PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh - minihry



halelujah
25-04-14, 20:51
Ja by som bol skôr zato že keď hráči su mŕtvy tak aby sa neprepájali zatial na iné jb (často konkurečné ) aby sa im dalo hrať nejaké minihry (podobne ako navrhovali na bb) napr. že pre hráčov ktorý su mŕtvy vyskočí nápis zelená ( a kedže farba písma míly) tak musia čo v najrýchlejšom čase napísať farbu písma alebo farbu aká je tam napísana, osobne si myslím že je to oveľa jednoduchšie ako tie míny či čo a na jednom servery kde som to videl to bolo vážne zábavné :) Hráči by tam mohli získať doláre za ktoré by si mohli nakúpiť bonusy.

FizzyBubble
29-04-14, 18:11
Nepřidával bych to podle mě je to zbytečné. Jako mrtvý ve hře můžeš dělat věci v reálu Např. Jít na Wcko, udělat něco k pití atd. někdy při dlouhých kolech i vynést koš :D. Druhá možnost je jí třeba na FB, fórum..... Můj osobní názor.

Grakon2702
29-04-14, 20:49
Nepřidával bych to podle mě je to zbytečné. Jako mrtvý ve hře můžeš dělat věci v reálu Např. Jít na Wcko, udělat něco k pití atd. někdy při dlouhých kolech i vynést koš :D. Druhá možnost je jí třeba na FB, fórum..... Můj osobní názor.

Jsem si i jednou stihl udělat těsto na hrnkovou bábovku -_- :D.