PDA

Zobrazit normální verzi : 130|Akokebypessral (sdílené ID & IP) --> Completely



Incredible
30-04-14, 13:58
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 81589)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < 130|Akokebypessral >
[AMXBANS] Tvuj nick: |au_ringdingringding
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1013139860
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1013139860
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.0.83
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Completely >
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (de_sunny)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen





Poznamka:






Dobry den, rad bych pozadal o UNBAN. Ja nikdy cheaty nepouzival ,ale nekdo ma nejspise stejnou IP jako ja, stalo se mi to take i na jinych serverech a chtel bych vas poprosit o moznost si zahrat na vasem serveru.

Chtel bych hrat zombie servery prevazne,ale bohuzel kvuli tomuhle to nejde.

Dekuji za vyreseni teto zalezitosti a budu cekat na vyjadreni, zvlaste na kladne :)

because
30-04-14, 14:17
Na ID je moc vela banov za WH preto som to musel zablokovať, žial jedina moznost je originalna hra.

Incredible
30-04-14, 14:25
Ale já tuhle hru nainstaloval nedávno , jak tam můžu mít BAN ??? Hrál jsem zombie teď na jiných serverech a je to o ničem, strašně nevyrovnané a u vás jsem hrál před 2 lety cca a klidně jsem si koupil VIp, protože to bylo přijatelné.. nedá se s tím něco udělat? Kvůli tomuhle originálku kupovat nebudu..

PRAETORIAN
30-04-14, 14:28
Ted tu o červené karkulce prosím

Incredible
30-04-14, 14:34
Tak nevadí. Domluvit se asi rozumně nedá jak tak vidím.. s touto pí*ovinou mám problémy ,ale jsou i jiné servery , třeba gamesites - tam nejsou namyšlenci a dokázali tu věc pochopit když jsem jim rozumně sdělil ,že nemám tušení proč se to děje a vyřešili to jako lidi ;) Tak teda děkuju za "vyjití vstříc" frajeři :)

Honey cocaine
30-04-14, 15:25
Tak nevadí. Domluvit se asi rozumně nedá jak tak vidím.. s touto pí*ovinou mám problémy ,ale jsou i jiné servery , třeba gamesites - tam nejsou namyšlenci a dokázali tu věc pochopit když jsem jim rozumně sdělil ,že nemám tušení proč se to děje a vyřešili to jako lidi ;) Tak teda děkuju za "vyjití vstříc" frajeři :)

Emoce si laskavě vylívej někde jinde, pochop toto: KDYBY JSI DOSTAL UB, DOSTAL BY UB I CHEATER A MOHL BY HRÁT DÁLE, PROTO TOHLE OPATŘENÍ.
Bež si koupit vip na gs a budeš top, čest.

because
30-04-14, 15:37
Tak nevadí. Domluvit se asi rozumně nedá jak tak vidím.. s touto pí*ovinou mám problémy ,ale jsou i jiné servery , třeba gamesites - tam nejsou namyšlenci a dokázali tu věc pochopit když jsem jim rozumně sdělil ,že nemám tušení proč se to děje a vyřešili to jako lidi ;) Tak teda děkuju za "vyjití vstříc" frajeři :)

Neda sa domluviť máš pravdu, ty hráš na kradnutej verzii CSka tak potom si aj tak dopadol. Odomňa UB nečakaj, kedže nemám chuť potom točiť dalších 15 cheaterov čo sa pripojí kvôli tomu, že ty chceš hrať


Hehe :) .... Za kolik ti dali UB ? Tipl bych, že za zakoupení VIP ? ....

Podľa mňa za extraVIP..

Maaaaaaaaaaja
30-04-14, 15:37
třeba gamesites - tam nejsou namyšlenci a dokázali tu věc pochopit když jsem jim rozumně sdělil ,že nemám tušení proč se to děje a vyřešili to jako lidi ;)

Hehe :) .... Za kolik ti dali UB ? Tipl bych, že za zakoupení VIP ? ....

because
30-04-14, 15:44
Na IP máš aj tak 2 bany za WH takže by si sa nepripojil. Žial tu je smola, že más zdielanú IP aj ID.

Incredible
30-04-14, 15:46
Snad když ten cheater dostal BAN tak už se tam neukáže když věděl ,že tam nemůže..

Za kolik? Za nic :) normálně jsem požádal a vysvětlil to , hold byli lidští a pochopili to, měli o jednoho spokojeného hráče víc a ŽÁDNÝ BAN jsem nedostal od té doby co ho dali pryč a klidně tam mohu hrát. Do téhle hry nemám chuť cpát prachy ;)

because
30-04-14, 15:53
Vysvetlím ti to ako človek človeku: Takže máš zdielanú IP teda aj keď by som ti dal UB ja tak by ťa ostatne 2 bany na IP nepustili. A tým, že by som ti dal ja UB, tak tým by som dal ďalším 20 cheaterom UB, ktorí máju tuto ID.. A fakt ja nemám chuť točiť tých cheaterov, ktorí sa pripoja po tvojom UBčku. Aj tak by výsledok vyšiel rovnako.

Takže sa sám rozhodni: Originálka za 2eurá keď je v zľave ( nebudeš mať problém už vôbec so zdielanou IP/ID ) alebo isť hrať niekam preč.
Dúfam, že som ti objasnil túto situáciu.

Prajem priemne prežitý zvyšok dňa. :)

Honey cocaine
30-04-14, 17:30
Vysvetlím ti to ako človek človeku: Takže máš zdielanú IP teda aj keď by som ti dal UB ja tak by ťa ostatne 2 bany na IP nepustili. A tým, že by som ti dal ja UB, tak tým by som dal ďalším 20 cheaterom UB, ktorí máju tuto ID.. A fakt ja nemám chuť točiť tých cheaterov, ktorí sa pripoja po tvojom UBčku. Aj tak by výsledok vyšiel rovnako.

Takže sa sám rozhodni: Originálka za 2eurá keď je v zľave ( nebudeš mať problém už vôbec so zdielanou IP/ID ) alebo isť hrať niekam preč.
Dúfam, že som ti objasnil túto situáciu.

Prajem priemne prežitý zvyšok dňa. :)

To je naprosto zbytečné mu tady psát nějaký důvody, já mu to napsal v jedné větě, nepochopil a to kope nohama kolem sebe.

Incredible
30-04-14, 18:53
Já nemusím kopat nohama, jen vidím jak je dneska každý "nápomocný" . Já vše pochopil ,ale zajímavé ,že jinde vstříc vyšli aniž by se vymlouvali ,že budou muset chytat další cheatery a pořád dokola.

Tak pardón ,že jsem vás otravoval. Vy jste něco víc vlastně ,tudíž to už klidně smažte nic se tím nevyřešilo , akorát mi tady pořád dokola říkáte věci které už jsem dávno věděl.

because
30-04-14, 19:21
Já nemusím kopat nohama, jen vidím jak je dneska každý "nápomocný" . Já vše pochopil ,ale zajímavé ,že jinde vstříc vyšli aniž by se vymlouvali ,že budou muset chytat další cheatery a pořád dokola.

Tak pardón ,že jsem vás otravoval. Vy jste něco víc vlastně ,tudíž to už klidně smažte nic se tím nevyřešilo , akorát mi tady pořád dokola říkáte věci které už jsem dávno věděl.

Mas kradnutú verziu CSka, takže zdielaná IP a ID je bežná vec. Myslím, že môže byť lock . ;)

hofy
30-04-14, 21:40
Zde pomůže jen originální hra. Na tvém ID je 14 aktivních banů, na IP dva. Oba údaje jsou tedy zablokované a není možné je odblokovat.

Nechci vyvolávat další flame, ale tohle asi nebude náhoda:
[AMXBANS] Tvuj nick: |au_ringdingringding
Jeden z banů na tvoji IP - nick: au_frakakakakow (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=103844)

Ať už jsi to ty nebo ne, pomůže jen originální hra.