PDA

Zobrazit normální verzi : Hej chces Headshot ? (AB) --> Vypustil som macky



AzzyJePan
25-04-14, 16:55
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 105033)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Hej chces Headshot ? >
[AMXBANS] Tvuj nick: Hej chces Headshot ?
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:399645236
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:399645236
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.91.13.225
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.91.13.225
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Vypustil som macky >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 5 (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Prosim o UNBAN nemal som HACKY....Hral som na furiene a vsetci tam davali furt HEADY a akurat mne da ban....prosim vas strasne o UNBAN

Eust.
25-04-14, 17:07
Jó, heady tam dává leckdo, ale ty si na to použil aj přídavnej prográmek, demo už uploaduju(za chvilu editnu) a ještě jednou si ho projdu. A pro tebe by bylo lepší aby si spolupracoval a nelhal, no myslím že i pro mě.

e: No tak sem si projel demo (http://csko.cz/dema?UPD=hM2aTSoq) a musím říct že průkazný je jen první kolo a né zas až tak moc, nechám na ostatních zda-li ban mám ponechat.

fnyy
25-04-14, 17:56
hned po tech prvnich dvou frazich aimbot,hned prvni frag je videt jak mu preskoci cross az po prvni strele a hned na hlavu.za me auto aim no

Edit:i kdyz to cuknuti mohl udelat nechtene rukou :) kdyz na to koukam normalne,v pohode cisty frag.a dale nevidim nic podezdreleho

matis
25-04-14, 18:07
nahodou tu mam aj ja jedno demo > http://csko.cz/dema?UPD=YSFuzvxt

tak si to kludne mrknite

fnyy
25-04-14, 18:23
koukal sem to matisovo demo a rekl bych ze tam aimbot je urcite.zase kazda strela s tim wipem nejde na hrace.hlavne zajimave je u hrace,ze jednou nebo dvakrat streli vedle hrace a pak treba trikrat najednou primo do hlasvy nebo proste do tela.reflex mas nulovej,coz predvadis cele demo,urcite to bude chctit nazor zase vice adminu,hlavne treba dlfxs.ja sem po matisove deme za aimbat.

Maaaaaaaaaaja
26-04-14, 11:14
demo matis - za me nekolik momentu, kde mu cross trha jak svina, takhle se awp nechova, jen tak jsem si natocil sebe a docela rozdil ... za me AB

dlxsf
26-04-14, 18:17
ABcko to není, nemá jen vyplou akceleraci myšky a má příšerně velkou senzitivitu, pro mě absolutně nehratelnou, nicméně na tom dustu je vidět jasnej wallhack, ikdyž bych řekl, že se stím chlapec teprve učí takže můžete ban s klidným svědomím nechat :)
Když si nebude něčím jistí klidně mně pošlete PM s odkazem ve volné chvíli na to mrknu.

Zoyer
27-04-14, 15:57
wh urcite a mozna bych se priklonil i k ab.

AzzyJePan
28-04-14, 15:33
nieaka vernost ze to AB nemam neni ??

Eust.
28-04-14, 16:19
nieaka vernost ze to AB nemam neni ??

A co se tak přiznat, nebylo by to snažší? :-)

AzzyJePan
28-04-14, 16:21
Ale aj keby sa priznam tak mi nedaš UNBAN :(

Chemo
28-04-14, 16:42
No presne, tak radšej tu zatĺkaj, rob zo seba trtka... Už ti traja admini potvrdili cheaty a ty tu stále hráš nejakú hru... :fyou:

E: A rob zo seba ešte väčšieho dementa... Obísť ban vieš, ale nevieš, čo to znamená... Už len preto by som ti unban nedal, hoci by sa cheaty nepotvrdili, ale potvrdili.... :)

AzzyJePan
28-04-14, 17:03
Ty bud ticho dobre ko***** lebo to kamos obchadzal a ne ja tak ticho ok :) a nerob zo seba krala :) a AB som mal ale vipol som ho a aj tak mi to sekalo.... :)

Chemo
28-04-14, 17:05
NO HURA PRIZNAL SI SA, ČO JE POĽACHČUJÚCA OKOLNOSŤ, ALE ZA CHEATY SA UB NEDÁVA... Pomôže ti len originálna hra na steame...

VYRIEŠENÉ: LOCK.

AzzyJePan
28-04-14, 17:07
No nehovor :) ale aj tak origoš budem mať len GOčko :/ skoda

fnyy
28-04-14, 18:41
No nehovor :) ale aj tak origoš budem mať len GOčko :/ skoda
o jednu permici mene bude na 1.6ce no :P