04-14, 17:11
Takže něco jako když dávali lefta zadara ?
Btw kdo to první postřehne že už je zdarma tak napišete díky :)

Jo jo, mělo by to být stejné jak s L4D2. Až na to že čekam už od rána jak šulín a furt nic :D.

EDIT: Tak to bude asi až v 7 večer.

+marfo
23-04-14, 18:09
To je ako pekná pičovina, s prepáčením za výraz .. mohli by byť aspon féroví a tí čo to mali kúpené tak dať im inú hru zadarmo.

3k a Jerry
23-04-14, 18:49
Ja mněl taky koupeneho lefta a neposeru se :)

+marfo
23-04-14, 19:25
No left som mal aj ja kúpené ale co uz .. vie to pekne nasrať

marsoun
23-04-14, 20:14
Aktivní.

3necky
23-04-14, 21:40
Po kliknutí Install game se vám v knihovně objeví tyto položky:

Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad SP
Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad BETA
Rising Storm Beta
Rising Storm/Red orchestra2 MP

Celkově to má přes 50 GB. Pokud vám vrtají hlavou otázky jako mně: Musím stáhnout vše? Je potřeba hru nainstalovat nebo ji stačí mít v knihovně? Co když nestihnu obsah stáhnout do konce akce? tak o tom uživatelé diskutují v tom threadu, který postl Bezdak na začátku. Převažují komentáře, které tvrdí, že stačí mít hru v knihovně, což nám má dokázat oznámení You already own Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad když najedete na hru ve Storu. Pokud chcete stáhnout a hrát hru, odkáže vás to na tuto položku: Rising Storm/Red orchestra2 MP. Toto Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad SP je singlplayerová kampaň. Ty ostatní 2 položky netuším a lidi je tam taky nijak neřeší, jsou to jen bety.

\\E:
Tak jsem teď zjistil, že velikost těch her se liší. Já mám MP 26 GB a SP 10 GB, někdo méně. Nevím čím to je.

Podle oficiálního vyjádření: "To claim your Red Orchestra 2 gift, all you need to do is install it. If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out! " to vypadá, že je hru třeba instalovat (tzn. stáhnout), ale domnívám se, že tím mysleli opravdu jen to tlačítko Install game, na které jste klikli a hra vám skočila do knihovny.

ViRPo
23-04-14, 23:51
Po kliknutí Install game se vám v knihovně objeví tyto položky:

Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad SP
Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad BETA
Rising Storm Beta
Rising Storm/Red orchestra2 MP

Celkově to má přes 50 GB. Pokud vám vrtají hlavou otázky jako mně: Musím stáhnout vše? Je potřeba hru nainstalovat nebo ji stačí mít v knihovně? Co když nestihnu obsah stáhnout do konce akce? tak o tom uživatelé diskutují v tom threadu, který postl Bezdak na začátku. Převažují komentáře, které tvrdí, že stačí mít hru v knihovně, což nám má dokázat oznámení You already own Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad když najedete na hru ve Storu. Pokud chcete stáhnout a hrát hru, odkáže vás to na tuto položku: Rising Storm/Red orchestra2 MP. Toto Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad SP je singlplayerová kampaň. Ty ostatní 2 položky netuším a lidi je tam taky nijak neřeší, jsou to jen bety.

\\E:
Tak jsem teď zjistil, že velikost těch her se liší. Já mám MP 26 GB a SP 10 GB, někdo méně. Nevím čím to je.

Podle oficiálního vyjádření: "To claim your Red Orchestra 2 gift, all you need to do is install it. If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out! " to vypadá, že je hru třeba instalovat (tzn. stáhnout), ale domnívám se, že tím mysleli opravdu jen to tlačítko Install game, na které jste klikli a hra vám skočila do knihovny.

Tym Install myslia tlacitko Install na stranke
Aby si realne musel stiahnut celu hru, to je absurnda poziadavka, aj pri Left 4 Dead 2 sa riesilo, ci to treba instalovat, dosledkom bol zalagovany steam po celu dobu trvania akcie a zostalo to nakoniec vsetkym, co si to pridali

3necky
24-04-14, 22:28
Potvrzeno. I po ukončení 24 hodinové akce to mám pořád v knihovně, takže není nutné stahovat! Zmizely akorát ty bety, ale ty už jsem neměl hned ráno po spuštění steamu.

halelujah
24-04-14, 23:22
Ten pocit keď toto prešvihnete ... fuck :D

Facened
08-05-14, 21:49
Ak smiem poprosiť o radu lebo neviem ako pokračovať, keď si to pustíte prvý krát tak máte tréningovú misiu a neviem čo mam robiť keď dohodím s granátmi tak idem na gulomet a vidím cez neho voľáke 3 nákladné autá a neviem čo robiť, už som ich aj zničil ale stále mi preblikáva to stanovište s gulometom na žlto a píše mi po anglicky že čím opustím gulomet a ten som opustil a stále to bliká tak neviem čo robím zle.

Bezdak
08-05-14, 22:42
Ak smiem poprosiť o radu lebo neviem ako pokračovať, keď si to pustíte prvý krát tak máte tréningovú misiu a neviem čo mam robiť keď dohodím s granátmi tak idem na gulomet a vidím cez neho voľáke 3 nákladné autá a neviem čo robiť, už som ich aj zničil ale stále mi preblikáva to stanovište s gulometom na žlto a píše mi po anglicky že čím opustím gulomet a ten som opustil a stále to bliká tak neviem čo robím zle.

To se mi taky stalo, musíš jít na další stanoviště kde máš nějakej sud nebo co a ten rozbít pažbou myslim. Pokud to nepůjde, tak to zkus udělat celé znova.

Facened
09-05-14, 11:49
Už som to prešiel,diky Bezdak