PDA

Zobrazit normální verzi : DR & DR FREE - hudba



Honey cocaine
27-04-14, 14:34
Zdravím hráče,
několik lidí mi psalo, že by tuto inovaci na serveru uvítalo, tak jsem dal na jejich rady a nápad zpracoval.
Jedná se o to, že na serveru se skáče a někomu prostě chybí ta hudba. Vybral jsem pár takových podlě mě přijatelných songů, které na serveru potom budou. Kotel na tom pracuje a bude to vypadat asi nějak takto, že napíšete /hudba a vyjede vám menu s hudbou, kterou si budete chtít pustit. Vyřezal jsem takové ty nejlepší pasáže písniček, v časovém rozmezí 10-30 sekund, záleží na jednotlivé pisničce. Seřezal jsem vám to do jednoho videa a hodil na YT, viz. video níže. Snad to uvítáte a bude to k něčemu dobré :-)
Pokud budete mít nějaké návrhy na písničky, které by jste tam chtěli, tak mi napiště SZ tady na fóru a já ji tam přidám, díky.

https://www.youtube.com/watch?v=AhSXcw5g76o&feature=youtu.be

E: Ty mezery v tom videu jsou tak schvalne, kdyby nahodou nekde nevedel.

Mr.ADIO
27-04-14, 14:38
Moc pěkná práce Honey, i výběr moc dobrý, alespoň mně se líbí.

Bezdak
27-04-14, 14:38
Když už tak spíš asi přidat klasický rádio.

Honey cocaine
27-04-14, 14:40
Když už tak spíš asi přidat klasický rádio.

Ten nápad jsem taky viděl, ale nějak se k tomu nedostalo, tak jsem udělal toto.

Mr.ADIO
27-04-14, 14:43
Ale tak zase v radiu někdy spíše kecaj než pouští písničky, podle mě by ty písničky byly přijatelnější.

ViRPo
27-04-14, 14:50
Ale tak zase v radiu někdy spíše kecaj než pouští písničky, podle mě by ty písničky byly přijatelnější.

Nema na mysli online radio Kotelny, kde by sa pustal nas vyber hudby, bez kecov?

Honey cocaine
27-04-14, 14:50
Tak neni problem, pokud se zda, ze je tech pisnicek malo nejake pridat, jde spise o to, aby to moc nezabiralo na serveru + pro hrace, kteri maji slabsi download, tak je tam toho vice na stazeni pak.


Ale ved ma na mysli online radio Kotelny, kde by sa pustal nas vyber hudby, bez kecov

To neni vubec spatny napad, jde spise o to zpracovani, jak to udelat, jestli neco takoveho funguje, mam pocit, ze jo, nekde jsem to videl.

halelujah
27-04-14, 15:02
Honey pecka :) Takéto niečo by som prijal aj na zombie escape kedže hudba tam je otrasná a niečo pri utekaní by sa tiež hodilo :D Alebo to radio kotelny aby to zaberalo download len tým ktorý si to zapnú :)

hofy
27-04-14, 15:07
Na 10s hudby se snad ani nevyplatí psát /hudba, já to teda nevyužiji, akorát se budou hráči déle připojovat na server. Max bych přidal nějaké rádio, ale i to mi přijde zbytečné, protože každý má možnost spustit si rádio/hudbu podle svého vkusu v počítači.

Někdo to třeba párkrát využije, ale nemyslím si, že budou hráči pořád poslouchat 10 sekund stejných skladeb.

ViRPo
27-04-14, 15:07
Tak neni problem, pokud se zda, ze je tech pisnicek malo nejake pridat, jde spise o to, aby to moc nezabiralo na serveru + pro hrace, kteri maji slabsi download, tak je tam toho vice na stazeni pak.



To neni vubec spatny napad, jde spise o to zpracovani, jak to udelat, jestli neco takoveho funguje, mam pocit, ze jo, nekde jsem to videl.

Praveze je to jednoduchsie ako to robit v CSku
Ak by to naozaj malo fungovat tak, ze tie pesnicky bude tahat kazdy, kto sa tam napoji, ak by to bolo streamovane, malo by to ovela mensiu zataz, nemusel by si na hru cakat a stahoval by to len ten, kto by to chcel prave pocuvat

Honey cocaine
27-04-14, 15:34
Praveze je to jednoduchsie ako to robit v CSku
Ak by to naozaj malo fungovat tak, ze tie pesnicky bude tahat kazdy, kto sa tam napoji, ak by to bolo streamovane, malo by to ovela mensiu zataz, nemusel by si na hru cakat a stahoval by to len ten, kto by to chcel prave pocuvat

Ok, v tom pripade by to bylo asi lepsi to radio. Kdyby to slo, treba v tom delat i nejake live vstupy, tak by to bylo dobre, by se dalo neco poresit stim dale. Zkusim to predat Kotlovi, co se stim da delat.

Zoyer
27-04-14, 16:46
nekomu chyby pisnicky ve hre ? tak proc si je nepusti na svem pc ? atspon bude poslouchat to co se mu libi.
zachvilku tam budou chtit hrat i miny atd. mezitim co jsou mrtvi.

Bezdak
27-04-14, 17:00
Nevim co mas proti te hudbe ve hre, kdyz hraci chteji radio tak proc ne. Predpokladam ze by to bylo defaultne vyple, tak nevim co ti vadi pindoure.

Zoyer
27-04-14, 17:15
Nevim co mas proti te hudbe ve hre, kdyz hraci chteji radio tak proc ne. Predpokladam ze by to bylo defaultne vyple, tak nevim co ti vadi pindoure.
reaguju snad na tvuj prispevek pindoure ? kdybych psal neco proti radiu tak tam napisu radio ne ?
Radio by mi nevadilo, protoze tam jsou i zpravy. ( teda pokud by se tam dali pustit i stanice jako impuls atd. )
+ je parada, kdyz na tebe pri pripojeni vyskoci milion oken jestli chces mit tamto zapnute a nebo vypnute

Honey cocaine
27-04-14, 17:45
Pokud nekdo vite, jak udelat vlastni Stream radio, tak napiste Kotlovi pm, on sam nevi, jak udelat vlastni stream radio, to je slozitejsi.

Bezdak
27-04-14, 19:24
To jsem zvedavej kdo se o to bude starat 24/7.

Honey cocaine
27-04-14, 20:12
To jsem zvedavej kdo se o to bude starat 24/7.

O to mi prave jde, pro me neni problem pridat tam dalsich 50 pisnicek, to mam hotove za chvili. S tim radiem by byla prace + dalsi starosti.

ViRPo
28-04-14, 01:27
Pokud nekdo vite, jak udelat vlastni Stream radio, tak napiste Kotlovi pm, on sam nevi, jak udelat vlastni stream radio, to je slozitejsi.

Nemam na mysli radio so zivymi vstupmi... Ved to ani nie je to, co chcete vy, vy chcete, aby mohla niekde hrat hudba a pritom si mohol dotycni skakat bhop
Mna zaujima sposob, akym to chcete sptavit na prikaz /hudba
Totiz, ak by sa potom mala zacat prehravat hudba, ktoru som si stiahol pri pripajani sa na server, tak nie, dakujem, na taky server sa ani nenapojim, pretoze aby tam bol aspon nejaky rozumny pocet pesniciek (ani 50 neni rozumny pocet podla mna), tak sa budem pripajat minimalne takych 15 minut

Riesenim by bolo hudbu stahovat az ked si ju niekto naozaj prosi, coz je v podstate stream a nezda sa mi, ze by to slo tak jednoducho streamovat do hry

Ak by to teda naozaj neslo streamovat do hry, streamovat by to bolo treba do prehliadaca/prehravaca hudby, co uz mi pride ako spustanie hociakej inej hudby, co moze spravit lubovolny clovek, ktoremu je na takom servery smutno
Teda moze si pustit pesnicky z kompu, playlist na youtube, radio v kuchyni, ist na plug.dj/grooveshark.com/last.fm a pustat

Ak je ta pozadovana vec mat vlastny kanal, vlastnu hudbu, podla mna vysledny produkt bude vzdy horsi ako pustit si hudbu z lubovolneho ineho vyssie spominaleho audio kanalu

Ak by sme chceli vlastny stream, pouzit sa da naprikald http://sockso.pu-gh.com/

The Keox
07-07-14, 21:42
Tak jak to tady někteří psaly to /radio nebo /hudba by bylo dobré dejme tomu že, Připojim->Nuda tak chci hudbu->/hudba,/radio->a mám to veseljší a vybíralo by se ta hudba ze sloupce jako návrh
Příklad:
*DEAD* Rain. : /hudba

1.Karel Gott-Mája
2.Skotish techno
3.UFO POR*O
4. Harlem shake
5.David Guetta
atd. jakoby sloupec třeba na 2 stránky - k tomu by to hrálo jenom danému jedinci nebo by se každé kolo vybíral DJ kterej by to vybíral což by byl Terák a pouštěl hudbu :D Bylo by to super :))