PDA

Zobrazit normální verzi : Rusher - vysoké dmg, oslabení?



kub1n0
26-04-14, 15:35
Chcem poprosiť či by nemohol byt RUSHER trosku zoslabený.

Dmg dava moc vysoké a dokáže dať aj 200 na ranu a to nehovorím o menších lvloch . Kondícia je dosť vysoká Commando ho ma problém dobehnúť mohlo by sa ubrať tak 10 kon.


Súhlas. Nesúhlas.



:)

IKEA
26-04-14, 16:14
nesouhlas

Rejko
26-04-14, 19:40
nesúhlasím

shootradar
28-04-14, 09:06
Velmi vtipné je ten rusher, protože já mám comando 250 hp, obrana kolem 24% snížení a Busox s rusherem mě dávájí večně s m3 na jednu ránu do jakéhokoliv části těla, a když ne na ránu tak na 2 max.
BTW, Ikea a Rejko docela pobavili, ale nepřekvapili, páč oba hrají rushera a je jasné jak budou reagovat ;)
Jinak jsem proto aby se upravil dmg toho rushera a nebo snížila kondice u něj aspon o 20, protože comando vs rusher nemá šanci ho dohnat se stejnou rychlostí a rusher tě pak dá na 2 rány a ani ho nedoženeš ...

Kotel
28-04-14, 09:16
Základní kondici jsem ubral z 55 na 40. Damage z 120% na 110%. Dřív se moc nehrál, proto jsem mu trochu přidal.

IKEA
28-04-14, 10:54
Při tom, co kotel přidal ty HPčka a navíc ještě tu obranu na itemy (?) šel rusher do kytek, často se stane, že z blízka dám 43-100dmg. Dále pak, pokud má někdo notes 5, tak je pro rushera lepší se otočit a utíkat, nemá cenu zbytečně umřít. Teď ho ještě zpomalíme, to ho zničí úplně.

Rejko
28-04-14, 16:04
Ja fakt neviem, keď sa založil server, začal som hrávať ramba, ten sa ako prvý zhoršil odkedy sa to začalo upravovať, neskôr som začal hrať snipera, ten tiež je úplne na 2 veci keď sa upravil, začal som hráť rushera a aj ten je zas horší. Ja sa fakt bojím už nejakú classu hráť, lebo príjde sem niekto, začne sa sťažovať lebo nevie niekoho zabiť a potom ten class (rusher,rambo atď...) upadne a nikto ho nebude hráť, pozrite sa na to takto: Dosť sa hrával rambo, pokial sa uňho neurobil update, to isté sniper, ani jedného tam skoro nevidím a rusher tiež to isté, za chvílu tam nebude ani 1, a bude sa hráť FS, medic a Sapper a i.
Toť môj názor.

Kotel
28-04-14, 16:56
Rambo dostane buff, ale nevim jakej jeste.

Grakon2702
28-04-14, 16:59
Ono byl hlavně problém v tom, že na serveru hrají 200 lvloví rusheři, hlavně ti právě dávají s full int celkem dost obrovský DMG a stačí navíc pár her a s brokovnicí trefíte cokoliv na jednu ránu.

IKEA
28-04-14, 23:44
Ono byl hlavně problém v tom, že na serveru hrají 200 lvloví rusheři, hlavně ti právě dávají s full int celkem dost obrovský DMG a stačí navíc pár her a s brokovnicí trefíte cokoliv na jednu ránu.

A já s rusherem na lvl 70 nedávám dmg full INT? :censored:

shootradar
29-04-14, 11:21
Při tom, co kotel přidal ty HPčka a navíc ještě tu obranu na itemy (?) šel rusher do kytek, často se stane, že z blízka dám 43-100dmg. Dále pak, pokud má někdo notes 5, tak je pro rushera lepší se otočit a utíkat, nemá cenu zbytečně umřít. Teď ho ještě zpomalíme, to ho zničí úplně.

A co má asi říkat někdo, když na něj běží comando s notesem 5, tak taky nemá šanci ho zastavit, itemy bych do toho nepletl.
Taky bys mohl být Ikea trochu soudný a sáhnout si do svědomý, píšeš že dáš z blízka 100 dmg, to je pro full hp hráče téměř polovina životů, navíc než on začne střílet už vystřelí m3 znovu a dalších 100 dmg pryč, takže nějaké psaní o tom, že nikoho nedáš je scestné.
Navíc to co jsem psal o rusherovi vs comando je pravda a včera, když jsem hrál se to opět potvrdilo, zatímco já naháněl rushera se stejnou kondicí a on se jen otočil a na 1 či 3 rány mě poslal k zemi aniž bych ho dohnal ...

Grakon2702
29-04-14, 15:42
A já s rusherem na lvl 70 nedávám dmg full INT? :censored:

To ještě není takové strašné, protože nemáš full kondici, životy ani obranu, to se ještě zabít dá :D. Ale jinak takový 200lv už je celkem dost hardcore.

shootradar
30-04-14, 08:35
To ještě není takové strašné, protože nemáš full kondici, životy ani obranu, to se ještě zabít dá :D. Ale jinak takový 200lv už je celkem dost hardcore.

Ono stačí, když má level 130, full kondice, INt a nějaké to hp a pak už to jde někam ... :p
Psát o 200 lvl mě přijde zbytečné, každý soudný člověk to přestane s tímhle max levelem hrát aspoň ne pravidelně ;)

Pantex
03-05-14, 11:34
Ja by som nepovolil Rusherovi rengerky :) to je už moc, keď s full kondičku ide ako Commando a ešte ma rengerky..

IKEA
03-05-14, 12:35
A co má asi říkat někdo, když na něj běží comando s notesem 5, tak taky nemá šanci ho zastavit, itemy bych do toho nepletl.
Taky bys mohl být Ikea trochu soudný a sáhnout si do svědomý, píšeš že dáš z blízka 100 dmg, to je pro full hp hráče téměř polovina životů, navíc než on začne střílet už vystřelí m3 znovu a dalších 100 dmg pryč, takže nějaké psaní o tom, že nikoho nedáš je scestné.
Navíc to co jsem psal o rusherovi vs comando je pravda a včera, když jsem hrál se to opět potvrdilo, zatímco já naháněl rushera se stejnou kondicí a on se jen otočil a na 1 či 3 rány mě poslal k zemi aniž bych ho dohnal ...

Ano, z blízka i zezadu dám 43 dmg, komando se otočí, a než si všimnu co se stalo tak jsem mrtvej. 100dmg dám opravdu málokdy, někdy prostě padně špatně "kostka" a 43dmg je na světě. Že tě poslal k zemi, tak to ponerfujem, protože je moc OP i když je to RUSHER (mám za to, že je to od slova rush - rychle někam naběhnout a udělat tam bordel)
Furt tu porovnáváte classy mezi sebou, ale naučit se využívat dobrých vlastností a eliminovat ty špatné tu nikoho nenapadne - když naháníš za commanda rushera, proč nevytáhneš dýgl a nezačneš se vzdalovat, když víš že on na blízko tě to brokovnicí pošle rychle k zemi. Né, naběhnu na něj a skapu a pak budu plakat tady, že je to strašně moc OP. :cray:
Ještě k tomu, že -100hp je pro hráče 1/2 životů, jo je, ale většinou už tu brokovnici podruhé nenatáhnu :wall:

E: ještě mě tak napadlo, že brokovnice je zbraň na blízko, takže ten rusher musí být rychlý, pak to ztrácí smysl

To ještě není takové strašné, protože nemáš full kondici, životy ani obranu, to se ještě zabít dá :D. Ale jinak takový 200lv už je celkem dost hardcore.

No, myslím že na lvl 200 už je jedno, jestli je to rusher, FS nebo commando, nemyslíš?

Rejko
03-05-14, 14:31
No tak priatelia, ja vám musím niečo napísať. Včera som hrál za rushera (82 level full INT) šiel oproti mne CT medic malý level cca 20 konkrétne mapa de_nuke a pritom si nedal ani lekárničku na zem 3x som doňho napálil z BLÍZKA a žil, nemal notes, dal som /me a ubral som mu niečo len cez 100hp na 3 rany a nakoniec on zabil mňa. Ano nemal som nijaké náboje ale aby tolkoto uberal ten rusher, to je fakt slabota. Viem že sa mu o moc neznížil ten dmg bonus, ale tam ide o každé 1hp. Môže sa stať že uberem 30hp-150hp na ranu hh, lenže je to aj o náhode ako ho to trafí (Headshot, celé telo, alebo len noha). Toto je dosť diskutabilné, viem že tí čo nehrajú rushera budú proti aby sa mu to vrátilo. Rusher je dobrý hlavne vtedy, keď mu padnú náboje a to nie je stále takže, ale keď si zoberiete, keď má niekto notes aj 5level, tak aj rusher 150level môže ísť niekam keď má aj on notes a nejaké tie náboje. Teraz mi začnete písať že: veď notes tiež nepadá len tak z neba a ja mám na to odpoveď. Každý class potrebuje item nato aby bol OP, FS-Pluky,titánky Sapper to isté, demolitions...každý class potrebuje náboje aby zabíjal tak, aby mal skóre napr. 25:3 a Rusher to isté potrebuje nejaké tie itemy aby sa mu darilo. Myslím, že viac tu už nemusím písať. Aj tak sa vždy nájdu taký čo si vymyslia niečo zlé, len aby sa im hrálo dobre proti ostatným. FS zabíja na 3-5rán s full int a plukami stačí kludne aj 40level, a zabije hocikoho. Aj Radarovi bolo čudné, že FS ho zabilo na 4rany a pritom má vysoký level commando. Ako som už písal vyššie dá sa to stále konzultovať, ale snažil som sa napísať pozitíva aj negatíva.

Aladin_MUDAFUKA
03-05-14, 14:59
Rejko ... na comm mi stačí ... žiadne fs u enemy ... nts 3 a knife :) a skóre aj 50:2-3 ;) za fs nts 4-5 pluky,titany ... skore aj 70:0-1 :D a rushera moc nehrám ale keď mám pn 30+ tak idem a keď nemá nikto nts do hlavy za 110hp max ... :D

Eust.
03-05-14, 15:36
Rejko ... na comm mi stačí ... žiadne fs u enemy ... nts 3 a knife :) a skóre aj 50:2-3 ;) za fs nts 4-5 pluky,titany ... skore aj 70:0-1 :D a rushera moc nehrám ale keď mám pn 30+ tak idem a keď nemá nikto nts do hlavy za 110hp max ... :D

Když nenarazíš na strýčka Euse, kterej ti jde do zad, tak se ti to skóre možná podaří. :D Ovšem rusheri jsou podle mě dost silní už i na nízkém levelu, tu jednou na mě vyskočila 14 s platinama 32 a co sem zmohl. :D

IKEA
03-05-14, 21:45
Když nenarazíš na strýčka Euse, kterej ti jde do zad, tak se ti to skóre možná podaří. :D Ovšem rusheri jsou podle mě dost silní už i na nízkém levelu, tu jednou na mě vyskočila 14 s platinama 32 a co sem zmohl. :D

S platinkama 32 je jedno jakou máš classu. Tohle není o OP rushera, ale o itemech.

shootradar
05-05-14, 09:41
Zajímavé, že třeba takový hráč Busox s rusherem dával bez off itemu na ránu mého comanda s full hp 250 a obrana kolem 25% snížení a to pokaždé a budete se divit kamkoliv do těla. Nedal mě ani jednou hedu, ale vždy do těla a všech 250 hp pryč.
A pro některé rushery tu ... Zajímavé, že když rusher vypálí i na 30 metrů, rozptyl kulek je takový, že tě zasáne i tak, ať už za 30 či 100 hp na takovou vzdálenost.
A na blízko, vykoukne z poza rohu zasáhne tě, ty než začneš stříelt už je někde za tebou či za rohem a když se pohneš vykoukne znovu a jdeš do kytek, protože ač může být m3 nepřesná, zdá se mě že většinou se s ním ty rusheri umějí na každou ránu trefit do 30 metrů.
Vždyť jako příklad de_dust2, rusher je na A a odtamtud trefí kohokoliv, kdo poběží z longu nebo ze schodů na A. Rusherům stačí jen zmáčknout tlačítko a trefí se, ostatní class musejí nejdříve mířit a to je ta ztráta času, kdy rusher získá i na druhou ránu čas.
Řekl bych, že toho rushera nemá cenu řešit. Jsou tu ti, co ho hrají a zastávají se ho a ti, kterým bude jejich dmg, popřípadě rychlost, vadit.

Aladin_MUDAFUKA
05-05-14, 16:30
mne na rushovi vadi ten speed :D ale tak predsa "rusher" :D ale myslím že kotel znížil základ z rusha a je pomalší o kus jak comm takže už ho môžeme dobiehať :3 :D

SuperVafle
05-05-14, 23:58
Nevím proč se tu bavíte o rusherovi atd.. Sice to taky nemám rád, ale vemte si FS.. MP5 - dobrá zbraň jak kráva a do toho 2rakety.. Hraji za comm a s hp max a 26% snížění dmg z obrany mě dá na ránu raketou... -.- Často se stává, že FS ani nevystřelí ze zbraně a už vidíš jak ti do ksichtu letí raketa.. -.- Rusher a prakticky každá class má svá pro a proti, ale u FS se mi zdá že to je jen pro a pro.. :censored: :fyou:

shootradar
06-05-14, 10:45
Nevím proč se tu bavíte o rusherovi atd.. Sice to taky nemám rád, ale vemte si FS.. MP5 - dobrá zbraň jak kráva a do toho 2rakety.. Hraji za comm a s hp max a 26% snížění dmg z obrany mě dá na ránu raketou... -.- Často se stává, že FS ani nevystřelí ze zbraně a už vidíš jak ti do ksichtu letí raketa.. -.- Rusher a prakticky každá class má svá pro a proti, ale u FS se mi zdá že to je jen pro a pro.. :censored: :fyou:

Dej si body do obrany a rakety ti budou děllat minimální poškození. Pokud chceš na to reagovat, že si dáš nejprve zdraví, kondici či INT, tak zase nemůžeš chtít, aby levely pod 100 vydržely nápory raket.
A co se týče dmge MP, je přesná, ale bez off itemu náboje dává malej dmg zvlášt rusherům a comandům, takže já vidím FS po dlouhé době jako vyváženou class díky tomu, že je funkční obrana a dmge raket byl snížen v průběhu posledního roku.

Musíš brát ohledy na rozdíly lvl 150+ vs lvl 50- a hlavně na itemy, jako se mě stalo včera, kdy na serveru hrál ne obvykle dobře hrající hráč s rusherem, ale s notesem 5 byl z něj nejlepší hráč na serveru podle skore.

SuperVafle
06-05-14, 17:31
Comm mám lvl 104 a asi jako každý v tomto lvl teď mám v obraně 8 bodů.. :) A ano, itemy jsou mocná věc, ale není to jistá věc. :D Mě ke štěstí stačí ninja notes a lékárna, ale pak tu jsou borci kterým nts 3, platinky 29, titanky, resuc 2 atd nejsou dost dobré a co je ještě horší, tak jim ty itemy typu nts 5 padnou skoro každou mapu.. Mě za celou mapu (cca 25kilů) padne většinou max kevlar s platinkama do 30.. :D A jsem vysmátej jaké mám štěstí.. :)

Aladin_MUDAFUKA
06-05-14, 18:20
Vafla jak sa háda :D no k veci ... mám už comm 175 a od 50 som dával obranu :) je to lepšie ako hneď hp ... + aj s lvlom 175 mám celkom problémy s fs aj lv 30+ ... napr. ja mám fs 38 a hrám to len kvôli mp5 ... a dávam bez off itemu aj 120+ lvly aj typu comm , rusher takže neviem kto kde nabral že je fs slabý aj bez OFF itemu ...

shootradar
07-05-14, 09:54
Vafla jak sa háda :D no k veci ... mám už comm 175 a od 50 som dával obranu :) je to lepšie ako hneď hp ... + aj s lvlom 175 mám celkom problémy s fs aj lv 30+ ... napr. ja mám fs 38 a hrám to len kvôli mp5 ... a dávam bez off itemu aj 120+ lvly aj typu comm , rusher takže neviem kto kde nabral že je fs slabý aj bez OFF itemu ...

No jelikož se mě stává, že s FS dávám některým classům do hlavy zásahy i za 14 dmg s MP, tak bych zase nepsal o tom,zda je slabý či nikoliv. Ale Fs už není třeba řešit, řekl bych, že ten class je vyvážený už.

SuperVafle
08-05-14, 18:44
Řekni prosím v čem je vyváženej ? :DDDDD Nic se na něm nezměnilo od začátku tohoto topicu co vím.. Tak tu nemel tyhle blbiny.. FS je prostě neporovnatelný s ostatními class... Minimálně bych mu ubral 1 raketu, protože toto nemá obdoby.

shootradar
12-05-14, 11:22
Řekni prosím v čem je vyváženej ? :DDDDD Nic se na něm nezměnilo od začátku tohoto topicu co vím.. Tak tu nemel tyhle blbiny.. FS je prostě neporovnatelný s ostatními class... Minimálně bych mu ubral 1 raketu, protože toto nemá obdoby.

Já nemluvím od začátku tohohle topicu, ale dívám se na to, jak se změnil v průběhu dvou let co tu hrám COD a nechtěl bys hrát proti němu před tím, kdy nefungovala obrana. Teď je to mnohem lepší.


Comm mám lvl 104 a asi jako každý v tomto lvl teď mám v obraně 8 bodů.. :) A ano, itemy jsou mocná věc, ale není to jistá věc. :D Mě ke štěstí stačí ninja notes a lékárna, ale pak tu jsou borci kterým nts 3, platinky 29, titanky, resuc 2 atd nejsou dost dobré a co je ještě horší, tak jim ty itemy typu nts 5 padnou skoro každou mapu.. Mě za celou mapu (cca 25kilů) padne většinou max kevlar s platinkama do 30.. :D A jsem vysmátej jaké mám štěstí.. :)

Za coma sem si full hp nedával mám přes 30 bodů v obraně a s tou obranou ten comando je o dost lepší, zkus si upravit na comandovi jen tak na zkoušku hp třeba jen k 200, full kondice a zbytek dej na Obranu a uvidíš tu změnu. Mě přijde že s přibývající obranou to comandovi lépe klouže po kulkách, než když mě zastavovalo kdejaká m4, navíc víc vydržíš.

Pantex
17-05-14, 14:24
Rambo dostane buff, ale nevim jakej jeste.

a kedy? :D