PDA

Zobrazit normální verzi : Armyada (WH) --> Honey cocaine



Armyada
25-04-14, 16:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 105011)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack by P!xie.'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Armyada >
[AMXBANS] Tvuj nick: VIP ARMYADA GAMER
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:557208673
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:557208673
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.102.178.149
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.178.149
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Honey cocaine >
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
RHS killed .:r1c[K]o:. with lasermine
VIP ARMYADA GAMER se pripojil k Policistum
*** kofola killed lAVENl lSl molk lOl ISI with a headshot from infection ***
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Chtel bych jenom dodat jakto pripojim a najednou ban a dneska jsem to nemel (dejte aspon duvod)

Honey cocaine
25-04-14, 16:48
Ahoj,
byl jsi zabanován za wallhack, demo je zde. http://csko.cz/dema?UPD=WvIU0vqA

Armyada
25-04-14, 17:07
Kdybich měl tak se přiznám což nemam ale jedna věc. Mam VIP tak bych měl ale dostat unban

Prootže pak jste mě okradli

Eust.
25-04-14, 17:11
Nikdo tě neokradl, to že si dement co zapl kody není náš problém. A nevím kde si vzal ten kec že když máš vipko tak dostaneš ub.


Eustral!en nemáš právo mi nadávat do dementa , ten kdo nadává je sám . A dřív bylo když jsi byl vip mohl jsi požádat o unban .

O ub si může požádat každý, i neVIP, ale ty jsi doslova a do písmene napsal že když máš vip tak by jsi měl dostat UB, ale takhle to tady nefunguje(snad nikde). A pro mě je každej zapatec dement, když si neváží možnosti že zde může hrát a kazí hru ostatním.

Armyada
25-04-14, 17:13
Eustral!en nemáš právo mi nadávat do dementa , ten kdo nadává je sám . A dřív bylo když jsi byl vip mohl jsi požádat o unban .

Honey cocaine
25-04-14, 17:13
Prootže pak jste mě okradli

Eustral!en nemáš právo mi nadávat do dementa , ten kdo nadává je sám . A dřív bylo když jsi byl vip mohl jsi požádat o unban .



http://i.imgur.com/uDNqsKs.gif

Armyada
25-04-14, 17:15
Nechápu za co vám dali serverní adminy když všem nadáváte !

Honey cocaine
25-04-14, 17:25
Zase to tak nehroť, když ti někdo napsal, že jsi dement. To wh na tom demo je dost prokazatelné, tím pádem není co řešit. To, že máš VIP, to je jedno, unbany za vip jsou možná tak na jiných portálech, ne tady.

Armyada
25-04-14, 17:27
Správnej ADMIN nenadává , nedává blbý obrásky který jsou leda pro debili...

Honey cocaine
25-04-14, 17:31
Ok, srhneme to. Cheaty jsi měl, tím pádem není co řešit.

Armyada
25-04-14, 17:31
Honey připomínáš mi jako honíš si péro či píču na zombie serveru jsou zdi přez které se dá štřílet takže co . A kámoš to může dokázat (každý kámoš byto řekl ale stímdle hraju hodně dlouho) hrál jsem na FFA serveru když jsem hrál tak kdybich měl WALL hack tak by mě nezabíjeli hraju tu už rok tak asi mam sluchátka a repráky a slyším kroky hráčů takže co

Britny
25-04-14, 17:32
Jediný prokazatelný čas je 10:28, kde o hráči nemůže vědět, když je afk.. Jinak je demo krátké a z toho jednoho času no nevím, nevím..

matis
25-04-14, 17:33
krot sa chlapce.... aby nebolo neskoro

naznak WH tam je, ale chcelo by to viac

Honey cocaine
25-04-14, 17:36
Honey připomínáš mi jako honíš si péro či píču na zombie serveru jsou zdi přez které se dá štřílet takže co . A kámoš to může dokázat (každý kámoš byto řekl ale stímdle hraju hodně dlouho) hrál jsem na FFA serveru když jsem hrál tak kdybich měl WALL hack tak by mě nezabíjeli hraju tu už rok tak asi mam sluchátka a repráky a slyším kroky hráčů takže co

S těmi slovy bych trošičku přibrzdil, nemusí se ti to oplatit. Vytáhnu záznam z hltv a vyčasuju ho, takže poprosím o chvíli strpení.

Armyada
25-04-14, 17:39
Tak pardon trochu ujíždím když mi ale někdo nadává do kokota nebo do čeho tam mi nadaval někdo

A stím WH má náznak každej
Mohu vám to dosvětšit že žádnej nemam
Ale musíte mi dát unban

Okey , Jenom doufám že to je do 5-minut

Honey cocaine
25-04-14, 17:44
Tak pardon trochu ujíždím když mi ale někdo nadává do kokota nebo do čeho tam mi nadaval někdo
Do kokotů a všeho jiného ti tu nikdo nenadával, tak to nepřibarvuj. Do večera to tu bude, tak vyčkej. To, že nám dokážeš, že wh nemáš - dát ti ub nepřichází v úvahu. Je možno, že jsem se spletl, ale tomu sám nevěřím, protože jsem s tebou hrál jednu mapu a už jsi se mi nezdál a to jsem tě nespectoval, takže je potřeba počkat na relevantní důkazy, které dodám a poté se to bude nějak řešit.

Honey cocaine
25-04-14, 17:48
Laskavě používej tlačítko edit/upravit, nespamuj tady příspěvěk za příspěvkem, až to uvidí nějaký moderátor, tak tě vytahá za uši.

Armyada
25-04-14, 17:51
Ježiši ale píšu pravdu (vím že o každý říká i todl ale říkám pravdu)

matis
25-04-14, 18:00
csko.cz/hltv/27033/27033-1404241625-de_tuscan.zip

HLTV, casovat sa mi nechce a ani nebudem...tu si jasny jak facka....

http://37.media.tumblr.com/tumblr_lngn6uRRdT1qii6tmo1_500.gif

Honey cocaine
25-04-14, 18:15
Díky za hltv Matis, není co řešit, ban oprávněný, lock.

mirous
25-04-14, 18:58
Takoví jsou nejlepší, hubu plnou keců, mistři světa, psát bez chyb to neumí a ještě to cheatuje.

WH potvrzuji, už v prvních killech naprosto jasné.

Armyada
26-04-14, 10:13
Tak co ?

Honey cocaine
26-04-14, 10:19
No nic, cheaty jsou potvrzeny - reakce ostatní adminů na demo, hltv. Tady si na NS už bohužel nezahraješ, jedině s originální hrou na steamu. Pokud máš zájem, můžu ti do pm poslat postup.