PDA

Zobrazit normální verzi : LG J3nd@ (sdílené ID) --> Does



Spidey
25-04-14, 16:59
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 98604)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=96506'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < LG J3nd@ >
[AMXBANS] Tvuj nick: brrbrr
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:484052196
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:484052196
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.183.64.35
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Does >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty).





Poznamka:






Zdravim,
cca. pred rokem jsem zacal hrat s novym pc na War3ft serveru.. Hral jsem aktivne tak pul roku (s nickem Spidey), pak jsem to dost omezil a uz jsem se pripojoval jen max. 1 za mesic. A asi tak pred 1-2mi mesici sem se pokusil pripojit a vyskocilo mi ze jsem dostal ban - na nick ktery vubec neznam, nevim ani za co a ani kdy jsem ho mohl dostat, pry je na moji IP vice banu za cheaty. Podle AMXbans ale na me IP neni zadny ban (Vase ip adresa: 46.183.64.35 Na teto ip nemate ban)
Nikdy jsem jiny ban nemel a tak nevim co znamena:
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=96506'
... BAN dal Server csko.cz | Mega pub (de_cpl_strike)... na Mega Pub jsem ani nikdy nehral co si pamatuji...Duvod Wallhack Aimbot... cheaty pouzivam max. ve hrach kam se nemusi nic stahovat a instalovat, ban je na jinou IP a v konzoli to ukazuje jen moji IP, jedine co se shoduje je VALVE ID coz jsem se docetl ze se neda zmenit. Tusim ze kazdy pc ma sve ID od ktereho se odviji VALVE ID nebo tak neco a proto nechapu jak se to mohlo dostat ke mne..

Vim ze nemam asi zadny dukaz ze jsem to nebyl ja, ale chci se zkusit obhajit protoze nechapu proc bych mel mit ban ktery dostal nekdo jiny za nesmysly jako je wall hack nebo aim bot!

Dekuji za odpoved a doufam ze se to spravedlive vyresi...

Honey cocaine
25-04-14, 17:10
Ahoj,
na tvé ip je více banů, asi za cheaty, další věc je to, že jsi už jeden ban za cheaty dostal, pak jsi bany několikrát obcházel, viz screen dole.
http://i61.tinypic.com/2s1p5e9.jpg

Spidey
25-04-14, 17:18
Má IP je 46.183.64.35 , AMXbans mně píše že nemám ŽÁDNÝ ban. S ani jedním z těchto nicků jsem nikdy nehrál, ban jsem nikdy neobcházel .. ani nevím jak.. a kdybych věděl tak obejdu třeba i tenhle ? Navíc 1.3.2014 jsem ban už měl (ale nevím to určitě)..

Edit:A jestli mně to píše ten ban 4. od shora a kvuli němu se tam nedostanu, jak je možné že podobný nick hrál vesele 20 hodin poté dál ? J8 to prostě nechápu.

Honey cocaine
25-04-14, 17:27
Aha, to se jedna o mou chybu, prehlidl jsem to. To je divne, ze na tve ip neni zadny aktivni ban, mas stejne SID, jako ten zabanovany...

Spidey
25-04-14, 17:30
Když mám stejné ID, proč mi to neukazuje nejnovější ban ale až ten 4. ?

hofy
27-04-14, 15:54
Zobrazuje se vždy ten nejstarší ban, což odpovídá, protože až ten čtvrtý je blokace ID. ID se zablokovalo, protože s ním hrál cheater a obcházel bany, pomůže ti jen koupě originální hry, bohužel.