PDA

Zobrazit normální verzi : Mám zakázáno hrát za dozorce !



Unregistered
17-10-11, 21:00
Dobrej nevím jestli jste mi dali nejakej ban ale nemohu se příhlásit na Jail serveru jako CT nikd
o mi žádný důvod nenapsal v Ban listu nic není co to má bejt díky za odpověd.

Unregistered
18-10-11, 07:42
NICK: Magor Joe *ZombieKiller* ViP

Unregistered
18-10-11, 17:49
pls odpovíš mi ?

vranys
18-10-11, 17:51
Jo to seš ty magor ten co dával assi 4 Fk na mape crime ? tak to můžu potvrdit že ti někdo z adminů dal zákaz

Unregistered
18-10-11, 17:57
No já sem se k CT dostal jen jednou a to na mapě nevim jak se to přesně píše phoenix a to jsem ani nehrál za Simona jen jsem poslouchal příkazy Simona,jako jsou např.: jdi hlídat šachtu,jdi hlídat dveře,pokud se někdo pohne tak dej kill toto jsem plnil a žádný FK jsem na mapě crime nedal pls admin odepiš :) (mikrák jsem měl plně finkční !!! )

vranys
18-10-11, 18:09
pokud seš opravdu Magor Joe *ZombieKiller* ViP tak nát tadyvšechny vodíš za nos protože já tě na Jb vidim věčně a do doby než si dostal zákaz si hrál pořád za CT jinak ty 4 FK co sme psa lsem osobně viděl takže mi tady neskoušej lhát !

eronex
18-10-11, 18:11
Možem potvrdiť že magor nehral cely den za ct bol som na JB od 7 rana do 4obeda..
Hral len na mape Jail_greytown na crime tam nebol..
A simona mal myslim 2krat a nedal FK..

Edit: Na crime neviem bol som tam len prvych cca 25min.:)

UFOusek
18-10-11, 18:13
jo prosimte, nezkousej vranysovi lhat, protoze on si hraje na hodnyho a zlyho retarda a nechtej, aby prisel ten zlej.

vranys
18-10-11, 18:16
jo prosimte, nezkousej vranysovi lhat, protoze on si hraje na hodnyho a zlyho retarda a nechtej, aby prisel ten zlej.
A ty si tady nehraj na velkýho vůdce Liščí smečky ty indiáne a netrolluj tu thread !!

EDIT : magor joe dal 4 + - Fk to můžu potvrdit !

eronex
18-10-11, 18:19
jo prosimte, nezkousej vranysovi lhat, protoze on si hraje na hodnyho a zlyho retarda a nechtej, aby prisel ten zlej.

Nechaj prosim ťa vranysa na pokoji..On všetko videl a všade bol ...:D

vranys
18-10-11, 18:34
Nechaj prosim ťa vranysa na pokoji..On všetko videl a všade bol ...:D
Neviděl ale hraju na jailbreaku pořád mam tam odehráno hodně hodin tka asi vim kdo kdy hraje za Ct a ikdyz ne a zrovna tam byl magor joe a klidně dám ruku do ohně že on dávla Fk a dostal od admina zákaz !!

Unregistered
18-10-11, 18:43
Ano chapem.. ľudia bol som zlý robil som velke skody... ale zmenil som sa uz ziadnu vec taku neurobim prisaham...
dajte mi poslednu sancu..

Unregistered
18-10-11, 18:44
hm..

Love or Hate
18-10-11, 19:02
Hele pls v jailbraiku musim mit mikrak abychmohl za CT___??

UFOusek
18-10-11, 19:46
A ty si tady nehraj na velkýho vůdce Liščí smečky ty indiáne a netrolluj tu thread !!

EDIT : magor joe dal 4 + - Fk to můžu potvrdit !

hej, tak to chcipni

vranys
18-10-11, 19:52
Tak vidíš magor joe že si dělal blbosti tak příště ostatní psst obzvlášt eronex !

eronex
18-10-11, 20:49
Tak vidíš magor joe že si dělal blbosti tak příště ostatní psst obzvlášt eronex !
Alebo čo?Tvoje
DECKE reči nikoho netrapia..


A ako chceš dávať príkazy ? :D

Bude pisat do chatu:DD

Unregistered
18-10-11, 23:29
A jak zjistim na jak dlouho mám ten BAN o kterym nevim že jsem ho dostal ???

Aimb00st
18-10-11, 23:42
Tak vidíš magor joe že si dělal blbosti tak příště ostatní psst obzvlášt eronex !

A furt si honíš příspěvky a furt, sry zua opět OT, ale tenhle ***** už mi opravdu začíná vařit žluč. Nechápu, proč tu pořád píšeš takovéhle hovna, když víš, že tě stejně všichni pošlou do <>. Nikoho to nezajímá a navíc, navíc jsi nedůvěryhodný člověk. Také můžu napsat, že jsem tě viděl s WH, SH, AB, ESP, apod.. A když jsme u toho [kecám]vranys dával celej den FK na jailu a hrozně pištěl do mikrofonu úvodní znělku šmoulů!!!!!!!!!!! Dejte mu ban na internet!!![/kecám].

Nixvan
19-10-11, 18:03
Nechci se plést do threadu ale vranys proč se pořád všude se*eš když tam dáš nejdementnější odpověd ze všech??

tdown
20-10-11, 10:11
At si píše to je jeho věc nemyslíš ?

Ale prosím tě, nikdo na ty jeho sračky a blitince není zvědavej, a na ty tvoje taky ne.

Unregistered
20-10-11, 13:25
Aha takže nakonec se stjeně odpovědi nedočkám akorát se tady hádáte toto forum stoji teda zaprd bez prominuti !

grEy
20-10-11, 13:29
Ked si Unregistered, tak sa nediv, ze ti nikto neodpovie. Ked tu pisu 5 "Guest-i" a ani jeden sem nanapise svoj nick, tak sa nikomu nechce lustit, ktory si ty. A pokial viem, tak sa zakazy na fore neriesia (hlavne tie "plss ja kci unban k poldum, ja nic neudelal"), pretoze by tu bolo roboty jak na kostole. Proste si pockaj tyzden-dva a potom mozes dalej hrat az dozorcu. Alebo sa pekne zaregistruj, urob si vlastnu ziadost kde uvedies nick, ip adresu a steam/valve id, a potom sa bude daco riesit.

Love or Hate
20-10-11, 14:46
pls.safari dal si mi KICK nebo co a nejde mi to za CT.ja u mikraku mackal J misto K a dal si mi to hned.klidne si to over ja mikrak mam.
muj nick:*CooL*Love or Hate_jura
je mozne ze jsem se jmenoval -->KTG<--Love or Hate_jura
Dík