PDA

Zobrazit normální verzi : Classic - doubleduck



erva
27-04-14, 00:11
Ahoj, byl by velký problém povolit na classicu doubleduck, tak jak to má counterstrike nativně v enginu? Když už je to classic? Celkem mi přijde že to schází při vylézání na patníky, krabice, při podskocích pod vlaky atd. Ani čovipinky jako countjump si člověk nemůže skočit. Je za tím nějaký závažný důvod?

BiA Fz
27-04-14, 01:12
Je, protože spousta lidí pak nadává a pláče, aby se "zrušilo to kolečko" :D Byl tu někde takovej thread co se nějak podobně jmenoval a nakonec se fakt zrušilo :-) nechápu dodnes, ale už sem si zvykl. :-) Stejně jako je třeba na gungame serveru zakázaná baterka, takže konec gentlemanskému zablikání před kuchnutím do zad :D Holt si to (ne)přeje (pro mě divná) většina. :-)

erva
27-04-14, 01:52
begrip dokáže být sviňa, ale zajímalo by mě, jestli se používá/používalo regulérně na oficiální profesionální sféře. Jestli ano, nevidím důvod proč by neměl být na classicu .. samozřejmě, nejsme tam profici, ale věřím že by se nijak extrémně nezneužíval..

dhaaqu
27-04-14, 02:01
Tvrdí se, že se begrip používat regulérně může, ale bez bindu na kolečko.

Eso./digl
27-04-14, 02:32
begripuj si s ctrl

erva
27-04-14, 02:47
nechci begripovat, chci doubleduck což s dvojstiskem ctrl zrovna dvakrát nejde. btw gratulace k Tvému 666. příspěvku

:D Dal Ta Bhoper:D
27-04-14, 02:50
Stále nechápem čo proti tomu všetci majú.Je to bind ako bind, to už sa rovno môže zakázať aj jump na koliečku