PDA

Zobrazit normální verzi : Lo7oR (urážky) --> Aleš



Lo7oR
24-04-14, 09:47
Vypis z konzole:


Žiadosť o Unban

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem !o!ens
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'urazeni hracu a admina'
[AMXBANS] Delka: '1 tyden'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:31336760'
[AMXBANS] Tvoje IP: '188.123.104.111'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
-----------------------------------------------------






Poznamka:






Bolo to tak ze nevedel som ze je admin campil na ct spawne a len som mu povedal ze nema co robit na ct spawne a troska som ho urazil a som nevedel ze je admin pls neskratili by ste mi ten ban menej ako na tyzden pls ? :(

Tutinko
24-04-14, 09:54
pozrel som si chatlog, mozno je 7 dni vela (zalezi od uvazenia admina), ale pozor!, ty nemas nikomu nadavat, ci je to klasicky hrac alebo admin + vyhrazal si sa banom, kamarat - porozmyslaj a spravaj sa na serveroch tak, ako mas.

Lo7oR
24-04-14, 10:01
ved jasne nech rozodne otom hl admin či kto to má ale 7 dni je vela :O

a na servery sa už budem správať slušne :O :O

Toy
24-04-14, 11:04
taky bych za tohle 7 dnů nedal, ani omylem, osobně bych to spíš řešil skrze mute / kick . . hráč se pak zpravidla uklidní . . nebo chytne eště větší rage a pak je ban adekvátní .

ale je fakt, že tě Aleš upozorňoval a nejednou - > dust2 only 24-04-2014 09:35:34 STEAM_0:0:32222291 46.47.153.86 !o!ens naposledy ti pisu nepis a nenadaavej . . . když už tohle řešit banem, tak max v řádu hodin, max jednoho dnu.

Lo7oR
24-04-14, 11:29
OK tak by sťe mi skráťili ten ban aspon na 1 den ? :O

mirous
24-04-14, 11:40
To si musí rozhodnout banující admin. Počkej si na jeho vyjádření a pro příště piš slušněji. I když někdo kempí, dá se na to upozornit slušně a je jedno, jestli je to hráč, admin, NS...

Lo7oR
24-04-14, 11:42
ok počkám na jeho vyjadrenie :D

Britny
24-04-14, 15:09
Ono jde o to, že když mu dá Aleš ban na pár hodin, tak si to snad ani sám neuvědomí a bude nadávat pořád. Takhle je to podle mě správné. Jako ban bych mu dala na 3 dny. Ale každému tam akorát nadával +

dust2 only 24-04-2014 09:36:01 STEAM_0:1:31336760 188.123.104.111 m@Teo LAMAKU ako viem ct nemaju co robit na ct

proč by nemohl CT campit na ct spawnu?? Když tam rushují střed. CT má právo campit kde chce dokud není plant.

Lo7oR
24-04-14, 15:24
Britny :D a ty nevieš pls pravidla cs ?:DDDD že ct nemaju vobec robiť čo na svojom spawne :) aj ked rushuju stred maju isť dalej a ne campit na spawne svojom ako viem nemaju tam čo robit pls nauč sa pravidlá cs :D

Britny
24-04-14, 15:31
Britny :D a ty nevieš pls pravidla cs ?:DDDD že ct nemaju vobec robiť čo na svojom spawne :) aj ked rushuju stred maju isť dalej a ne campit na spawne svojom ako viem nemaju tam čo robit pls nauč sa pravidlá cs :D

Pošli mi ty pravidla, kde je to napsané, že CT nesmí campit na spawnu :)) V žádných sem to ještě nenašla. Jinak CT mají za úkol strážit planty a jakýmkoliv způsobem zabránit T položit bombu. Tak se tu zase neoháněj něčím, co vůbec nevíš. Prostě si neusnesl, že tě zabil z CT spawnu, nebo že tě vůbec NĚKDO zabil, tvé ego to neuneslo, podle chatlogu :)) A hlavně je pro tebe neúnosné, že tě zabil někdo s non steamem.

Lo7oR
24-04-14, 18:30
Ok nehám to tak lebo vidím že to nemá význam :console: a ten ban by sťe neskráťili na pár dní? lebo týžden to je vela :(

da mi dakto odpoved pls či mi skrátite ten ban či nie hmm ? :)

hofy
24-04-14, 18:32
Počkej na Aleše, až tady bude, určitě sem napíše.

Ales
25-04-14, 00:37
Takže zaprvé mě hezky poslouchej...pošli mi jedno demo kde jsem kempil spawn, vsadím boty že nenajdeš!!
Protože si moc dobře pamatuji situaci, kvůli které ses tam tak vztekal...šel jsem od okna (plant B), mid a tam jsem si tě počkal..
Zadruhé několikrát jsem ti říkal ať se nechováš jako prase...
A za třetí mám dobrou náladu a ty se snad ponaučíš a začneš se chovat normálně...
Zkracuji na 3 dny!! :wink: