PDA

Zobrazit normální verzi : [counter-mastic]awa (sdílená IP) --> matis



stoner
25-04-14, 20:05
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 64827)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [counter-mastic]awa >
[AMXBANS] Tvuj nick: [.:STONERS:.]_Stoner_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:516922389
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:221479308
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.29.224.37
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.29.224.37
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen





Poznamka:






Prosim o unban jsem po mesici na cs na tehle IP a zabanovany nick ani neznam nekdo se musel pripojit na moji IP...moc prosim o unban nic jako wh a ab nemam...jen to kazi hru a ten kdo mi zabanoval ip toho bych ted nejradsi ztahl z kuze!!! moc prosim chci hrat jsem sotner ne nakej awa bo co to je...koukal jsem ze tam jsou dva bany za wh a za wh ab ....ani s jednim nemam nic spolecneho...proto doufam ze dostanu unban....predem moc dekuji... [.:STONERS:.]_Stoner_

hofy
25-04-14, 21:58
Ahoj, to je smůla, že sdílíš IP s někým, kdo cheatuje. IP se musela zablokovat, jinak by to opravdu nešlo. Zkus zvážit koupi originální hry, se kterou se připojíš.

http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

stoner
26-04-14, 10:18
Ahoj, to je smůla, že sdílíš IP s někým, kdo cheatuje. IP se musela zablokovat, jinak by to opravdu nešlo. Zkus zvážit koupi originální hry, se kterou se připojíš.

http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

si delate legraci zejo? on mi nekdo zabnuje ip a ja kvuly nemu mam kupovat original? to je teda pekne na hovno ....tohle me fakt dokaze nasrat jako ...omg...tak diky moc no :(((

Honey cocaine
26-04-14, 10:20
si delate legraci zejo? on mi nekdo zabnuje ip a ja kvuly nemu mam kupovat original? to je teda pekne na hovno ....tohle me fakt dokaze nasrat jako ...omg...tak diky moc no :(((

To my určitě chápeme, že tě to štve, jenže my stím nemůžeš udělat nic. Kdybychom udělili unban, aby jsi si mohl zahrát, tak by hrál i cheater, který dostal ban. Jedinou možností je orig. hra viz. Doesův příspěvek.