PDA

Zobrazit normální verzi : JB - Zastaralá pravidla v /menu



Mr.ADIO
02-05-14, 17:59
Zdravím, prosím o přepsání pravidel na JB ve hře /menu na aktuální, je tam staré pravidlo ( že se nesmí pustit klávesnice v celách ) a ( staré HVD ), docela dost lidí se na to ptá atd.. Předem děkuju.

Grakon2702
02-05-14, 20:19
Máte v tom úplný bordel. Doteď ani nevím, kterýma pravidlama se mám řídit, jestli těma, co jsou na fóru a těma, co jsou v /menu. Doteď jsem se řídil pravidlama v /menu, protože podle mě, tyto pravidla jsou hlavní a oficiální. Jediná pravidla, která se vám ukážou po připojení na server, jediná pravidla, která lze procházet přímo ve hře, tak proč to do háje pořád měníte jak nějací č**áci, kteří se neumí ani pořádně dohodnout. Pravidla na fóru jsou zastaralá narozdíl od těch v /menu, které se změnily okamžitě, dokonce byla informace v novinkách na oficiální stránce kotelny, proto by se měla brát v potaz právě pravidla, která jsou momentálně napsaná v /menu, A nějaké jeblé řečičky o tom, že ,,Aaaaaale, na týmšpeku jsme se domluvili tak a tak, tak to nejspíše bude takhle a pak ještě tak...". Tak když už máte čas se tak hezky domlouvat, tak si ta pravidla i aktualizujte. Doté doby na to jebu, nebudu skákat kolem vašich řečí, až mě někdy potkáte na jb a budete mi říkat, že ,,hele ono už se to změnilo...", budu se normálně řídit podle pravidel, která jsou v /menu, jelikož se ani nemůžete dohodnout, která pravidla jsou oficiální.

ZeMi7
02-05-14, 20:21
Pravidla se mění, protože vy si furt vymýšlíte píčoviny co chcete přidat. K tomu se ale musí i upravit pravidla. Plus hafo stížností a neshody ohledně různých pravidel a příkazů.

Grakon2702
02-05-14, 20:31
Pravidla se mění, protože vy si furt vymýšlíte píčoviny co chcete přidat. K tomu se ale musí i upravit pravidla. Plus hafo stížností a neshody ohledně různých pravidel a příkazů.

Já jsem s momentálními pravidly spokojen a nic už bych neměnil, spíše mě sere, že se jen tak rozhodne ,, Hele kluci? Tak víte co? Pravidla zase změníme..." a ani o tom nedáte oficiální zprávu. Potom se to rozkřikuje na serveru a lidi pak neví, co mají dělat.

Koprakek
02-05-14, 21:51
Přesně tak! :)

Britny
02-05-14, 22:19
http://csko.cz/forum/showthread.php?19429-Pravidla-JailBreak-servery

Tyhle pravidla co jsou daná v sekci JB jsou platná. Ty v /menu se musí ještě změnit. Krom toho, že je zakázáno přejíždění se tam asi nic nezměnilo. Naopak se odebraly věci jako např. při HVD že CT musí být ve zbrojce apod. Reakce na celu platí stále. V těch pravidlech bylo změněno jen pár věcí asi 2 nebo 3, takže že by se nějak vehementně měnily pravidla to ne.

Jinak sem to napsala Kotlovi a on to upraví.

Honey cocaine
03-05-14, 22:45
Ta pravidla se menila jen z toho duvodu, ze na serverech hrani cǐ dal vice hraci s mensi mozkovou kapacitou. Tem je to treba vysvetlovat a psat jako malym detem. Bordel v tom neni, kdyby jste se umeli chovat a uzivat si tu hru, tak by zadna pravidla ani nemusela byt.

Mr.ADIO
04-05-14, 14:51
Jinak sem to napsala Kotlovi a on to upraví.
Díky

MeNtOs :D :P
04-05-14, 22:17
Hele a co ked je napr. na assault schovka a all CT v zbrojke.
Nejaky T sebere káru a T vyhrali.
Nedate zato BAN???

ImGustak
05-05-14, 06:54
CT mají dost času aby zalezli na žebřík ..

Honey cocaine
05-05-14, 11:11
To je ale jejich problem, ze si nenajdou dostatecny ukryt. Neni problem vylezt nekde na zebrik nebo nekde, kde ho nejsou schopni prejet. Neco jineho to je treba pri prestrelce, to trestam normalne Banem na 3 hodky, jako neznalost pravidel.

Britny
05-05-14, 15:13
Při všech modech by měl být zákaz přejíždění, to pak ty mody tam ani být nemusej. CT dělají dobře že zůstávají ve zbrojce, protože takto aspon nic nevidí kam kdo jde. Takže tak. Navíc mapa assault se dřív mazala kvůli přejíždění, takže to mělo být nějak ošetřené, ale koukám, že není.

UNHCZ
05-05-14, 15:27
Při všech modech by měl být zákaz přejíždění, to pak ty mody tam ani být nemusej. CT dělají dobře že zůstávají ve zbrojce, protože takto aspon nic nevidí kam kdo jde. Takže tak. Navíc mapa assault se dřív mazala kvůli přejíždění, takže to mělo být nějak ošetřené, ale koukám, že není.

Britny o tom Assalut je o tom co nejdříve sebrat Bagr a jet někoho přejet..:D Jako tím že by se zakázalo přejíždění by Upadlo JB ještě více. Můj názor..:3

Britny
05-05-14, 15:32
Britny o tom Assalut je o tom co nejdříve sebrat Bagr a jet někoho přejet..:D Jako tím že by se zakázalo přejíždění by Upadlo JB ještě více. Můj názor..:3

To si nemyslím. Assault tam delší dobu nebyl a nic neupadlo. Tady jde čistě o přejíždění při modu + o zákaz přejíždění CT v týmu. Až budeš x přejetej za jednu mapu, taky tě to přestane bavit, když si vůbec nezahraješ. Na toto si stěžuje dost hráčů.

Kotel
05-05-14, 16:00
Za prejeti muzu nastavit automaticky kill nebo cokoliv.

Honey cocaine
05-05-14, 16:32
Jo, to udelej, nejlepe i kick za neznalost pravidel.

Charon35
05-05-14, 17:53
Pravidlá sa menili, lebo jeden nemenovaný admin si myslel, že ich dokáže spraviť lepšie než boli. Zmenil 5 pravidiel a drbli sa na stránku. Potom si niekto všimol, že to je úplna číčovina, tak sa z 5 pravidiel upravilo len 1 či 2! Do toho sa pridal blbý assault, ktorý som tam nechcel, ale všetci ste ho chceli, tak si užívajte bagre... Takže behom chvíle sa menili viackrát pravidlá, preto v tom nastal chaos. Teraz do toho môže kecať len pár vyvolených adminov z JB!!!!!!!!!!, takže už sa takýto fail hádam nestane.

Sory.

Britny
05-05-14, 19:06
Za prejeti muzu nastavit automaticky kill nebo cokoliv.

Pokud by to šlo jenom při aktivaci moda, tak by to bylo fajn, ale jinak asi ne. Protože třeba při HVD je to povolené a tak mno :)

UNHCZ
05-05-14, 20:05
Za prejeti muzu nastavit automaticky kill nebo cokoliv.

No sice. ekh..:3 To by si tam nezahrál nikdo.:D A Britny..:3 Mě tam přejedou 18x za kolo..:D Většinou Leryx..:D Tak jako ..:D
Oki bral bych například zrtrhávání peněz vězňům za přejetí spoluhráče. U CT pokud by zajelo T tak automatik Kill..:3

Leryx
05-05-14, 23:17
Unihoc to si budu pamatovat neboj :) To by nebyl dobre řešení kotel, protože by se to nedalo už dělat jakožto řízená atrakce. Stojím si za tím, že kdo se nechá přejet je to jeho chyba. Z pravidla jsou to CTčka co si hrajou nebo postávají a neví nudou co dělat. Když T přejede T je to v pořádku, protože se tak snaží být posledním vězněm a dostat pp, stejně dostane kill od simona, protože tím porušil nějaký jeho příkaz. Proč jim strhávat peníze, když se jen zbavují konkurence. Chyba CT týmu, že si to neohlídali.

UNHCZ
06-05-14, 06:54
Unihoc to si budu pamatovat neboj :)

Mám po prdeli...:3, Ale jinak co sem píšeš ..:D Hele ono se stává, že když sou náký CT jako například jsou jenom 4 tak se 2 jdou hrát a většinou přijedou s Autíčkama a to hrozně ruší simona Jako např. Na Templu . No ale ve směs máš taky pravdu, protože když dáš Téčkam do boxu skůter tak automaticky se jdou přejíždět..:3

Honey cocaine
06-05-14, 09:51
Unihoc to si budu pamatovat neboj :) To by nebyl dobre řešení kotel, protože by se to nedalo už dělat jakožto řízená atrakce. Stojím si za tím, že kdo se nechá přejet je to jeho chyba. Z pravidla jsou to CTčka co si hrajou nebo postávají a neví nudou co dělat. Když T přejede T je to v pořádku, protože se tak snaží být posledním vězněm a dostat pp, stejně dostane kill od simona, protože tím porušil nějaký jeho příkaz. Proč jim strhávat peníze, když se jen zbavují konkurence. Chyba CT týmu, že si to neohlídali.
Lol, to píšeš jen proto, že by jsi byl pořád mrtvý, jak někoho soustavičně přejíždíš :D

Leryx
07-05-14, 23:34
To je úhel pohledu :P

3k a Jerry
08-05-14, 09:13
Lol, to píšeš jen proto, že by jsi byl pořád mrtvý, jak někoho soustavičně přejíždíš :D

Ne píše to protože na jailbreaku néni měsíc a když simon bude chystat atrakci a nějakej debil mu do toho skočí, tak proč by měl umřít i on ?
Nevymýšlejte vymyšlené a hrejte rači, tak aby to mnělo úroveň..

Honey cocaine
08-05-14, 09:17
Ne píše to protože na jailbreaku néni měsíc a když simon bude chystat atrakci a nějakej debil mu do toho skočí, tak proč by měl umřít i on ?
Nevymýšlejte vymyšlené a hrejte rači, tak aby to mnělo úroveň..

Tam jde o to, že by ten kill byl jen při modu, když někoho přejedeš, v normálním kole by mu to kill nedalo.

3k a Jerry
08-05-14, 09:18
Tam jde o to, že by ten kill byl jen při modu, když někoho přejedeš, v normálním kole by mu to kill nedalo.

Nebo to prostě nechat tak jak to je už několik let..

Britny
08-05-14, 13:13
Mě to je jedno. Jednou jsme se domluvili na poradě na určitých pravidlech, nikdo si tam nestěžoval, že se nesmí CT přejíždět, ani při modu - jde hlavně o mod že jo. Takže já tohle nedodržení budu normálně banovat natvrdo a čert to vem. Horší je to, že v první řadě by měli jít příkladem admini, ale nejdou. Sami porušují tyto pravidla, takže sebrat imunitu a nazdar :D

Honey cocaine
08-05-14, 17:15
Mě to je jedno. Jednou jsme se domluvili na poradě na určitých pravidlech, nikdo si tam nestěžoval, že se nesmí CT přejíždět, ani při modu - jde hlavně o mod že jo. Takže já tohle nedodržení budu normálně banovat natvrdo a čert to vem. Horší je to, že v první řadě by měli jít příkladem admini, ale nejdou. Sami porušují tyto pravidla, takže sebrat imunitu a nazdar :D

Jo, to je pravda, dokud to budou dělat admini, tak to budou dělat hráči, jenže na druhou stranu on může říct "Admin to může a já ne?". Smazat jb, to je řešení :D

Leryx
09-05-14, 00:15
Když jsem tam začínal hrát já, tak jediné co admin na serveru řešil bylo to, zda mají CT mikrák. To bylo jediné, co tam lidi vážně trápilo. Ale s postupem času toho přibývá stále více a já musím říci, že čím více se toho zakazuje, tím větší nuda ta hra je... Nechápu proč se to řeší, zakázat přejíždět nám zase jenom přidělá práci, protože to budeme muset hlídat. Je to blbost. Normálně bych to udělal tak, že při modu se přejiždět může a v normálním kole si to má ošéfovat simon... Jak se to zakáže tak to bude za prvé nuda a za druhé se to bude muset furt řešit. Jednou pro vždy bych to povolil a hrejte si, vždyť je to hra. Hru to nijak neomezuje, jejich blbost, že se při modu nechali přejet. Jako sorry ale když je přestřelka a místo abych toho na autě sejmul tou zbraní tak se nechám přejet abych pak mohl brečet u admina o VD, tak to je vážně jenom neschopnost a ubohost dnešních pohodlných hráčů.

FizzyBubble
09-05-14, 12:10
Když jsem tam začínal hrát já, tak jediné co admin na serveru řešil bylo to, zda mají CT mikrák. To bylo jediné, co tam lidi vážně trápilo. Ale s postupem času toho přibývá stále více a já musím říci, že čím více se toho zakazuje, tím větší nuda ta hra je... Nechápu proč se to řeší, zakázat přejíždět nám zase jenom přidělá práci, protože to budeme muset hlídat. Je to blbost. Normálně bych to udělal tak, že při modu se přejiždět může a v normálním kole si to má ošéfovat simon... Jak se to zakáže tak to bude za prvé nuda a za druhé se to bude muset furt řešit. Jednou pro vždy bych to povolil a hrejte si, vždyť je to hra. Hru to nijak neomezuje, jejich blbost, že se při modu nechali přejet. Jako sorry ale když je přestřelka a místo abych toho na autě sejmul tou zbraní tak se nechám přejet abych pak mohl brečet u admina o VD, tak to je vážně jenom neschopnost a ubohost dnešních pohodlných hráčů.

A co má dělat T vs. T zabít ho nemůže a když se chce věnovat módu a zabíjet CT tak ho přejede nějákej šmoula, kterému to přijde hrozně vtipné.

Charon35
09-05-14, 19:10
A co má dělat T vs. T zabít ho nemůže a když se chce věnovat módu a zabíjet CT tak ho přejede nějákej šmoula, kterému to přijde hrozně vtipné.
Môže sa voľne hýbať.

Mne strašne chýba pri HVD, že nemôžem zabiť CT...no čo už. :/

FizzyBubble
09-05-14, 23:43
Môže sa voľne hýbať.

Mne strašne chýba pri HVD, že nemôžem zabiť CT...no čo už. :/

No to může ale musí zdrhat před autíčkem a když zdrhá tak většinou dostane ještě "jedničku" od CT hlavně, že za ním byl král co se vozil jako pán.

Btw: To co jsi napsal možná teď budu vypadat jako kár nebo tak ale já všem říkám a jsem o tom přesvědčen, že všichni mohou zajíždět všechny T T , CT CT , T CT , CT T. Možná to říkám špatně a pokud jo tak se strašně omlouvám.

E: Až teď jsem pochopil co Charon myslel.

Britny
10-05-14, 12:45
No to může ale musí zdrhat před autíčkem a když zdrhá tak většinou dostane ještě "jedničku" od CT hlavně, že za ním byl král co se vozil jako pán.

Btw: To co jsi napsal možná teď budu vypadat jako kár nebo tak ale já všem říkám a jsem o tom přesvědčen, že všichni mohou zajíždět všechny T T , CT CT , T CT , CT T. Možná to říkám špatně a pokud jo tak se strašně omlouvám.

Při HVD ano