PDA

Zobrazit normální verzi : Surf - Clips



Night Mare
17-10-11, 20:42
Zdravím vás....na CS-ku ma prezývajú Night Mare a hrávam prevažne sa Deathrun a Surf serveroch a mam jeden problém na Surfe....je tam jedna pomôcka na preskúmanie mapy ktorá sa aktivuje keď napíšete /clipon (určite viete o čom hovorím tak to nebudem rozvíjať)......je to síce užitočná pomôcka ale väčšina hráčov to zneužíva na rýchle a ľahké prejdenie mapy.... donedávna my to ani tak moc nevadilo ale prednedávnom sa mi stala jedna vec....je tam istá mapa nazývaná surf_hazard a túto mapu sme na Kotelny prešli len 2 hráči (ja a ešte jeden)....je to jedna z najtažších máp a som rád že som ju zvládol....po čase som toho predo mnou obehol a som prvý (teda som bol) .... dal som ju za niečo okolo minuty a 20 sekúnd....dneska som ju hral (snažil sa zlepšiť čas ) a uprostred hry len tak napísalo že niekto prešiel mapu a umiestnil sa na prvom mieste....pozrel som to a zistil som že ten dotyčný hráč to dal za 24 sekúnd (čo je nemožné poctivo) ...tak som sa opýtal ako to spravil a on ešte s takým sarkazmom dodal že "s clipom".....fakt táto vec mi nevadila ale keď to používa niekto kto sa neskôr priznal že nevie na tej mape dať ani prvý lvl to ma naštvalo....prosím vás aspon o zamyslenie nad zrušením clipu alebo aspon jeho obmedzením (napr. že môžu mat clip zapatý max. 10 sekúnd)...dopredu ďakujem




Night Mare

simecek
17-10-11, 21:13
hele já nwm ale taky se mi to zdá nespravedliví oproti ostatním hráčům sem pro aby se to zrušilo.

Nixvan
17-10-11, 21:29
Jsem s váma

Kotel
17-10-11, 21:35
Divny, uz jsem to opravoval, ale zrejme jsem tam dal zas neopravenou verzi. Tak ted uz by to nemelo bejt mozny. Bugnuty topky jsem vymazal.

Night Mare
17-10-11, 21:45
dík :)

Night Mare
17-10-11, 21:53
bol som na servery a stale ked napisem /clipon tak to ide

Aimb00st
18-10-11, 08:36
bol som na servery a stale ked napisem /clipon tak to ide

Jít to může, ale nejspíš se ti nebude počítat čas.

72 Virgins
19-10-11, 16:12
Prosím o přesun vlákna do správného fora http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?30-Surf-csko.cz-27030 Díky

zaludex
27-10-11, 11:07
Problém je v tom že hráči si to v /clipon odstartují a zároveň dojedou . Takže to netrvá několik milisec ale třeba 20 vteřin .

Kotel
27-10-11, 11:09
Ted uz to snad nejde.