PDA

Zobrazit normální verzi : Príkaz /Spec



Del!k98
28-04-14, 20:34
Zdravim,chcel by som sa spytať či by nebolo možne dať na Furien prikaz /spec pro všetkych playerov a nie len pre CHh nebo Adminov.. Podľa mňa je to výhoda vtom,ked budete chccieť niekoho natočiť,nemusite sa dať do spectu ale len napišete /spec a nikto nič nemusi vedieť,že ho natačate. Diky za Pozornosť :)

Cip3r
28-04-14, 20:50
Když stlacis M tak se mužeš dostat do spectu.

ViRPo
28-04-14, 21:13
Poziadaj si o prava ;)

Eust.
28-04-14, 22:07
Zdravim,chcel by som sa spytať či by nebolo možne dať na Furien prikaz /spec pro všetkych playerov a nie len pre CHh nebo Adminov.. Podľa mňa je to výhoda vtom,ked budete chccieť niekoho natočiť,nemusite sa dať do spectu ale len napišete /spec a nikto nič nemusi vedieť,že ho natačate. Diky za Pozornosť :)

Hráči by to využívali ve svůj prospěch, jak už ve skóre tak k přechodu do overu. Normální spect je pro vás lepší. :D

E: Abych to upresnil tak atmyn spect ma tu vyhodu ze vam narozdil od normalniho zachova vsechny penize a neporusene skore kdyz do nej vstoupite a navic vas necha v tom teamu ve kterym jste i po vymene takze taci rusheri jako ja by se pred vymenou hodili do spectu a jak by probehla vymena tak se opet nahodi k furienum s 16k a pokracujou ve skore.

sTr3s
28-04-14, 22:36
Na jednu stranu ma Delik pravdu, kdyz ma nejaky hrac napr AB a neni uplne blby, tak se diva do spectu, jestli ho nahodou nekdo nespectuje..
Ale na druhou stranu, AB apod. pouzivaji jen hraci co jsou uplne blby a navic to co psal Eust :D

Del!k98
29-04-14, 20:19
Když stlacis M tak se mužeš dostat do spectu.
To mi je jasne,ale ja som myslel nato že když sa hodi do spectu z M tak to tam je vidno že je v specte.

NarutoO
30-04-14, 17:34
Ja mam bohuzel tu zkusenost, ze jsou i "zkusenejsi" cheateri, kteri jakmile je nekdo ve spectu, tak najednou jakoby cheaty nemeli, nebo nejlip se odpoji :D

sypex
30-04-14, 22:16
NarutoO pravda
Kdyby se aspon zavedl nějaký příkaz při zmáčknutí tlačítka m2.A neukozovalo by to že je někdo ve spectu :)
Kolikkrát jsem točil palíl jsem ve spectu a hráč vypnul nebo leftnul

ViRPo
01-05-14, 12:16
Na jednu stranu je fajn, ze kazdeho moze spectovat kazdy a "nenapadne"
Mozno by to viacerych odhovorilo vobec cheatovat
Avsak ak by ten prikaz malo vela ludi, straca zmysel... on sa snazi spravat nenapadne, no keby na jednom servry spectovalo 5 ludi, nikto by nevedel, kto je zivy a kto je mrtvy