PDA

Zobrazit normální verzi : Jakýsi bug



Ciper
16-10-11, 20:38
NA furienech už po 7-mé vidím jakýsi bug, že furien je ct má neviditelnost sk vše akorád je ct a rushuje furieni takýsi furien proti furienu.

vranys
16-10-11, 21:45
To se mi taky stáva ale jen tak 10sekund od respawnu jinak se to pak vyrovná a už je to v pohodě

Aimb00st
17-10-11, 14:29
To se mi taky stáva ale jen tak 10sekund od respawnu jinak se to pak vyrovná a už je to v pohodě

Sry za OT, ale už mě to štve.

Takže Vranys, docela dost mě začíná štvát to tvoje nesmyslné přispívání. Podle mého názoru, tak posledních tvejch 173 příspěvků nemá žádnou informační hodnotu, protože je to jen pytel sraček a keců aby sis nahonil příspěvky. Sice netuším na co, možná na žádost o práva. Takže navrhuji alespoň ban, protože on reje do mě a sám tu píše hovna. Já alespoň se snažím nahlašovat cheatery apod.,..

Svacinar
17-10-11, 14:39
Sry za OT, ale už mě to štve.

Takže Vranys, docela dost mě začíná štvát to tvoje nesmyslné přispívání. Podle mého názoru, tak posledních tvejch 173 příspěvků nemá žádnou informační hodnotu, protože je to jen pytel sraček a keců aby sis nahonil příspěvky. Sice netuším na co, možná na žádost o práva. Takže navrhuji alespoň ban, protože on reje do mě a sám tu píše hovna. Já alespoň se snažím nahlašovat cheatery apod.,..

Je jen málo lidí, kteří by s tebou nesouhlasili, ale spíš si ho nevšímej.

Ciper
17-10-11, 16:29
Vranys nekomentuj když neviš o co de chapeš nebo se nech vyšetřit.Nejde o pár sekund ale o celé jedno kolo dokud tě nekillnou už jsem to spectoval a dělal i demo.

Kotel
17-10-11, 22:06
Zatim opraveno. Ale zas bude asi bugovat spect.

koblížek
18-10-11, 20:38
chci nahlásit bug na serveru JailBreak při schovce vidí dozorci team speak veznu.

Ciper
18-10-11, 20:44
Fakt? tak skus vlastní vlákno

Kotel
19-10-11, 14:59
Vidí nebo slyší?