PDA

Zobrazit normální verzi : Ag3.oF|| Cre.[A].t!vE (mačkání pastí) --> Does



Jun1oR_Creative
02-05-14, 18:50
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 105887)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 47 minut a 46 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Mackani tlacitek'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Ag3.oF|| Cre.[A].t!vE >
[AMXBANS] Tvuj nick: Ag3.oF|| Cre.[A].t!vE
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1588986082
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1588986082
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.102.230
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.102.230
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Does >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathrun Free (deathrun_kucan)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Jediny duvod chci proc mam ban?! Nic sem nemackal jenom sem byl v mistech pro T a ktomu sem jeste nahlasi 3Ktery to mackali celoudobu. takze zadam prosim o unban. Jinak z Kotelny odzhazim kuli neschopnosti A-Teamu. Hraju na kotelne od 1momentu ale tohle....... se my jeste nestalo! (Ok, 1 sem omylem zmack tlacitko ale nikoho sem nazabil ani nezdrzel) Prosim alespon o demo ! :)
by Ag3.oF|| Cre.[A].tivE

hofy
02-05-14, 19:40
Jediny duvod chci proc mam ban?! Nic sem nemackal jenom sem byl v mistech pro T a ktomu sem jeste nahlasi 3Ktery to mackali celoudobu. takze zadam prosim o unban. Jinak z Kotelny odzhazim kuli neschopnosti A-Teamu. Hraju na kotelne od 1momentu aled tohle....... se my jeste nestalo!

O oprávněnosti banu jsem přesvědčen, protože jsem stál přímo vedle tebe a sledoval tvůj nick přímo v době, kdy jsi tlačítko zmáčkl. Mimochodem, je zvláštní, že mezi třemi hlášenými hráči jsem byl i já.

EDIT:

(Ok, 1 sem omylem zmack tlacitko ale nikoho sem nazabil ani nezdrzel) Prosim alespon o demo ! :)
by Ag3.oF|| Cre.[A].tivE



Aha. Vzhledem k opakovaným hlášením jsem nezkoumal jestli jsi někoho zabil nebo ne. Prostě jsi to zmáčkl, což je zakázané, do zóny pro CT vůbec nemusíš chodit. Demo kvůli banu za tlačítka určitě točit nebudu. Škoda, že jsi prvotně lhal a nenapsal to na rovinu jako tvůj kolega ve vedlejší žádosti.

hofy
04-05-14, 10:26
Vypršel.