PDA

Zobrazit normální verzi : [Gotty] --> Doc. Kar. Byznis Mfpc.



Gotty
23-04-14, 15:08
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 104771)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 9 hodin, 32 minut a 20 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'rasisticke narazky (do miku)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [Gotty] >
[AMXBANS] Tvuj nick: [Gotty]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1530825471
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1530825471
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.200.57.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.57.130
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Doc. Kar. Byznis Mfpc. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 3 (jail_endoplazmik_fix)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Pan byznis si myslí že slovo Negr je rassistická narážka ..: Negr je normální spisovné slovo http://cs.wikipedia.org/wiki/Negr :) Víc rassistické je že mi za takové slovo dal bann

Proto žádám o unbann

matis
23-04-14, 15:13
ty si co? to sa do frasa nevies ospravedlnit a co ja viem co, ale este prskas? neger je rasistycke oznacenie obcana tmavej pleti

Gotty
23-04-14, 15:20
ty si co? to sa do frasa nevies ospravedlnit a co ja viem co, ale este prskas? neger je rasistycke oznacenie obcana tmavej pleti

A jak jsi na to přišel? Jazyková bariera ? Negr je občan černé pleti ano.. A proto je to rassisitické ? Jsou tak osloveni i v Učebnicích,knížkách dokonce i na wikipedii:) Opět si to nemáš čím podložit..

mirous
23-04-14, 15:25
Neznám souvislosti, ale 6 dní za ,,negra" ? Příjde mi to moc.

Gotty
23-04-14, 15:27
Neznám souvislosti, ale 6 dní za ,,negra" ? Příjde mi to moc.

Jenže on je byznis na mě zasedlej víš.. :) Prostě se mu nesedí jaký jsem realista a jeho vysoké EGO to neunese... :) Za slovo "Kur*a Koko* Ču*ak" apod. které podle mě zní eště hůř je jen minutovej mute.. :D Bez následku..

mirous
23-04-14, 15:29
To nemůžu posoudit, jestli je nebo není zasedlej. Asi si mu něco provedl, jinak by nebyl ;). Neřekl bych, že zrovna on patří mezi Ty, kteří mají vysoké ego.

Gotty
23-04-14, 15:34
To nemůžu posoudit, jestli je nebo není zasedlej. Asi si mu něco provedl, jinak by nebyl ;). Neřekl bych, že zrovna on patří mezi Ty, kteří mají vysoké ego.

Jemu jsem nic neudělal nebo nenapsal.. Sám se na mě začal navážet že jsem zaostalej dement.. :)

Byznis
23-04-14, 15:56
Chcel si aby admini banovali to co sa ma banovat , tak som banoval to co som mal banovat - este si tam nadaval aj do rodiny - ako by si ty povedal - PLNTE SI SVOJE POVINNOSTI.
Tak si ich plnim. Viac uz sa k tebe ani nevyjadrujem

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.


Jemu jsem nic neudělal nebo nenapsal.. Sám se na mě začal navážet že jsem zaostalej dement.. :)
Teraz si sa ukazal ze co si za klamara :
HODINU ti tam Burton vysvetloval nieco a stale si mlel svoje , aj hraci pisali ze co si za cloveka , ked nevies pochopit to co ti niekto XY krat vysvetluje
zato som ti napisal ze si asi Dement ked ti hodinu niekto vysvetluje jednu vec a nechapes to ... uz zato ze to nechapes ja nemozem lebo to by chapal asi kazdy podla mna aj prvak na zakladnej....

A pred slovom Zaostaly Dement - pridam aj TUPY zaostaly dement - lebo stebou sa proste inak nedalo/neda/ani nebude dat ci uz na tom servery a ani tu.

A pokial budes nadalej na serveroch utocit niekomu na rodinu alebo pouzivat rasisticke narazky rovno cakaj priamo odomna minimalne mesiac.
To je vsetko z mojej strany a uzatvaram tuto komunikaciu s POKAZENOU MIESACKOU.

Gotty
23-04-14, 16:06
Chcel si aby admini banovali to co sa ma banovat , tak som banoval to co som mal banovat - este si tam nadaval aj do rodiny - ako by si ty povedal - PLNTE SI SVOJE POVINNOSTI.
Tak si ich plnim. Viac uz sa k tebe ani nevyjadrujem

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.


Teraz si sa ukazal ze co si za klamara :
HODINU ti tam Burton vysvetloval nieco a stale si mlel svoje , aj hraci pisali ze co si za cloveka , ked nevies pochopit to co ti niekto XY krat vysvetluje
zato som ti napisal ze si asi Dement ked ti hodinu niekto vysvetluje jednu vec a nechapes to ... uz zato ze to nechapes ja nemozem lebo to by chapal asi kazdy podla mna aj prvak na zakladnej....

A pred slovom Zaostaly Dement - pridam aj TUPY zaostaly dement - lebo stebou sa proste inak nedalo/neda/ani nebude dat ci uz na tom servery a ani tu.

Proč jsi do ani jednoho Theardu nenapsal pravdu ? :DD :D Napsal jsi mi že jsem dement 3 minuty po tom co mě on přesunul.. Slovo Negr není rasistické.. :) Nikdo mi nic xkrat nevysvětloval. .Ve hře mi to řekl 1 Burton.. toď vše.. :D Já nevím co ti je ty jsi taky nějak zaostalý? Píšu ti to samé dneska po čtvrté a ty to furt nechápeš..

mirous
23-04-14, 16:07
Nj, už sem si ty souvislosti dočetl ve vedlejším vlákně. Tak v tomto případě těch 6 dní je na vychladnutí akorát :).

Burton
23-04-14, 16:15
Ak nie je neger rasistické slovo, tak to skús povedať nejakému černochovy na ulici, uvidíme :D

btw, celé sa mi to nejak nezdá, videl som na JB prvý krát, ip/valve v záznamoch nič - účet na forku spravený kvôli tomu včerajšku... hater z gs/alebo nejaký trotel na ns (imho)

Byznis
23-04-14, 16:18
prelozte to prosim Vas niekto tomu cloveku


Proč jsi do ani jednoho Theardu nenapsal pravdu ? :DD :D Napsal jsi mi že jsem dement 3 minuty po tom co mě on přesunul.. Slovo Negr není rasistické.. :) Nikdo mi nic xkrat nevysvětloval. .Ve hře mi to řekl 1 Burton.. toď vše.. :D Já nevím co ti je ty jsi taky nějak zaostalý? Píšu ti to samé dneska po čtvrté a ty to furt nechápeš..

Shinigami
23-04-14, 16:19
Toto je vtipný ban, admini na JB používajú milión krát horšie urážky ako je negr. Dokonca slovo negr som od adminov a spešlov počul veľmi veľa krát. Viem, že tou sťažnosťou Vás nasral, ale toto je podľa mňa fail. Som pre unban

Gotty
23-04-14, 16:21
Toto je vtipný ban, admini na JB používajú milión krát horšie urážky ako je negr. Dokonca slovo negr som od adminov a spešlov počul veľmi veľa krát. Viem, že tou sťažnosťou Vás nasral, ale toto je podľa mňa fail. Som pre unban

Vsadím se že i on sám to několikrát řekl.. Jen je teď právě v ráži.. :)


Ak nie je neger rasistické slovo, tak to skús povedať nejakému černochovy na ulici, uvidíme :D

btw, celé sa mi to nejak nezdá, videl som na JB prvý krát, ip/valve v záznamoch nič - účet na forku spravený kvôli tomu včerajšku... hater z gs/alebo nejaký trotel na ns (imho)

Hrál jsem tu před čtyřmi roky.. To když jsi eště nevěděl co je to csko.. :)a na Gamesites jsem v životě nebyl..:) Hrál jsem možná i dříve. Když eště začínal Svac!nar nebo Karl0s .. :) Tak nevím co tu jedeš do hatera.. Dřív měla kotelna ze strany adminů větší ůroveň a disciplínu..:)

mirous
23-04-14, 16:26
Kdyby se jednalo jen o ten ban za slovo negr, tak je 6 dní opravdu nesmysl. Já třeba tohle nebanuju vůbec, pokud to není nějak přehnané, ale v kontextu celé události se Byznisovi moc nedivím.

Gotty
23-04-14, 16:32
Kdyby se jednalo jen o ten ban za slovo negr, tak je 6 dní opravdu nesmysl. Já třeba tohle nebanuju vůbec, pokud to není nějak přehnané, ale v kontextu celé události se Byznisovi moc nedivím.

O slovo negr se jednalo.. Podívej se do chat logu.. Ve voice chatu jsem jenom řekl že si ho budu pěkně hlídat.. Oba jsme se zasmáli a on pokaždé co mě zabil řekl "POMSTAA" ..

Byznis
23-04-14, 16:37
a co ta mam pochvalit ze tam hucis po niekom neger a ze sa niekomu navazas do rodiny ? (to je k tomu banu)
ty si fakt asi neni v poriadku , viac sa sem uz nevyjadrujem - UNBAN ti nedam a ostatne si uz mal vysvetlene. Ked nechapes - nechapes - uz ma to nezaujima

Jailbreak 22-04-2014 22:42:19 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Jibat tvoju mat :D
Jailbreak 3 22-04-2014 22:59:11 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Negr jeden

Tu sa ides hrat na ukrivdeneho a hlavne ze "VSETCI LZOU"


Hrál jsem tu před čtyřmi roky.. To když jsi eště nevěděl co je to csko.. :)a na Gamesites jsem v životě nebyl..:) Hrál jsem možná i dříve. Když eště začínal Svac!nar nebo Karl0s .. :) Tak nevím co tu jedeš do hatera.. Dřív měla kotelna ze strany adminů větší ůroveň a disciplínu..:)

Gotty
23-04-14, 16:42
ty si fakt asi neni v poriadku
Tu sa ides hrat na ukrivdeneho a hlavne ze "VSETCI LZOU"

Můžeš mi říct co je "ty si fakt asi neni v poriadku" ?.. Pak že já jsem zaostalí.. jibat tvoju mat .. a ty víš co to znamená ? Že říkáš že je to vulgární ;)

Burton
23-04-14, 16:43
pred štyrmi rokmi? to si mal 11 - hmm vtedy som fakt nevedel čo je csko, ale s chlapcami na ulici som hrával policajtov a zlodejov - to je niečo podobné, len namiesto mute a kick som dostal facku keď som sa správal ako hlupák, a nesekal som online hera doma za pc :)

Byznis
23-04-14, 16:45
este ma chvilu budes srat tak ti ten ban fakt predlzim este o NADAVANIE DO RODINY - a chod si robit picu z kamaratov zo skoly

Jailbreak 22-04-2014 22:42:19 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Jibat tvoju mat :D (jebat tvoju mamu)
Jailbreak 3 22-04-2014 22:59:11 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Negr jeden


Můžeš mi říct co je "ty si fakt asi neni v poriadku" ?.. Pak že já jsem zaostalí.. jibat tvoju mat .. a ty víš co to znamená ? Že říkáš že je to vulgární ;)

mirous
23-04-14, 16:54
Tak už to lockněte.

Gotty
23-04-14, 17:03
este ma chvilu budes srat tak ti ten ban fakt predlzim este o NADAVANIE DO RODINY - a chod si robit picu z kamaratov zo skoly

Jailbreak 22-04-2014 22:42:19 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Jibat tvoju mat :D (jebat tvoju mamu)
Jailbreak 3 22-04-2014 22:59:11 VALVE_0:0:1530825471 81.200.57.130 [Gotty] Negr jeden

What the fu*k? Do rodiny nikomu nenadávám.. Jibat tvoju mat není jebat tvojí mámu..Bože.. (Penta Facepalm) Já už se jenom směju.. :D Lockněte to.. Nebo se pan ty si fakt asi neni v poriadku naštve..

Gotty
23-04-14, 17:25
este ma chvilu budes srat tak ti ten ban fakt predlzim

Ježiši marja to né.. Můj celý život by skončil.. Asi bych se podřezal... To by jsi neudělal..
ŠAŠKU

Toy
23-04-14, 17:26
Jb škodí vám a lidem ve vašem okolí :)

ale abych nebyl uplně OT . . k banu, kdyby jsi přišel s klidnou hlavou, a chtěl si o tom spíš promluvit, než hned rozjíždět hate, tak si myslím, že možná by ti i Byznis ten ban skrátil . . ale jak tady má muj kamík v podpisu "Všetko sa dá vysvetliť, bohužiaľ nie všetkým."

To co napsal Shinigami není vůbec od věci . . nebudu jmenovat, ale to co předvedl cca. před pár dny jeden admin na jb . . na 9 letýho kluka tam hulákat kreténe, demente apod. jen aby zjistil, jestli má majk mi přišlo hodně ubohý . .

Myslím, že admini by měli jít vzorem ( kor na jb) . .

Gotty
23-04-14, 17:28
To co napsal Shinigami není vůbec od věci . . nebudu jmenovat, ale to co předvedl cca. před pár dny jeden admin na jb . . na 9 letýho kluka tam hulákat kreténe, demente apod. jen aby zjistil, jestli má majk mi přišlo hodně ubohý . .

Myslím, že admini by měli jít vzorem ( kor na jb) . .

Dřív to bylo dobrý, ale koukni se co za lidi ten Charon do toho teamu bere.. Skoro každej třetí člověk co o práva zažádá je dostane..

matis
23-04-14, 17:50
aj by som suhlasil so Shinigamim, ale v tvojom pripade je asi vsetko stratene...ten podpis si zabil...podla mna UB ani necakaj

ako sa hovori "Komu niet rady, tomu niet pomoci."

Chemo
23-04-14, 17:55
Tým písmom (azbukou) si zabil, ty si taký neskutočný dement, žiadaš si tu o UB a do popisu si dáš, citujem "choďte do piče so svojou Kotelnou"(Идите в вашей киски с этим котельной)... No ty si fakt dement, ba až debil.

because
23-04-14, 18:00
Shinigami - Like, to čo niektorý predvádzajú alebo hovoria na JB, či už admin/spešl alebo normál sú častokrát horšie a nerieši sa to.

Gotty - Aj keď by si to do toho podpisu dal hebrejsky tak každý vie čo si tam dal. A myslím tím podpisom si si len potvrdil, že už chceš lock tejto témy.

Honey cocaine
23-04-14, 18:08
Dřív to bylo dobrý, ale koukni se co za lidi ten Charon do toho teamu bere.. Skoro každej třetí člověk co o práva zažádá je dostane..

za ten tvůj dementní podpis bych ti napařil i ban na foro, vzpamatuj se.

Gotty
23-04-14, 18:09
WTF? Já tam nic takového nemám... Když neumíte rusky tak se ani nevyjadřujte..Google Translate překladá i ahoj rusky špatně takže bych se na něj nespoléhal.. :)

matis
23-04-14, 18:15
WTF? Já tam nic takového nemám... Když neumíte rusky tak se ani nevyjadřujte..Google Translate překladá i ahoj rusky špatně takže bych se na něj nespoléhal.. :)

este z nas robis blbov?


E> tu si dohral, toto si prehnal >
Пико один чертов умереть от чумы. Твоя матьшлюха , кто трахается за деньг ублюдок

LOCK + BAN