PDA

Zobrazit normální verzi : Servery.



snowrider
16-10-11, 20:10
Dobrí deň mal by som radu pre portál Kotelna.
V prvom rade by som chcel oboznámiť že cielom Kotelny je získavať si viac popularity (hráčov), ale neviem či väčšiu popularitu získate práve tak že spravíte
servery ako HNS Trainning server alebo JUMP Trainning server.
Uvedomte si že na tieto servery skoro vôbec nikto nechodí, namiesto nich by ste mohli dat servery ako FUN, SuperHero, Chicken server.
Ďalej je tu ten Zombie3 server, podla mňa je tiež zbytočné dávať 3 také isté servery istého typu, namiesto ZM 3 ste mohli dať ZM Blood.
Verím že pouvažujete nad mojím príspevkom a pokúsite sa s tým niečo robiť, mali by z toho úžitok nie len hráči ale aj vy :).
Odomňa všetko prajem pekný zvyšok dňa.

znedlob
16-10-11, 20:56
HNS Trainning server a JUMP Trainning server je tu od toho, aby se začínající hráči naučili LJ, Bhop atd.

Navíc jsou zde krátce a každej co hraje na serveru hned nejde čeknou hl. stranu zda tu neni novej server.

Smile
16-10-11, 21:00
Navíc si o něho řekli samotní hráči, není to výmysl adminů.

Edit: Oprava, řekla si o něj adminka, ale hráči to odkývali také... http://csko.cz/forum/showthread.php?2650-Bhop-server

SuperHero se řeší tady http://csko.cz/forum/showthread.php?2647-Co-takto-nov%FD-SuperHero-server a Kotel ho nevyloučil. Fun mi osobně příjde jako zbytečnost a chicken neznám...

Pokud příjde naprostej nováček na HNS server, garantuju ti, že zase hodně rychle odejde, protože prostě nemá šanci. Tyhle servery jsou dobrý nápad, protože nikdo se nerodí mistrem a to, že nejsou plné ještě neznamená, že nejsou užitečné. Navíc neznám jinej portál, který by je měl, takže věřím, že se zaplní. (a když ne, změnit se dají kdykoliv)
Mapa buzzkill tam byla nejspíš jen protože byl server teprve chvilku a tak ještě nebyly mapy proházené.

Navíc nikdo kromě Kotla neví, kolik nových serverů má ještě v plánu, takže není vyloučeno, že kterýkoliv z těch serveru co jsi zmínil, se může objevit bez rušení jiného.

snowrider
16-10-11, 21:02
sedly: Chcem poukázať na to že ak sem prídu nový hráči tak asi 1 z 12 pôjde práve na Jump Trainning server a ak tam aj pôjde tak odtial odíde ked uvidí aká mapa tam je, keď som tam bol naposledy tak tam bola mapa fy_buzzkill neviem ako ty ale podla mňa si takto popularitu nikto nezíska (môj názor).
Ale ak by tu bol server ako FUN tak by som chodilo podstatne viac hráčov, videl si už niekedy servery SuperHero alebo FUN? :) hráčov to baví a skoro nikdy sa na taký server nedá pripojiť. Skús porozmýšlať čo napíšeš a prmysli si či je to pravda.

snowrider
16-10-11, 21:17
Smile: Ja som vám chcel iba poraďiť, ako ušetriť a zároveň z toho niečo mať ale ďakujem za to že si ste sem aspoň pozreli :).
Bral som to z pohladu že Counter Strike hrám už dlho a niečo mám už aj za sebou, hral som na tolkatich portáloch že ich nespočítam a žiadnemu z nich som nechcel zle, aktuálne
som začal hrávať na tomto portály a chcel som sa s vami podeliť s mojimi skúsenosťami z iných portálov.

Smile
16-10-11, 21:21
Spíš napiš přímo o serveru, co by jsi tu rád viděl. Třeba například ten FUN mod, založ nový thread o něm, napiš tam jak by jsi si ho představoval, nastavení, mapy atd. Zaprvé, bude to fungovat jako lákadlo, protože pod názvem FUN se dá představit ledacos, ale když to popíšeš a někdo si to přečte, bude vědět přesně co myslíš. A zadruhé, pokud by komunita v čele s Kotlem rozhodla, že tento server chtějí, ušetříš jim spoustu práce při shánění materiálu.

Krispo
16-10-11, 23:25
sedly: Chcem poukázať na to že ak sem prídu nový hráči tak asi 1 z 12 pôjde práve na Jump Trainning server a ak tam aj pôjde tak odtial odíde ked uvidí aká mapa tam je, keď som tam bol naposledy tak tam bola mapa fy_buzzkill neviem ako ty ale podla mňa si takto popularitu nikto nezíska (môj názor).
Ale ak by tu bol server ako FUN tak by som chodilo podstatne viac hráčov, videl si už niekedy servery SuperHero alebo FUN? :) hráčov to baví a skoro nikdy sa na taký server nedá pripojiť. Skús porozmýšlať čo napíšeš a prmysli si či je to pravda.

Někteří lidé hledají servery (jump training, hns training) například přes strejdu "gůgla", připojí se, zalíbí se jim, naučí se to, a půjdou na normální hns - z toho přes /server na ostatní, a je to :-)

snowrider
17-10-11, 06:01
Krispo: Chápem ako to myslíš že niekedy to tak býva ale niekedy nieje vždy, ak porovnáš FUN server s týmyto Trainning serveramy prídeš na to že FUN ďaleko presahuje popularitu HNS a Jump Trainning serverov.
Keď som na HNS Trainningu bol ja vôbec som to nepochopil je síce pravda že človek sa tam má naučiť skákať z rebríka na rebrík ale ja si myslím že ak by to mal robiť 2 minúty tak
ho to unudí tak že na ten server nevstúpy doživotne.
Ak si všimneš FUN server nechýba na žiadnom známom hráčskom Portály.

Aimb00st
17-10-11, 07:24
Jak již jednou psal Kotel, není už moc módů, co by se dalo ještě udělat, takže si nemyslim, že by se museli ty ostatní rušit. Udělají se další (z toho co psal, jsem pochopil, že na strojích má ještě dost kapacity nato, aby se sem další vešli)

Kotel
17-10-11, 07:51
Prazdny server nezatezuje system, takze tu muzou byt porad. Napsal jsi sice nazvy modu, ale nijak jsi je nepopsal, takze je nemam podle ceho udelat.

tdown
17-10-11, 07:53
Krispo: Chápem ako to myslíš že niekedy to tak býva ale niekedy nieje vždy, ak porovnáš FUN server s týmyto Trainning serveramy prídeš na to že FUN ďaleko presahuje popularitu HNS a Jump Trainning serverov.
Keď som na HNS Trainningu bol ja vôbec som to nepochopil je síce pravda že človek sa tam má naučiť skákať z rebríka na rebrík ale ja si myslím že ak by to mal robiť 2 minúty tak
ho to unudí tak že na ten server nevstúpy doživotne.
Ak si všimneš FUN server nechýba na žiadnom známom hráčskom Portály.

Takže když to nechápeš ty a nebaví tě to, tak ostatní taky nebude, že jo?

snowrider
17-10-11, 15:04
tdown: To som nehovoril, súdim podla toho čo vidím. Ak si myslíš že uspokojiť jedného či nanajvýš dvoch ludí je zázrak sveta tak budiš nemám problém každý myslí ako myslí :).
Kotel: Tak ja ti ho popíšem: FUN Server by mal vyzerať tak že by sa mali striedať mapy knifeové, aim, AWP, Fy, a este aj Surf. Na FUN Servery by nemala chýbať hudba, zábavné
skinny čiapočky hlášky. V shrnutí je to vlastne taký Mix máp a módov ktoré pobavia každého.
Ďakujem za porozumenie.

Edit: Zabudol som na to že na FUN servery by mali byť špeciálne mapy a na každej z nich by sa malo dať nasadať do vozidiel, pirátskych kaňonov lietadiel atd...

grEy
17-10-11, 15:07
Awp, surf a fy servery nebavia kazdeho, to mi mozes verit. Ked chces hrat awp, tak chod na awp, ked chces hrat fy, tak chod proste na fy. Pride mi dost nerozumne robit mix fy, awp a surfu, ked ma kotelna vsetky tieto servery zvlast a tym padom si najde kazdy ten svoj. Nie kazdy si toto moze dovolit a prave preto sa robia "fun" servery, co je v podstate to, co tu opisujes.

kashpi
17-10-11, 15:38
Přesně jak píše grey. Podle mě je mnohem lepší mít každej zvlášť a ne dohromady. Mě třeba baví jak aim,fy i awp, ale surf třeba vůbec. Prostě podle nálady si jdu na server na kterej se mi chce. Máš jich tu přes 30, to by mohlo stačit aby si každej vybral

snowrider
17-10-11, 15:57
Ano ale skús ísť na AWP tam hrajú taký ludia že nováčik tam nemá šancu.
A na to že iné servery si to nemôžu dovoliť tak preto robia FUN je tiež blbosť, podla mňa sú Portály ako Bzone, Fakaheda, Gamesites dosť bohaté (majú servery tak ako opisuje
grEy ale majú aj FUN servery :).

Kotel
17-10-11, 18:01
FUN Server by mal vyzerať tak že by sa mali striedať mapy knifeové, aim, AWP, Fy, a este aj Surf.
Dobra kravina. Neprichazi v uvahu.

snowrider
19-10-11, 13:49
Kotel: Neviem či si hrával na nejakom inom Portály ako je Kotelna ale podla toho čo vidím asi nie, je to tvoje rozhodnutie ale ak by si sa poradil s niektorímy majiteľmi úspešnejších
Portálov tak by ti povedali asi to čo som písal ja :).
Rešpektujem tvoje rozhodnutie.
Prajem pekný deň.

Smile
19-10-11, 14:06
Otázkou je, co bereš jako úspěšnější portál. Zmínil jsi Fakahedu, Gamesites a Bzone.

Fakaheda? Kdysi konkurence, dneska už ani to ne.
Gamesites? Úspěšnější po stránce peněžní, určitě ne kvalitativní.
Bzone? Nechtěj mě rozesmát.

snowrider
19-10-11, 14:16
Smile: Pozri si históriu Portálu a neskôr mi niečo hovor.

Edit: Ty hráš na Kotelne dosť dlho takže viem že každý si hovorí že jeho portál je kvalitnejší, ale najväčšie sklamanie je keď zistí že to nieje pravda.

BAWSON
19-10-11, 14:26
Ok. Fakaheda (portal 4game) je odpad, byval to jeden z lepsich protalu a taky jsem tam byl nejaky tne rok adminem. Gaysites tahaji penize z malejch decek, navic kdyz tam nemas to VIP, tak se tma neda hrat. Proste retardovanej portal. Bzone, tam maji dobry admin team, jinak o tom portalu moc nevim, hral jsem tam jen parkrat a s majitelem jsem taky moc pismenek neprohodil.

Smile
19-10-11, 14:29
Smile: Pozri si históriu Portálu a neskôr mi niečo hovor.

Edit: Ty hráš na Kotelne dosť dlho takže viem že každý si hovorí že jeho portál je kvalitnejší, ale najväčšie sklamanie je keď zistí že to nieje pravda.

Jakože a koho zajímá nějaká historie? Každýho zajímá jen to, jakej ten portál je a ne to, jakej byl.

Máš pravdu, že hraju převážně na Kotelně. Na Fakahedě sem sem tam hrál, nic proti nim nemám, ale teď už prostě za nic nestojí, řekne ti to každej. Gamesites prostě odpad je, s tím se nedá nic dělat. A Bzone neznám, což je docela problém, protože kdyby to byl tak super úžasnej mega portál, nejspíš bych o něm něco zaslechl, ale tak možná se pletu.

Kotel
19-10-11, 16:57
Za fun server pokladam server se stejnym systemem jako klasik, ale jsou tam navic fun veci (hlasky, hudba, padaky,naboje na zemi apod.). Takovej serveur tu bude asi do mesice. Server podle tveho popisu muze fungovat na portalech, kde by si hraci museli koupit vip za 2000 kc,a by si zahrali.

Ridik :D
19-10-11, 19:39
co ja hral jednou na funu tak sem tam nevidel moc jinech veci bylo to skoro jako fy/aim akorad tam pridali padaky a soundy napriklad /dolly zacla hrat ta dana pisen

Smile
19-10-11, 19:46
Já třeba hrál FUN server, kde byla na mapě (podobné mapám z jb) třeba horská dráha, střelnice a podobný různý hovadiny.

Ebenek
20-10-11, 11:25
jaka nahoda ze majitel a hraci tohoto portalu si tento portal vychvaluji a nadavaj na ostatni.napadlo vas ze ne vsichni vas vidi jako se vidite vy sami?Zkuste otevrit oci protoze napriklad na vasem zombie serveru si clovek bez vip nejenom ze nezahraje protoze nebude mit vase super extra vyhody ale dokonce ho to v pulce mapy vyhodi protoze nema koupeny to vase vip a pak se tu ohanejte tim jaci jste borci.kdybycg na jednom serveru kotelny hral dejme tomu 3 roky tak me to blby vip bude stat 1080 Kc.to ze kotel preferuje nenapadnou strategii kdy lidi kupuji vip sice levne ale zato pravidelne a v zaveru zaplati mnohem vic nez jinde je jeho vec ale aby tu delal ramena jaky je to vlastne dobrak z toho mi je na bliti.osobne si myslim ze kotelna ma dobre servery protoze to mela vzdycky ale zaroven znam spoustu jinych serveru na kterych si zahraju stejne dobre.

Kotel
20-10-11, 12:22
V ocich konkurence je kazdy vzdy spatny bez ohledu na to, co napise.
Jinak nevim o hraci, co by hral rok pouze na jednom serveru. Pak to vychazi trosku jinak.

AnnoyingGreg
20-10-11, 14:17
jaka nahoda ze majitel a hraci tohoto portalu si tento portal vychvaluji a nadavaj na ostatni.napadlo vas ze ne vsichni vas vidi jako se vidite vy sami?Zkuste otevrit oci protoze napriklad na vasem zombie serveru si clovek bez vip nejenom ze nezahraje protoze nebude mit vase super extra vyhody ale dokonce ho to v pulce mapy vyhodi protoze nema koupeny to vase vip a pak se tu ohanejte tim jaci jste borci.kdybycg na jednom serveru kotelny hral dejme tomu 3 roky tak me to blby vip bude stat 1080 Kc.to ze kotel preferuje nenapadnou strategii kdy lidi kupuji vip sice levne ale zato pravidelne a v zaveru zaplati mnohem vic nez jinde je jeho vec ale aby tu delal ramena jaky je to vlastne dobrak z toho mi je na bliti.osobne si myslim ze kotelna ma dobre servery protoze to mela vzdycky ale zaroven znam spoustu jinych serveru na kterych si zahraju stejne dobre.

1. Pozdravuj až se budeš vracet na GS

2. Protože budeš rozumný člověk, určitě ti dojde kolik si z těch 30 Kč berou zlodějské společnosti a kolik rohlíků si za to Kotel koupí

3. Kotelna nemá pouze jeden ZM server, takže se situace s kicknutím v půlce kola nestává tak často

snowrider
20-10-11, 20:04
Ebenek: V.I.P je na to aby si človek ktorí má tkzv. 1 € mohol pripojiť do hry hocikedy, každý človek ktorí má Počítač a Internet by mohol mať vo vrecku to zvyšné 1 Euro.
Skús ušetriť z vreckového ktoré ti dávajú rodičia, síce neviem kolko máš rokov ale to Euro by si si mohol ušetriť
AnnoyingGreg: Venuj sa mojmu Threadu a nie cudziemu komentáru Ďakujem!!!!

Edit: Takže Smile ak podla teba nieje dosť dobrý Portál B-Zone tak čekni stránku :-)

http://www.biohazard-zone.com/news.php

(Nieje to reklama len chcem ukázať Smile a Bawsonovi že Biohazard nieje nejaká lacná záležitosť)

snowrider
20-10-11, 20:05
Kotel: Tomu neverím že niekto nevie vydržať na jednom Portály rok, ja som hral na BioHazarde 3 a pol roka :-).