PDA

Zobrazit normální verzi : Dokess (starý ban) --> marsoun



Dokess
29-04-14, 15:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 62655)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Dokess >
[AMXBANS] Tvuj nick: Dokess
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1230265069
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1230265069
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.80.251.117
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.80.251.117
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < marsoun >
[AMXBANS] Server: csko.cz | inferno only (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Mohol by som vas poprosit o UNBAN ? Lebo rad by som sa vratil k hraniu Cs 1.6 :D pretoze ked som dostal ban prestal som hrat CSKO no lepsie povedane ja som ho nedostal to moj mali brat preto ze ma neposluchol a hral s WH a AB ked som sa to dozvedel myslel som si ze ho ZABIJEM ale povedal som si ze ked dostal ban na server ktory nehram nebude to problem ale potom som zistil ze som dostal na vsetky :( tak vas prosim aby ste mi dali UNBAN lebo teraz som to WH a AB prepripad odstranil a nudim sa bez CS 1.6 a hlave bez War3Ultimate :D takze vas VELMI PROSIM DAJTE MI UNBAN. Za pochopenie dakujem.

A ak ma niekto tiez tak otravneho mladsieho brat tak asi vie ako sa ciitim :D

matis
29-04-14, 16:22
Ahoj, za cheaty sa UB nedava

ban > Udělen 10-04-2013 - 17:06

cize si zahras jedine s originalkou na steame, alebo si pockas este rok na zrusenie tohto banu

Dokess
29-04-14, 18:20
Ale no tak ja som to AB a WH odstranil tak vas velmi prosim o ten UB ja viem ze sa za cheaty ale ja nevydrzim este rok bez War3Ultimate uz som cakal asi rok a teraz este dalsi si snat robite srandu PROSIM vas dajte mi UB.