PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na bb mám šanci ?



Martin17CZ
25-04-14, 22:20
Ahoj , mé jméno je Martin je mi 14 let ,basebuilder hraji celkem 4 roky na csku cca 3 měsíce . Jsem dost otravný , občas mluvím sprostě :( občas ! Mám již dost banú třeba za blok spawnu atd. ........ ALE ten nejhorší mám za wallhack který jsem použil na COD . Velice mě to mrzí ,již mám originální cs 1.6 a proto jsem ted "čistý" .Duvod proč žádám je :bb hraji 4 roky a v amx se celkem vyznám .
Adminem jsem byl zatím jen v minecraftu . Dúvod proč žádám je ten ,že na serveru je celkem dost přestupků.
V hlášení cheaterů jsem zaostalí nejde mi totiž najít to demo ve složkách :( . Steam ID ani Ip nepíší ,jen mě zajímá jestli mám šanci když bych zažádal :) ?

DelteN
25-04-14, 22:25
Nič ma do toho ale keď ťa zaujíma len či máš šancu tak si sa mohol spýtať v chatboxe alebo off topic...

because
25-04-14, 22:25
Možno :) A teraz lock.

Chemo
25-04-14, 22:26
Si robíš prdel? :DDDDDD
Dostaneš ban za wh, kúpiš si steam až po tom, čo spamuješ žiadosti o Ub a teraz práva.
Dobrý vtip na záver dňa. :DDDDDDD
No pukam z teba.

3k a Jerry
25-04-14, 22:27
Jsi dost otravný, občas mluvíš sprostě, máš plnou historii banu třeba za blok spawnu..
Chodil si tu zapnutej i když tě to mrzí, zakládáš nesmyslne posty na fóru, dokonce to neni ani myslím mněsíc zpět..
Ty témata co zakládáš jsou opravdu na hlavu, je ti 14 let neznáš pravidla..
Koukni do zrcadla přečti si to znovu a zkus jen tak nad tím popřemýšlet a zeptat se jestli máš šanci ..
Samo že nemáš ..
E. Ted jen počkáme než CHh a admini zaplní 3 strany at má každej čas si pohuntit posty a může se to i zamknout žejo :)

Martin17CZ
25-04-14, 22:34
ok ok ok jen jsem se ptal ! asi máte pravdu .Prosím nepiš mi 3k a Jerry ....nauč se nejdřiv gramatiku a pak něco piš........ omg a kolik je tobe :) ? 11 ?

matis
25-04-14, 22:36
Jsi dost otravný, občas mluvíš sprostě, máš plnou historii banu třeba za blok spawnu..
Chodil si tu zapnutej i když tě to mrzí, zakládáš nesmyslne posty na fóru, dokonce to neni ani myslím mněsíc zpět..
Ty témata co zakládáš jsou opravdu na hlavu, je ti 14 let neznáš pravidla..
Koukni do zrcadla přečti si to znovu a zkus jen tak nad tím popřemýšlet a zeptat se jestli máš šanci ..
Samo že nemáš ..
E. Ted jen počkáme než CHh a admini zaplní 3 strany at má každej čas si pohuntit posty a může se to i zamknout žejo :)

ok :D

zial nesplnas podmienky prijatia....lock